PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
نمیخوام وارد بحث فنی بشم چون مشخصا بازی هنوز کامل نیامده ولی از لحاظ هنری به نظرم بازی در سطح خفنی قرار داره

برای مثال همینجا ببینید الی قبل از اینکه بفهمه کی از پشت دهنش رو گرفته چشم هاش در سیاهی کامل هست (بهتر بگیم وضعیت کلی الی در سیاهی مطلق)

image_the_last_of_us_part_ii-41171-3757_0013.jpg

و بعد که حس میکنه این فرد، جوئل هست ببینید چه برقی به چشم هاش میاد و از سیاهی به سمت روشنی قدم برمیداره

Untitled.png

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
دوستان من دلارش رو شارژ کردم تو اکانتم (با وجود بی پولی:Hurted:) ولی خب برای عشقت خرج نکنی واسه چی خرج کنی (البته از نظر خودم با وجود نوسان دلار تو مملکت شارژ دلار الان بهتره چون نمیدونی 1-2 ماه دیگه چی میشه)
سوال :
استاندارد یا دلوکس ؟ (به نظرتون اگر دلوکس رو پیش خرید کنم بعدها تو DLC و چیزای اضافه آنلاین میصرفه بهم یا نه؟)
به نظرتون همین الان پیش خرید کنم یا بذارم 1-2 ماه بگذره شاید چیزای بیشتری بره پیش خرید اضاف کنن ؟ (یعنی فعلا دلار تو اکانتم بمونه)

ahmad137456

کاربر سایت
Jul 26, 2019
72
دقیقا همون حسی رو الان دارم که با معرفی the last of us نسل قبل داشتم، این بازی هم میاد کارنامه PS4 رو درخشان مثل PS3 میبنده واقعا خدا از عمر ما بگیره بده به عوامل ناتی داگ، امین یا رب العامین...

• Smile
Reactions: esm nadaram

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
از یه طرف دوست دارم اینو روی نسل جدید بازی کنم و از یه طرف هم نمیشه صبر کرد تا اومدن نسل جدید :|
چاره ای نیست روی همین 4 باید بزنیم تو گوشش

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
نمیخوام وارد بحث فنی بشم چون مشخصا بازی هنوز کامل نیامده ولی از لحاظ هنری به نظرم بازی در سطح خفنی قرار داره

برای مثال همینجا ببینید الی قبل از اینکه بفهمه کی از پشت دهنش رو گرفته چشم هاش در سیاهی کامل هست (بهتر بگیم وضعیت کلی الی در سیاهی مطلق)

View attachment 117754

و بعد که حس میکنه این فرد، جوئل هست ببینید چه برقی به چشم هاش میاد و از سیاهی به سمت روشنی قدم برمیداره

View attachment 117755
دمت گرم... این نگاهت به تریلر و تیزبینی رو تحسین میکنم....
نه اینکه مث بعضی از دوستان خیلی بچگانه تو تاپیک بخای فعالیت کنی.... و به نظر بقیه بخندی!
---------------------------------
نکته‌ی هنری و زیر پوستی‌ای بود که زیاد بهش توجه نکرده بودم.... این بازی چقدر عمیقو چند لایست پسر
انتظارم از این بازی خیلی زیاد بود و میدونستم خیلی خفن از آب در میاد.... ولی لامصب هر چقدم انتظارو از ناتی داگ بالا میبری... بازم ی چیزی نشونت میده که اصلا فک نمیکردی تو این سطح باشه

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
استارتر تاپیکو کسی ندیده؟! :D اگه دیدینش سلام منو بهش برسونید! بگید نظرسنجی میخوایم نه از هر نوعی!!
بنده خدا نیست چرا اصلا....انصافا نظر سنجی هم فقط نظر سنجی های امیر وان....:D با نظر سنجیه تاپیک رد دد 2 خیلی حال کردم\m/

• Like
Reactions: .Amirone

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
سوال :
استاندارد یا دلوکس ؟ (به نظرتون اگر دلوکس رو پیش خرید کنم بعدها تو DLC و چیزای اضافه آنلاین میصرفه بهم یا نه؟)
به نظرتون همین الان پیش خرید کنم یا بذارم 1-2 ماه بگذره شاید چیزای بیشتری بره پیش خرید اضاف کنن ؟ (یعنی فعلا دلار تو اکانتم بمونه)

با وجود موفقیت Left Behind، احتمالا یه DLC تو کار باشه (پس بهتره همون Deluxe رو بگیری.)

و برا سوال دومت به نظر من بهتره یکم صبر کنی (اگر یه وقت اون قضیه Uncharted: The Lost Legacy پیش نیاد.:D)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,995
نام
آریا
نمی‌دونم چرا این دوست دختر الی توی تریلر جدید یه حالت دوست‌داشتنی پیدا کرده بود، برعکس تریلر قبلی که اصلا خوشم نمی‌اومد ازش! طراحیش هم فرق خاصی با قبل نکرده، ولی کلا اینجا برام حس بهتری داشت.

استارتر تاپیکو کسی ندیده؟! :D اگه دیدینش سلام منو بهش برسونید! بگید نظرسنجی میخوایم نه از هر نوعی!!
اکیبا منتظر معرفی بتمن جدید بود و شک نداشت دیشب معرفی میشه. احتمالا به خاطر همین قضیه افسردگی گرفت! :(
از اون طرف هم دموی Medievil اومده و رفته سراغش و وقتی دیده چه آشغالی هست، دیگه افسردگیش به اوج رسیده و خودکشی کرده. :(
البته یه عده میگن دموش فراتر از سطح انتظار هست، ولی خیلی شک دارم! :D

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
نمی‌دونم چرا این دوست دختر الی توی تریلر جدید یه حالت دوست‌داشتنی پیدا کرده بود، برعکس تریلر قبلی که اصلا خوشم نمی‌اومد ازش! طراحیش هم فرق خاصی با قبل نکرده، ولی کلا اینجا برام حس بهتری داشت.

اکیبا منتظر معرفی بتمن جدید بود و شک نداشت دیشب معرفی میشه. احتمالا به خاطر همین قضیه افسردگی گرفت! :(
از اون طرف هم دموی Medievil اومده و رفته سراغش و وقتی دیده چه آشغالی هست، دیگه افسردگیش به اوج رسیده و خودکشی کرده. :(
البته یه عده میگن دموش فراتر از سطح انتظار هست، ولی خیلی شک دارم! :D
منم مثل اکیبا افسردگی گرفتم :D چون 6 ساعت منتظر بودم معرفی شه تا تاپیکش بزنم آخرش چیز شدم :p بعد رفتم سراغ دمو دیدم 11GB و دوباره :|
? but why am i still here just to suffer:D

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,524
مسئله اینست ،

Goty , gotg , ggoat

آخه چه نظر سنجی دیگه ای میتونید بزنید!؟؟
دو تا ایده دارم، یکیش دعوا درست می شه! یکی دیگه هم انتخابو سخت می کنه، البته هنوز روش کار نکردم و شاید شب... چند نفر از جمله استارترو دعوت کنم تا با هم بهترین گزینه رو برای نظرسنجی انتخاب کنیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر