The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
انیمیشن های بازی بیشتر از هوش مصنوعی منو تحت تاثییر قرار نداده باشه کمتر هم نداده . ریزه کاری حالت ها و حرکات فوق العاده واقعی جوئل و الی و همچنین ریکشن های رئل تایم دشمنان فک اندازه . برای اینکه ببینید ناتی داگ چقدر روی این مورد وقت و هزینه صرف کرده کافیه به تفاوت انیمیشن های قلاب گرفتن جوئل برای الی توی این دو صحنه دقت کنید .

یا اون صحنه که جوئل نشسته از کنار دیوار عبور میکنه چجوری باهاش تعامل داره و دستشو لمس میکنه به دیوار !!!
انیمیشن های دشمنها هم که لازم به گفتن نیست، برای مثال ارجاع میدم به اون قسمتی که طرف یهو با جوئل رو به رو میشه پا میزاره به فرار یا اونجایی که کوکتل مولتوف رو پرت میکنه سمت جوئل و الی ماشالله !
---

پ.ن: راستی نورپردازی و سایه زنی رئل تایم (بخصوص نیم سایه ها که نظیر نداره روی کنسول) هم عجیبه در نوع خودش ! به Light Beam خورشید و Shadow Beam ـی که الی توی این صحنه ایجاد میکنه دقت بعمل بیارید :
http://www.img4up.com/up2/82973472773021618421.gif
-----

دوستان بازی حالت CO-OP نداره؟؟؟
داره اما فقط برای بخش چندنفره .

آخرین ویرایش:

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
اونجا که می ره اون وسیله رو بیاره تا برای الی قلاب بگیره به سقف نگاه کنید انعکاس اب معلوم هست:praying:جزییات بازی دیوانه کنندست در حد اسکایرم جزییات داره:d محیط هتل هم خیلی بزرگ بود:d
برین از همین الان دلار بخرید بازی اومد بفروشین تا بتونین برین بازی رو همون موقع بخرین:d

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,033
نام
نیما
منم این تفاوت قلاب گرفتن خیلی واسم جالب بود ! اتفاقا همین مسائل باعث میشه که مثلا اون قضیه درآوردن کوکتل مولوتف یا برداشتن بانداژ از کشو و ... در این بازی به چشم بیاد ! من فکر میکنم اینا که اینقدر به این جزئیات اهمیت دادن اگه براشون ممکن باشه باید این خورده کاریها رو هم درست کنن .

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
منم این تفاوت قلاب گرفتن خیلی واسم جالب بود ! اتفاقا همین مسائل باعث میشه که مثلا اون قضیه درآوردن کوکتل مولوتف یا برداشتن بانداژ از کشو و ... در این بازی به چشم بیاد ! من فکر میکنم اینا که اینقدر به این جزئیات اهمیت دادن اگه براشون ممکن باشه باید این خورده کاریها رو هم درست کنن .
نیما کمه کم هنوز 6 ماه مونده تا بازی بیاد . به احتمال قریب به یقین همه ی اینا حل خواهد شد .

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
دوستانی که الان با ایرادهای بعضی دوستان اشکتون در میاد و میخواید سر به بیابون بزارید حرف این دوستان که جایی نمیره! وقتی سایتهایی مثل دِسترونمیدونم چیچیو پیاز جعفری و چهارم سومو دوستان امتیازات و ایراداشون رو گفتن "که همه جا هم ثبت میشه" اونموقع میخواید چیکار کنید؟! :|:-/

این بازیش رو ps3ـه جدا یا من جوگیر شدم؟!:|:d

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
نیما دقیقا چیزی رو گفت که من سعی داشتم تو چنتا پست دراز بیان کنم:D
ولی کسی نفهمید!
تو چنتا پست قبلی گفتم اینا ریز ترین چیز هارو طبیعی کردن در صورتی که این دو ایرادی که گفتم پیش ریزی اونا هیچ هست!
عجیب هست برام اون بانداژ یا اون میله که معلوم نیست کجای کیف می زاره!
واقعا حیف هست این بازی که توش وقتی طرف صورتت رو می کوبونه به میز و خون دقیقا از دماغت میاد این چیزای کوچیک اشکال داشته باشه!
مثل این هست که بتونی gt5 رو پلات کنی ولی از پلات کردن terminator عاجز باشی!

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
در حد اسکایرم جزییات داره
i455608_motivational-poster-facegi180.jpg

Alen 360

کاربر سایت
Jun 26, 2012
54
نیما دقیقا چیزی رو گفت که من سعی داشتم تو چنتا پست دراز بیان کنم:D
ولی کسی نفهمید!
تو چنتا پست قبلی گفتم اینا ریز ترین چیز هارو طبیعی کردن در صورتی که این دو ایرادی که گفتم پیش ریزی اونا هیچ هست!
عجیب هست برام اون بانداژ یا اون میله که معلوم نیست کجای کیف می زاره!
واقعا حیف هست این بازی که توش وقتی طرف صورتت رو می کوبونه به میز و خون دقیقا از دماغت میاد این چیزای کوچیک اشکال داشته باشه!
مثل این هست که بتونی gt5 رو پلات کنی ولی از پلات کردن terminator عاجز باشی!
داداش چرا نمی فهمی؟!این تریلر حداقل مال 3 ماه پیش درضمن اگه دموی بازیرم دیده باشی می بینی که درست بانداژ می کنه.اگه بدونی هنوز خیلی مونده به عرضه بازی مطمئن باش سازنده های بازی که به این جزئیات توجه کردند بیشتر از من و تو حالشون و اونو درست می کنند.من مطمئنم که اون کولتوف که باید از توی کیف در بیاد درست بشه و اون لوله!!! اگه خیلی به سینمایی علاقه داری برو فیلم بگیر ببین نه بازی!!!
واقعا بعضیا...بازی هنوز انتشار پیدا نکرده!!!

Legioner

کاربر سایت
May 10, 2012
527
نام
سام
این مسئله بانداژ به نظر من فقط به خاطر زخمی شدن دست نمایین دست رو باند بپیچیدند اگر شما دقت کنید مثلا بعضی از وزنه بردارها ب هنگام وزنه زدن یک دست یا هر دو دست رو باند بیچی میکنند در حالی دستشون که اصلا زخمی نیست و این کار رو برای افزایش قدرت و حتی تمرکز انجام میدن جالبه اگر دقت کرده باشین بعضی از تنیسر ها هم این کار رو انجام میدن.

ممتنع

کاربر سایت
Jun 29, 2012
227
این مسئله بانداژ به نظر من فقط به خاطر زخمی شدن دست نمایین دست رو باند بپیچیدند اگر شما دقت کنید مثلا بعضی از وزنه بردارها ب هنگام وزنه زدن یک دست یا هر دو دست رو باند بیچی میکنند در حالی دستشون که اصلا زخمی نیست و این کار رو برای افزایش قدرت و حتی تمرکز انجام میدن جالبه اگر دقت کرده باشین بعضی از تنیسر ها هم این کار رو انجام میدن.
بنده هم ضمن تایید حرف این دوستمون
لازم میدونم بگم که کسایی که ورز شهای رزمی انجام میدن اکثرا به همین شکل دستشون رو باند می بندند
من یه بار دقیقا همین مسئله برام سوال شده بود از یکی از دوستانم که فول کنتاک کار هست پرسیدم چرا دستهات رو که زخمی نیست باند می بندی قضیه چیه ؟
رفیقم گفت برای اینکه بتونم ضربات محکم تری رو با دستم بزنم
بعد من ازش پرسیدم چه ربطی داره
گفتش صاعد دست قسمتی از دست که اطراف استخونش گوشت کمتری قرار گرفته و به محض این که ما رزمی کارا می خواییم ضربات محکمی رو با دستمون بزنیم بیشتر از حریف دست خودمون که درد میگیره و وقتی این باند رو دور
دستمون می پیچیم جلو درد گرفتن دستمون رو میگیره و می تونیم ضربات محکم تری رو بزنیم
حالا از اونجایی که جوئل هم توی بازی با دشمن ها درگیر میشه و ضرباتی با دستش میزنه شاید با باند بستن دستش بتونه ضربات محکم تری رو به افراد مقابلش وارد کنه و سریع تر اون هارو از پا در بیاره و به نوعی با این کار قدرتش افزایش پیدا می کنه.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,033
نام
نیما
بحث بانداژ اینی نیست که شما میگید ، موضوع یه باگه که 100% در بازی نهایی رفع میشه ، در همین دموی جدیدی که منتشر شد ، زمانی که آجر رو بر میداره و کلا قبل از اون دستش بانداژ نیست ولی وقتی با آجر به صورت یارو میکوبه یهو دستش بانداژ میشه .

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
جدا آدم نمیدونه چی بگه...!!!!آخه اینا چجوری یه همچین راندمانی رو از دستگاه میکشن بیرون؟با اینچیزایی که من میبینم انتظار اینکه mgsجدید رو روی همین کنسول ببینیم دور از انتظار نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر