PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
اینجاییم راجع به چیزایی که دیدیم نظر بدیم نه چیزایی که ندیدیم ، مثلا دستبند دینا رو نبینیم ، ولی بریم برای تای آستین الی هزار تا تئوری بسازیم :-j

یعنی چون تو ریست ارا این کار رو میکنن، پس کار درستیه؟
میگم رفتار آماتورانه....
یکی دیگه از بچه‌ها گفت کت الی براش بزرگه و آستینشو تا زده.... و احتمالا مال جوئل باشه....

منم گفتم آستینشو تا نزده.... چون دکمه‌ی آستین رویه... و در شرایطی که آستینو تا بزنی دکمه‌ی آستین میره زیر.... اصلا هم خنده نداره.... نظرشو گفت بنده خدا و با هم صحبتی با هم به نتیجه رسیدیم.... ولی شما بهش میخندی.... همون رفتار آماتورانه که مجبورم باز بگم
یعنی خدایی فقط همین صفحه و صفحه‌ی قبلو خوندی و نظر میدی... :|

--------------------------
تو هر جایی تریلر یک بازی رو حلاجی کنن و کاربرا نظرشونو بیان کنن... کار بسیار درستیه

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
اگه این فرانچایز بخواد ادامه داشته باشه و الی توش نقش اصلی رو داشته باشه احتمالا جوئل باید حذف بشه از داستان ... مثل آرتور مورگان !!!

Subject 16

Only fools venture where them spirits tread
کاربر سایت
May 21, 2018
433
نام
Fazel
ولی ی چیزی تا حدودی مشخصه تو تریلر دیشب....
اون صحنه‌ای که الی رو گرفتن و با ناراحتی خیلی زیادی میگه اینکارو نکن..... و بعد صدای شلیک میاد
قبل این صحنه الی تو برف داره دنبال تینا میگرده.... و وقتی وارد خونه میشه این اتفاق میفته

بنظرم الی یکی از عزیزهاشو تو این صحنه از دست میده.... و به احتمال زیاد تینا هم اینفکتد ماشروم میشه! و مجبور میشن بکشنش
View attachment 117709
واقعی ترین تئوری چند صفحه اخیر. ولی اگه دینا اینفکتد بوده و باید میمرده پس انگیزه انتقام الی از کجا میاد؟

• Like
Reactions: Coma BlacK

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,015
متاسفانه فرهنگ بدی هست که اینجا و در ایران جا افتاده
شما 12 ساعت هم سر کار باشی و 1 ساعت هم بگو تمرین ...
وقتی کنسول روشن میکنی معمولا با لحن تمسخر آمیزی میگن شما هنوزم بازی کامپیوتری میکنی؟!
حالا من تقریبا 32 ساله امه ، اقا نخوایم تشکیل خانواده بدیم کی رو باید ببینیم؟:D
اینکه یه فرد از وقت استراحتش (بگم وقت آزادش بهتره) میزنه واسه عشقش از دید اونا تلف کردن وقته!
همیشه بهشون میگم من زن هم بگیرم همین اش و همین کاسه اس(کاری میکنم اونم گیمر شه>:))
بابا من هنوز مدرسه هم نمیرفتم ، یادمه میرفتم خونه داییم که 10 دقیقه با آتاری بازی هواپیما و دزد و پلیس و... بازی کنم
بابا حداقل 27 ساله گرفتارشم چطور انتظار دارن بیخیالش بشم!:D
پ.ن:معذرت بابت اسپم
سلام
تنها نیستی داداش
من 37سالمه،دوتا بچه هم دارم ،شاید باور نکنی ولی تو خونه ما تلویزیون،کنسول،فیلم،بازی،اینترنت و...به هر چیزی اولویت داره
حتی به
نون شب و یخچال و لباسشویی و ماشین و ...
جالبه بدونی که ناخواسته همسر و بچه ها رو هم مثل خودم کردم :D
اولویت من اولویت اونا هم شده>:)
خلاصه که اگه گیم و فیلم رو از من شب بگیری صبح باید ببری خاکم کنی!
پ.ن
رفع اسپم:
عجب تریلر هیولایی بود لامصب،با اختلاف با کیفیت ترین گیم ساخته شده توسط بشر تا این لحظه...!!!

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
واقعی ترین تئوری چند صفحه اخیر. ولی اگه دینا اینفکتد بوده و باید میمرده پس انگیزه انتقام الی از کجا میاد؟
خب میتونه از همین داستان بیاد... البته میگم بصورت قطعی نمیشه حرف زد ولی تئوری‌ای که تو ذهنم میاد در مورد این موضوع اینه که... خب اول تریلر دیدیم ک دینا و الی با هم سوار اسب و تو یک تیم بودن... (با هم باشن تو یک تیم و امنیت بیشتری هم داشته باشن)

دینا گم میشه و الی دنبالش میگرده... و بعد از اینکه دینا رو پیدا میکنه... اینفکتد شده و اعضای تیم مجبورن بکشنش... و این اتفاق میشه شروع انتقام گرفتن الی از کسی که باعثو بانیه این داستانه... البته واقعا نمیشه قطعی صحبت کرد

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
Wtf
کاری به اون پارگی صورتش ندارم که الی با چاقو میزنه ببینید چجوری با ضربه‌ی اول شکم و لباس طرف پاره میشه و خون پخش میشه رو لباس!!! باورنکردنیه!!!
رو دیوار هم میپاشه کلا ناتی داگ خودش رو جر میده واسه جزئیات لامصب رو دستش نیست (منهای راکستار)

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
رو دیوار هم میپاشه کلا ناتی داگ خودش رو جر میده واسه جزئیات لامصب رو دستش نیست (منهای راکستار)
هر دو استودیو تو کار و سبک خودشون شاهکارن

ولی مطمعنم این بازی بازم استاندارد جدید رو میکنه... مثل نسخه‌ی اول

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر