PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
سلام چیزی ک میخوام بگم مربوط ب این تاپیک نیست اما چون اینجا پرطرفداره میگم لطفا جواب بدین هرجا گفتم جواب نگرفتم
من پلاس روتوی کنسول بزنم بعدش 14 روز فعال میشه من زیاد دنبال بازی آنلاین پلاس نیستم بیشتر بازی های رایگان شو میخوام مثلا برای 14 روز cod:wwii رو میگیرم ولی بعد 14 روز بازی قفل میشه شنیدم اگه ی پلاس دیگه هم بگیریم بازم قفل میشه باید چیکار کنم پلاس کدی بخرم؟

لطفا راهنمایی کنید ممنون??????????????????????
شما با پلاسهای 14 روزه فقط میتونین آنلاین بازی کنید اگر میخواین چیزی رو دانلود کنید یا بخرید باید پلاس رو بصورت کد بخرین و تو اکانت خودتون وارد کنید و الا بعد اتمام اون پلاس بازیتون قفل میشه حتا اگه شما دوتا اکانت رو یه کنسول داشته باشین با یکی که براش پلاس بصورت کد خریدین یه بازی رو دانلود کنید اگر برای یه اکانت دیگه کنسول پلاس با کد بخرین بازم اون بازی اولیه قفل میشه تا زمانی که شما برای همون اکانتی که پلاس براش خریدین بازی رو باز کنید

• Like
Reactions: Bijanlll

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
آقا من اعصابم خورده دیشب تو خواب کابوس میدیدم !!!!! مگه میشه یه بازی هم بشه بدترین تجربه دوران بازی کردنت (از نظر آزار دیدن) و هم بشه بهترین بازی کل زندگیت!!؟؟
این زنه حرااامزاده که جوئل و تامی نجاتش دادن موقعی که فهمید این آدم جوئله کشیدشون تو پناهگاه خودشون یه جورایی مثل خود الی تو ادامه بازی از جوئل کینه داشت!!!! کسی میدونه چرا؟ البته اگه به روند ادامه بازی لطمه میزنه نگین فقط اگه یه چیزیه که تو دیالوگها گفته شده بوده ولی من ندیدم

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
آقا من اعصابم خورده دیشب تو خواب کابوس میدیدم !!!!! مگه میشه یه بازی هم بشه بدترین تجربه دوران بازی کردنت (از نظر آزار دیدن) و هم بشه بهترین بازی کل زندگیت!!؟؟
این زنه حرااامزاده که جوئل و تامی نجاتش دادن موقعی که فهمید این آدم جوئله کشیدشون تو پناهگاه خودشون یه جورایی مثل خود الی تو ادامه بازی از جوئل کینه داشت!!!! کسی میدونه چرا؟ البته اگه به روند ادامه بازی لطمه میزنه نگین فقط اگه یه چیزیه که تو دیالوگها گفته شده بوده ولی من ندیدم
چیزی تو دیالوگ‌ها گفته نشده. باید بری جلو تا متوجه قضیه‌اش بشی که چرا اونطوری کرد

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
سلام به دوستان گلم اگه تلویزیون کیولد سری 7سامسونگ کسی داره بگه بهترین تنظیمات واسه این بازی رو ممنون میشم مرسی
اگه پنل فول ارای هست یا به عبارتی q70r یا q70t هست. و تو حالت hdr بازی میکنی همون تنظیمات کارخونه خوب هست. تنظیمات تصویر استاندارد یا movie بزار . ببین از کدوم بیشتر خوشت میاد. نور زمینه و کنتراست حداکثر. رنگ هم استاندارد یا گرم 1 بزار بازم ببین بیشتر کدوم طیف رنگ به چشت میخوره. ولی اینایی رو که در ادامه میگم حتما اینا رو انجام بده حتما تو حالت hdr گزینه های auto local dimming و contrast enhancer تو حالت high باش. اگه کیولد سری 7 ساخت 2018 یا 2017 هست که پنلشون فرق داره با 2019 یا 2020. ولی دقت کن تو حالت hdr کنتراست high باش. اگه hdr بازی نمیکنی. کنتراست رو خاموش یا کم بزار. بقیه هم تنظیمات خود کارخونه خوبه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: (STALKER)

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
دیشب چندتا عکس گرفتم از پایان سیاتل روز 1 (موزه) که از شاید خیلی خفن نباشه اما من با 30 سال سن باهاش گریه کردم ... اگه نرسیدید به هیچچچچچ وجه باز نکنین.

وقتی توی اخر الزمان هنوز میتونی خوشحال باشی . هنوز کسیو داری که با یه نوار کاست همه دنیا رو بهت بده. اوج احساسات پاک انسانی رو میتونی ببینی اینجا:
The Last of Us™ Part II_20200620222851.jpg

وقتی میبینی تنها کسی که توی این دنیا به یادت بوده و خودشو به آب و اتیش زده تا اون چیزی که میخوای رو بهت بده... اون لبخندی که میزنی واقعا از ته دلت هست و دوس نداری هیچوقت اون لحظه تموم بشه:
The Last of Us™ Part II_20200620223105.jpg

اونجا, یک لحظه از دنیای کثیف اطرافت جدا میشی... خودتو از همه چیز جدا میکنی و خودتو در حال تجسم ارزویی میبینی که اگه دنیا به این روز نمی افتاد, شاید به صورت واقعی برات اتفاق میفتاد:
The Last of Us™ Part II_20200620222957.jpg

دو لبخند در یک قاب. خنده ی جوئل جنسش از جنس خنده ای هست که میدونه یک نوجوون پر انرژی جلوش وایساده که هنوز توی این دنیا کلی انگیزه و ارزو داره و مدام شوخی میکنه و با کنجکاوی به فسیل ها و دایناسور ها نگاه میکنه... جنسش از جنس خنده ای هست که میدونه برا الی چه سورپرایزی در نظر داره. یه خنده ی نامطمئن شاید. خنده ای همراه با خجالت... شاید چون نمیدونه با این کادویی که به الی قراره بده, الی که براش تمام زندگیش هست رو میتونه خوشحال کنه یا نه...! شاید نمیدونه ری ادکشن الی چیه؟! اما در مقابل خنده های الی, از جنس خنده ی شیطنت انگیز ولی پاک هست. واقعا چطور میتونه سازنده حتی توی خنده های دو شخصیت یه دریا مفهوم بخوابونه؟ نمیدونم... :
The Last of Us™ Part II_20200620222706.jpg

درست قبل حادثه, وقتی فک میکنی ادمای عزیز زندگیتون رو قراره تا ابد داشته باشین, میخندی, شکلک در میاری, شیطنت میکنی.چون حتی فکرشم نمیکردی یه روز قراره برا همیشه برن... :

The Last of Us™ Part II_20200620220836.jpg

و اما اون رفت برای همیشه... فقط اندوه موند و اندوه....

The Last of Us™ Part II_20200620221307.jpg

لامصب الانم که اینا رو گذاشتم اشک اومد. خاک بر سرت سگ سرکش :D

شاهکاری که تاریخ میمونه قطعا و با حرف هیچکس ارزشش کم نمیشه...

پ.ن: اگه عکسا خوب نبود ببخشید... در حینی که داشتم صحنه ها رو میدیدم, دیوانه وار عکس میگرفتم :D

reza11

کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
دوستانی که بازی رو تموم کردن یک سوال داشتم لطفا جواب بدن

من الان روز دوم سیاتل هستم تقریبا اونجایی که فلش بک میزنه با تامی هستم .چقدر مونده تا اخر بازی برسم یعنی چندساعت مونده؟ در ضمن من تا اینجایی که رسیدم 8 تا 9 ساعت طول کشیده. میخوام ببینم اگه خیلی طولانی نیست تا اخرش ارومتر بازی کنم تا دیرتر تموم کنم. ممنون میشم فقط بگید میانگین چند ساعت مونده تا اخرش

آخرین ویرایش:

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
شما با پلاسهای 14 روزه فقط میتونین آنلاین بازی کنید اگر میخواین چیزی رو دانلود کنید یا بخرید باید پلاس رو بصورت کد بخرین و تو اکانت خودتون وارد کنید و الا بعد اتمام اون پلاس بازیتون قفل میشه حتا اگه شما دوتا اکانت رو یه کنسول داشته باشین با یکی که براش پلاس بصورت کد خریدین یه بازی رو دانلود کنید اگر برای یه اکانت دیگه کنسول پلاس با کد بخرین بازم اون بازی اولیه قفل میشه تا زمانی که شما برای همون اکانتی که پلاس براش خریدین بازی رو باز کنید
خیلی ممنون ?

• Like
Reactions: mojahed25

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
این تیکه رو نگه داشته بودم یک پست جدا بزنم ، کاملا استحقاق اینکه جدا در موردش صحبت بشه رو داره بس که بینظیر بود .

واقعا مثل یه خاطره شیرین از زندگیم ، همیشه تو ذهنم میمونه ..

اسپویل شدید ۶ ۷ ساعت اول

مربوط به انتهای “ سیاتل ۱ “ ، دوستان اگه سیاتل “ اول ( ۱ ) “ رو تموم نکردید نخونید اصلا .

موزه ، دایناسورها و در انتها فضانوردان ..

از شروعش که با اون یهو هول دادن الی تو آب شروع میشه ، اون back & forth های جول و الی . وقتی هی میگه مگه قرار دایناسور ببینیم و وقتی میرسیم دقیقا دایناسور هست ، چقدر اون بهت و لذت الی وقتی میگه it’s a fucking dinosaur خوب بود .

از سرچ کردن یکی یکیشون ، توضیحات بعضا نصفه و نیمه جول تا حرفای الی از روی بروشور و اطلاعاتشون . از اون کره ماه و زمین و ژوپیتر و گردششون بین همدیگه .

ولی شاهکار کارگردانی بازی ، جایی که یه کلاه ورمیداریم و وارد سفینه میشیم . لحظه ای که الی اون نوار رو پخش کرد واقعا حس عجیبی بود ، حس میکردم همه گیمرها اونجا واقعا مثل من حس بودن وسط یه لانچ به ماه رو دارن ، خودشون رو وسط داستان بین این دو تا حس میکنن و قشنگ دارن کیف میکنن .. اون نورپردازی فوق العاده ، چهره الی با اون انیمیشن ها ، چقدر خوب در آورده بودن این شیرینی اون لحظه رو واسه الی ، چهره اش اینجا به معنای کلمه “ خر کیف “ رو تعریف کرد و ۳ .. ۲ .. ۱ .

این صحنه رو تا عمر دارم از یاد نمیریم ، دلیل واضحی که چرا داستانسرایی و عمق شخصیت ها رو ND با این دو نفر به یه سطح دیگه ای تو صنعت گیم رسونده . فرق نمیکنه انتهای بازی چی بشه ، انقدر ازش راضی باشم یا نه ، “ تجربه اش “ چیزیه که واقعا شکرگذارم زنده بودم تا خودم ببینم و حسش کنم .

درست مثل انتهای شماره اول . جول با ترس و اضطراب .. الی که آروم روی تخت بیهوشه و اون حس ناب فراموش نشدنی اش ..

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
توی دو روز گذشته فقط 8 9 ساعت خوابیدم و کتفم ب شدت درد گرفته ک همش بخاطر بیخوابیه، نمیدونم الان رفتم خونه بخوابم یا بازی کنم چون ب شدت وقتم پره این روزا.
تا الان 5 ساعت بازی کردم و رسیدم ب سیاتل و 2 3 جاشو گشتم.

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
دوستانی که بازی رو تموم کردن یک سوال داشتم لطفا جواب بدن

من الان روز دوم سیاتل هستم تقریبا اونجایی که فلش بک میزنه با تامی هستم .چقدر مونده تا اخر بازی برسم یعنی چندساعت مونده؟ در ضمن من تا اینجایی که رسیدم 8 تا 9 ساعت طول کشیده. میخوام ببینم اگه خیلی طولانی نیست تا اخرش ارومتر بازی کنم تا دیرتر تموم کنم. ممنون میشم فقط بگید میانگین چند ساعت مونده تا اخرش
یعنی که چی اره الوار بر هم اینجوری نمیتونه ببره بره جلو از ساعتی که گیم منتشر شده 72 ساعت گذشته که 20 ساعتش رو میبایست خوابید!! کلا میشه 52 ساعت اگه در حین بازی غذا خورده باشن و wc هم فاکتور بگیریم فکر نکنم بشه این کار رو کرد ! بعدش مگه نماز صبحه که بدو بدو بگیم بسم الله ....و سلام!!! بابا یه چرخی یه نگاهی به در و منظره ها.... چی بگم

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
نکته‌ی جالب‌ اینه بازی روی CPU زباله‌ی Jaguar بهترین انیمیشن‌ها، هوش مصنوعی‌ و فیزیک رو خر‌وجی‌ میده (البته که 8 تا ACE کنسول و تکنیک GPGPU و Asynchronous Compute رو‌ نباید فراموش کرد اینجا). ۹۹ درصد اشیا توی‌ محیط وزن و فیزیک مخصوص به خودشون رو دارن. کوله پشتی الی و تمام متعلقات درونش حتی زیپش فیزیک مخصوص به خودشو داره. اون کلیپ فیزیک طناب و تعاملش با محیط و انیمیشن‌های الی هم که دیگه اخرش بود. همون تیکه اندازه کل بازی‌های AAA این نسل فیزیک و interactivity تحویل میده! مطلقا باورنکردنیه!!!

reza11

کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
یعنی که چی اره الوار بر هم اینجوری نمیتونه ببره بره جلو از ساعتی که گیم منتشر شده 72 ساعت گذشته که 20 ساعتش رو میبایست خوابید!! کلا میشه 52 ساعت اگه در حین بازی غذا خورده باشن و wc هم فاکتور بگیریم فکر نکنم بشه این کار رو کرد ! بعدش مگه نماز صبحه که بدو بدو بگیم بسم الله ....و سلام!!! بابا یه چرخی یه نگاهی به در و منظره ها.... چی بگم
:-? چی شد داداش. متوجه نشدم چی گفتی اصلا؟ شما فکر کنم اشتباه نقل قول کردی جمله من. هر جور فکر میکنم اصلا نمیخوره. یا متوجه نشدی اصلا چی گفتم حتما فکر کردی اون مدت تایم تموم کردم بازی رو. من هنوز یک سوم بازی هم نیومدم. فکر کنم خیال کردی تموم کردم. دارم لاک پشتی بازی میکنم خودم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mojahed25

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر