The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
تنها چیزی که میتونم در رابطه با بازی بگم اینکه

Masterpiece

یه نقد هم دارم در رابطه باهاش اماده میکنم که تا چند ساعت اینده در دسترس خواهد بود :d حقا بازی ارزش این رو داره که بعد از مدتها دوباره نقد نوشتن رو شروع کنم :d

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
بازی فوق العاده ای بود.ولی نکته ضعفش این بود که وقتی بازی را تموم کردی یعنی دیگه تموم کردی.یعنی غیر از زیبایی خود بازی هیچ انگیزه ای برای دوباره بازی کردن وجود نداره.نه اسلحه جدیدی نه داستان جدیدی نه مود جدیدی.چطور بگم بنده برای یک بازی اشغالی مثل resident evil revolation بیشتر وقت گذاشتم.چون raid mode در اون وجود داره.در کل میخوام بگم انگیزه نذاشتند .فوقش یکبار نرمال را بازی کنی و یکبار سختش

Just Amir

کاربر سایت
Aug 15, 2010
240
نام
Amir
منم امروز بازی شروع کردم (مسافرت بودم :d )
محیط و اتمسفر و شخصیت پردازی و مخصوصا صدا بازی Dolby 5.1 شاهکاره

فقط تو 30 دقیقه ای که بازی کردم نظر می دم
گرافیک بازی خیلی عالیه فقط یک ولی داره .....
یکم anti analyzing بازی کمه،گوشه ها یخورده تو ذوق می زنه ... /:)

در کل کپی بازی کردن این بازی (مخصوصا این بازی) خیانت به NAUGHTY DOG

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
اصلن دلم نمی خواد بازی تمومشه
همه چیز عالیه به خصوص گیم پلی و محیط
گرافیک محشره ولی می تونست بهتر هم باشه
چند وقتی بود از یه بازی انقد لذت نبرده بودم :x

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
درود

من هم بازیو تمومش کردم.
یکی از بهترین تجربه های نسل بود. گرافیک و اتمسفر عالی . بعد از کرایسیس3 این بازی بود که باعث شد با خودم بگم واوووو چه گرافیکی!!:x
گیم پلی هم خیلی خوب بود اما در داستان و شخصیت پردازیش بنظرم یمقدار مشکل داشت.
مثلا چطور الی آلوده شد؟ و چرا با گذشت زمان تبدیل به کلیکر نشد؟
شخصیتش برای یه دختر 14ساله یمقداری زیادی بود نحوه صحبت کردنش که به یه دختر 14ساله نمیخورد!!
یا این رابطه عاطفی که بین جول و الی بوجود اومد زیادی داغ نبود؟ جول خیلی راحت بخاطر یه دختر آلوده شده هرکسیو میکشه انگار الی جای دخترشو گرفته یمقدار اقراق شده بنظرم

با این احوال خیلی از بازی لذت بردم امتیاز من 9.5/10

آخرین ویرایش:

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
احساس میکنم AA بازی نسبت به سری uncharted پایین اومده!!خیلی لبه ها دندونه دندونس...گرافیک میتونست خیلی بهتر باشه...ولی در باقی موارد بازی عالیه...

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
اگه دوستان ترورمون نکنن باید بگم یه سری کارا رو هوش مصنوعی انجام میده که کیف میکنی اما بعضی جاها واقعا رو اعصاب !
البته نمیشه انتظار یه بازی صد در صد داشت اما خب بعضی مواقع هم نمیشه با گیر کردن پارتنرت وسط کمد کنار بیای.

بزرگ ترین مشکل A.I واسه پارتنرها هست . نمی دونم ND چه اسراری داره تو همه بازی هاش چند نفر کنارت باشن. تو بازی یه جایی بود ۵ نفری میرفتین جلو :d . هر چقدر هم A.I بازی قوی باشه باز احتمال سوتی تو اون شرایط زیاده .
کلیکر به کوچیک ترین صدا حساسه اونوقت پارتنرت داره کنارش برک میرقصه :d

درود

من هم بازیو تمومش کردم.
یکی از بهترین تجربه های نسل بود. گرافیک و اتمسفر عالی . بعد از کرایسیس3 این بازی بود که باعث شد با خودم بگم واوووو چه گرافیکی!!
yahoo_8.gif

گیم پلی هم خیلی خوب بود اما در داستان و شخصیت پردازیش بنظرم یمقدار مشکل داشت.
مثلا چطور الی آلوده شد؟ و چرا با گذشت زمان تبدیل به کلیکر نشد؟
شخصیتش برای یه دختر 14ساله یمقداری زیادی بود نحوه صحبت کردنش که به یه دختر 14ساله نمیخورد!!
یا این رابطه عاطفی که بین جول و الی بوجود اومد زیادی داغ نبود؟ جول خیلی راحت بخاطر یه دختر آلوده شده هرکسیو میکشه انگار الی جای دخترشو گرفته یمقدار اقرار شده بنظرم

با این احوال خیلی از بازی لذت بردم امتیاز من 9.5/10

عزیز داستان مشکل نداره شما خوب نتونستی از داستان سر در بیاری .
الی الوده شده بود ولی ویروس تو بدن اون خنثی بود . میخواستن از طریق الی واکسن این بیماری رو به دست بیارن .
دختری که تو اون محیط و شرایط بزرگ شده باید انداره یه زن ۳۰ ساله ازش انتظار داشته باشی :d
خب الی بدنش حاوی واکسن بود و میتونست دنیا رو نجات بده واسه همین joel انقدر هواش رو داشت . درضمن الی یه جورایی joel رو یاد دخترش مینداخت که اخر بازی هم کاملا این موضوع اشکار میشه

آخرین ویرایش:

m warfer

کاربر سایت
Feb 11, 2011
521
نام
mohammad
خب بالاخره سایت دست شد #:-s
منم تا 50 درصد بازی رفتم. همه چی فوق العاده هست غیر قابل وصف .
یسری مشکلات کوچکی در بازی هست که صدمه ای به بازی نمیزنه و اینا در همه بازی ها هست.
در کل شاهکار این نسل , من وقتی اینو بازی میکنم بازی های دیگه بهم نمیچسبه از بس گرافیک و..... همه چی عالیه.

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
بزرگ ترین مشکل A.I واسه پارتنرها هست . نمی دونم ND چه اسراری داره تو همه بازی هاش چند نفر کنارت باشن. تو بازی یه جایی بود ۵ نفری میرفتین جلو :d . هر چقدر هم A.I بازی قوی باشه باز احتمال سوتی تو اون شرایط زیاده .
کلیکر به کوچیک ترین صدا حساسه اونوقت پارتنرت داره کنارش برک میرقصه :d

عزیز داستان مشکل نداره شما خوب نتونستی از داستان سر در بیاری .
الی الوده شده بود ولی ویروس تو بدن اون خنثی بود . میخواستن از طریق الی واکسن این بیماری رو به دست بیارن .
دختری که تو اون محیط و شرایط بزرگ شده باید انداره یه زن ۳۰ ساله ازش انتظار داشته باشی :d
خب الی بدنش حاوی واکسن بود و میتونست دنیا رو نجات بده واسه همین joel انقدر هواش رو داشت . درضمن الی یه جورایی joel رو یاد دخترش مینداخت که اخر بازی هم کاملا این موضوع اشکار میشه

سوال من هم همیناس که در طول بازی بهش جوابی داده نشد. چطور الی آلوده شده و چرا تبدیل نشد فقط تو بازی گفت آلوده شده و بدنش واکسینس! درصورتی که نیاز به پیش زمینه و توضیحات بیشتری در این موارد بود.
شخصیت پردازیش هم بنظرم خیلی اقراق شده بود برای یه دختربچه

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
احساس میکنم AA بازی نسبت به سری uncharted پایین اومده!!خیلی لبه ها دندونه دندونس...گرافیک میتونست خیلی بهتر باشه...ولی در باقی موارد بازی عالیه...

محیط های TLOU بزرگتر و بعضی جاها خیلی بزرگتر از آنچارتد هستن, بازی طولانی تر و از لحاظ کارکتر و داستان به مراتب خیلی قویتر از آنچارتد و بازی های دیگه ـست, بخاطر همین بهتره انتظار گرافیک آنچارتد 3 رو نداشته باشیم

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
سوال من هم همیناس که در طول بازی بهش جوابی داده نشد. چطور الی آلوده شده و چرا تبدیل نشد فقط تو بازی گفت آلوده شده و بدنش واکسینس!
شخصیت پردازیش هم بنظرم خیلی اقراق شده بود برای یه دختربچه
اینکه چه طور الوده شده بود هم تو بازی گفتن دیگه . با یکی از دوستاش از مدرسه فرار میکنه واز محیط قرنطینه خارج میشن که هر دو الوده میشن الی سالم میمونه و دوستش میمیره .
اینکه چرا ویروس تو بدن الی خنثی بود رو دیگه خوشون هم نمیدونستن .قرار بود به firefly ملحق بشن تا موضوع روشن بشه

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR

gustavo_santaolalla.jpg

و اینک شاهکار گوستاوو سانتائولایا (Gustavo Santaolalla) ، موسیقی متن بازی به صورت کامل در خدمت شما ...
یادآور لحظه های ، غم ؛ ترس و شادی در مسیر داستانی بازی ...

Enjoy it
26.gif
17146170157966683820.jpg

لینک دانلود :
Code:
www.rodfile.com/03vp8kupi5zn

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر