PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
مازیار من نمیتونم قانع بشم
سازنده یه استدیو معمولی نیست ND هست و میتونست جداگانه یه تیم جدا برا مولتی داشته باشه و رو این بخش کار کنن , این حرفا برا Bend و بقیه استدیوها اوکی و قابل قبول هست و از طرفی مولتی نسخه اول اینقدر عالی بود که نیاز به تعریف من نیست همه میدونن و بسیار هم محبوب بوده (بهترین مولتی بازی های سونی از نظر من) پس نمیتونم قبول کنم که همچین بخشی که دیدم خیلی ها تا الان منتظرش بودن حذف بشه . ND میتونست یه تیم جداگانه تشکیل بده و هیچ اتفاقی هم برا بخش سینگل به وجود نیاد , حداقل میتونستن بعد از ریلیز مثل RDR2 به بازی اضافه بشه
ضد حال بدی خوردم ولی خب سینگل بازی اینقدر فوق العاده پشم ریزون روش کار شده و قطعا میترکونه که ممکنه این قضیه به چشم نیاد
اگه یادت باشه ناتی داگ تو این دو سال دسته دسته استخدامی داشته ، یعنی برای ساخت همین کمپین هم با تعداد نفرات قبلی مشکل داشتن ، بابا خود من به عنوان سوپر فن استودیو دیگه شاکی شده بودم که چرا خبری از بازی نمیشه! واقعا بیشتر از این نمیشد کشش داد ، اگه نفرینی دارید نثار اون امی هینینگ کنید که کل برنامه های استودیو رو به هم زد !

• Like
Reactions: killzone1988

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
مازیار من نمیتونم قانع بشم
سازنده یه استدیو معمولی نیست ND هست و میتونست جداگانه یه تیم جدا برا مولتی داشته باشه و رو این بخش کار کنن , این حرفا برا Bend و بقیه استدیوها اوکی و قابل قبول هست و از طرفی مولتی نسخه اول اینقدر عالی بود که نیاز به تعریف من نیست همه میدونن و بسیار هم محبوب بوده (بهترین مولتی بازی های سونی از نظر من) پس نمیتونم قبول کنم که همچین بخشی که دیدم خیلی ها تا الان منتظرش بودن حذف بشه . ND میتونست یه تیم جداگانه تشکیل بده و هیچ اتفاقی هم برا بخش سینگل به وجود نیاد , حداقل میتونستن بعد از ریلیز مثل RDR2 به بازی اضافه بشه
ضد حال بدی خوردم ولی خب سینگل بازی اینقدر فوق العاده پشم ریزون روش کار شده و قطعا میترکونه که ممکنه این قضیه به چشم نیاد
والا من خودم بشخصه دست به مولتی هیچ بازی نمیزنم سلیقم با مولتی جور نیست نه وقتشو دارم نه مهارتشو. در نتیجه وقتی اعلام شد که GT Sport فقط مولتیه من که جز 5 جی فن برتر خاور میانه بودم بازی رو بایکوت کردم. برای همینم بشخصه برام اصلا خبر اخیر مهم نیست ولی بهتون حق میدم ناراحت باشین امیدوارم بعدا اضافه کنن

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,621
نام
Alireza
شرط می‌بندم بعدا یه نسخه مجزا برای مولتی میدن...مثل The Last of Us Online یا یه همچین چیزی...
من کلا با بازیای چند نفره میونه خوبی ندارم ولی مولتی TLOU خفن‌تر از چیزی بود که بخوان کلا بیخیالش بشن...گذاشتن وقتی نوبتش شد برن سراغش که نه به سینگل لطمه‌ای وارد شه و نه مجبور بشن بازیو تاخیر بزنن.
سونی هم که قبلا چند بار گفته برای آینده روی بازیای چند نفره هم قراره تمرکز کنن و بعیده الان بخوان به محبوبترین مولتی چند سال اخیرشون که هنوزم بشدت پلیر داره، پشت کنن.

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,625
سگ برای غربیا مثل اعضای خانواده میمونه. تو فرهنگ اونا تا دلت میخواد مرد بکش مخصوصا مرد سفید پوست ولی کشتن زنها و بچه ها و سگها بشدت باهاش برخورد میشه حالا باز زنهای بالغ قابل بخششتره. البته منظور در بازیه ها
این ارزش گذاری کاملا بی منطقیه که بنظرم هرکسی بهش اعتراض کنه به حقه!

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,218
نام
∂αнмα
You'll Kill A Lot Of Dogs In The Last of Us Part 2

من واقعا بولد شدن این قضیه رو نمیفهمم؟! چرا اصلا برای این موضوع باید تیتر رفت! مگرنه که خشونت بازی بالاست و کلی ادم قراره با فجیع ترین شکل ممکن کشته شن بعد "همچنین" (انگار موضوع عجیبیه!) سگ ها رو هم باید بکشید! و این موضوع کشتن سگ ها جوری بیان شده که انگار از لحاظ خشونت یک موضوع جداست و باید با دید متفاوت تری ( نسبت به کشتن انسان ) بهش وارد شد!
https___pbs.twimg.com_media_EFZTRvfXYAI96lZ_format=jpg&name=small.jpg

به چه حقی گی ها رو تو بازی میکشید ؟ خلاصه که زیاد تعجب نکن از این دست مقاله ها .......

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,724
اگه یادت باشه ناتی داگ تو این دو سال دسته دسته استخدامی داشته ، یعنی برای ساخت همین کمپین هم با تعداد نفرات قبلی مشکل داشتن ، بابا خود من به عنوان سوپر فن استودیو دیگه شاکی شده بودم که چرا خبری از بازی نمیشه! واقعا بیشتر از این نمیشد کشش داد ، اگه نفرینی دارید نثار اون امی هینینگ کنید که کل برنامه های استودیو رو به هم زد !
با تمام احترامی که براش قائلم! مشکل از بروس بود. یعنی همچی زیر پای نیلو خالی کرد که هوم... با الی کسی همچین کاری نکرد :D

killzone1988

کاربر سایت
Feb 21, 2013
394
دوستان عزیز فرنچایزtlou هویت اش سینگل پلیر بوده و هست و الان هم اگر کسی دنبال فیچر ها گیم پلی -انمیشن- پلات داستانی و جلوه بصری و صوتی زیبا است -بازی داره بهش ارایه میدهد این ایتم ها رو - ذهن خود و لذت اتون رو تحت تاثیر یک بخش جانبی نکنید و اثر رو زیر سوال نبرید - یکم زمان بدیم تا روشن بشود دارد یا خیر مالتی پلیر - بعد تصمیم بگیرید این بازی 60 دلار با این کیفیت میارزد یا خیر-

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
کشتن سگ اختیاری ـه ولی خوب میشه به وحشتناک ترین حالت ممکن سگ ها رو سلاخی کرد باید منتظر انواع و اقسام مصاحبه علیه بازی و زجه زدن سازمان های حمایت از حیوانات بود =P~:D
امیدوارم بامبول نکنن، این قضیه رو ! به این فکر کنن، که تو ۲۰-۳۰ تا کشور سگ ها رو میخورن ! جمع کنن تفکراتشون رو ، تو یه دنیای آخر زمانی ، که همه همدیگه رو میکشن، حیوان دوستی ابلهانه ترین ایده آیه که میشه بهش پرداخت ، کاش حداقل بازی کلی صحنه زرافه و آهو و اینا داشته باشه ، ریج این جماعت رو بخوابونه!

دراو دیستنس رو ، فاک!

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,218
نام
∂αнмα
امیدوارم بامبول نکنن، این قضیه رو ! به این فکر کنن، که تو ۲۰-۳۰ تا کشور سگ ها رو میخورن ! جمع کنن تفکراتشون رو ، تو یه دنیای آخر زمانی ، که همه همدیگه رو میکشن، حیوان دوستی ابلهانه ترین ایده آیه که میشه بهش پرداخت ، کاش حداقل بازی کلی صحنه زرافه و آهو و اینا داشته باشه ، ریج این جماعت رو بخوابونه!
ریج این جماعت هیچ وقت نمیخوابه ناتی هم نترس میدفینگر حواله همشون میکنه خیالت تخت :D

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,234
منم ویدیو رو دیدم.به نظرم بخوام با گیم پلی e3 مقایسه کنم قسمت مبارزات تن به تن یک مقدار دوربین بازی از اون حالت سینمایی خارج شده ویک مقدار دورتر شده.برای مقایسه اونجایی که الی چاقو رو توی گلوی طرف میکنه رو مقایسه کنید با گیم پلی e3 یا وان قسمتی که چکش رو از دست طرف میگیره و ضربه تمام کننده رو میزنه.
ولی کیفیت انیمیشن ها همونیه که تو e3 دیدیم

• Like
Reactions: vaan 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر