The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Akiba
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025
چرا فک کنم منتشر شده، من که خودم بدون پچ رفتم ولی احتمال زیاد منتشر شده;)
من اخرین پتچ رو دارم و تازه برای بار 3 وم تمومش کردم این موضوع هنوز هست و تغییرش ندادند
طبق گفته خودشون اینکار رو کردند که کار بازیکنا راحت بشه مثلا اگه داری مخفی کاری میری الی نزنه همه چی رو خراب کنه

محمد جان اینا چیترن که کند زدن به هر چی بازی قشنگه.یارو اول راند ساپلای میاد تویه مپ هنوز جعبه دوم رو باز نکره 8 تا مولوتو انداخت رومون(البته رویه من نه رویه دوستانی که برام تعریف کردن)
نه احسان به خاطر این قضیه لیدبورد و 4 تا چیتر nd کلا بازی رو رها کرده رفته !!!
نمی دونم اینارو خوندید یا نه ولی mehdi cage تو بخش جوایز گذاشته . نظر یه سری از منتقد ها در مورد مولتی بازی :
Jon Ryan
بعد از اتمام بخش فوق العاده و سرگرم کننده ی کمپین تلو،زیاد مایل نبودم به کوچ کردن تو بخش مولتی.
ولی وقتی این بخش رو تجربه کردم،نه تنها خیلی برام جذاب و سرگرم کننده بود،بلکه باعث شد من بیشتر به بخش داستانی بازی فکر و افتخار کنم.
باید بکشی و بی رحم باشی تا زنده بمونی...این باعث شد تا یه بار دیگه به برخی از لحظات بازی بیشتر فکر کنم،به لحظاتی که با خوشحالی و و شادی (شما بخونین جوگیری و کف خون قاطی کردم
:biggrin1:
) همه رو ناک اوت میکردم و با خنده صورت یه بدبخت رو مچاله میکردم (لگد های جوئل)...عجب ادم ترسناک و مسخره ی هستم!
Kirk Hamilton
این رو همون جایزه ی ME3 (تو بخش مولتی پلیر ) بدونید.
هیچ کس انتظار یه مولتی پلیر با این کیفیت از TLoU نداشت!نهایت فکر می کردیم یه چیزی تو مایه های مولتی انچارتد باشه(سرگرم کننده و جذاب،نه تا این حد خفن !)
در عوض، ND یک مولتی پلیر به یاد موندنی و لذت بخش رو تحویل داد که هسته ی اصلی و تمرکزش و همون بخش موش و گربه بازیه(منظور بکش تا نمیری
:biggrin1:
).
چه سورپرایزی!تلو نه تنها یکی از بهترین سینگل پلیر های سال رو داره،بلکه یکی از بهترین مولتی ها رو هم یدک میکشه!

Last edited by a moderator:
یکی از نوادر صنعت گیم :((
یا بهتر بگم بهترین صحنه تاریخ گیم !! :-s

92913116939210190754.png

سلام به همه
سوالی دارم
بطور میانگین اولین بار بازی کنی حالت نرمال تو چندساعت تموم کنی نرماله؟!
بستگی داره چه طوری بازی کنی(اگه بخوای تمام قسمتها رو بگردی)بین 13 تا 15 ساعت

یکی از نوادر صنعت گیم :((
یا بهتر بگم بهترین صحنه تاریخ گیم !! :-s

92913116939210190754.png

تویه ویدئویه ساخت بازی این سکانس رو 7 بار گرفتن .طرفی که جایه جوئل نقش بازی میگرد اینقدر گریه کرد و حرص میخورد که انکار دختره خودش بوده.تویه هر 7 بارش میگفت من دختری ندارم که بتونم با این سکانس حس بگیرم ولی بلااخره تونستیم انجامش بدیم

من اخرین پتچ رو دارم و تازه برای بار 3 وم تمومش کردم این موضوع هنوز هست و تغییرش ندادند
طبق گفته خودشون اینکار رو کردند که کار بازیکنا راحت بشه مثلا اگه داری مخفی کاری میری الی نزنه همه چی رو خراب کنه
کار خوبی انجام داده بودن اما یکم از حس بازی ک میکنه اگه بیشتر واقع مخفیانه بخوای بازی رو رد بکنی مثلا من برای برا دوم خیلی کمتر از اصلح استفاده میکردم در حدی که خیلی هاشون تا آخر استفاده نشد !! مثل اون آتش پخش کن !!! دیگه بار 3وم که شروع مردم میزان استفادم خیلی خیلی زیاد کم شده بود !! که اینجا هست که بعضی مواقع الی نارحتت میکنه !! مخصوصا" وقتی منار یه سرباز پیش پاش میشینه !!و نمیبینش !!)

الان که همینجوری داشتم OSTهای بازی رو (برای صدمین بار) گوش میدادم، مثلا به (All Gone (Aftermath برخوردم، با خودم گفتم داستان بازی خیلی میتونست تیره و تاریک تر از این باشه. یه بازی که از اول تا آخرش کاملا ناامیدی درش موج بزنه و با یه پایان خیلی غمیگانه تموم بشه. شاید TLoU این تیره گیری رو میطلبید.

جدا استودیویی میتونه همچنین ریسکی کنه و یه همچین بازی رو بسازه؟

TLoU 2 شاید؟ :-/:d

الان که همینجوری داشتم OSTهای بازی رو (برای صدمین بار) گوش میدادم، مثلا به (All Gone (Aftermath برخوردم، با خودم گفتم داستان بازی خیلی میتونست تیره و تاریک تر از این باشه. یه بازی که از اول تا آخرش کاملا ناامیدی درش موج بزنه و با یه پایان خیلی غمیگانه تموم بشه. شاید TLoU این تیره گیری رو میطلبید.

جدا استودیویی میتونه همچنین ریسکی کنه و یه همچین بازی رو بسازه؟

TLoU 2 شاید؟ :-/:d

اگه بخواد پایان غم انگیزی رو برا نسخه ی بعدیش در نظر بگیرن ،به نظرم اسمشو باید بزارن the last of I

من الان دارم برا بار سوم بازي ميكنم ميشه يه نفر جاي تمام چيزارو ويديو شو بدون شيلتر برام بفرسته؟؟
ممنون ميشم

Back