PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,043
نام
احمد
بار دیگر مرز های گیم جا به جا شد، بار دیگر دنیا فهمید ناتی داگ یک استثنا است، شخصا تا الان 12 بار تریلر گیم پلی رو دیدم!!!! اصلا از بازی سیر نمیشم!!! سطح کار های ناتی دارگ رو به جرئت میگم هیچ استدیویی نداره، حتی راکستار و بلیرزاد و ... واقعا حتی به ریز ترین جزئیات ممکن هم تو بازی پرداخته شده بود، گیم پلی بازی چقدر نرم و روان شده:| خداوکیلی دستام داره میلرزه مگه میشه این کیفیت و اینقدر رون بودن، واقعا دیگه نباید ناتی داگ رو با هیچ استدیوی مقایسه کرد، تو جزئیات بازی هاش، و تو خشونت و گیم پلی و گرافیک، و شخصت پردازی و روایت داستان، و... واقعا دارم نابود میشم، اصلا هضم کیفیت فنی، و گرافیکی و پیشرفت بازی برام قابل قبول نیست، هنوز باید 5-6 ماه دیگه تریلر رو ببینم ببینم بعدش خوب ارضا شدم، کیفیت فنی، و گرافیکی و پیشرفت بازی رو ببینم، الان هیچی نمیتونم ببینم از هیجان چشام بازه ولی نمیبینم واقعا اگر یک استدیو الان تو صنعت گیم باشه و و نسل ها رو جابه جا کنه این ناتی داگ هست و الی بس
this is why im a fan of playstation :D:((:((

• Like
Reactions: mohsen2012 and x-x

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
آخه شما موقع اتک دادن اون قلچماق به حالات صورتش توجه بکن.یه پا دیترویته واسه خودش.
تنها گیمیه که من باورش نمیکنم مخصوصا از لحاظ انیمیشن و از اون دیوانه کننده تر تعاملش با محیط.
اصلا باور نمیکنم

Alireza717

کاربر سایت
Aug 12, 2016
1,520
جدا از صحنه اول و اخر تریلر گیم پلی بازی فوق العاده بود
ترکیب Tlou و U4 خیلی وحشی تر :D
انیمشین ها در حد نسل بعدی (البته ممکنه تو بازی نهایی دقیقا اینجوری نشه ولی بازم خوبه)
محیط های بزرگ تر
اگه جوئل هم قابل بازی باشه که دیگه عالیه
طبق معمول هم خبری از تاریخ عرضه نبود :| با این اوضاع این و DS میرن تا 2020

• Like
Reactions: AminMoradiX and x-x

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
خوب باید بگم عالیست.
گرافیک آنچارتد جلوی این شوخیه! مشخصه بازی خوف روش کار کرده نیل. جول رو هم احتمالا بدا بیاره.
دقیقه ۹:۳۵ فاجعه ی همیشگی ناتی داگ رو مشاهده زدیم از کنار یارو غوله رد میشه اونم نمیبینتش.!!!!خوب بگذریم میخوام در مورد عشق و اخلاق الی صحبت بکنم اون صحنه که یارو مرد چشم بادومیه میاد کنارش قیافه الی جوری بود که انگار تو مخمصه س و میخواد از شرش خلاص بشه dick تیکه کلام همیشگیش رو هم میپرونه عالیه خیلی حال کردم با اون یارو نپرید یه حس متفاوت بودن داد فقط چند لحظه بعد که با اون یارو کلاغه دهن تو لب میشه اوووق ببینید درسته که الی گرایشات و مشکلات اخلاقی داره و به جنس مخالف علاقه نداره ولی این رو در این حد نشون دادن جالب نیست با این حال بازم نشون میده و در همون حد لفت بیهایند بهتر بود چون حس نفهمی و بچگی الی بهتر بود تا اینکه خیلی زشت با هم .... بگذریم شایدم الی داره انتقام همین دوستش رو میگیره که باز خوبه ایدش ولی عالی نیست... در کل به نظرم بازی عالیه

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,583
نام
Alireza
خوب باید بگم عالیست.
گرافیک آنچارتد جلوی این شوخیه! مشخصه بازی خوف روش کار کرده نیل. جول رو هم احتمالا بدا بیاره.
دقیقه ۹:۳۵ فاجعه ی همیشگی ناتی داگ رو مشاهده زدیم از کنار یارو غوله رد میشه اونم نمیبینتش.!!!!خوب بگذریم میخوام در مورد عشق و اخلاق الی صحبت بکنم اون صحنه که یارو مرد چشم بادومیه میاد کنارش قیافه الی جوری بود که انگار تو مخمصه س و میخواد از شرش خلاص بشه dick تیکه کلام همیشگیش رو هم میپرونه عالیه خیلی حال کردم با اون یارو نپرید یه حس متفاوت بودن داد فقط چند لحظه بعد که با اون یارو کلاغه دهن تو لب میشه اوووق ببینید درسته که الی گرایشات و مشکلات اخلاقی داره و به جنس مخالف علاقه نداره ولی این رو در این حد نشون دادن جالب نیست با این حال بازم نشون میده و در همون حد لفت بیهایند بهتر بود چون حس نفهمی و بچگی الی بهتر بود تا اینکه خیلی زشت با هم .... بگذریم شایدم الی داره انتقام همین دوستش رو میگیره که باز خوبه ایدش ولی عالی نیست... در کل به نظرم بازی عالیه

مشکلات اخلاقی =))

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
اصاً خوبی این بازی همینه که این هوموفوب‌ها با عذاب وجدان بازی میکنن.:D من لذت میبرم شخصاً از اذیت شدن کسایی که فکر میکنن چون خودشون گرایشاتشون مثل اکثریته پس نباید توی رسانه از اقلیت حرفی زده شه.:D

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
يه مقدار ديگه نمايش بازي بيشتر بود تبديل ميشد به پشم ريزون ترين نمايش تاريخ E3:D كسايي هم كه با اينجور چيزا تو داستان نميتونن كنار بيان:deal with it :) كسي مجبورتون نكرده بازيرو بخرين. پتانسيل داستاني اين نسخه ١٠برابر نسخه قبليه. حالا يه جوري بساط الي معصوم راه انداختن انگار الي ١٨سالگي قرار بود باهاشون ازدواج كنه.:))

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,083
نام
SaSan
منم قبول دارم که الی یکم مشکلات اخلاقی داره و این قضیه انتقام گیریش هم زیاد قابل درک نیست :D
اما خوبی کار ناتی داگ اینه که شخصیت هاشو مثل هر ادم معمولی دیگه میسازه که یه سری خوبی و بدی هایی برای خودش داره و کاملا پاک و معصوم نیست

ولی امیدوارم رو این داستان انتقام گیری زیاد مانور ندن و فقط یه قسمتی از بازی باشه

مشکلات اخلاقی چیه :)) حوزه علمیه س مگه :))
منم خوشم نیومد از صحنه ش همونطور که کلا از هیچ صحنه ی بوسیدنی تو بازی ها خوشم نمیاد
ولی مشکل اخلاقی نیست :))

چرا مشکل هست
مسئله صحنه ی بوسیدن نیست و این چیزها الان دیگه عادیه مسئله اینه که تو این بازی الی یکم انحراف اخلاقی داره :D

آخرین ویرایش:

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
منم قبول دارم که الی یکم مشکلات اخلاقی داره و این قضیه انتقام گیریش هم زیاد قابل درک نیست :D
اما خوبی کار ناتی داگ اینه که شخصیت هاشو مثل هر ادم معمولی دیگه میسازه که یه سری خوبی و بدی هایی برای خودش داره و کاملا پاک و معصوم نیست

ولی امیدوارم رو این داستان انتقام گیری زیاد مانور ندن و فقط یه قسمتی از بازی باشه
مشکلات اخلاقی چیه :)) حوزه علمیه س مگه :))
منم خوشم نیومد از صحنه ش همونطور که کلا از هیچ صحنه ی بوسیدنی تو بازی ها خوشم نمیاد
ولی مشکل اخلاقی نیست :))

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
حس میکنم بین این دو تصویر تفاوت سن و سال وجود داره
یعنی ممکنه یک فلش بک تو خاطرات الی بوده تو تریلر دیشب E3

View attachment 89155
فلش بک بود دیگه
من فک میکنم الی با این دینا هه یه کاری میکنه دینا خیانت میکنه و الی وحشی میشه

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,577
حس میکنم بین این دو تصویر تفاوت سن و سال وجود داره
یعنی ممکنه یک فلش بک تو خاطرات الی بوده تو تریلر دیشب E3

View attachment 89155
تغییرات دادن ، اگر دو عکسو روی هم بزاری تفاوتاش مشخص میشه . تغییراتشم حرف نداره . داخل گیم پلی مشخص بود ، اینکه زمان خیلی جلو بره که تغییر کنه فکر نمیکنم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: SHAYAN1999

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر