PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
خواهش میکنم. اونو پاک کن لطفا

به هیچ وجه محتمل نمیدونم کلا اسپویل نشم. فقط درصد اسپویل از اینجا به بعدش فرق میکنه.

کلا خدا لعنتشون کنه . چیزی که قرار بود خوب یا بد حس اولین بار دیدن برای آدم داشته باشه را زدن نابود کردن. زیر پست کوری بارلوگ دارن اسپویل میکنن تا نمیدونم پست های سونی گرفته. همه جا دیگه.
پاک کردم
بی شرفه طرف تو تاپیک اسپویلر هم نمیشه رفت. هی داره چیز جدید لو میره.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
پس دارن چی کار میکنن، این داره هی برا خودش اسپویل میکنه، چطوریه که نمیتونن پیداش کنن.... البته آدم با شرفیه ها... لوزر فلان فلان شده هم نیست،. یه وقت نگید بالا چشمش ابروئه، که به مدافعین حقوق لوزر های بازیسنتر بر میخوره

من فقط کنجکاوم تو تاپیک اسپویل چی میگن که هر وقت آپدیت میشه، اسامی مایکرو فن ها شناخته شده و افراطی رو میبینی...

آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,054
نام
نیما
دیگه قرار نیست هرکی هرچی گفت حمله کنیم بهش !! تعادل رو حفظ کنید .
این بنده خدا چیزی نگفت واقعا !! میگه سمت کانالهای تلگرام نرید ، اسپویلر هم برای مالتی پلیر هست که اصلا مشکلی نداره ! اتفاقا من شخصا خوشحال میشم از مالتی پلیر بیشتر ببینم و بدونم !

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
پس دارن چی کار میکنن، این داره هی برا خودش اسپویل میکنه، چطوریه که نمیتونن پیداش کنن.... البته آدم با شرفیه ها... لوزر فلان فلان شده هم نیست،. یه وقت نگید بالا چشمش ابروئه، که به مدافعین حقوق لوزر های بازیسنتر بر میخوره

من فقط کنجکاوم تو تاپیک اسپویل چی میگن که هر وقت آپدیت میشه، اسامی مایکرو فن ها شناخته شده و افراطی رو میبینی...
اومده کامل توی تلگرام، کانال زده، داره پشت هم آپلود میکنه.
سخته توی تلگرام پیگیری ایناش دیگه

• Like
Reactions: benjohn and vaan 2

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
اومده کامل توی تلگرام، کانال زده، داره پشت هم آپلود میکنه.
سخته توی تلگرام پیگیری ایناش دیگه
عجب آدم مریضیه...
نه منظورم اینه باید از طریق خود استودیو شناساییش کنن... به هر حال از رو پخش های اسپویل شده و اینکه بیلد اسپویل مال چه زمانی بود و دسترسی افراد میتونن مشخص کنن کار کی بوده...

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
من دوست دارم صفر شدن روز شمارش رو ببینم حسرت بکشم.... برای پیگیری ریفاند 20 روز بعدش وقت هست
ولش کن باو پولو پس بگیر دوباره میخری من که گرفتم البته طرف اول زیر بار نمیرفت میگفت خودش اتوماتیک ریفاند میشه :))
خدایی چقدر نحوه برخورد این خارجیا خوبه کاش یه ذره تو ایران یاد بگیرن !!!

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
821
نام
رضا
دوستانی که مثل من پیش خرید کردن تا الان ریفاند نشده . من همین الان با ساپورت صحبت کردم گفت اتومات ریفاند میشه براتون(ایمیلتون رو هر روز چک کنید) اگه هم نشد به تاریخ ریلیز بازی نزدیک بشیم اتومات خودش درست میشه. در کل مشکلی نیست

darkzside

کاربر سایت
Jan 5, 2010
188
نام
بهرام
فقط باید منتظر فروشندگان گوسفند داخلی (بلا نسبت بعضیا) باشیم که چون 2تا دیسک داره به قیمت گزاف بکنن تو پاچه ملت و افراد گوسفند تر هم بخرن ازشون :D
نه آقا مگه رد دد که دو دیسک بود چی شد اینم همون، البته گوسفند همیشه گوسفنده با یک دیسک و دو دیسک عوض نمیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر