The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,298
نام
امیر حسین
اون ها قيچي يا چيز هاي تيز اند كه به عنوان منبع براي ساخت SHIV استفاده ميشه
بايد توي همون منويي كه با SELECT مياري بالا درست كني دومين گزينه ! استفاده شون هم فقط موقعيه كه از پشت يكي رو بگيري يا ادم باشه دود بزني بري سراغش
مهم ترین نکته ی Shiv اینه که اصلا ازشون استفاده نکنی بزاری برای Shiv Doorـها :p
البته پیشنهاد میشه آپگرید مربوطه رو حتما انجام بدید، که اگر کسی از جلو بهتون حمله کرد بتونید باهاش از خودتون دفاع کنید! :d

orbis

کاربر سایت
Jun 11, 2013
291
نام
محمد رضا
البته پیشنهاد میشه آپگرید مربوطه رو حتما انجام بدید، که اگر کسی از جلو بهتون حمله کرد بتونید باهاش از خودتون دفاع کنید! :d

این کار فقط تو حالت افلاین بازی می شه شما تو مولتی نمی تونید به هیچ وجه از جلو کسی رو shiv کنید اون دوستمونم هم داشت در مورد مولتی توضیح میداد.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669

امير من يه مدلي بازي مي كنم كه اگر جوئل توانايي حرف زدن داشت فحش ام ميداد :d از اون جايي كه تِس زنده بود و يه كم بعدترش تا الان كه زمستون شده 3 تا مولوتف دارم :d عملا" هم استفاده ايي ازشون نكردم :d گذاشتم براي اخر بازي كه ميخوريم به پست اون دوتا بلوتر ه :d يا مثلا" جوئل رو با كمتر از 1% خون ميبرم جلو ( باور كنيد دروغ نمي گم :d اينقدر خون باقي مونده اش كمه كه نميشه توي صفحه تلويزيون ديدش :d )

بدبختي اينه BLADE نميده به ادم الان براي SHIV درست كردن كاملا" توي مضيقه ام و خيلي در هارو رد مي كنم

يه سوال امير ! درهارو بايد حتما" توي يه دست بازي باز كرد ؟ يعني نميشه بعدا" چپتر چپتر رفت و بازشون كرد ؟!
من خيلي چيزهارو گذاشتم براي دور بعدي كه SURVIVOR + رو خواستم برم

این کار فقط تو حالت افلاین بازی می شه شما تو مولتی نمی تونید به هیچ وجه از جلو کسی رو shiv کنید اون دوستمونم هم داشت در مورد مولتی توضیح میداد.

توي انلاين هم ميشه ! روش محبوب ايه ! يه اسموك بندازيد يارو كور بشه توي همون زماني كه داره چشماش رو ميماله برو سمتش و مثلث رو بزن

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
کلا از بعضی وسیله ها نمیشه استفاده کرد باید جاهای دیگه استفاده کرد مثال: شیشه + بانداژ= چاقو = برای کشتن از پشت سر و باز کردن در های قفل / چاقو + میله & چوب = میله یا چوب که تهش تیغ داره= با یک ظربه دشمنو نابود میکنه ( اگه مشکلی داشت حتما بگید :d)

mori 360

کاربر سایت
Jul 2, 2013
3
سلام
یه سوال مهم داشتم...
قبلا تو the last of us یه مقدار باگ میدیدم مثلا بعضی از تکسچرا خیلی دور لود میشدن.ولی یه دو سه روزی میشه که بعضی باگ های گرفیکی خیلی بدجور تو بازی میبینم.مثلا تومرحله ای که با اسب میره تو یه جایی مثل دانشگاه بعضی جا ها تکسچرا اصلا لود نمیشن!یعنی یه نصف محیط بازی اصلا نیست!وقی هم که اینجوری میشه دیگه نمیشه از بازی خارج شد و کنسول ریست میشه! قبلا اصلا اینجوری نمیشد تا وقتی که رسیدم به همون مرحله ای که با اسبه.توی مولتیش هم وقتی بازی شروع میشه هنوز تکسچرا خوب لود نشدن و چند ثانیه طول میکشه تا درست لود بشن و چند باری هم شده که وقتی یه بازی تموم میشه کنسول هنگ میکنه و بعد ریست میشه.دوستان لطفا بگید مشکل از چیه ؟باید چه کار کنم؟این مشکل بد جور اعصابمو به هم ریخته.لطفا کمکم کنید...

orbis

کاربر سایت
Jun 11, 2013
291
نام
محمد رضا
سلام
یه سوال مهم داشتم...
قبلا تو the last of us یه مقدار باگ میدیدم مثلا بعضی از تکسچرا خیلی دور لود میشدن.ولی یه دو سه روزی میشه که بعضی باگ های گرفیکی خیلی بدجور تو بازی میبینم.مثلا تومرحله ای که با اسب میره تو یه جایی مثل دانشگاه بعضی جا ها تکسچرا اصلا لود نمیشن!یعنی یه نصف محیط بازی اصلا نیست!وقی هم که اینجوری میشه دیگه نمیشه از بازی خارج شد و کنسول ریست میشه! قبلا اصلا اینجوری نمیشد تا وقتی که رسیدم به همون مرحله ای که با اسبه.توی مولتیش هم وقتی بازی شروع میشه هنوز تکسچرا خوب لود نشدن و چند ثانیه طول میکشه تا درست لود بشن و چند باری هم شده که وقتی یه بازی تموم میشه کنسول هنگ میکنه و بعد ریست میشه.دوستان لطفا بگید مشکل از چیه ؟باید چه کار کنم؟این مشکل بد جور اعصابمو به هم ریخته.لطفا کمکم کنید...

شاید مشگل از بازی تونه.

دوستان من یه سوالی داشتم قضیه ی این ضربدرو دوخط توی مولتی بقل عدد لول چیه؟؟؟چرا ماله بعضیا ضربدره ماله بعضیا دو خطه با اشکال دیگه ؟؟؟؟؟

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
شاید مشگل از بازی تونه.

دوستان من یه سوالی داشتم قضیه ی این ضربدرو دوخط توی مولتی بقل عدد لول چیه؟؟؟چرا ماله بعضیا ضربدره ماله بعضیا دو خطه با اشکال دیگه ؟؟؟؟؟
تعداد ١٢ هفته اي هست كه كامل كردي هربار كامل كني عوض ميشه. اون عدد لول نيست تعداد هر هفته اي كه بازي كردي هستش.

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
آقا چجوری این لول آدم میره بالا؟!من الان چندین دست یازی کردم ,چندتاشو بردم نزدیک 30تا کشتم,4 هفته هم گذروندم ولی لولم همچنان صفره!

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
آقا چجوری این لول آدم میره بالا؟!من الان چندین دست یازی کردم ,چندتاشو بردم نزدیک 30تا کشتم,4 هفته هم گذروندم ولی لولم همچنان صفره!
۴ هفته نگذروندی، ۴ روز گذروندی، هر هفت روز, یکی عدد به بغل اسمت اضافه میشه.
با ۳۰ نفر کشتن تو ۴ هفته تا حالا منقرض شده بودی، حتما آمار ۴ روز هست.

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
توي انلاين هم ميشه ! روش محبوب ايه ! يه اسموك بندازيد يارو كور بشه توي همون زماني كه داره چشماش رو ميماله برو سمتش و مثلث رو بزن
این یه باگ بزرگم داره
یارو اسموک انداخت و من کور شدم بعد از کور شدن حتی حرکت کردم و از یارو دور شدم ولی باز یارو منو SHIV کرد
نمیدونم لگ بود یا چی
کلا باگ زیاد داره تو مولتی

orbis

کاربر سایت
Jun 11, 2013
291
نام
محمد رضا
این یه باگ بزرگم داره
یارو اسموک انداخت و من کور شدم بعد از کور شدن حتی حرکت کردم و از یارو دور شدم ولی باز یارو منو SHIV کرد
نمیدونم لگ بود یا چی
کلا باگ زیاد داره تو مولتی

باگ نیستش به خاطر تاخیر در سرعت اینترنت خودتونه.اون یارو اومده شما رو کشته اما به دلیل اینترنت شما خودتون ندید که مردید به همین دلیله که بعدن میمیرید.

- - -ویرایش - - -

تعداد ١٢ هفته اي هست كه كامل كردي هربار كامل كني عوض ميشه. اون عدد لول نيست تعداد هر هفته اي كه بازي كردي هستش.

نه منظورم اون نقطه ها نبود.قضیه ی ضربدره چیه اخه بعضیا لولشون 40 هستش یه ضربدر داره بقلش ولی بعضیا لولشون 50 همون دو خط بقلش.چه معنایی میده؟؟؟؟

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
۴ هفته نگذروندی، ۴ روز گذروندی، هر هفت روز, یکی عدد به بغل اسمت اضافه میشه.
با ۳۰ نفر کشتن تو ۴ هفته تا حالا منقرض شده بودی، حتما آمار ۴ روز هست.
یعنی من الان فرق هفته با روز رو نمیفهمم؟:|
با اکانت دوستم مثل آدم تا لول 33 رفتم,حدود دو سه ماه پیش همون موقع که تازه اومده بود.الان خودم دارم میرم هنوز تغییری نکرده!
به احتمال 99 درصد باگه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر