PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
لامصب خواب و پر پر کرد دیشب! D : داشتم سایت های خارجی رو نظاره میزدم دیدم نوشتن بازی با دوبله و زیر نویس ترکیه ای قراره بیاد واقعا خوش به حالشون. البته میدونم زبون اصلی یه چیز دیگه ای هس ولی خوب. بگذریم این قیافه جول تو قبل کله خر تر نبود! الان مثل پیر مردی شده که قراره بار مسئولیت بیاره رو دوش الی نه اینکه الی رو ساپورت کنه اگه قرار باشه جول همون جول بزن بهادر سابق باشه باس قیافش رو بهتر در میاوردن! کلا یکی قیافه جول یکی هم کمر الی! کسی که اهل ورزش باشه میفهمه کمر پر یعنی چی! ههههههههههه بد جوری کمرش شبیه پسرا بود انگار یه پسر ۲۰ ساله هست نه دختر۲۰ ساله که البته اگه از زمان داستان قبل شیش سال روش بکشیم الی الان ۲۰ سالشه!و اما یه چیزی که تو لایو دیروز نظرم و جلب کرد تعداد کم بیننده ها بود نسبت به دث استرندینگ یا هر اونت دیگه. ملت ریخته بودن فیفا لایو میدیدن!با کی کار دارن خدا داند!۱۵۰ هزار بیننده! در مورد فرضیه حامله شدن هم که کلا حالم بهم میخوره با اینکه خودم تو همین تاپیک از اولین هایی بودم که این رو گفتم ولی اصلا دوس ندارم الی تو بازی حامله بشه!اصلا جالب نمیاد! در مورد همجنس گرایی الی تو تریلر دینا طوری داره از بوسه شب قبل که احتمالا همون تریلر سال قبل رو میگفت تعریف میکرد که انگار تازه تازه یه چیزایی بین الی و دینا شکل گرفته پس نمیشه گفت الی با دینا با هم هم --نس بازی کردن. چون اگه باهم ریخته بودن به هم یه بوسه رو دینا تو تریلر شب قبل اینجوری بولد نمی کرد! نمیدونم چجوری منظورم بگم! بگذررریم
در مورد گرافیک بازی که خیلی میگن دانگرید شده واقعا چی بگم. اقا تریلر دوباره ببین برادر ؟رفیق؟ دوست! و البته خیلی حال کردم که رگ غیرت باد کرده ها مثل قبل نریختن رو طرف که چرا از گرافیک ایراد میگیره. منظورم اینه که بلخره جرات ایراد گرفتن از گرافیک انحصاری سونی بوجود اومده تو سایت و البته مهمتر از اون فرهنگ برخورد خوب ! به دلیل اینکه طرفدارا قبلا ها جور دیگه ای برخورد میکردن. در یک کلام از این حرفها بگذریم گرافیک این بازی نهایت بازی ها در این نسل بود. و البته شاید رو ps5 اجرا شده و به دروغ میگن رو پرو بوده! به هر حال نمایش دیشب عالی بود. و البتهدر مورد داستان یه چیزی یکی از دوستان اینجا چند ساعت پیش گفت خیلی حال کردم گفت شاید دنیا شخص منفی بوده باشه و الی رو کشانده اونجا و انتقام الی هم از دینا ست. البته میتونه جالب باشه ولی دینا با الی چیکار میتونه بکنه که الی بخواد همه رو قیمه قیمه کنه. نظریه جالبیه ولی آخرش جالب نیست. به نظر میاد الی انتقام خون دینا رو میگیره. که البته خیلی دوس دارم داستان اصلی شماره ۱ و دروغ جول به کجا میرسه مشخص شه.
و اینجاست بعد از دیدن گرافیک خیلی ها که ps4 خریدن میگن ای کاش پرو میخریدن! البته رو ps5 با فریم دهی بهتر و فول 4k میاد!
117721
117722
!

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,878
نام
صابر
خیلی وقته بی سرو صدا یه PS4 Pro گرفتیم ! صرفا جهت بازی کردن بازی های انحصاری PS4 البت یکی از دلایل اصلی خرید دستگاه فقط فقط The last of us و RDR بود ! البت بماند که عناوین انحصاری PS4 همشون تاپ و درجه یک هستن !
واقعا به عنوان کسی که کل عمرم روی PC بازی کردم ! اما این بازی ارزش فوقلاده بالایی داره و 1 دستگاه که هیچ حتی 100 دستگاه هم براش بخری کمه ! از گرافیک هم که نگم دیگه ! با تجربه ی گیمری روی PC ، گرافیک خیره کننده بازی رو روی PS4 Pro دیدم واقعا بسیار بسیار لذت بردم !
همیشه فکر میکردم اگه بخوان The Last of us رو برای PC بزنن چی از آب در میومد ! قطعا میرفتم قوی ترین سیستم رو برای بازی میبستم !

گویا قراره یه نمایش 3 ساعته هم از بازی بیرون بدن ! که اواخر امروز منتشر میشه !

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
منم جز اون دسته ای بودم که مطمئن بودم به الی تجاوز میشه ولی با توضیحات دوستان قانع شدم که احتمال زیاد گول خوردیم :D

جالبه سر تئوری مرگ جول و اون خانم هیکلیه خودم جز ارشاد کنندگان بودم ولی اینبار مغلوب حربه های ناتی داگ شدم:p البته این وسوسه های @.Amirone از خدا بی خبر هم بی تاثیر نبود

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
تو این چند صفحه که داشتید در مورد ریپ و چمیدونم مقایسه احمقانه گرافیکی با یه بازی ow بحث میکردید کسی به این نکته ها اشاره ای نکرد!

1. ND بالاخره کانسپت حیوون اینفکتد عملی کرد....
Capture2.JPG

2. کسی توجه کرده که این اینفکتد بلوتر قسمت اول نیست و یه چیز بدتریه؟!
Capture1.JPG

فقط انیمیشنها منو دیوانه کرده.خیلی واقعی و هیجان انگیز ساخته شدن.از حالا عاشق اسلحه رایفل شدم.فقط باهاش سر میترکونم.
منم عشق شات گان:x
Capture.JPG
عکس های رسمی و دایرکت فید

the-last-of-us-state-r4kuk.jpg

the-last-of-us-state-0ek5v.jpg

the-last-of-us-state-d2kcq.jpg

the-last-of-us-state-kvj1m.jpg

the-last-of-us-state-rckbo.jpg

the-last-of-us-state-wpkvd.jpg

the-last-of-us-state-zwjpo.jpg

the-last-of-us-state-2bjqp.jpg

پشمااااااام!!