The Last of Us Part II

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
14,589
20,889
نام
امیر حسین

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Cpt. price

کاربر سایت
Dec 7, 2015
1,086
5,369
اینو اتفاقی تو ردیت دیدم برام جالب بود. :D طرف لینک تریلر جدید رو برای باباش فرستاده، اینم اولین چیزی که پرسیده این بوده جول توش هست یا نه! :)) این هایپ لعنتی سن و سال نمیشناسه.
3e15401.jpg

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
8,069
19,265
نام
مازیار
117691

کینه شتری شد!! دمش گرم ، گیرش بیار لهش کن ، تا بگه لعنت بر انگشتی که بی موقع تایپ کنه !

117692

از نظر گرافیکی من این تیکه تریلر رو بیشتر همه خوشم اومد ، ندیدم مثلش رو!

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
712
262
من انتظار داشتم یه تریلر پنج دقیقه ای هیجان انگیز ببینم و در پایانش این تریلر به نمایش در بیاد

• Like
Reactions: kamyy

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
343
933
حالا چرا فك ميكنين شليك صد در صد دينا يا جوئلو كشته؟ شايد يكي از همين دو نفر شليك كرده اصن :D شايد اوضاع جوري رفته كه يكي از همين دو نفر به اون يكي شليك كرده :D
خلاصه معلومه تريلر اديتش يه جوري صورت گرفته كه مارو گول بزنه زياد خودتونو درگير نكنين و تا اسفند صب كنين ببينين چي ب چيه...

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
6,049
3,405
نام
نیما
من نمیفهمم اینایی که در مورد گرافیک کم و بیش انتقاد میکنن شوخیه یا جدیه؟
برید 4K ببینید، اصلا نداریم همچین چیزی، حیرت انگیزه گرافیک بازی، اصلا نمیشه راجع بهش حرف زد...

batgamer2

کاربر سایت
Jun 7, 2015
288
169
نام
امیررضا
من نمیفهمم اینایی که در مورد گرافیک کم و بیش انتقاد میکنن شوخیه یا جدیه؟
برید 4K ببینید، اصلا نداریم همچین چیزی، حیرت انگیزه گرافیک بازی، اصلا نمیشه راجع بهش حرف زد...
لینکش رو داری؟؟

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
1,776
1,082
حتما 4K ببینید ... توی لایو استریم حتی اگه 1080 هم دیده باشید خیلی فرق میکنه .

کاملا مشخصه بازی خیلی Dark و Mature تر شده و من خیلی خوشحالم از این موضوع .

امیدوارم دیگه چیز خاصی نشون ندن از بازی ، بسه بنظرم ، من اونقدر اراده ندارم که به میل شخصی نبینم ، ولی دلم میخواد وقتی بازی میکنم همه چیز تازه باشه .

خیلی دوست دارم الان بازی رو دیجیتال Pre Order کنم ولی با توجه به اینکه همیشه بازیها زودتر نسخه فیزیکیش میاد ، حتی 1 روز هم 1 روزه و نمیشه صبر کرد .
من شک ندارم تمام این اتفاقاتی که نمایش داده شد ۱۰ درصد اول بازی هم نمی شه و داستان و سوژه اصلی بازی قطعا سورپرایز بزرگی داره که تا زمان عرضه لو نمیره . یعنی چیزی که ما دیدیم شاید کل یک ساعت اتفاقاتی باشه که واسه یه شکار ساده از کمپ زدن بیرون و ۱۳ ساعت دست نخورده دیگه نیل برامون تدارک دیده .

p.s : انیمیشن ها و مدل حرکتی کاراکتر ها یه چیز مافوق تصوره واقعا ! من نمونشو تا اینجای نسل تو هیچ‌ گیمی ندیدم کسی سراغ داره منو راهنمایی کنه ! وحشتناکه این سطح از واقع گرایانه بودن ! همین کارارو می کنن نمی تونیم هر گیمی بازی کنیم ! نمی تونیم قبول کنیم‌متا ۸۰ و خورده ای :D اذیتمون نکنید بذارید موقعی که شما نیستیدم از این صنعت لذت ببریم :D

ROULY

کاربر سایت
Nov 18, 2010
2,834
12,677
نام
Rouly
من شک ندارم تمام این اتفاقاتی که نمایش داده شد ۱۰ درصد اول بازی هم نمی شه و داستان و سوژه اصلی بازی قطعا سورپرایز بزرگی داره که تا زمان عرضه لو نمیره . یعنی چیزی که ما دیدیم شاید کل یک ساعت اتفاقاتی باشه که واسه یه شکار ساده از کمپ زدن بیرون و ۱۳ ساعت دست نخورده دیگه نیل برامون تدارک دیده .

p.s : انیمیشن ها و مدل حرکتی کاراکتر ها یه چیز مافوق تصوره واقعا ! من نمونشو تا اینجای نسل تو هیچ‌ گیمی ندیدم کسی سراغ داره منو راهنمایی کنه ! وحشتناکه این سطح از واقع گرایانه بودن ! همین کارارو می کنن نمی تونیم هر گیمی بازی کنیم ! نمی تونیم قبول کنیم‌متا ۸۰ و خورده ای :D اذیتمون نکنید بذارید موقعی که شما نیستیدم از این صنعت لذت ببریم :D
البته اگر طبق گفته دراکمن طولانی ترین بازی ناتی داگه پس بالای ۱۶ ساعت هست چون UC4 مدیوم ۱۶-۱۷ ساعت میشد

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟