PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

mehdish

کاربر سایت
Mar 23, 2009
506
نام
مهدی
اما باز یهو دیدی اون نمایش مربوط به ورژن PS5 بوده و بعدا رو PS5 با این کیفیت بازی کردیمش:D

نورپردازی سنگین خودش قدرت زیاد سخت افزاری میخواد اگه رو ps4 قابل اجرا نبوده نباید نشون میدادن تا دلخوری پیش نیاد=((
تو تریلر تاریخ انتشار بازم خیلی نزدیکه به تریلر e3 ولی تریلرهای گیم پلی که هنوز کیفیت بالاش در دسترس عمومی نیست چنین خبری نیست

• Like
Reactions: B_O_X_E_R

M-SNORK

کاربر سایت
Apr 22, 2009
141
71113219_168944904260467_770317036212825084_n_002.jpg

we wanted to address multiplayer
as we've stated, the single player campaign is far and away most ambitious project naughty dog has even undertaken.
likewise, as development began on the evolution of our faction mods of the last of us part 1, the vision of the team grew beyond and additional mode that could be included with our enormous single player campaign.
wanting to support both visions, we made the dificult choice that the last of us part 2 would not include an online mode.
however, you will eventually experience the fruits of our team's online ambition, but not as part of the last of us part 2.
when and where it will be realized is still to be determined.
but rest assured, we are as big a fan of factions as the rest of our community and excited to share more when it's ready.

• Like
Reactions: SPILL

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,987
نام
Mohammad
بهتر نیست به جای بحث های تکراری و غیر مفیدمون بیایم از دیدن این تصاویر و حسی که درونشون نهفته است(حسی که فقط ما تلو بازا تجربه اش کردیم) لذت ببریم8->

آخرین ویرایش:

mehdish

کاربر سایت
Mar 23, 2009
506
نام
مهدی
یه چیزایی واقعا با گیم پلی دیروز فرق داره. ولی اینطور نیست بگیم تفاوت فاحش بوده. ولی برای چی ناتی داگگ پارسال بازی رو اون قدر عالی نشون داد؟؟!!. ببینید درسته گیم پلی الان عالیه شاید عینشو ندیده باشید من عاشق گیم پلی دیروز نشون دادن شدم. ولی یه بار دیگه مال پارسال نگاه کنید متوجه یه ریزه کاریایی میشید. منظورم از منظر گرافیک بصری نیست!
بله جزئیات انیمیشنها و دوربین متفاوته مثلا گرفتن چکش و کوبیدنش تو صورت طرف تو هر دو تا تریلر هست ولی با جزئیات و دوربین کاملا متفاوت یا جاخالی دادن ها یه حالت سنگینی خاصی داشت
اصلا چیزی که 2018 دیدیم دوربین در سینمایی ترین حالت ممکن بود

• Like
Reactions: B_O_X_E_R

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
این بیانه اخیر قشنگ میتونه به بعضی دوستان ثابت بکنه ، شدت محبوبیت بخش مولتی پلیر لست رو .
شک نداشته باشید ، جزو محبوبترین مولتی پلیرها بوده که در فقدانش ، آنقدر شدت اعتراضات زیاد بوده که یکی به بزرگی ناتی داگ مجبوره واکنش نشون بده .
شدت بزرگی و محبوبیت مولتی لست فراتر از اون چیزی هست که برخی تصور می‌کنند .
و اینو ناتی کاملا بهش آگاه هست و احتمالا در تدارک هم هست

M-SNORK

کاربر سایت
Apr 22, 2009
141
این بیانه اخیر قشنگ میتونه به بعضی دوستان ثابت بکنه ، شدت محبوبیت بخش مولتی پلیر لست رو .
شک نداشته باشید ، جزو محبوبترین مولتی پلیرها بوده که در فقدانش ، آنقدر شدت اعتراضات زیاد بوده که یکی به بزرگی ناتی داگ مجبوره واکنش نشون بده .
شدت بزرگی و محبوبیت مولتی لست فراتر از اون چیزی هست که برخی تصور می‌کنند .
و اینو ناتی کاملا بهش آگاه هست و احتمالا در تدارک هم هست
قبل از عرضه Uncharted The Lost Legacy کار بر روی سبک و شرایط جدیدی از مولتی پلیر رو شروع کرده بودن که منظور از پاراگراف آخر در حقیق همین هست ؛ تو پروژه یا پروژه های بعد اما نه برای لَست.

• Like
Reactions: Un_Tlou

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
من هر چی می‌گردم یه تصویر با کیفیت از صحنه ای که اون زن اینفکتد سرشو می کنه تو ماشین به سمت الی حمله می کنه پیدا نمی کنم . کسی اگه داره اونو بذاره کنار اخرین قسمت دمو e3 که یارو رو می خواد بکشه ببینیم دانگریدی وجود داره ؟ چون به هیچ وجه من نمی پذیرم دانگریدی وجود داره. همه چیز مثل دمو e3 بوده . کسی از دوستان منظورمو متوجه شد و داره تصویر با کیفیت بذاره کنار هم همه چیز مشخص می شه .

• Like
Reactions: vaan 2

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
منم کلا بعید میدونم مولتی پلیری اصلا برای Last 2 در کار باشه این بیانیه بیشتر از سر وا کردن بوده که موفق هم شدن ولی همینم آدم دقیق میشه میبینه که خبری از مولتی پلیر کلا نخواهد شد تا نسل بعد و احتمالا IP جدید اول شخص ناتی داگ!

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
پول پول ... می تونه فروش اونجرز بزنه. به نظرم بعد دو سه سال بازی بدن برای کامپیوتر هم سود بالایی می کنند هم به سونی خیانت نشده . طرفدارهای دو آتشیه دو سال صبر نمی کنند اصلا نمی توانند بکنند . روز اول خریدند
نه بابا سونی فقط بازیایی رو رو pc میده که مولتی پلیر باشن و به پلیر بیس بیشتری احتیاج داشته باشن (تازه اونم شاید) این بازی که اصلا به پلیر بیس pc احتیاجی نداره! فقط اینکه گفتن بعد عرضه بخش مولتی به عنوان یه پروژه بزرگ تر بر میگردونن مشکوکه شاید بخوان کراس پلی بزنن شایدم من اشتباه میکنم چون بازی ND حتی همون مولتیشم چیزی نیست که سونی به راحتی از انحصاری نگه داشتنش بگذره.

Code:888

کاربر سایت
Jul 3, 2013
604
مانور دادن روی اختلاف E3 و نسخه نهایی تنها راه آرامش هیتر هاست ، ولی مهم اینه که در هر صورت این بازی یه سر و گردن از بقیه بازیها بالاتره ، مخصوصا بازیهای مورد علاقه ی همین عزیزان هیتر .
مگه اینکه فقط بتونید با نمایش قبلی خودش مقایسش کنید :D
اینکه این تفاوت راه آرامش هست یا نه این واقعیت رو تغییر نمیده که گرافیک و نورپردازی نسبت به دموی E3 دانگرید شده.
بعد یه نکته خیلی کیوت اینه که یسریا بهترین گرافیک نسل و حتی نسل بعدی هم لقب داده شده!!! یسری که اینجا ادعاشونم میشه خیلی تکنیکال نظر میدن. تنها چیزی که توش بهترین هست انیمیش های mele و توجه به جزییات هست.
نمیخوام با بازیای دیگه مقایسه کنم ولی رو همین PS4 هم بازیای هستن که Visualy بهترن نمونه اش Days Gone که نورپردازی و جزییات محیطی بهتری داره که خب اینجور مقایسه ها کلا اشتباه هست چون تمرکزشون متفاوت هست و هرکدوم به یه نوع از ریسورس های سخت افزاری استفاده میکنه.
ولی در مورد TLOU2 بنظرم با توجه به ۳۰ فریم بودنش ناامید کننده اس از طرف ناتی داگ چون اینا همیشه تو گرافیک یا بهترین بودن یا جز بهترین ها.

جزییات و نورپردازی کیفیت بافتها تو محیطای Indoor خیلی ناامید کننده اس:

موضوع دیگه اینکه بازی هنوز تو مراحل ساخت هست و امکان اینکه بهتر از این چیزی که الان میبینیم هست.
این پست نه برای ترول بازی هست نه هیت وزریدن صرفا برای یه عده که فکر نکنن با دسته کورا طرفن

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
اینکه این تفاوت راه آرامش هست یا نه این واقعیت رو تغییر نمیده که گرافیک و نورپردازی نسبت به دموی E3 دانگرید شده.
بعد یه نکته خیلی کیوت اینه که یسریا بهترین گرافیک نسل و حتی نسل بعدی هم لقب داده شده!!! یسری که اینجا ادعاشونم میشه خیلی تکنیکال نظر میدن. تنها چیزی که توش بهترین هست انیمیش های mele و توجه به جزییات هست.
نمیخوام با بازیای دیگه مقایسه کنم ولی رو همین PS4 هم بازیای هستن که Visualy بهترن نمونه اش Days Gone که نورپردازی و جزییات محیطی بهتری داره که خب اینجور مقایسه ها کلا اشتباه هست چون تمرکزشون متفاوت هست و هرکدوم به یه نوع از ریسورس های سخت افزاری استفاده میکنه.
ولی در مورد TLOU2 بنظرم با توجه به ۳۰ فریم بودنش ناامید کننده اس از طرف ناتی داگ چون اینا همیشه تو گرافیک یا بهترین بودن یا جز بهترین ها.

موضوع دیگه اینکه بازی هنوز تو مراحل ساخت هست و امکان اینکه بهتر از این چیزی که الان میبینیم هست.
این پست نه برای ترول بازی هست نه هیت وزریدن صرفا برای یه عده که فکر نکنن با دسته کورا طرفن
به نظرم همون گیرزتو بزنی برات مفید تر واقع بشه =P~:-j

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,195
نام
ماکان

آره بابا آشغاله محضه. چیه اینا ساختن، همش نا امید کننده و دانگرید. این ویدئوهایی هم که از پریویو میاد و همه کف و خون قاتی کردن به خاطر اینه که سونی گولشون زده به جای Last 2 در واقع Gears 5 رو داده بازی کردن. بعد قسمت های گیم پلی رو ادیت کرده بازی خودش رو گذاشته. وگرنه که بازی آشغاله، نا امید کنندس و دانگرید شده. در این حد که Days Gone هم ازش بهتره که خود Days Gone هم آشغالی بیش نیست.

پ.ن: کلا سونی هرچی بازی میسازه سینما زده، آشغال، دانگرید، و روی هم رفته ناامید کننده و بدرد نخوره اما نمیدونم چرا این بازی های فوق بد چرا این در نهایت متاشون +90 میشه و بازی های خفن نسل با اینکه منبع الهامشون همین بازی های مزخرف باز نمیتونن حتی بهشون نزدیک بشن. کلا برام سواله، کسی جوبش رو بلده بگه.
پ.پ.ن: یبار دیگه لازم دونستم بگم نمایش Last 2 ناامید کننده بود.

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
نه بابا سونی فقط بازیایی رو رو pc میده که مولتی پلیر باشن و به پلیر بیس بیشتری احتیاج داشته باشن (تازه اونم شاید) این بازی که اصلا به پلیر بیس pc احتیاجی نداره! فقط اینکه گفتن بعد عرضه بخش مولتی به عنوان یه پروژه بزرگ تر بر میگردونن مشکوکه شاید بخوان کراس پلی بزنن شایدم من اشتباه میکنم چون بازی ND حتی همون مولتیشم چیزی نیست که سونی به راحتی از انحصاری نگه داشتنش بگذره.
دوستان کسی در این باره نظری نداره؟ :D

• Like
Reactions: kamyy

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,035
نام
مازیار
مولتی پلیر قسمت اول خیلی خوب بود که باعث شد هنوز بازی از روی کنسول پاک نشه ! شاید کسانی که آنلاین بازی نمی کنن براشون اصلا مهم نباشه ولی خودم به شخصه خیلی ناراحت شدم که یهو اومدن گفتن مولتی بی مولتی ! مسلما بازی خوبی از آب در میاد ولی با وجود مولتی باعث می شد که مثل نسخه اول که الان چند سال هستش روی کنسول دارمش اینم ماندگاری داشته باشه نه مثل اسپایدر من یا گاد آف وار که بعد پلات کردن دیگه چیز جدیدی نداشته باشن ! خدایش از هایپ من که کاسته شده ! می خواستم پیش خرید کنم ولی با این شرایط یه ظرفیت ۲ فکر کنم کافی باشه و بعده پلات فروش ! و تا وقتی سرور نسخه اول اوکی باشه اون نصب میمونه !
گفتن که داریم روش کار میکنیم ، فقط خبری ازش تو لانچ نیست ، یه چند ماه بعد میاد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر