PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
چی میشه که دینا به الی خیانت کنه یعنی دشمن باشه و الی رو گول زده باشه بعدا الی بفهمه بره برای انتقام.احتمال داره همچین چیزی
نظر منم همینه ، فکر میکنم دینا از احساسات الی سو استفاده میکنه و الی رو توی موقعیت سختی قرار میده ، بنظرم دینا بیشتر بهش میخوره شخصیت منفی داستان باشه

Sent from my SM-T715 using Tapatalk

Jack.bauer

کاربر سایت
Jun 17, 2012
416
نام
Arash
اقا یه نکته ای که فک نکنم ذکر شده باشه. الی اول تریلر داشت ماریجوانا میکشید؟! به به ... به به انشالله که ناب بوده باشه و وحشی :D
کسایی که میخوان زمستون بازی کنن بازی رو که حس نزدیکتری به بازی داشته باشن. پک نژاد در کنارش یادتون نره:D

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
دوستان الان فردا هم نمایش گیم پلی داره؟. یک جا فکر کنم تو همین فروم بود دیدم دراکمن نوشته بود صبر کنید هنوز تموم نشده پنجشنبه منتظر نمایش گیم پلی باشید..... این چیزا. درسته؟ یا

بد متوجه شدم

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,453
اینو اتفاقی تو ردیت دیدم برام جالب بود. :D طرف لینک تریلر جدید رو برای باباش فرستاده، اینم اولین چیزی که پرسیده این بوده جول توش هست یا نه! :)) این هایپ لعنتی سن و سال نمیشناسه.
View attachment 117686

بیشتر حسودیم شد :|

پریشب داشتم با برادرم CTR Nitro-Fueled اسپلت اسکرین بازی میکردم، به یاد سالهای دور. به برادرم گفتم عمرا بابا یادش باشه اینو. یهو دیدم پدرم چپ بهم نگاه کرد، گفت: "کرش" یادم نمیاد؟! بمدت یک ربع لبخند عجیب الخلقه ای روی صورتم نقش بسته بود.
(از نظر سطح توقعات..)

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
آقا چرا میگید باکس آرت خوب نیست؟ اتفاقا این باکس ارت هم به داستان میخوره هم خشم نشون میده فوق العادس :D
Changed_Man 50
دوست عزیز دیشب گفته بودی بازی دانگرید شده؟ خب اشتباه کردی :D رنگ محیط تریلر قبلی متفاوت بود و اینجا اکثرش تو برف طبیعیه که جزئیاتش کمتر بنظر بیاد برو بخشایی که با اسب میرفت ببین گرافیک از این شاخ تر ندیدم تا به حال!
.Amirone
درباره تجاوز به الی ممکنه حرف شما درست باشه و خودش نجات داده باشه همه میدونن الی وحشیه ولی اگه توجه کرده باشی تو قسمت اول اکثر جاها این جوئل بود که الی رو نجات میداد خیلی جاها هم برعکس اونجا که دیوید گرفتشم شانس آورد ولی اینجا طرف از پشت گرفتش تک و تنها کی میخواد نجاتش بده؟ هرکی گرفته بودش بعید میدونم این گروه جدیده باشه چون اونا درجا میکشن :-":D

• Like
Reactions: samadi741

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
من شک ندارم تمام این اتفاقاتی که نمایش داده شد ۱۰ درصد اول بازی هم نمی شه و داستان و سوژه اصلی بازی قطعا سورپرایز بزرگی داره که تا زمان عرضه لو نمیره . یعنی چیزی که ما دیدیم شاید کل یک ساعت اتفاقاتی باشه که واسه یه شکار ساده از کمپ زدن بیرون و ۱۳ ساعت دست نخورده دیگه نیل برامون تدارک دیده .

p.s : انیمیشن ها و مدل حرکتی کاراکتر ها یه چیز مافوق تصوره واقعا ! من نمونشو تا اینجای نسل تو هیچ‌ گیمی ندیدم کسی سراغ داره منو راهنمایی کنه ! وحشتناکه این سطح از واقع گرایانه بودن ! همین کارارو می کنن نمی تونیم هر گیمی بازی کنیم ! نمی تونیم قبول کنیم‌متا ۸۰ و خورده ای :D اذیتمون نکنید بذارید موقعی که شما نیستیدم از این صنعت لذت ببریم :D
۱۳ ساعت؟ برو مثبت ۲۵ ساعت

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
View attachment 117681

این کت که تن الیه ببینید آستینشو ببینید
حالا عکس پایین

View attachment 117682

آستین کت رو تا زده براش گشاده یقه ی کت هم دقیقا رنگش فرق داره با کت و عین همونیه ک جول تنش کرده
حالا این کت جول تن الی چیکار میکنه؟؟

کاملا مشخصه کت براش گندس هم تا رونش اومده کت هم یقش همون رنگه ک تن جوله
برادر اگه کت رو تا زده باشه.... پس چرا دکمه‌ی رو آستین هنوز مشخصه!
شما الان آستین لباستو تا بزن.... میبینی که دکمه میره زیر یا برعکس میشه

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
اینو اتفاقی تو ردیت دیدم برام جالب بود. :D طرف لینک تریلر جدید رو برای باباش فرستاده، اینم اولین چیزی که پرسیده این بوده جول توش هست یا نه! :)) این هایپ لعنتی سن و سال نمیشناسه.
View attachment 117686
اتفاقا همین دیشبم یه مرد 45 ساله تو توییتر منتظر تریلر batman با tlou2 بود واقعا سن بالاهای اونجا چقدر با اینجا فرق دارن! :|

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
واقعا دختر بزرگ کردن سخته ، جوئل تو پنج سال اندازه ۲۰ سال پیر شده

View attachment 117683
نمیدونم کسی موافق یا نه ولی این بنظرم اصلا شبیه جوئل نیست مازیار خداییش شبیه نیتن دریک نیست؟ اصلا انتظار این نداشتم :D

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
رنگ یقه کت مشکیه عین همون عکسی که من گذاشتم اما کت تن الیه چرا؟؟؟
هیچ داستانی بنظرم پشت این کت نیست.... چون اصلا آستین کت تا زده نشده و دکمه‌ی آستین رویه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر