The last of us 2 تاخیر خورد

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
آخرین ویرایش:

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
بیخیال مازیار حالا چرا کنسل؟! حالا دو سه ماه تاخیر کاری نمیکنه که اعتمادت به ND از دست دادیا میدونن بازی کامل نمیشه تا اون موقع تاخیر زدن دیگه صبر داشته باش درست میشه! میخوای مثل U4 با فشار زیاد بزور تو یه تاریخ عرضه کنن و آخرش از کلی چیزهای باحال تو بازی بزنن؟!
خدا خیرت بده مردم از خنده یه جوری مازیارو دل داری میدی و میگی صبر داشته باش درست میشه انگار حالا صبر نداشته باشه چطور میشه ببخشی دستش به چیز شرکت نایتی داگم نمیرسه اونم توی کشور ما

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
خدا خیرت بده مردم از خنده یه جوری مازیارو دل داری میدی و میگی صبر داشته باش درست میشه انگار حالا صبر نداشته باشه چطور میشه ببخشی دستش به چیز شرکت نایتی داگم نمیرسه اونم توی کشور ما
:|:|:|:| what?:|:|:| جان تو نمیفهمم اصلا چی میگی دلداری دیگه چه چرندیه :D:D:D خودم بشخصه اگه بازی خریده بودم و تاخیر میخورد به جاییم نبود و صبر میکردم به همین راحتی چون شاید مشکلات یک شخص دیگه رو نداشته باشم حقیقتش تزش پرسیدم دلیلش رو گفت و کاملا هم منطقی بود :D

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
والا من یه دوستی دارم، با فوق لیسانس مترجمی زبان فرانسه الان تو میلاد نور فروشندس. هفت روز هفته، و در 12 ماه سال از 10 صبح تا 11 شب میره سرکار با حقوق ماهی 1700. یعنی یه چیز تو مایه های 150 دلار. کرانچ اینه. وقت و حوصله کسی داره باید به این بدبختایی که تو ایران بیگاری میکشن ازشون بپردازه:D

سر RDR2 هم میگفتم، دوباره هم تکرار میکنم، تک تک اون آدم هایی که مصاحبه کرده بودن تو کرانچیم و فولان بهمان اگه واقعا ناراضی بودن از استدیو میومدن بیرون میرفتن یه جا دیگه کار میکردن! مسلما کسی که تو RS کار میکنه انقدری هم خفن هست که بیکار نمونه و در بیاد رو هوا زدنش. البته من نمیگم کرانچ خوبه، واقعا دیوانه میشی یه وقت هایی، صبح ساعت 9 کارتو استارت بزنی و 3 صبح فردا بری رو کاناپه شرکت بخوابی که دوباره 9 بیدار بشی ادامه کار شوخی نیست، اصلا شوخصی نیست، اما اجتناب ناپذیره. هرکی نمیخواد میتونه نکنه. من به این میگم قاعده بازی و غر غر کردن رو نمیپذیرم. کار سخت میکنی، در عوض پول خوب میگیری و کردیتت میره بالا. بخوای سوسولی کار کنی باید بری ور دست فرهود فرمند روی فاویان فنری کار کنی.
اول این که چون تو ایران ما خیلی بدبختیم,پس استاندارد بقیه دنیا هم باید در سطح ما باشه؟همیشه افرادی هستن که در مقایسه تحت فشار کاری بیشتری ممکنه باشن,این دلیل نمی شه که فشار کاری روت را توجیه بکنی چون در حد یک فرد خیلی بدبخت,بیگاری نکشیدی

با همین جملات " هر کی می خواد می تونه نکنه " خیلی استدیو ها کارکنان خودشون را تهدید می کنن که یعنی اگر هم بری,جایگزین برات زیاد هست,در عین حال هر چقدر هم با استعداد باشی و در یک استدیو خفن کار بکنی,بیرون اومدن از یک استدیو و پیدا کردن شغل یک جای دیگه کار به شدت استرس زایی هست,این وسط زن و بچه و ... هم اضافه بکن
یک عده هم این وسط می گن بی رنج,گنج میسر نمی شود و از این حرف ها و اسم یک سری بازی با کیفیت را می آرن که کرانچ داشتن...اول این که اگر به مثال زنی باشه,تعداد بازی های آشغالی که این چند سال کرانچ داشتن خیلی بیشتر بوده,استدیوهای زیادی هم هستن که بازی با کیفیت می سازن و دهن کارکنانشون را سرویس نمی کنن
این تصور هم که کار بیشتر بکنی,credit ات بالاتر می ره یا پول بیشتر می گیری هم در اکثر استدیو ها معنایی نداره,خیلی وقت ها در استدیو ها از همین نوع تفکرات برای سو استفاده از انیماتور و ... استفاده می شه,طرف بعد از چند ماه به خاطر فشار کاری ممتد هم راندمانش می آد پایین ,وا می ده,بعد همون کارهای ساده را هم دیگه نمی تونه انجام بده
کرانچ می تونه اجتناب پذیر باشه و یا حداقل تبدیل به عادت نشه,اگر سرمایه گذار های شرکت لاشخور نباشن و برنامه ریزی درست باشه,قابل انجام هست
خیلی از کارکنان استدیو ها هم با تشکیل اتحادیه جلوش را گرفتن,نمونه اش انیماتور های bojack horseman

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
اول این که چون تو ایران ما خیلی بدبختیم,پس استاندارد بقیه دنیا هم باید در سطح ما باشه؟همیشه افرادی هستن که در مقایسه تحت فشار کاری بیشتری ممکنه باشن,این دلیل نمی شه که فشار کاری روت را توجیه بکنی چون در حد یک فرد خیلی بدبخت,بیگاری نکشیدی

با همین جملات " هر کی می خواد می تونه نکنه " خیلی استدیو ها کارکنان خودشون را تهدید می کنن که یعنی اگر هم بری,جایگزین برات زیاد هست,در عین حال هر چقدر هم با استعداد باشی و در یک استدیو خفن کار بکنی,بیرون اومدن از یک استدیو و پیدا کردن شغل یک جای دیگه کار به شدت استرس زایی هست,این وسط زن و بچه و ... هم اضافه بکن
یک عده هم این وسط می گن بی رنج,گنج میسر نمی شود و از این حرف ها و اسم یک سری بازی با کیفیت را می آرن که کرانچ داشتن...اول این که اگر به مثال زنی باشه,تعداد بازی های آشغالی که این چند سال کرانچ داشتن خیلی بیشتر بوده,استدیوهای زیادی هم هستن که بازی با کیفیت می سازن و دهن کارکنانشون را سرویس نمی کنن
این تصور هم که کار بیشتر بکنی,credit ات بالاتر می ره یا پول بیشتر می گیری هم در اکثر استدیو ها معنایی نداره,خیلی وقت ها در استدیو ها از همین نوع تفکرات برای سو استفاده از انیماتور و ... استفاده می شه,طرف بعد از چند ماه به خاطر فشار کاری ممتد هم راندمانش می آد پایین ,وا می ده,بعد همون کارهای ساده را هم دیگه نمی تونه انجام بده
کرانچ می تونه اجتناب پذیر باشه و یا حداقل تبدیل به عادت نشه,اگر سرمایه گذار های شرکت لاشخور نباشن و برنامه ریزی درست باشه,قابل انجام هست
خیلی از کارکنان استدیو ها هم با تشکیل اتحادیه جلوش را گرفتن,نمونه اش انیماتور های bojack horseman

حق با شماست.

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
485
نام
Sera
خیلی جالبه که می بینم.کرانچ برای خودش معنا و مفهومی مقدس یافته.«لازمه ی رسیدن به کمال و ارزش های والا».
شما رو که سهل‌انگاری شرکت هارو در عدم مدیریت پروژه هاشون نمی بینید.چطور میشه شمارو جدی گرفت.
در واقع انسان هیچوقت مجبور به کاری نشده.،بلکه همیشه این عادت بوده که به انسان حکم رانده.هیچوقت یه چیزو به عنوان وحی منزل قبول نکنید.،اگه چه اکثریت باهاش موافق باشند یه چیز درست.درسته اگر هیچکس باهاش موافق نباشه.

چیزی رو آسون قبول نکنید.براش دلیل و استدلال نبافید.اصن من چه حقی دارم در مورد کرانچ صحبت کنم.شاید اون تعریفی که من ازش دارم.با دیگری متفاوت باشه.شاید حتی من نزدیکم بهش نباشم.اینکه کرانچو مساوی با تلاش و پشتکار مضاعف بدونیم و کسایی با این دیدگاه مخالفن رو سوسول قلمداد کنیم.نشون میده چقدر در جهالت سقوط کردیم.این حرف از کسی بر میاد که کاملاً شخصیتشو به اجتماع باخته است.در واقع این حرف کاملاً سحطیه.که نشون میده که طرف تا چه اندازه از نظر روحی در بنده.
و این بیشتر به نظام اعتقادیش بر می گرده که تا چه حد ،به چیزی درست نیست واکنش نشون بده.
با خنده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر