PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
دوستان بازی یه افکت نویز مانندی شبیه بازی the order داره واسه شما هم همینطوره؟
دلیل این کارشو چی بوده؟
اره واسه منم داره یادمه تو مترو اخری هم اینجوری بود.
تو ستینگ گزینه ای ندیدم که بشه آف کردش حالا اگه دوستان اطلاعی دارن بگن.

• Like
Reactions: sam.fisher

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
خوب دیشب تا صبح داشتم بازی میکردم نتونستم دسته بزارم پایین احساس میکنم کم کم وسط های بازی هستم . :D

اسپویل نداره :

داستان بازی تا اینجا به نظرم شاهکار قشنگ احساس تنهایی و انتقام و نفرت و .... احساس دیدگه با داستان انتقال داده واقعا به نظرم بهترین بازی هستش که انجام دادم دیالوگ ها اون احساس TLOU1 یک جاهای انتقال نمیده اما انجا های که انتقال میده اون کمبود های بخش های که نیست پوشش میده .

روابط انسانی به زیبایی هر چه تمام نمایش داده شده و پیست داستانی بازی روندش عالی یک چیزی که خیلی خوشم امد رابطه دینا و الی بار احساسی خیلی قشنگی به داستان داده .

جالبه با موراد نژاد پرستانه و ریسیستی خیلی قنشگ و به اندازه در بازی شوخی شده به نظرم عالی بود

اینکه هیچ کاراکتری در بازی امنیت زنده موندن نداره من بیشتر داره ازش خوشم میاد تو بازی واقعا هر لحظه فکر میکنی همین الان که الی هم بکشه نویسنده که به نظر من این احساس ترس و بقا برای کاراکتر دوست داشتنیت در بازی بیشتر میکنه.

یک چیزی که خیلی برام جالب بار احساسی نامه های هستش که پیدا میکنی پیشنهاد میکنم حتما همه نامه ها بخونین وگرنه نصف بار احساسی و داستانی بازی به نظر من از دست دادین .

موردی که یادم رفت level design بازی که جزئیات بازی بیداد میکنه یعنی من اصلا انتظار یک همچین بازی نداشتم که سطح توقع من در حد UC یا TLOU1 یا GOW بود اما این یک چیزی دیگست قشنگ چند لول بالاتر و کلاس اموزشی قشنگی هستش که چطور محیط برای داستان طراحی کنی و انقدر جزئیات بریزی داخلش که یکی مثل من فکر کنه اینها یه 7-8 سالی داشتن روی بازی کار میکردن برای تک تک بخش های مرحله فکر شده و جزئیات واقعا عالی .

قبلا یادم یک ویدیو دیده بودم از level design از یکی از طراح های ND روی آنریل انجین که اموزش طراحی مرحله بود پیدا کردم میزارم قدیمی اما قشنگ چندجا مشخصا دیدگاه های طرف تو اون اموزش به نظرم روی بازی استفاده شده که حتی تو TLOU 1 هم ندیدیم .

آخرین ویرایش:

Subject 16

Only fools venture where them spirits tread
کاربر سایت
May 21, 2018
434
نام
Fazel
آقا ترک longing رو گوش کنید فوق العادست
همچنین ترک it can't last
و beyond desolation
ترک Chasing a Rumor هم با روح و روان آدم بازی میکنه، گوستاوو سنگ تموم گذاشته برا ساندترکای بازی

• Like
Reactions: mohsen2019

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,344
نام
مهدی
دوستان این افکت نویز مانند رو که دوستان بالا اشاره کردن هیچ جوره نمیشه غیر فعالش کرد؟
گان پلی بازی چه خفنه \m/
هیچ بازی گان پلیش اینقدر هیجان نداشته و طبیعی نبوده برام(روی درجه هارد به بالا)
ی ایراد بگیرم در رابطه با هوش مصنوعی که فقط تا اینجا این مورد رو دیدم:
پشت میز قایم شده بودم که دشمن من رو نبینه ولی دینا جون:D رفته بود بالای میز,دشمن هم انگار نه انگار

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
دوستان این افکت نویز مانند رو که دوستان بالا اشاره کردن هیچ جوره نمیشه غیر فعالش کرد؟
گان پلی بازی چه خفنه \m/
هیچ بازی گان پلیش اینقدر هیجان نداشته(روی درجه هارد به بالا)
ی ایراد بگیرم در رابطه با هوش مصنوعی که فقط تا اینجا این مورد رو دیدم:
پشت میز قایم شده بودم که دشمن من رو نبینه ولی دینا جون:D رفته بود بالای میز,دشمن هم انگار نه انگار
اون نویز بیشتر به کیفیت پردازشگر تصویر تلویزیونتون ربط داره.بیشتر تو صحنه های تاریکتر بیشتر خودشو نشون میده.بگریدید تو منوی تنظیمات تصویر نویز دیجیتال رو اگر هست روشن کنید البته یک مقدار جزئیات تصویر از بین میره

• Like
Reactions: db07

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
اون نویز بیشتر به کیفیت پردازشگر تصویر تلویزیونتون ربط داره.بیشتر تو صحنه های تاریکتر بیشتر خودشو نشون میده.بگریدید تو منوی تنظیمات تصویر نویز دیجیتال رو اگر هست روشن کنید البته یک مقدار جزئیات تصویر از بین میره
داداش چه ربطی به TV داره؟ این یه فیلتره، اسمش فیلم نمیدونم چی چی هستش توی فوتومود میشه غیر فعال ش کرد، راحت اونجا نتیجه رو ببین. ولی تو خود بازی نمیشه.

• Like
Reactions: Meskit

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
یکم کتاب مورد نظر رو بخونم + چند ساعت دیگه هم تمرین + بعد از ظهر هم که باز درس و کارها و اینا که کلا ۴ ساعت وقت میمونه که ببستر که فکر می‌کنم یه ۱ ساعتی هم بشینم از اقیانوس و قایق در main menu لذت ببرم ، پس کلا ۳ ساعت ..

پ.ن : طریقه postpone کردن بازی وقتی نمیخوای به این زودی ها تموم شه :D !

• Smile
Reactions: s.snake2

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
وقتی الی رفت به خونه جوئل، فهمید جوئل کاتالوگ مربوط به موزه که داخلش توضیحات دایناسور ها بود رو هنوز نگه داشته
149521 Capture.JPG

• Like
Reactions: ArefTheGreat

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
داداش چه ربطی به TV داره؟ این یه فیلتره، اسمش فیلم نمیدونم چی چی هستش توی فوتومود میشه غیر فعال ش کرد، راحت اونجا نتیجه رو ببین. ولی تو خود بازی نمیشه.
دوست عزیز میفهمم منظورتو...بهش میگن film grain.....اگر میشه،خاموشش کرد پس مشکل از tv نیست.
این چیزی که من میگم تو صحنه های تاریک تصویر یک حالت نویز و پیکسل پیکسل پیدا میکنه فکر کردم دوستان دارن به این مشکل اشاره میکنن

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
سلام چیزی ک میخوام بگم مربوط ب این تاپیک نیست اما چون اینجا پرطرفداره میگم لطفا جواب بدین هرجا گفتم جواب نگرفتم
من پلاس روتوی کنسول بزنم بعدش 14 روز فعال میشه من زیاد دنبال بازی آنلاین پلاس نیستم بیشتر بازی های رایگان شو میخوام مثلا برای 14 روز cod:wwii رو میگیرم ولی بعد 14 روز بازی قفل میشه شنیدم اگه ی پلاس دیگه هم بگیریم بازم قفل میشه باید چیکار کنم پلاس کدی بخرم؟

لطفا راهنمایی کنید ممنون??????????????????????

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
id تلگرام بده عکساشو بفرستم برات
شما بهترین تصویر رو باید خودت موقع کم و زیاد کردن پارامترهای تنظیم ببینی ، چیزی نیست که کسی بخواد بهت بگه چون یه بخشش سلیقه ایه مثلا من همیشه سیاهی صفحه رو اینقدر بالا میبرم که جاهایی که مشکیه انگار تی وی خاموشه حتا بخاطر این حساسیتم بجبور شدم 5-6 تومن بیشتر بدم یه تی وی QLED بگیرم که اون سیاهی کامل باشه یه مثلا یه کم رنگ و کنتراست رو بالا میبرم ولی بعضی ها برعکسن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر