The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

Boll2Zer

کاربر سایت
Sep 29, 2012
104
نام
علی
تو این وضع شیلترینگ هرکس تریلر بازیو خواست بگه تا براش لینک مستقیم بزارم! :d
فکر کنم یه تریلر جدید اومده زبونش ایتالیاییه! یه 5 دقیقه ای هم هست!

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
ایده مولتی پلیر بازی خیلی جذاب به نظر میرسه ، اگر بتونن درست اجراش کنن فوق العاده میشه :
( یکی از طراحان بازی ) Ricky Cambier
What I can tell you right now is that, take all these things we’ve been talking about – this pressure to survive, this high lethality, this limited resources, this crafting, these upgrades – and now go head-to-head with somebody else. So that spirit that we’ve captured in the single player, you’re gonna feel it, you’re gonna really feel that in the multiplayer. And that’s really all I can say right now
در وصف AI بازی :
As seen in past demos, the enemy AI is completely contextual, so if you show that you have skills with your gun, they’ll actually back-off and either run away, or attempt to regroup and flank you. From what I played, this feature is the real deal too. They reacted quite differently in the two playthroughs
یکی دیگه از منتقدها هم میگفت در دمویی که بازی کردن ، Clicker ها تقریبا در یک جای مشخص بودن ولی بقیه دشمن ها (انسان ها) در چند باری که دمو رو بازی کرده ، هر دفعه با استراتژی و سلاح های متفاوت حمله می کردند.
+ New Game هم دوباره تایید شد.
در بازی قرص هایی وجود داره که با پیدا کردن ـشون می تونید میزان سلامتی ، دقت در هدف گیری و ... رو ارتقا بدید .
یکی دیگه از کسایی که دمو رو تجربه کرده بود ، می گفت برای زنده موندن باید اینچ به اینچ (!) محیط رو برای پیدا کردن گلوله بگردید.

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,828
نام
بردیا دلوشی
یکی دیگه از کسایی که دمو رو تجربه کرده بود ، می گفت برای زنده موندن باید اینچ به اینچ (!) محیط رو برای پیدا کردن گلوله بگردید

:groupwave::groupwave::groupwave::groupwave:
Mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmman I LIKE IT

Legioner

کاربر سایت
May 10, 2012
527
نام
سام
30 دقیقه گیم پلی همراه با کرکتر بیل (بازم عواقبش پای خودتون):
http://www.you-tu-be.com/watch?feature=player_embedded&v=tAC-DMsYm0s

این هم 10 دقیقه گیم پلی بعد از کات سینی که جوئل و الی با کامیون مستقیم میرن تو مغازه (AI , انیمیشن ها و صداگزاری قابل هضم نیست جداً)
http://www.you-tu-be.com/watch?feature=player_embedded&v=V2FuIQdG1e0
يكي از دوستان اين دو تا تريلر بالا رو لينك مستقيم كنه كه اونايي كه هيلتر شكن ندارن هم بتونن ببينن.

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
یکی دیگه از کسایی که دمو رو تجربه کرده بود ، می گفت برای زنده موندن باید اینچ به اینچ (!) محیط رو برای پیدا کردن گلوله بگردید.

همین یه مورد کافیه ... بقیش در حد یه قل دو قول باشه هم مهم نیست ... خسته شدم از بس 15 تا خشاب خالی کردم بعدش اصلحه بعدی رو برداشتم 500 تا خشاب تیر باش شلیک کردم ... مسخره شده بود دیگه... یه بازی اینطوری میخواستیم ...

البته احتمال داره روی فروشش خیلی تاثیر منفی بزاره ... به خصوص برای نسل اولی ها ...

FLAWL3SS

کاربر سایت
Mar 19, 2012
1,537
نام
علی
يكي از دوستان اين دو تا تريلر بالا رو لينك مستقيم كنه كه اونايي كه هيلتر شكن ندارن هم بتونن ببينن.

هر چی تریلر از Gameplay ببینی هیجان زمان بازی میاد پایین تر.
تو بازی بدونی پشت یک در چه خبر هست بهتره یا ندونی؟

به هر حال اگر در تاپیک درخواست تریلر بخوای من برات مستقیم میکنم.

==-==--==

ویدیو Behind The Scene در مورد موسیقی بازی:

55406297850489246587.jpg

HD H.264 MP4 74.1MB Download
Hi-Res H.264 MP4 128.4MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 31.3MB Download

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
نه داداش .دیگه از dark souls که قرار نیست سخت تر باشه.

نکته اینجاست که دارک سولز RPG ـه و کسی که سراغ این سبک میره از قبل می دونه با چی طرفه :D ولی این با وجود Survivor بودن تقریباً تو دسته ی شوتر ها میره و خب با کمبود تیر ، واسه عشق شوتر ها یه کم دردناکه :D

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
نکته اینجاست که دارک سولز RPG ـه و کسی که سراغ این سبک میره از قبل می دونه با چی طرفه :D ولی این با وجود Survivor بودن تقریباً تو دسته ی شوتر ها میره و خب با کمبود تیر ، واسه عشق شوتر ها یه کم دردناکه :D

کی گفته بازی با وجود Survival بودن تو دسته Shooterها میره؟ اینم از تأثیرات گل کاری‌های کپکام هست :d اصلاً الزامی نداره تو بازی‌های Survival مبارزات پر زد و خورد وجود داشته باشه، بازی Survival واقعی باید سرشار از محدودیت باشه، یعنی بازیکن حس ضعف رو داشته باشه تا بتونه حس لازم از وحشت و بقا رو درک کنه. مبارزات سخت، کمبود تیر و مهمات، سرعت کم و محدودیت‌های دیگه جزوی از بازی‌های Survival واقعی هستند. کسی که با این سبک آشنایی داره با TLOU مشکلی نخواهد داشت، دقیقاً همان طوری که یک طرفدار RPG با سبک و سیاق DS مشکل نداره!

حالا اینکه گیمرهای نسل جدید میانه‌ای با بازی‌های چالش برانگیز ندارند مقوله جداست ولی از طرف دیگه چیزی که باعث فروش خوب بازی میشه کیفیت بالاشه.

آخرین ویرایش:

Legioner

کاربر سایت
May 10, 2012
527
نام
سام
هر چی تریلر از Gameplay ببینی هیجان زمان بازی میاد پایین تر.
تو بازی بدونی پشت یک در چه خبر هست بهتره یا ندونی؟

به هر حال اگر در تاپیک درخواست تریلر بخوای من برات مستقیم میکنم.

==-==--==

ویدیو Behind The Scene در مورد موسیقی بازی:

38462266770521854274.jpg

HD--SD
از نصيحت شما متشكرم اما بنده نميتونم صبر كنم يني تحملش ندارم.
لطفا يكي از دوستان به در خواست بنده رسيدگي كنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر