The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Akiba
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025
دوستان هوش مصنوعی این بازی از تمامی بازیهای این نسل یه سروگردن بالاتره

منم با کیانوش موافقم که واژه نسل بعدی براحتی میشه در مورد این بازی بکار برد و یکی از عواملش همین هوش مصنوعیشه
البته بدون ایراد هم نبود اما وقتی با چنین بازی بزرگی مواجه میشیم و میبینیم تقریبا در تمام بازی هوش مصنوعی حتی از توقعات بالا تر عمل کرده اون ایراد های کوچیک قابل بخششه ...

شما برای اینکه عظمت The Last Of Us و بزرگی کار ناتی داگ درک کنید فقط به زمان نیاز دارید
بزارید این عناوین لانچ و به اصطلاح نسل بعدی XONE و PS4 بیان حاضرم باهاتون شرط ببندم هیچکدوم نواوری و هوش مصنوعی The Last Of Us ندارن اونوقته که متوجه میشید برای چی میگن این بازی یه بازی نسل بعدیه و چرا میگن استانداردهای جدیدی برای دنیای گیم مشخص کرده
برای اثبات این حرفم فقط باید صبور باشید

دوست عزیز حرف الکی میزنی
کدوم نسل بوده که از نسل قبلش پیشی نگریه.
اولندش عظمت پلی 4رو با پلی3 زیقی یکی نکن.
دومندش من بهت قول میدم اگر بازی به عظمت LAST GARDIANبیاد و هوش مصنوعی اون پرنده قول اسا بهت قول میدم اب تو دهنت قندیل بزنه.
این کار برای کمپانی تاتی داگ فقط یه ایده و امتحان بوده تا ببینن میتونن برای نسل بعد یه هوش مصنوعی قوی طراحی بکنن
خدا میدونه الا این تیم بعد از مرخصی کاریشون دست به چه عنوان وحشتناکتری بزنن
یه چیزی که این جوجه کوچولوشون یه عقاب نشون بده.
TLOUتو این نسل یه شاهکار به حساب اومد و تا سالها مثل عنوانین موفقی همچون
ICO
SHADOW OF COLOSSUS
که تا سالهاست در ذهنها نقش بستن اینم نقش میبنده.
من هیچ وقت به این دوعنوان پشت نکردم چون عنوانی در این دوحد ندیدم و قابل مقایسه.
وهنوزم میگم TLOUدر برابر عنوانی شاهکاری چون SHADOW OF COLOSSUS هیچه.با دستی خالی قولهای با اون عظمت رو بکشی.

دوستان یه نفر یه توضیح کامل راجع به پایان و کلا اواخر بازی لطف میکنه؟
جول چرا نزاشت بشریت نجات پیدا کنه؟چرا مارلین رو کشت؟چرا قسم روغ خورد؟اخر بازی الی چرا نروس بود؟و.........

فقط یه عده هیتر میتونند تاپیک بهترین بازی نسل رو به این روز بندازند.یه نگاه به بقیه تاپیک ها بندازید.METRO , CALL OF JUAREZ و . . . ببینید چه به به چه چهی برای این بازی ها میکنند!:)

اینجا تو بازی سنتر بازی اوریت شده!پس حتما اینجا تو گف هم همه عقلشون رو از دست دادند!

Halfway through the year...what's your GOTY so far? - NeoGAF

Why can't the industry give us more games like TLoU? - NeoGAF

با این چیزی که من از ND تو IP جدیدیشون TLOUدیدم.خیلی مشتاق شدم ببینیم با سخت افزار PS4 چیکار میتونند بکنند.حیفه این همه استعداد صرف ساخت ادامه U بشه.دوست دارم دوباره یه IP جدید ازشون ببینم. :d

دوست عزیزTLOUادامه نداره
چون اگر ادامش بدن که ادامه نداره مسخره میشه
NO TO BE COUNTINU TLOU FOR EVER

دوستان یه نفر یه توضیح کامل راجع به پایان و کلا اواخر بازی لطف میکنه؟
جول چرا نزاشت بشریت نجات پیدا کنه؟چرا مارلین رو کشت؟چرا قسم روغ خورد؟اخر بازی الی چرا نروس بود؟و.........

دوست عزیز یه چندتا صفحه برو عقبتر بکل توضیح دادن کل داستانشو.

به دو نکته دیگه برخوردم همین الان تقریبا همزمان کف و خونه که دارم بالا میارم
1.دیدید ادم میخواد رو جدول کنار خیابون راه بره دستاشو باز میکنه تعادل حفظ کنه؟ معمولا بچه ها این کار رو میکننواسه تفریح الان الی همین کارو کرد واقعا عالی کار کرده این ناتی داگ

2. بعد از اون کارش اومد گفت خب حالا بیا فلان کار رو کنیم یه کتاب از تو جیبش در آورد یه چیزی از توش خوند بعد مثلث داد رفتم سمتش زدم جوئل گفت این چیه؟
گفت کتاب جوکه شروع کرد یه جک خوند کلی حال کردن با هم:دی و کمی خندیدن تمام این اتفاقات ingame بود الان مغزم داره ارور میده
تا حالا الی برای شما جوک نخونده؟

دوست عزیز حرف الکی میزنی
دومندش من بهت قول میدم اگر بازی به عظمت LAST GARDIANبیاد و هوش مصنوعی اون پرنده قول اسا بهت قول میدم اب تو دهنت قندیل بزنه.
این کار برای کمپانی تاتی داگ فقط یه ایده و امتحان بوده تا ببینن میتونن برای نسل بعد یه هوش مصنوعی قوی طراحی بکنن
ICO
SHADOW OF COLOSSUS
وهنوزم میگم TLOUدر برابر عنوانی شاهکاری چون SHADOW OF COLOSSUS هیچه.با دستی خالی قولهای با اون عظمت رو بکشی.

باشه اقا TLOU گند ترین بازی نسل ، بکش بیرون خواهشا و ول کن تاپیک رو داری میری رو اعصاب همه اونم تو تاپیک طرفداران یه بازی !! مشکلی داری برو یه تاپیک مقایسه بزن و عاقلانه ترین و منطقی ترین مقایسه تاریخ رو بین SOC و TLOU انجام بده و هرچه دل تنگت میخواهد بگو .

پس عاجزانه ازت خواهش میکنم ادامه نده .

دوست عزیز حرف الکی میزنی
ICO
SHADOW OF COLOSSUS

ببین اصلا قیاس این دو بازی اشتباهه
من هم ICO و Shadow Of The Colossus رفتم و اونا به همراه سری سایلنت هیل و یکی دو بازی دیگه بهترین بازیهای عمرم بودن
من اینقدر برای این دو بازی ارزش قائم که نسخه HD روی PS3 یه بار دیگه رفتم

در مورد نسل بعد من گفتم هیچ بازی به TLOU نمیرسه ؟ من گفتم نسل بعد از این نسل پیشی نمیگیره ؟ پست منو درست و کامل بخونید
گفتم توی عناوین لانچ هیچکدوم در حد The Last Of Us نیستن ( از بعد هوش مصنوعی و گیم پلی نه گرافیک ) و برای اثبات این حرفم فقط باید صبور باشی اما مطمئنا در اینده بازیهایی میاد که از The Last Of Us سرترن

اینم به نظر من اوج بی سلیقگی شماس که یه شاهکاری مثل The Last Of Us با یه شاهکار از یه سبک و ریشه دیگه یعنی Shadow Of Colossus مقایسه میکنید
هر دو بازیهای بزرگی بودن اما The Last Of Us در سبک خودش مطمئن باش بهترینه همونطوری که شاهکار تیم ایکو در سبک خودش بهترینه ...

قیاس Shadow Of The Colossus و TLOU از اساس اشتباهه که شما میاد میگید TLOU در مقابلش هیچه
البته الان که فکر میکنم واقعا هنوز نفهمیدم اون پستی که من دادم چه ربطی به ICO و Shadow Of Colossus داشت که شما اومدین اسم این دو شاهکار اینجا اوردید

آخرین ویرایش:
بعد از اون کارش اومد گفت خب حالا بیا فلان کار رو کنیم یه کتاب از تو جیبش در آورد یه چیزی از توش خوند بعد مثلث داد رفتم سمتش زدم جوئل گفت این چیه؟
گفت کتاب جوکه شروع کرد یه جک خوند کلی حال کردن با هم:دی و کمی خندیدن تمام این اتفاقات ingame بود الان مغزم داره ارور میده
بله 5 تا جوک تو بازی وجود داره که باید یه کارایی بکنی تا الی واست جک بخونه!تروفی هیدن بازی هم همین 5تا جوکه!
--------------
تاپیک بکل منحرف شد!حیف این شاهکار!همین!

الان چپتر هشتم نه دلم نمیخواد بازی تموم شه:((
خدایی اینا چطوری این همه محیط و منظره رو با این همه جزئیات و گرافیک ساختن؟تا حالا این همه منظره قشنگو و توی یه بازی ندیدم

به دو نکته دیگه برخوردم همین الان تقریبا همزمان کف و خونه که دارم بالا میارم
1.دیدید ادم میخواد رو جدول کنار خیابون راه بره دستاشو باز میکنه تعادل حفظ کنه؟ معمولا بچه ها این کار رو میکننواسه تفریح الان الی همین کارو کرد واقعا عالی کار کرده این ناتی داگ

2. بعد از اون کارش اومد گفت خب حالا بیا فلان کار رو کنیم یه کتاب از تو جیبش در آورد یه چیزی از توش خوند بعد مثلث داد رفتم سمتش زدم جوئل گفت این چیه؟

حیلی جالب بود میشه دقیقا بگی که تو چه چپتری این اتفاق افتاد؟
چون من دنبال آزاد کردن ترافی هام و یکی از این ترافی های مخفی جوک تعریف کردن الیه

در جواب کامنت بعضی ها(باگ یابها)...
50972584087859311650.gif

دوستان توی مرحله ی زمستان بعد از جایی که الی ، دیوید و دوستش رو میبینه ! اونجا وقتی الی رو از نیم رخ نشون میده به پره های دماغش نگاه کنید :دی با نفس کشیدن باز و بسته میشه :دی حتماً اینو برید ببینید :دی یادمه سر این تکون خوردن دماغ توی تریلر CG فاینال ورسوس کف و خونی قاطی کرده بودیم حالا اینجا توی بازی این نسلی !!!! :دی WOW ! :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or