The Last of Us Part II

کدام نسخه را ترجیح می دهید؟

• The Last of Us

• The Last of Us Part II

Results are only viewable after voting.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
16,587
نام
امیر حسین
WARNING

لطفا به موارد زیر دقت کنید
هر گونه توضیح در مورد داستان، کرکترها، تعداد چپتر ها، تعداد فصول باید داخل اسپویلر قرار بگیره و حتما تگ اسپویلر هم توضیح داشته باشه.
سورپرایزهای گیمپلی هم اسپویل محسوب میشه و باید مورد بالا رعایت بشه.
احساسات خودتون در مورد داستان بازی رو کنترل کنید که باعث نشه نکته ای رو اسپویل کنید.

استفاده از ایموجی در توضیح قسمتی از بازی هم میتونه منجر به اسپویل بشه در نتیجه این مورد هم کنترل کنید.

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Michael Gove

کاربر سایت
Jan 15, 2020
344
نام
Bojack Horseman
در حال آماده شدن برای رفتن به مراسم game awards امسال
View attachment 153511
من بیشتر منتظر اینم ببینم سرنوشت سریال چی میشه
البته game award رو‌هم‌ در نظر دارم اما واسه پتانسیل سریال این اثر که اونم به دست خالق چرنوبیل قراره ساخته بشه با نظارت کارگردان بازی یعنی نیل دوست داشتنی خودمون انتظاراتم رو وحشتناک بالا برده
به به
با حضور گوستائو
چه شود

• Like
Reactions: mdtnt

mdtnt

کاربر سایت
Jul 10, 2013
414
نام
ممد کندی
من بیشتر منتظر اینم ببینم سرنوشت سریال چی میشه
البته game award رو‌هم‌ در نظر دارم اما واسه پتانسیل سریال این اثر که اونم به دست خالق چرنوبیل قراره ساخته بشه با نظارت کارگردان بازی یعنی نیل دوست داشتنی خودمون انتظاراتم رو وحشتناک بالا برده
به به
با حضور گوستائو
چه شود
آره میشه امید داشت به این سریال و این که باید خوشحال باشیم امتیاز سریال دست نتفلیکس نیوفتاد

• Like
Reactions: Michael Gove

reza11

Gold User
Jun 6, 2013
605
نام
رضا
به شخصه انقدر گرفتاری و مشغله دارم تو طول سال 5 یا 6 عنوان بازی اونم شاید کنم. ولی این بازی کاری با من کرده که الان وسطای سومین بار پلی دادنش هستم. و جالب اینه هنوز هم برای من مثل بار اول انگار میمونه و کشتن دشمنا تا الان جوری بود که تو هر سری با سری قبلی که بازی کردم فرق داشته. انصافا گیم پلی پویایی داره. داستان و گرافیک و موزیک و صدا که بماند. فقط امیدوارم حتما ناتی داگ قسمت سوم رو بسازه. اصلا نمیتونم صبر کنم برای قسمت سوم

M..AR..A

کاربر سایت
Dec 4, 2009
533
نام
REZA HECTOR
وای عالی بود ، مرسی که اینجا گذاشتیش :x، واسه دو رو نمیسازن؟:-w
از روی این گرفتن دوبله کرده .
پارت 2 اینقدر که دارکx_x و غمناک:( بود هرطوری فکر میکنم نمیشه از توش کمدی در آورد . یعنی اگر باهاش شوخی هم کنن برای من فکر نکنم جذاب باشه .

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
12,487
نام
مازیار
IMG_۲۰۲۰۰۷۱۲_۱۴۵۹۴۹.png
به عوض شدن جای کارکتر ها دقت کنید کارکتر های که تو اون لحظه تصمیم گیرنده هستن..

دراکمن به جز رفرنس هایی که تو داستان هاش هست ... به جز محتوای مشخص که میشه از بودنشون نویسنده رو تشخیص داد یکی از مهم ترین چیزهایی که تو بازی ها دراکمن هست که باعث میشه دراکمن رو یه سازنده صاحب سبک بدونیم ، استایل و اصول داستان گوییشه ...

تو the last of us 1 جوئل تنها چیزی که تو زندگی بی هدفش نیاز دار الیه ، کسی که جای دخترش رو پر کنه ، ولی تا آخر داستان این رو انکار می‌کنه و حتی جایی که احساساتش قوی تر شده میخواد از دست این احساس با سپردن الی به تامی خلاص شه ... اما در نهایت تو بدترین زمان و مکان ممکن این تصمیم رو میگیره که الی رو میخواد و به این نتیجه میرسه که الی در حد دخترش دوست داره ....
.................

چیز دیگه اینکه کل داستان و این سفر برای اینه که فایر فلای رو پیدا کنن تا واکسن درست کنن، ولی درنهایت جلوی ساخت واکسن رو که میگیرن هیچ ، فایر فلای هم از بین میبرن ....

تو پارت ۲ هم همین استایل تکرار میشه که از اول داستان الی فقط به یه بخشیدنه نیاز داره ،،، اول بخشیدن جوئل و بعدش بخشیدن خودش .... ولی آنقدر مقاومت می‌کنه و پیش می‌ره تا آخرش بخششی که نیاز داشت رو به بدترین فرد ممکن بده ... و نتیجه میگیره با این بخشش به آرامش میرسه

و از طرف دیگه درست مثل پارت ۱ کل داستان برای گرفتن انتقامه ، ولی در انتها نه تنها انتقام نمیگیره هیچ ، به نوعی جون ابی رو هم نجات میده ...

این رو تو انچارتد ۴ رو هم میتونیم ببینیم ... که تنها چیزی که نیتن نیاز داشت ، صادق بودن با النا و بازگو کردن احساسش که نمیتونه با این سبک زندگی کنار بیاد (از ترس اینکه النا رواز دست بده و ترکش کنه ) ... ولی در نهایت شرایط جوری میشه که النا تو بدترین شرایط ممکن متوجه واقعیت و احساسات نیتن میشه .‌..که جونشون رو هم به خطر می اندازه...

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
721
نام
محمد حسین
نمیدونم کسی به این نکته اشاره کرده یا نه اما

شاید کسی دقت نکرده باشه اما اگه به ری اکشن صورت الی بعد شنیدن واقعیت از زبان جوئل نگاه کنید

153702

اینی که الی داره با بغض نگاه میکنه و نه خشم، این خودش صفحه ها میشه در موردش نوشت .
کاملا عشقش به جوئل رو در همین سکانس میتونید ببینید..
چه بسا در شرایط مشابه خیلی از خود ما ها هم با خشم به والدینمون نگاه میکردیم نه بغض!!

بعد از گذشت 3 هفته از تموم کردن بازی هنوز هم صبح و شب این تصویر دست از سرم نمیکشه

153703

حالا آدم به خوبی حق میده و درک میکنه که چرا الی توی مزرعه (با اینکه ظاهراً زندگی آرامی داشت) نمیتونست با خودش کنار بیاد :((

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
1,929
نام
حامد
در حال آماده شدن برای رفتن به مراسم game awards امسال
View attachment 153511
تنها شخصیت مونثیه که اصلا حتی در ذهن خودمم نمی تونم بهش نزدیک بشم (همون تفکرات پسرانه که خودتون میدونید :D) احیانا آدم بخواد مخشو بزنه و شماره بده بهش یهو دیدی یه چاقو کرد تو گلوت فاتحه :D

mdtnt

کاربر سایت
Jul 10, 2013
414
نام
ممد کندی
تنها شخصیت مونثیه که اصلا حتی در ذهن خودمم نمی تونم بهش نزدیک بشم (همون تفکرات پسرانه که خودتون میدونید :D) احیانا آدم بخواد مخشو بزنه و شماره بده بهش یهو دیدی یه چاقو کرد تو گلوت فاتحه :D
الان خطری که نزدیک شدن به الی داره از نزدیک شدن به پانیشر هم بیشتر هست :D

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟