The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
تنها چیزی که میتونه این 8 روز فاصله تا عرضه بازی (و چند روز انتظار واسه رسیدن بازی!) رو آسون کنه، E3 هست :D یعنی الان خوشحالم بازی افتاده بعد از E3، راحت با ذوق و شوق میریم سراغ E3 و بعدش هم بازی میرسه و میریم صفا :D

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
آره ! زده بودم بدتر میشه ! :D
البته هنوز هم احتمال میدم که با Uncharted بیشتر حال کنم. البته باید TLoU رو بازی کنم و احتمالاً از کاراکترها و داستان بازی خیلی خوشم بیاد و گیم پلی ، گرافیک ، موسیقی ، صداگذاری و ... هم باید خیلی عالی باشن. ولی کلاً سلیقه ـم با بازی های زامبولی و ترسناک اصلاً جور نیست و از اون طرف از بازی های خوش رنگ و لعاب و نیمچه فانتزی (از نظر موضوع و حال و هوا) مثل Uncharted خیلی خوشم میاد !
مدیر مدبر ترولگر؟:D اونم TLOU
جدا فکر نمیکنم ترسی تو بازی باشه! گل و بلبل بازی هم که براهه دیگه مشکلت چیه؟ استرس از سمت گل کلمی ها ؟:D

مثل یک شخص کاملا الاف رفتم و متای دقیق رو حساب کردم و دقیقا شد 95.6078431372549 !
یعنی این متا احتمالا اگر امتیازای بعدی هم همین حدود باشن همینه و نه بالا میره نه پایین میاد مگر ی روانی مثل تام چیک گند بزنه!

آخرین ویرایش:

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
Kotaku توی نقدش یه گیف قشنگ گذاشته :d حجمش زیاد نیست

پ.ن : توجه شما را به عصبانی شدن قیافه Joel هنگام زدن ضربه جلب میکنم :d

32811065911601641475.gif

Sir Nate Drake

کاربر سایت
Aug 31, 2011
438
نام
سید پرهام
مثل یک شخص کاملا الاف رفتم و متای دقیق رو حساب کردم و دقیقا شد 95.6078431372549 !
یعنی این متا احتمالا اگر امتیازای بعدی هم همین حدود باشن همینه و نه بالا میره نه پایین میاد مگر ی روانی مثل تام چیک گند بزنه!
Metacritic.com از ضریب استفاده میکنه:dهر سایت و مجله ای که پربیننده تر و معتبرتر باشه ضریب بالاتر رو داره.الآن یعنی دقیق 95.60 نیست و باید اینور اونور باشه بخاطر همین استفاده از ضریب:d

mr_sasma

کاربر سایت
Mar 6, 2011
276
نام
سیّد!

البته تا روز عرضه رسمی فعلا فقط برای display هستند

این ته نامردیه! مثل اینکه یه غذای خوشمزه بذاری جلوی یه آدم گرسنه و بگی تا 10 روز فقط می تونی نگاه کنی و بعد از 10 روز می تونی بخوری!/:)

آخرین ویرایش:

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
خبرهای رسیده از این هاکیست که بازی سه شنبه تا شنبه هفته دیگه تو ایران میباشد :dحدود دو سه روز زودتر از ریلز بازی :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر