PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
امیدوارم واقعا اینجوری باشه . یعنی بازی انقدر خوب باشه که مولتی پلیر شاهکاری رو که میتونستیم تجربه کنیم ، بابت از دست دادنش افسوس نخوریم . یعنی بازی باید ماورای تصورات باشه
این تصورات فرا بشری که به ناتی داگ تحمیل میشه ، فقط این استودیو رو به بن بست و سقوط نزدیک تر می‌کنه !!! قرار نیست ناتی داگ بتونه تمام انتظارات رو برآورده کنه !

• Like
Reactions: Z-fan

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
این تصورات فرا بشری که به ناتی داگ تحمیل میشه ، فقط این استودیو رو به بن بست و سقوط نزدیک تر می‌کنه !!! قرار نیست ناتی داگ بتونه تمام انتظارات رو برآورده کنه !
تصورات فرابشری چیه ؟ ما فقط مولتی پلیری مثل نسخه قبل خواستیم . چون کلی خاطرات زیبا ازش داریم ، میلیون میلیون پلیر تو مولتی این بازی حال کردن ، حالا که حذفش کردن باید یه توجیه خیلی خوبی داشته باشن براش .
شما تصور کن نسخه بعدی گاد اف وار بیاد و بگن بازی سینگل نداره و تمام مولتی هست ، دلیلش هم بگن مولتیمون بسیار جاه طلبانه است . طبیعتا ادم ناامید میشه .
من واقعا تو تریلر گیم پلی تصور میکردم اینکارا تو مولتی چقدر حال میده . برای منی که بیشتر از خود بازی برای پرداخت درون برنامه مولتی لست هزینه کردم و زندگی کردم باهاش ، واقعا خورد تو ذوقم و یه حس ناامیدی دارم .
ناامیدی از این نظر که اونقدر که میتونستم با بازی حال کنم رو طبیعتا به میزان زیادی نخواهم کرد ، چون برای من یکی از دلایلی که باعث شد تو ذهنم tlou به این جایگاه و به این مقام برسه ، مولتی پلیرش بود . اون حس بازماندگی قشنگ تو عمق مولتیش رو ادم حس میکرد
حیف ...

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
اینو کی گفته؟

کامنت یک بنده خدایی مثل ما هست

درباره نبود مولتی هم به نظرم موفقیت و فروش Gow و اسپایدرمن به سونی این جرات رو داده که بیخیال حذف این بخش بشه و بهشون ثابت شده میتونند فقط با سینگل هم در عرض یکسال راحت +10 میلیون نسخه فروش رو رد کنند (دست کم گفتم)
زیاد علاقه ای به مولتی دلست نداشتم (به قول دوستمون به موقع به پارتی نرسیدم) ولی خب به نظرم تصمیم ارزشمندی بود که تمام و توانشون رو گذاشتند روی سینگل پلیر و خب نتیجه اش هم گرفتند

• Like
Reactions: killzone1988

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
تصورات فرابشری چیه ؟ ما فقط مولتی پلیری مثل نسخه قبل خواستیم . چون کلی خاطرات زیبا ازش داریم ، میلیون میلیون پلیر تو مولتی این بازی حال کردن ، حالا که حذفش کردن باید یه توجیه خیلی خوبی داشته باشن براش .
شما تصور کن نسخه بعدی گاد اف وار بیاد و بگن بازی سینگل نداره و تمام مولتی هست ، دلیلش هم بگن مولتیمون بسیار جاه طلبانه است . طبیعتا ادم ناامید میشه .
من واقعا تو تریلر گیم پلی تصور میکردم اینکارا تو مولتی چقدر حال میده . برای منی که بیشتر از خود بازی برای پرداخت درون برنامه مولتی لست هزینه کردم و زندگی کردم باهاش ، واقعا خورد تو ذوقم و یه حس ناامیدی دارم .
ناامیدی از این نظر که اونقدر که میتونستم با بازی حال کنم رو طبیعتا به میزان زیادی نخواهم کرد ، چون برای من یکی از دلایلی که باعث شد تو ذهنم tlou به این جایگاه و به این مقام برسه ، مولتی پلیرش بود . اون حس بازماندگی قشنگ تو عمق مولتیش رو ادم حس میکرد
حیف ...
مقایست بی معنیه ، چون جفت این بازی داستان محور بودن ! اگه قرار بود مولتی داشته باشن ب ای طولانی کردن عمر بازی بود ، نه بخش اصلی !

من کاری به بخش مولتی ندارم ، مولتی دلست هم هنوز بازی میکنم ، واقعا خوبه و نه در اون حد افسانه ای که بردینش بالا !
اما بحث دیگه که خواستید بازی فرای تصور باشه ، بازی همون نسخه قبله ، با جزییات بیشتر و محیط های گسترده تر و هوش مصنوعی بهتر و اینکه بازی خیلی طولانی تره !! اگه بخواهید با اون تصورات ماورای بشری برید سراغ بازی ، مسلما اولین کسی که نا امید میشه خود شمایید!

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,744
نام
علی
تریلر E3 همه چیزش داخل بازی هست
ویدیو گیم اسپات رو دیدم میلی اتک ها دقیقا به همون خفنی و با همون انیمیشن های بی نظیر , هوش مصنوعی دقیقا به همون شکل E3 حتی کامل تر , ماشه تفنگ کشیدن رو شک داشتم باشه ولی اینم حتی بود ! زیر ماشین رفتن رو میگن هست تو ویدیو GS ندیدم , گرافیک به همون خفنی
هیچ چیزی نبود که تو نمایش E3 باشه اینجا نباشه تازه بعضی مکانیزم های جدید رو هم دیدیم که اوضاع رو پشم ریزون تر کرد
پ ن : همچنان در شوک نبود مولتی
این دوستانی هم که میگن بهتر که نیست رو اصلا درک نمیکنم چون مولتی شماره قبل به شدت پرطرفدار و عالی بود نمیتونم درک کنم

Solidsnake_1

کاربر سایت
Jul 19, 2014
822
نام
Reza

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
سر مولتی TLOU و UC4 پیر ما در اومد اینقدر وضعیت سرورها (سروری در کار نبود peer-to-peer بود) و مچ میکینگش افتضاح بود. خیلی جذاب و اعتیاد آورد بود اما پشتیبانی ناتی داگ از مولتی اصلاً در خور بازی هاش نبود!

تا جایی که من میدونم ناتی داگ بجای اینکه وقتشو بذاره واسه تولید محتوا و پشتیبانی از مولتی، فوراً میرن سراغ DLC داستانی یا بازی بعدیشون...

• Like
Reactions: LEON.M

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,180
نام
∂αнмα
واکنش هوش مصنوعی سگ وقتی حضور الی رو پشت نرده ها حس میکنه قشنگ قرار ـه نابودمون کنه این هوش مصنوعی :

117997

پ.ن : فیزیک طنباب رو نگاه کنید قشنگ از رو گوش سگ رد میشه مادرجان .....

Attachments

• ezgif-1-4966f64ea15c.webp
    615 KB · مشاهده: 903

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,819
نام
حامد
نمیدونم دوستان کجا زندگی میکنن و به چه نتی دسترسی دارن. من که برای وصل شدن به سرور های چه دلست 1 و چه u4 خیلی مشکل داشتم.
با این اوضاع اینترنت هم روی انلاین دلست 2 هم حسابی ندارم.

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
واکنش هوش مصنوعی سگ وقتی حضور الی رو پشت نرده ها حس میکنه قشنگ قرار ـه نابودمون کنه این هوش مصنوعی :

117997
کار به سگه ندارم، فقط اون طنابه که میافته اونور گردنه سگه بدونه اینکه از داخل سگه رد بشه

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
Multiplayer will not be included with The Last of Us Part 2,” said Anthony Newman, the game’s co-director. “I know we had kind of announced that [it would have multiplayer], but as the game has developed, it’s become so ambitious, so grand in scope, and so intricate in its complexity, that it really required the full focus of the studio to deliver this single-player experience.”
به نظرم تو این دوره زمونه بهترین اتفاقی که برای یه بازی میتونه بیفته همین دوری از مولتی پلیر بودنه ، امیدوارم این حرکت واقعی باشه و تحت فشار مولتی بازان عقب نشینی نکنن ...
این بازی باید حس تنهایی و ترس رو تا جای ممکن حفظ کنه و خوشبختانه این حرکت کمک بزرگی در این مورد میکنه ..

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
مقایست بی معنیه ، چون جفت این بازی داستان محور بودن ! اگه قرار بود مولتی داشته باشن ب ای طولانی کردن عمر بازی بود ، نه بخش اصلی !

من کاری به بخش مولتی ندارم ، مولتی دلست هم هنوز بازی میکنم ، واقعا خوبه و نه در اون حد افسانه ای که بردینش بالا !
اما بحث دیگه که خواستید بازی فرای تصور باشه ، بازی همون نسخه قبله ، با جزییات بیشتر و محیط های گسترده تر و هوش مصنوعی بهتر و اینکه بازی خیلی طولانی تره !! اگه بخواهید با اون تصورات ماورای بشری برید سراغ بازی ، مسلما اولین کسی که نا امید میشه خود شمایید!
هیچ بازی مولتیش در حد افسانه ای نیست . من حد و خاطرات خودم رو بیان کردم . و اینکه چقدر لذت بردم . اینکه شما بگید نه اینجوری بود ، اونجوری بود ، تغییری در حس و حال من نخواهد داشت .
اگه بازی صرفا اپگرید نسخه ps3 باشه ، میتونستن مولتی رو هم قرار بدن منتهی خودشون دارن میگن جاه طلبانه و ... یعنی دارن القا میکنن یه تغییر اساسی و بزرگ خواهیم داشت که حتی باعث شده بخش بزرگی از بازیمون یعنی مولتیش رو حذف کنیم .
حرف منم اینه اگه مولتی به اون خوبی و محبوبی رو حذف کردن به خاطر سینگل پلیر ، پس باید سینگل یه چیزی باشه خیلی فراتر از " همون نسخه قبلی با جزییات بیشتر و ... "
بله . احتمالا من اول و بیشتر از همه ناامید بشم . یعنی بخصوص با این حس و حال بدی هم که دارم ، احتمالا رو تجربه بازی هم تاثیر منفی بزاره برای من .
متوجه نمیشم هم اینکه چطور تایید کردن هست بعد یه هو میگن نیست .

• Like
Reactions: SHAYAN1999

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر