PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
به نظرتون ارزش داره با کسی که این نظر رو درمورد بازی داده وارد بحث بشم یا این که بحث بی فایده هست؟
اگر مشکل املایی داره چون متن خود ایشون رو کپی کردم

دیگه تکراری شده، وقتی یه نهاد یا یه هذب یا کلا یک جامعه ای می‌خوان یک هدف خاصی رو که بیشتر اوقات غیر همگانی هست رو بالا ببرن، از یک چیز محبوب (حالا می‌تونه آثار باشه، هنر باشه مثل فیلم و موسیقی، یا مثل الان صنعت گیم باشه..‌‌‌‌) استفاده می کنن تا اون هدف رو بالا ببرن
یعنی شما از اون چیز محبوبی که برای مردم و طرفداراش مقدس شده سو استفاده میکنی تا هدفت دیده شه
حالا من اصلا نمی‌خوام الان بازی رو بکوبم یا کلا نقدی ندارم، فقط چند تا سوال بعد از انجام این بازی برای من پیش اومده که دوست دارم جوابش رو بدونم:

1- چرا من باید چندین ساعت گیم پلی رو با شخصیتی بازی کنم که ترنسه و کاراکتر اصلی و محبوب من رو با یه چوب گلف کشته؟

2- کل نتیجه گیری داستان بازی تو این جمله خلاصه میشه که "انتقام بده" خب نمیشد بجای اینکه تو بازی به ما درس اخلاق بدید می رفتید و راجب مضرات روحی روانی انتقام و ریشه یابیش یه کتاب ساده می نوشتید؟ حتما باید می اومدید سراغ لست آف آس؟

3- تو بازی رسما شاهد صحنه های جنسی هستیم، اون از هر نوعش (همجنس‌بازی و غیر همجنس بازی) وقتی یه پسر 10 ساله رو حساب اینکه داره تفریح سالم انجام میده میاد اینو بازی میکنه چرا باید یهو خودشو وسط صفحه ......هاب ببینه؟

4- یه شخصیت ترنس تو بازی داریم، که میزنه شخصیت اصلی و محبوب پلیر هارو تو همین اوایل بازی میکشه، آقا اصن کشتی باشه دمت گرم، اصولا الان باید با الی بیایم تا انتقام جول رو ازت بگیریم دیگه!؟ بعد شما میای میگی با اون شخصیت ترنس بیا 10 ساعت گیم پلی بازی کن؟ فات ده فاک!!! عین فحش خار مادر بود اون ساعتا...

دیگه حرفی ندارم، رسما تر زدن تو بازی
آخه چی بگم من به ایشون که هنوز خبر نداره بازی برای 18 سال به بالا هست:))

ماشالله اون بچه 10 ساله ای که با محیط سایت مذکور آشنا باشه و بداند که به جای یک بازی مفرح در شبیه ساز اون سایت به سر می بره دیگه از آب و گل در اومده . از طرفی این دوستمون یا در کودکی پیش فعال بوده یا بچه اش رو زود بزرگ کرده ولی بچه 10 ساله بر فرض که بتونه به بازی دسترسی پیدا کنه اصولا نمیشینه کات سین ببینه . سریع رد میکنه بره به مبارزات برسه. همه این اظهار فضله ها درباره محتوای بازی هم برمی گرده به کات سین های بازی .
بعد طرف در این حد احمقه که کلا شنیده بازی یک ترنس توشه که اونم باز اشتباه لپی یک عده است که خودشون از این ور اون ور شنیدن . بعد نکرده یکم با دقت تر بخونه که لااقل هویت کاراکتری که بهش ترنس بودن رو نسبت میدن رو درست حدس بزنه . باز می گفت شیمیل یک چیزی :D . من به نظرم شما فقط به ایشون بگو باریک الله حالا برو یک نوشابه بگیر بزن شت هایی که خوردی خفت نکنه بره پایین :D

mdtnt

کاربر سایت
Jul 10, 2013
441
دیگه از یوتوب بازی کنی(!!!!! Lol) یا سرسری تو بازی فقط بدویی بدون فهمیدن داستان و نخوندن یادداشت ها و فقط به قصد ایراد گرفتن و سطحی و بچگانه برن همین میشه انتظار دیگه ای نمیره.
دیگه حتی اگر یاداشت ها هم نخونی باز باید یه چیزی از داستان حالیت بشه حتی انگلیسی هم بلد نباشه باز باید جریان داستان رو بگیری ولی یه سری به کل فقط مخالف هستن

• Like
Reactions: AM!R

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
خیر ارزش نداره چون ساده‌ترین اتفاقات بازی رو نفهمیده و همینجوری فقط خواسته بازی رو تموم کنه و یه سری ایراد بچگونه و سطحی از بازی دربیاره.
آقا بحث اینه که شما کلا اسپیدران هم بری جلو کات سین هم نبینی دیالوگ هارو هم گوش نکنی باز این گل واژه ها که ایشون تفت دادن رو نمی تونی تفت بدی. یعنی اصلا بشینی نصف بازی هم سرت تو گوشی باشه .

• Smile
Reactions: mdtnt

ferod

کاربر سایت
Apr 7, 2008
419
دوستان سلام
یه سوال داشتم من الان بازی رو تموم کردم و رفتم برا نیو گیم پلاس
الان دوباره آیتمهای جمع آوری ریست شده chapter select هم نیست باید آیتمها رو از اول جمع کنم ؟

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
واقعا متاسفم
اومدم اینجا میگم گرافیک بازی از نظر من خوب نبوده یه ساعت رفتم شات گرفتم برای این تاپیک الان همه پستهام پاک شده ؟

یهو بگین هیچ ایرادی به بازی نگیریم دیگه :|
شما نگفتی گرافیک از نظرمن خوب نبوده ، گفتی گرافیکش زباله ست ... اینکه گرافیک این بازی اگه بهترین نباشه حداقل یکی از بهترین هاست یک فکت هست و دیگه مثل داستان نیست که هر کی نظر خودش رو داشته باشه . شما اگه بنظرت گرافیک این بازی بده یا زباله ست یا هرچی 100درصد مشکل از طرف خودت هست و چیزی نیست که اینجا بخواد در موردش بحث بشه .

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
ابی تمام این مدت دنبال انتقام از جوئل بوده ، از قاتل پدرش و همینطور از کسی که باعث شده اون واکسن ساخته نشه ، حتی علت ورزش کردن و هیکلی شدن ابی هم انتقام از جوئل بوده. کسی که همه زندگیش رو تو این مدت بر این اساس گذرونده و خون جلوی چشماش رو گرفته کشتن جوئل خیلی منطقی تره تا نکشتنش !
واقعا چه چیزی بیشتر از انتقام از قاتل پدر میتونه کار ابی رو توجیه کنه ؟!!
همه ی اینا دلیلش اینه که شما دارید از طرف جوئل و به حمایت از جوئل به داستان نگاه میکنید ، مثل خانواده ای که پسرشون زده یکی رو کشته ( حالا به هر دلیلی ) و نمیتونن به خانواده ی مقتول حق بدن که قصاص کنن ...
چیزی که برای من این داستان رو خاص میکنه اینه که اگه طرف هیچکس نباشی و با چشم باز به داستان نگاه کنی نمیتونی حق و باطل رو مشخص کنی و همه چیز به این بستگی داره که شما از کدوم خانواده باشی ...
قاتل پدر درست ولی تو اون لحظه پشت فنسها وبرف مردن ابی حتمی بود به نظرم اگه قاتل پدر که اونم بخاطر جون یه دختر بوده نه کینه شخصی اگه جون آدم و نجات بده آدم یه تجدید نظری میکنه یا لااقل اون ظربه آخر رو نمیزد به نقص عضو و شکستن سر و صورت بسنده میکرد !!

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
واقعا متاسفم
اومدم اینجا میگم گرافیک بازی از نظر من خوب نبوده یه ساعت رفتم شات گرفتم برای این تاپیک الان همه پستهام پاک شده ؟

یهو بگین هیچ ایرادی به بازی نگیریم دیگه :|
گفتم که ایرادت بوی هیتری میداد همون مثالی که زدم ماست و میگی سیاهه !!!

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
دیگه از یوتوب بازی کنی(!!!!! Lol) یا سرسری تو بازی فقط بدویی بدون فهمیدن داستان و نخوندن یادداشت ها و فقط به قصد ایراد گرفتن و سطحی و بچگانه برن همین میشه انتظار دیگه ای نمیره.
اصلا آدم یه چیزهای مشاهد میکنه که شاخ در میاره 50 ساعت بازی کردم بعد چیزهای که ایشون میگه رو من هنوز متوجه نشدم مثل این که ابی ترنس هست برای خودشون حتی گرایش شخصیت هم عوض کردن یا درمورد مسائل جنسی بازی چطور توی توی گاد آف وار 1 توی کشتی دست به رابطه میزد کریتوس اشکال نداشت یا توی مس افکت هم میشد با همجنس رابطه داشت اشکال نداشت ولی الان برای لست 2 همه چی حرام شد

من که دیگه بحث نمیکنم ... بازی برای من تو یه قلمرو دیگه ای رفته ... حالا هر کی هر چی میخواد بگه ... جواب منم فقط اینه

152225

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
ویدو بدی نیست میاد نکات مربوط به rat king رو بررسی میکنه
What Created THE RAT KING - The Last of Us Part 2 Hidden Lore

آقا این اسم رت کینگ آخر سر از کجا اومد؟ من کل نوت‌های گرند زیرو رو خوندم ولی اسمی ازش ندیدم اصا.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
آقا این اسم رت کینگ آخر سر از کجا اومد؟ من کل نوت‌های گرند زیرو رو خوندم ولی اسمی ازش ندیدم اصا.

من توی گالری پیدا کردم اسمشو :D

• Like
Reactions: last of amir

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
قاتل پدر درست ولی تو اون لحظه پشت فنسها وبرف مردن ابی حتمی بود به نظرم اگه قاتل پدر که اونم بخاطر جون یه دختر بوده نه کینه شخصی اگه جون آدم و نجات بده آدم یه تجدید نظری میکنه یا لااقل اون ظربه آخر رو نمیزد به نقص عضو و شکستن سر و صورت بسنده میکرد !!
من حس می کنم ابی فکر می کرد جوئل یک هیولای بی رحمه . یعنی این نجات جونش رو هم به حساب این گذاشته که جوئل نمیدونه ابی فایرفلای اگه می دونست لابد می کشتش

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
سوالی که برای من پیش اومده و امیدوارم تو نسخه سوم بره سمتش اینه که چه بر سر دولت اومده، قطعا نمیتونم تصور کنم رییس جمهور اینفکتد شده باشه ... همون طور که تو بستون هنوز ارتش اختیار شهر رو در دست داشت و به سرنوشت پیتسبورگ و سیاتل دچار نشده بود ...

حتی اگه اسپین آف باشه یا تو سریال بهش بپردازن اینه که تو روز شیوع سیاستمدار ها و ژنرال ها چه واکنشی به این فاجعه نشون دادن و چه تصمیمات اشتباهی گرفتن که اوضاع از کنترل خارج شد ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر