PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
  • Like
Reactions: Coma BlacK

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
نمی‌دونم چرا این دوست دختر الی توی تریلر جدید یه حالت دوست‌داشتنی پیدا کرده بود، برعکس تریلر قبلی که اصلا خوشم نمی‌اومد ازش! طراحیش هم فرق خاصی با قبل نکرده، ولی کلا اینجا برام حس بهتری داشت.

دقیقا! اینجا اصلا چندش نبود و کامل اوکی بودم باهاش، در صورتی که به قول خودت تغییر نکرده بود اصلا اما تو تریلر قبلی خیلی رو مخم بود.

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
درود
یه سوال فنی:D
دیشب گفت که tlou1 و بیسبال فری شده واسه پلاس
ولی چیزی تو استور نیست
نکنه منظورش ۲ بازی ماه اکتبر بوده و زودتر معرفیشون کردن؟!

• Like
Reactions: ArMaN458

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,980
نام
Mohammad
درود
ولی چیزی تو استور نیست
بله دیگه.از الان رفتی دانلود کنی؟اینقدر هایپت زده بالا :D

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,751
نام
حامد
درود
ولی چیزی تو استور نیست
دقیقا.گفتش دیگه sneak peek بازی های اکتبر

• Like
Reactions: voldmort

gladiator12

کاربر سایت
Mar 20, 2014
415
دوستان من دلارش رو شارژ کردم تو اکانتم (با وجود بی پولی:Hurted:) ولی خب برای عشقت خرج نکنی واسه چی خرج کنی (البته از نظر خودم با وجود نوسان دلار تو مملکت شارژ دلار الان بهتره چون نمیدونی 1-2 ماه دیگه چی میشه)
سوال :
استاندارد یا دلوکس ؟ (به نظرتون اگر دلوکس رو پیش خرید کنم بعدها تو DLC و چیزای اضافه آنلاین میصرفه بهم یا نه؟)
به نظرتون همین الان پیش خرید کنم یا بذارم 1-2 ماه بگذره شاید چیزای بیشتری بره پیش خرید اضاف کنن ؟ (یعنی فعلا دلار تو اکانتم بمونه)
ولی خب واسه عشقت خرج نکنی واسه چی خرج کنی

• Like
Reactions: Mohammad®eza

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
تریلر را 4k دانلود کردم یک چندباری دیدم. بحث گرافیکی به کنار که فوق العاده است نکاتی که به نظرم اومد.

به نظر این سری همونطور که گفتم تم ترس و بقای بازی یکم بیشتر شده. حداقل از این تریلر که اینجوری به نظر میاد. رنگ آمیزی واقعی بازی هم اون فضای رنگی نسبتا شاد نسخه اول را دیگه نداره و کلا اتمسفر به شدت سنگین تر شده. مثلا اون جایی که وارد کلبه میشه با اینکه اتفاقی نمی افته ولی کاملا فضاسازی سنگین بازی مشخصه.

یک چیزی هم که به نظرم اومد حالا دقیق نمیدونم ولی حس کردم دوربین بازی موقع ایم کردن کمی نزدیک تر از نسخه اوله. البته من نسخه اول را یک مدت میشه بازی نکردم ولی همچین حسی بهم دست داد. تقریبا مثل RE2 شده ایم کردن. کسی اگه میتونه چک کنه برای تایید.

نمیخام تئوری خاصی بدم ولی بسیار بعید میدونم جول بمیره. خیلی تئوری دم دستی هست و از هرکی میپرسی اول همونو میگه. اینام خودشون دقیقا اینو میدونن و بعید میدونم تئوری که همه اول به فکرشون میرسه را اجرا کنن. تازه جول دیگه الان فن فیورت هست شدید و برای نمونه کم داشتیم کاراکتر فن فیورت که بعدی یکی دو نسخه بمیره. احتمالا این سری داستان بیشتر روی درگیری اعتقادی گروهی اجتماعی و همچین چیزی باشه. تو مایه های همونی که توی تریلر دوم نشون دادن. خود ناتی داگ هم احتمال داره با این تریلرها عمدا داره ذهن را میبره به سمت انتقام و کشته شدن عزیز از دست رفته :D و اینجور چیزها ولی نهایتا شاید ببینیم که جنگ برسر کاون و حذب و گروهه.

تا اینجام تریلرهایی که نشون دادن سه تاش تقریبا تو همین تم مرگ و انتقام و اینجور چیزها بوده ولی تریلر دوم کلا توی یک فضای دیگه بود. به نظرم همونه که شاکله اصلی داستانه.

آخرین ویرایش:

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
دقیقا. فکر نمیکنم ناتی داگ به این راحتی جول‌ رو کنار بزنه. کاراکتر جول یکی از محبوب‌ترین شخصیت های عناوین سونی و کلا دنیای گیم هست. فقط کافیه نگاهی به عکس‌العمل تعداد اندکی از طرفدارها موقع رونمایی از چهره جول توی سکانس اخر تریلر بندازید ببینید چه خبره.
لینک

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر