The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

Salar 94

کاربر سایت
Oct 24, 2012
287
نام
سالار
سلام بچه ها این بازی ارزش خرید یه PS3 داره یا ویدیو کل گیم پلشو دانلود کنم نگاه کنم ثواب تموم کردن بازی رو میده ؟

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
سلام بچه ها این بازی ارزش خرید یه PS3 داره یا ویدیو کل گیم پلشو دانلود کنم نگاه کنم ثواب تموم کردن بازی رو میده ؟
نظر شخصیم را میگم ;) من خودم پلی 3 ندارم ولی به خاطر یه معجزه تونستم این را بازی کنم و الان حاظرم هر کاری بکنم تا دوباره معجزه ای اتفاق بیافته تا بتونم دوباره بازیش کنم چون پول ندارم پلی 3 بخرم. اگه پول داری بخری، به نظرم شک نکن :d

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716

مسئله این نیست که برای یک بازی یک کنسول رو بخریم بعد که بازی تموم شد بزاریمش کنار.. در مجموع این یک اصطلاح میتونه باشه که این بازی ارزش اینکه آدم مود بازی کردنش رو روی ps3 ببره رو داره و یه طورایی انگیزه ای بشه برای خرید یک کنسول که البته موارد و بازیهای دیگه ای هم هست که بشه ازش لذت برد

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
کاشک تو آپارات یا جایی ذیگه آپ میکردینش من نمیتونم راحت بگیرمش :(
واسه دانلوده ساده از یوت یوب:
وقتی صفحه فیلم مورد نظر باز شد توی ادرس بار قبل از yo..utu..be یه ss بزار
بعد یه صفحه جدید باز میشه بعد اونجا فرمت رو انتخاب کن و بعد دانلود

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
واسه دانلوده ساده از یوت یوب:
وقتی صفحه فیلم مورد نظر باز شد توی ادرس بار قبل از yo..utu..be یه ss بزار
بعد یه صفحه جدید باز میشه بعد اونجا فرمت رو انتخاب کن و بعد دانلود
محمد داداش این روش ها رو برای دانلود بلدم اما سرعتش برای من در حد 0 هست :( امتحان کردم خیلی بد بود سرعتش

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
دوستان اینکه یارای خودی میرن تو دشمنا تو حالت مخفی کاری طبیعیه ؟
بنده به PN هم وصل شدم و پچ ها رو هم گرفتم ، ولی بازی همچنان این مشکل و افت فریم نسبتا شدید تو بعضی قسمتا رو داره
طبیعیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر