PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

PoPEye

کاربر سایت
Jul 5, 2014
626
نام
ایمان
البته کلا اکثر تئوری هایی که هست خامه :Dچون اون ۳ نفری که تریلر دوم دیدیم توی هیچ کدوم از این تئوری های دوستان نیست و به نظرم نقش مهمی توی داستان خواهند داشت مخصوصا اون کسی که اکثرا فک میکنن مادر الیه. در کل داستان خیلی عمیق و پیچیده خواهد بود و حدس زدنش اسون نیست

• Like
Reactions: GTA 4

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382

میگم کسی این رو گذاشته بود ؟؟ کلی چیز جدید و اطلاعات خفن میدن ! مثل درگیری تن به تن با رانر ها ، میز ارتقا ، یه چیزش رو نفهمیدم ، برای ساخت ابزار های مختلف باید اول طریقه ساختشو یاد بگیریم از طریق مجلاتی که پیدا میکنیم؟؟ !!(کف)

همزمان ناتی داره نسل جدیدشم پرورش میده !

View attachment 118237
من و فک کنم یکی از بچه ها دیروز گذاشتیم ولی بین تئوری های پی در پی که گذاشته میشد گم شد ویدئو. :D اتفاقا یه خورده هم راجب داستان بازی و این تئوری هایی که بچه ها اینجا میدن حرف میزنن که میذارمش توی اسپویلر
آقا این صحنه ای که الی وارد کتابخونه میشه و میزننش زمین دینا کشته نمیشه، بلکه یه اتفاقی میوفته که یه جورایی این دو نفر بهم نزدیکتر میشن. اگه اشتباه نکنم یه ویدئوی دیگه هم بود که دراکمن میگفت اون سکانسی که دوتایی نشستن دارن وید میکشن آخرِ همین روزی هست که این اتفاقا میوفته. قسمت اول دمویی که رسانه ها بازی کردن هم درست تو همین کاتسین به پایان میرسه.
ادیت تریلر داستانی هم به خوبی تونست گولمون بزنه. این قسمت دوتا سکانس رو گذاشتن پشت سرهم که ذهنمونم برد به یه سمت دیگه:
Capture+_2019-09-28-00-05-10-1.png IMG_20190928_000548.jpg

پس با این حساب خیلی جاهای دیگه هم احتمال داره تریلر مارو به یه سمت دیگه ببره که کلا اشتباه باشه.
پ.ن: دراکمن میگه که به شکل محتاطانه و بدون اسپویل، بازم به مرور زمان تریلرهای جدیدی میان.

پ.ن 2: این عکسی که از آنتونی نیومن گذاشتی (نسل جدید درحال پرورش :D ) من از چندنفر شنیدم یه رگش ایرانیه! هیچ ایده ای هم ندارم که درسته یا نه گفتم شاید کسی اینجا بدونه.

به نظرتون کل بازی فقط تو سیاتل و بس؟
تایید شده مناطق دیگه هم هستن که فعلا معرفی نشده.

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
فقط یه سوال اینجا پیش میاد فکر نکنم به این سادگی ها باشه
دینا گم میشه > بعد گروه خودت پیداش میکنن تبدیل شده > تو رو نگه میدارن کاری نکنی > بعد میکُشنش > حالا الی از کی انتقام بگیره ؟ از گروه و تیم خودی ؟
تو تریلر تامی به الی هشدار میده که نمیدونی داری تو چه چیز خطرناکی وارد میشی نمیدونی با چه گروه بزرگی میخوای در بیوفتی
از طرفی وقتی الی لخت هستش آثار شکنجه و خط و خش رو بدنش پیداست
دقت هم بدید وقتی الی به کلبه میرسه خودش تنها هستش که خودش رو هم میگیرن و حالا کسی که دنبالشه جلو چشماش میکشن (فکر کنم خود الی رو هم تیم تامی نجات بدن اونجا) دقت بدید وقتی تو خونه الی و تامی دارن حرف میزنن پیشونی تامی زخمیه و خراشی که رو صورت الی تو اون کلبه بود رو صورتشه
پس این اتفاق احتمالا تو دقایق اول بازی باید رخ بده تا قبل اضاف شدن جول (دقت بدید اتفاقی که برای الی میوفته زمستون هستش و زمانی که جول اضاف میشه به بازی الی با آستین کوتاهه یعنی بهار و تابستونه یادتون باشه سری قبلی هم فصل ها عوض میشد)
به هر جاش نگاه میکنی بازه و هر چیزی از ذهن ما میگذره امکان پذیره
آره خب خیلی چیزا نامعلومه... منم بصورت کلی گفتم
هنوز اصلا معلوم نیست الی دقیقا از کی میخاد انتقام بگیره...
ولی بنظرم دینا کشته میشه

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,234
من هنوز امیدوارم اگر نسخه بعدی در کار باشه باز ما در نقش جول باشیم.
درسته الی شخصیت عالی داره ولی جول یک چیز دیگست.حتی از نظر گیم پلی ومبارزات هم مقایسه کنی الی نمیتونه خیلی اون حس نسخه یک و جول رو بهم القا کنه.!!!ویدیوهایی که این چند روز از الی دیدم انگار یک چیزی تو بازی کمه واونم قطعا نبود شخصیت پر پیچش و جذاب جول هستش. ای کاش سازنده ها حداقل بازی رو به دو قسمت الی و جول تقسیم میکردن.
هنوز هدف سازنده از حذف جول(شخصیت اول بازی و جایگرینیش با الی)رو درک نکردم!!!!نمیدونم شاید به خاطر مساعل حاشیه ای و فمنیستی یا غیره این تصمیم رو گرفتن!!!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,358
نام
ماکان
همه این تئوری هایی که درباری مرگ دینا و انتقام گرفتن الی، یا حتی مرگ جوئل (و در نتیجه انتقام گرفتن الی) مطرح میشه به جای خودش جالبه. فقط مشکلش اینه که اصلا توضیح نمیده اون زنه که تو نمایش PSX دیدیم و اون چینی/ژاپنی.کره ای (؟) ها کیا هستن؟ اگه داستان بخواد این هارو هم وارد خودش کنه قاعدتا باید پیچیده تر از این حرف ها باشه.

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,351
دوستان سوال؟
الان تکلیف مولتی چی شد به صورت رسمی البته نه ایده و نظر شخصی

یعنی تایید کردن
میاد
دیرتر میاد
جداگونه میاد
نمیاد
بنظرم روند داره اینطور پیش میره که نسخه ی جداگونه باشه حالا پولی یا فری که امیدوارم پولی باشه که دیگه مثل نسخه ی اول نشه و مثلا فقط تو بخش تزیینی و اینا پولی باشه
قطعا کسایی که از نبودن مولتی ناراحت شدن از تمرکز کامل روی بخش داستانی تا زمان عرضه ناراحت نیستن و از این خبر خوشحال هم هستن
بخش مولتی که چند وقت پیش تایید شده بود حالا رد شده و حالا دوباره میگن نه هست
خب چرا مثل سایبرپانک نگفتن بعدا عرضه میکنیم و الان تمرکز روی بخش داستانیه و بهتر از این بود که بگن کلا نیست و این همه هم دردسر درست نمیکردن
روی همین حساب من فکر میکنم که نکته اینجاست که بازی last of us part II بخش انلاین نداره و فقط داستانیه ولی ما last of us online یی خواهیم داشت
اینجوری اون خبر نبودن مولتی توی بازی هم درست درمیاد و بعدش اون توییت های خود ناتی و بقیه نشون از نسخه ی جداگونه میده که بنظرم بهتر هم هست چون اینطوری هم باید ساپورتش کنن هم p2w نباید باشه
The Last of Us Part II جواب شما در نهایت :D

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,729
هیچ چیز در بازی برای من و البته شما مهمتر از زندگی جوئل نیست، یعنی اگر به نقطه تراژیک و تاریک ترین بخش داستان هم برسیم نمیتونیم (چیزی که دوس ندارم اسمشو بیارم) متصور بشیم که این آره پایان کاره! ضعف زیادی هممون توی این قسمت داریم و می دونم نیل تا پایان بخاطر همین مسئله شکنجمون می کنه! الی دوران بلوغشو داره می گذرونه، خامه و نصیحت پذیر نیست(گند زیاد می زنه) یعنی از کنترل جول خارج شده چون بزرگ و مستقل شده و نمی تونه با دادو بیداد مثل قدیم چیزی رو حالیش کنه، توی دردسر بدی میندازتش و جول هم برای حفظ جون الی وارد ماجرایی می شه که... بهتره بگیم جلاد الی می شه!! چیزی که هم نیل در موردش گفت، هم تروی بیکر اشاره کرد که ... متاسفانه پیامدهای بدی داره و جول مجبوره از یک طرف الی رو از شخصیت سیاهی که پیدا کرده کمی دورش کنه و و از طرف دیگه وارد مشکلی فراتر از کلیکرها میشه.. با نام اعتقادات خشک مذهبی، چرا استودیو میگه این یکی از پیچیده ترین کارهامونه، دلیلش شاخه بندی داستان و روایتیه که این حفره های داستانی رو پر می کنه، حدومرزی براش وجود نداره و انتظار هر اتفاقی رو باید داشت. یه جور رستگاری الی میشه حسابش کرد ولی به چه قیمتی مشخص نیست.
در مورد شخصیت پردازی دینا هم بهتره از الان قضاوت نکنین، چون ND ثابت کرده با یک سکانس کوتاه در اوایل بازی، میتونه مهر یه نفرو تا همیشه توی دلتون موندگار کنه! دینا که شخصیت همراهتونه دربازی ...

آخرین ویرایش:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
یکی از اتفاقاتی که واقعا دلم میخواد تو نسخه دوم شاهدش باشم ساخت یک فلش دیگه در زمان گذشته دقیقا لحظه آغاز حوادث ناشی از قارچ زدگیه :D
مثل همون استارت تلخ TLOU نسخه اول
جو دنیا و به هم ریختگی نظم کلان شهر ها میتونن دیدنی باشن

• Like
Reactions: Imaginative

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
وقتی میبینم هفته دیگه قراره نسخه اول رایگان بشه و دوباره قراره بعد این همه سال برم وارد اتمسفر بازی بشم و تجدید فراشی کنم تا نسخه جدید بیاد، ناخودآگاه حس میکنم من و اینهمه خوشبختی محاله

old_ashkan

کاربر سایت
Jul 17, 2014
140
برادر اگه کت رو تا زده باشه.... پس چرا دکمه‌ی رو آستین هنوز مشخصه!
شما الان آستین لباستو تا بزن.... میبینی که دکمه میره زیر یا برعکس میشه
داداش کامنتمو کامل بخون عکس اول کت خود الیه ک دکمش معلومه
عکس دوم دکمه ای در کار نیست یقیه ی کت همون رنگیه ک یقیه ی کت جوله خب چرا پس این کت تن الیه دست رو ببین دیگه خالکوبی دست الیه

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,625
وقتی میبینم هفته دیگه قراره نسخه اول رایگان بشه و دوباره قراره بعد این همه سال برم وارد اتمسفر بازی بشم و تجدید فراشی کنم تا نسخه جدید بیاد، ناخودآگاه حس میکنم من و اینهمه خوشبختی محاله
تجدید فراش با بازی tlou ؟:D این دیگه جدید بود! :D
اصلا نمیدونم این بازی چیه فقط با خوندن این خبر که این بازی فقط بخش تک نفره داره و مولتی پلیر نداره فنش شدم!
(همون عشق در یک نگاه!)
چخبره اینجا؟!؟ :D دوربین مخفیه؟ :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر