The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
واقعا گیم بی نظیریه قسمت أنلاینش حرف نداره سبک جدیدیه تا حالا این مدلی با این مشخصات نداشتیم مد جدید مولتیشم که اضافه شد خیلی با حاله جالبه که در هنگام گرفتن اطلاعات از طرف اگه کشته بشی حتی اگه 1صدم ثانیه هم مونده باشه حساب نمیشه:d

آخرین ویرایش:

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
میام تواین تاپیک دلم میگیره:( از طرفی یاد خود بازی میوفتم از یه طرف یاد اون روز های با شکوه تاپیک میوفتم که در عرض یک دقیقه اینجا پر از خبر میشد اما الان چی ؟؟؟ شاید هر رو یه پست بزنن تو این تاپیک
یاد اون روز ها که tlou بازی میکردیمو میومدیم اینجا و نظراتمون رو میگفتیم:((

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
سلام
من بازی دیر به دستم رسید و بلاخره امروز بازی رو تموم کردم اما راستش نفهمیدم آخر بازی دقیقا چی شد
چرا جول بعد از اینهمه بدبختی نذاشت از الی برای درست کردن دارو ازش استفاده کنن و چرا مارلین رو کشت؟اصلا مارلین خودی بود یا دشمن؟ :D
آخر بازی که جول داشت به الیی می گفت توی بیمارستان چه اتفاقی افتاده داشت چی به الی گفت؟دروغ می گفت؟آخر بازی هم که الی گفت قسم بخور راست گفتی جول قسم دروغ خورد؟
خلاصه خیلی جاها مخصوصا آخرای بازی و فصل بهارش رو نفهمیدم چی شد
اگه یکی داستان بازی مخصوصا آخراش رو توی چند خط توضیح بده ممنون میشم

مارلین رئیس فایر فلایز بود و جوئل به خود مارلین گفت : باید تو رو بکشم وگرنه دوباره برمیگردی تا الی رو پس بگیری پس باید بکشمت و کشتش / اخر بازی هم که معلومه جوئل به الی دروغ گفت و دیگر باید خودت نتیجه بگیری که این یه پایان خوب بود یا غم انگیز ;)

Last edited by a moderator:

Sir Nate Drake

کاربر سایت
Aug 31, 2011
438
نام
سید پرهام
سلام
dlc داستانی بازی اومده؟
اگه آره چه تاثیری روی داستان بازی داشته؟
اگه نه تازیخ انتشارش کی هست؟
نیومده هنوز خبری هم ازش نیست فعلاً ولی تو ماه های آتی باید خبرهایی از DLCهای بازی چه برای بخش مولتی چه برای بخش سینگل بشه:d

Sir Nate Drake

کاربر سایت
Aug 31, 2011
438
نام
سید پرهام
بچه ها چرا این بازی رو لودینگ اولش گیر میکنخ
برای من تا به حال اتفاق نیفتاده گیر کنه ولی شده که طول بکشه مخصوصاً بعد از آپدیتهایی که برای بازی دادن و Loading بازی بعد از مدت کمی درصدی میشه و باید منتظر بمونید تا اون درصدش به 100 برسه که حداکثرش 1 دقیقه طول میکشه به 100 برسه

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
من بازی رو رو Hard تموم کردم بعدشم رو Survival + الان اگه از easy + شروع کنم اپدیت های قبلیم مونده؟؟؟؟ من فقط میخوام اون در هازو که یکیش موندرو یا دفترچچه هارو جمع کنم تاپلات شه اون وقت اگه الان من رو easy پلاس برم اون comic هام یا دفترچه هام مونده؟؟؟

نه فكر نكنم بپره
باز هم بچه ها اين جا هستن كه بهتر بدونن :d

اقا مشكل سينك به احتمال خيلي زياد از خود نت تونه كه مشكل داره

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
من الان 2روزه میخوام أنلاین بزنیم وصل نمیشه به سرور و ارور enter syncing levels میده کسی از دوستان این مشکلا دارن؟
این مشکل واسه اولین بار کانکت شدن میاد معمولا باید زیاد بزنی تا اخر بره تو!
برای اولین بار باید حدود 10 دقیقه تو کانکتینگ صبر کنی

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد
اون مرحله ای که جول در فاضلاب یه موتوربرق رو روشن میکنه و بعد یه غول گنده بک میادش و تعدادی از این زامبی ها،من همش میمیرم چون این زامبی ها اسیرم میکنن بعد غوله میاد مباد با یه ضربه خلاصم میکنه،راه حل خاصی هست برای این مرحله خیلی رو اعصابم رفته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر