PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
آخرش مینویسه که رو پرو اجرا شده
View attachment 117696

قصد نداشتم آپگرید کنم، ولی این تریلر خیلی داره قلقلکم میده PS4 عادیمو بفروشم یه 3 تومنی روش بذارم پرو بگیرم:| خدا لعنتت کنه ناتی داگ، هیچ بازی دیگه ای تو دنیا نیست که بخاطرش حاضر بشم انقد خرج کنم:|:D
من بخاطر همین دلست و هارد بیشتر ، ps4 معمولیمو فروختم و پرو خریدم 5 ماه پیش . خوبیه پرو اینه که تو خیلی از بازیها مثل رد دد یا gta افت فریم نداره .

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
اینا کارشون اینه اوایل شروع بازی یه نمایشی از خوشی و شاد بودن و خوشبختی و به آرامش رسیدن کاراکتر نشون میدن بعد از گذروندن سختی ها تو سری قبل بعد با یک اتفاق شوکه کننده کاراکتر سوق پیدا میکنه برای انتقام
به نظر من اینا کاراکترهای اصلی رو که با زحمت تو سری قبل پرورش دادن تو ذهن بازیکن الکی الکی یکدفعه از بین نمیبرن
سعی میکنن کاراکترهای جدید با یه خط داستان کوتاه ولی تاثیرگذار رو قربانی کنن مثلا Riley تو سری قبل
سعی میکنن از این نظر یه جایی رو هم باز بذارن برای مانور DLC
الان شما به آنچارتد نگاه کنید شخصیت های اصلیش عمرا قربانی نشدن کلا یه نگاهی به کارنامه ناتی داگ بندازی روند این جوری هستش
الان Joel یکی مثل Sully میمونه

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
862
نام
محسن
حس میکنم جوئل مریض بود و یه مشکلی داشت و تعجب الی هم بیشتر بخاطر همین بود :-?
منم امیدوارم صدا و خستگیش به خاطر یه بیماری باشه و دلیلش پیری نباشه. صداش از رنگ موها و کلا قیافش پیرتر و خسته تر بود

• Like
Reactions: |FARSHAD|

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
فکر کنم تعجبش بخاطر این بود که فهمید جول تعقیبش میکرده
قیافه و طرز صحبت کردن جوئل که خیلی میخورد بهش مریضی ای داشته باشه و صورت مریض و خسته ای داشت
بنظرم دلیل تعجب الی هم این بود که چرا با مریضیش اومده دنبالش

• Like
Reactions: D_grayman

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
منم امیدوارم صدا و خستگیش به خاطر یه بیماری باشه و دلیلش پیری نباشه. صداش از رنگ موها و کلا قیافش پیرتر و خسته تر بود
قیافه و طرز صحبت کردن جوئل که خیلی میخورد بهش مریضی ای داشته باشه و صورت مریض و خسته ای داشت
بنظرم دلیل تعجب الی هم این بود که چرا با مریضیش اومده دنبالش

بنظر من الی فهمیده ک جوئل بهش دروغ گفته و الکی قسم خورده اخر قسمت اول بازی،برا همین الی باهاش قطع رابطه کرده و اونجا برا همین تعجب کرد از دیدنش.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
دیشب بعد دیدن تریلر یه دوازده ساعتی نیاز بود ریکاوری بشم :D واقعا از هر نظر *بوووم*

فقط یک مسئله ای، حالا شماها که پرونده داستانو بستیدنو تئوریای تجاوز و... رو دارین قطعی میدونین، بگم به نظر من همون مرگ دینا هم بشدت فیک بود :D اصلا اون صحنه که صفحه سیاه میشه صدای تیر میاد و جیغ الی، 95% فیکه! مال اون لحظه نیست. مثل تریلر نسخه اول که ما فکر میکردیم الی قراره جوئل اینفکتد شده رو بکشه!! حالا اینا به کنار. بنده بشدت (حتی از همون تریلر e3 2018) با دینا (و حتی فیسش! ×_× یه ایمپرفکشن خوبی داره :D ) حال کردم و بنظرم میتونه جزو بهترین کاراکترای بازی باشه...
حالا تا بازی بیاد امیدوارم دیگه تریلر داستانی ندن :D

نکته بعدی تنها چیزی که تو ذوقم زد، باکس ارت بازیه :| صد رحمت به باکس ارت گیرز 5 :|

فردا شب هم احتمالا یک تریلر گیمپلی خفن بدن با چنتا پوستر خفن تر :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر