PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,596
نام
حسین
حالا که بعد از دو ساعت اروم تر شدم یه چیز بگم:D
تریلر فوق العاده بود اگه معلوم بشه واقعا میشه یه همچین فیزیک و انیمیشنی رو تو بازی اصلی ببینیم(مثل برداشتن سلاح و ایتم) باید ناتی داگ به عنوان یک مذهب جدید پرستش بشه^:)^
این که بعد دیدن تریلر کلا تو شک بودم و اعصابم بهم ریخت تو خماری گذاشتن ما بود اونم توسط شخص دراکمن
بعضیا میگن چرا گیر میدی به نبود جوئل اقا یعنی چی گیر میدی اخرین ما رو با این میشناسن اون حس پدری اون احساس هم دردی اون استایل خفنش و خیلی چیزهای دیگه
دراکمن هم داره از این جریان سواستفاده میکنه و هی ما رو میذاره تو کف:|
گرایشات جنسی هم که دیگه شده پایه ثابت تو اکثریت فیلم ها و بازی ها بلاخره باید یه اثری تو هر چیزی ازش ببینیم اونم حالا یا به نشانه حمایت از این گرایش(که قابل درکه) یا تفکرات شخصی کارگردان و نویسنده بازی حالا هر چی می خواد باشه

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
ای تری که نسخه اول اخرین ما رو معرفی کرد رو بیاد بیار
داخل بازی جوئل تیر از سلاح های دیگه برمیداشت:| کاور میگرفت کنار دیوار دشمن رد میشد سلاحشو میگرفت میزد تو سرش:| دقیقا فیزیک اجر برداشتن الی تو نسخه اول اونم تو همون تریلر ای تر مثل الان بود که هیچکس باور نمیکرد که اخر هیچکدوم از اینا اتفاق نیوفتاد
ببین گرافیکو که مطمین باش تو نسخه نهایی بهتر از این نباشه بدتر نیست
در مورد اون جزییات میخوام خوشبین باشم ..میدونم که هضمش سخته اما خب تو انچارتدها که هرچی نشون دادن توی بازی نهایی هم بود..در مورد تریلر لست E3 2012 میفهمم چی میگی یکسری ریزه کاریا بود که جول میکرد که تو نسخه نهایی نبود مثل همینا که گفتی اما در نهایت نسخه نهایی هم شاهکار بود
امیدوارم هرچی که تو تریلر جدید دیدیم بشه تو نسخه نهایی هم انجام داد..فقط همینو میتونم بگم..
کلا دوتا بازیه بهش برسم دیگه هیچی از این دنیا نمخیوام یکی RDR2 و یکی هم همین TLOU2

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
ببین گرافیکو که مطمین باش تو نسخه نهایی بهتر از این نباشه بدتر نیست
در مورد اون جزییات میخوام خوشبین باشم ..میدونم که هضمش سخته اما خب تو انچارتدها که هرچی نشون دادن توی بازی نهایی هم بود..در مورد تریلر لست E3 2012 میفهمم چی میگی یکسری ریزه کاریا بود که جول میکرد که تو نسخه نهایی نبود مثل همینا که گفتی اما در نهایت نسخه نهایی هم شاهکار بود
امیدوارم هرچی که تو تریلر جدید دیدیم بشه تو نسخه نهایی هم انجام داد..فقط همینو میتونم بگم..
کلا دوتا بازیه بهش برسم دیگه هیچی از این دنیا نمخیوام یکی RDR2 و یکی هم همین TLOU2
درسته بود، ولی به شکل خیلی خیلی متفاوتی بود. :D یعنی الان شما بری گیم پلی PSX 2014 آنچارتد رو یه بار دیگه با دقت ببینی و خود بازیو هم بری تفاوتشون کاملا مشخصه. البته که این تفاوت ها به هیچ وجه لطمه ای به بازی وارد نکرد اما حس حالش زمین تا آسمون با بازی اصلی فرق میکرد برای من. :D ( همینطور که چهره نیت تو بازی نهایی نسبت به کاور و تریلر معرفی تغییر کرد، اینجا هم قیافه الی یه تغییراتی با تریلر PSX 2016 داشت.)

پ.ن: نمیدونم کسی به این نکته اشاره کرد یا نه ولی اون فرقه/گروهی که دنبال الی بودن، دقیقا همونایی بودن که تو تریلر قبلی اون شخصیت زن مرموز رو میخواستن به دار بزنن! اتفاقا اینجا هم دقیقا به همون شکل داشتن یکیو اعدام میکردن.
اگه تایم لاین تریلر قبلی با این تریلر یکی باشه اون موقع اوضاع یکم پیچیده میشه چون طرفدارا یقین پیدا کرده بودن چیزی که تو تریلر PGW 2017 دیدیم فلش بک بوده و اون قضایای مادر الی ... کلا صحنه اعدام شدن اون بنده خدارو دیدم هنگ کردم قشنگ. :D

پ.ن2: فیلمبرداری تک شات رو بیخیال شدن عایا؟:-"

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,596
نام
حسین
مث اینکه اون پارتنر اهم اهم الی ریغ رحمت رو سرکشیده :

ege6_mvu7ofkphh311.jpg

اجتمالاً اون جمله ی تریلر اول "I'm gonna find, and I'm gonna kill every last one of them." هم مرتبط با ایشون باشه نه جوئل !
احسان تو هم که هر کی رو میبینی میگی ریغ رحمت رو سر کشیده:D:))
خدا از دهنت بشنوه کار به جوئل نداشته باشن من الان بقدری ریختم بهم سر این جریان که حاضرم جوئل فقط زنده باشه و یه تصویر ازش ببینم دیگه تا اخر بازی نه کارکتر قابل بازی باشه نه دیگه تصویرش رو ببینم:D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
احسان تو هم که هر کی رو میبینی میگی ریغ رحمت رو سر کشیده:D:))
خدا از دهنت بشنوه کار به جوئل نداشته باشن من الان بقدری ریختم بهم سر این جریان که حاضرم جوئل فقط زنده باشه و یه تصویر ازش ببینم دیگه تا اخر بازی نه کارکتر قابل بازی باشه نه دیگه تصویرش رو ببینم:D
اینکه طرف مُرده دیگه خیلی تابلو ـه انصافاً :D با توجه به روایت تریلر و اون دستبند :D

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
درسته بود، ولی به شکل خیلی خیلی متفاوتی بود. :D یعنی الان شما بری گیم پلی PSX 2014 آنچارتد رو یه بار دیگه با دقت ببینی و خود بازیو هم بری تفاوتشون کاملا مشخصه. البته که این تفاوت ها به هیچ وجه لطمه ای به بازی وارد نکرد اما حس حالش زمین تا آسمون با بازی اصلی فرق میکرد برای من. :D ( همینطور که چهره نیت تو بازی نهایی نسبت به کاور و تریلر معرفی تغییر کرد، اینجا هم قیافه الی یه تغییراتی با تریلر PSX 2016 داشت.)

پ.ن: نمیدونم کسی به این نکته اشاره کرد یا نه ولی اون فرقه/گروهی که دنبال الی بودن، دقیقا همونایی بودن که تو تریلر قبلی اون شخصیت زن مرموز رو میخواستن به دار بزنن! اتفاقا اینجا هم دقیقا به همون شکل داشتن یکیو اعدام میکردن.
اگه تایم لاین تریلر قبلی با این تریلر یکی باشه اون موقع اوضاع یکم پیچیده میشه چون طرفدارا یقین پیدا کرده بودن چیزی که تو تریلر PGW 2017 دیدیم فلش بک بوده و اون قضایای مادر الی ... کلا صحنه اعدام شدن اون بنده خدارو دیدم هنگ کردم قشنگ. :D
خب اون گیم پلی PSX 2014 رو اگه کمی حرفه ای تو نسخه نهایی بازی کنید حتی میتونید دقیقا شبیه بروس توی اون کنفرانس بازی کنید یا اون تریلر E3 2015 ش هم همینطور...بحث ما در مورد یکسری ریزه کاریا توی تریلر لست توی E3 2012 بود شاید واقعا پیاده کردن اونا توی نسخه نهایی به دلایل سخت افزاری ممکن نبوده

• Like
Reactions: Ludens

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
همون چيزي كه ازش مي ترسيدم اتفاق افتاد ! خدا كنه جوئل رو برگردونن به بازي ! اصلا و ابدا واسه من نمي گنجه يارو با ١٠٠ كيلو وزن و تبر افتاده رو الي مي گه مربع بزن بازي ! ١٦ تا وحشي افتادن دنبال دختر ١٩ ساله نصفشونو بدون كمك فيزيكي قلع و قمع مي كنه ! چرا واقعا ؟ بازي از لحاظ فني قطعا شاهكار ولي جوئل جاش واقعا خاليه !

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
مث اینکه اون پارتنر اهم اهم الی ریغ رحمت رو سرکشیده :

ege6_mvu7ofkphh311.jpg

اجتمالاً اون جمله ی تریلر اول "I'm gonna find, and I'm gonna kill every last one of them." هم مرتبط با ایشون باشه نه جوئل !
چقدرم زشته:))
---------------------------
اگه تیکه اول و اخر تریلرx_x حذف کنیم من راضی بودم :D بنظرم لزومی نداره همچین چیزایی تو بازی نشون بدن خب این چی بود مثلا میخواست بگه این چیزا عیب نیست به عقل دراکمن شک کردم :D:| گیم پلی حرف نداشت البته اگه بازی نهایی اینجوری باشهB-)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر