The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

mr_sasma

کاربر سایت
Mar 6, 2011
276
نام
سیّد!
دوستان اگه پایه اید و درخواست وجود داشته باشه، یه راهنما بذارم برای اینکه چطوری اون دشمنا رو به صورت مخفیانه و دونه دونه بکشیم. اگه مشتری داشت، می گم. /:)

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
5,000
نام
مهدی
خوش به حال منتقدا چه چیزایی واسشون میفرستن : :d

اصن گاهی اوقات می گم درس و ول کنم برم تو کار نقد و این جور حرفا:|
ینی برم تو رشته ی نقد و اینا!:D اینده داره لامصب!

آخرین ویرایش:

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,072
نام
AmiR
دوستان اگه پایه اید و درخواست وجود داشته باشه، یه راهنما بذارم برای اینکه چطوری اون دشمنا رو به صورت مخفیانه و دونه دونه بکشیم. اگه مشتری داشت، می گم. /:)

این پست من رو ندیدی؟ خب بگو دیگه (یعنی چجور فکر کردی که کسی نخواد بدونه؟)
خب من هم دمو رو بازی کردم ، با اینکه همین مراحل رو در قالب تریلر دیده بودم (Pax east) ولی کنترل بازی توسط خودم لذت دیگه ای داشت!
نکات مثبت رو دوستان اشاره کردند و چیزی که بیشتر من رو تحت تاثیر قرار داد واقعی بودن درگیری های نزدیک هستش که با لرزش دسته واقعا احساس میکنم خودم با طرف درگیر شدم! نور پردازی فوق العادست مخصوصا تاثیر نور چراغ قوه روی اجسام و سایه های ایجاد شده ...
اتمسفر یا جو حکم فرما بر بازی هم دیوانه کنندس! فعلا زبونم عاجزه از بیان جزئیات ولی در یک کلام هیجان انگیزه!
تو مرحله ای که تو دمو هستش هیچ راهی نداره مخفی بریم؟ کسی نتونسته مخفی بره؟ طوری که دخل همشونو دونه دونه بیاریم؟ (چقدر سخته!#:-s)

mr_sasma

کاربر سایت
Mar 6, 2011
276
نام
سیّد!
روش کشتن مخفیانه دشمنان دمو!
اولاً پیشاپیش به خاطر کیفیت کم بعضی از عکسها معذرت می خوام!
خب، کلاً برای کشتن مخفیانه یه نفر باید از پشت به صورت نشسته بهش نزدیک بشید و با مثلث بگیریدش. (عجب!) بعد هم برای کشتنش اگه قیچی (یا چاقو) داشته باشید، می تونید با مثلث اون رو توی گردن طرف فرو کنید، اگه هم نداشته باشید، می تونید با مربع، خفه اش کنید. اولین توصیه من اینه که تا می تونید از قیچی های ارزشمندتون استفاده نکنید چون هم برای تقویت سلاح و هم برای کشتن کلیکرها به قیچی نیاز دارید. (کلیکرها رو نمی تونید خفه کنید).
خب، توی این قسمت اولین و راحت ترین کسی که می تونید بکشید اون Runner بد بختیه که وقتی از طبقه دوم میاید پایین و به سمت روبرو می رید، پشت به شما وایساده!
فعلاً اون Runner که از کنار دیوار اون بقل رد می شه رو نمی تونید بزنید، چون همون موقعی که میاد کنار دیوار، یه Runner دیگه اونو می بینه.
پس فعلاً به این کاری نداشته باشید.
از راهرویی که اومده بودید، بر گردید. در راهروی روبرو سمت چپ، یه اتاقه که دوتا در داره. یه Runner به همیشه از در دورتر می ره توی اتاق و از در نزدیکتر میاد بیرون. خب وقتی از در نزدیک شما بیرون رفت و یه مقدار که دور شد، وارد اتاق بشد و پشت میزی که کنار در دومه، منتظر اومدنش بشید. بعد از این که وارد اتاق شد، یه مقدار که از کنار میز گذشت، از پشت بهش نزدیک بشید و کارش رو بسازید.
خب، حالا می تونید برگردید و ترتیب اون Runner که از کنار اون دیواری که گفتم، رد می شه رو بدید. نگران اون کلیکری که اون روبرو هست، نباشید. اگه بی سر و صدا عمل کند، متوجه شما نمی شه. وقتی Runner از کنار دیوار رد شد، از پشت به آرامی بهش نزدیک بشید و کارشو تموم کنید.
این بار کارشو بسازید!
بعد از کشتنش تا Runner اتاق روبرو شما رو ندیده، به پشت دیوار برید و برگردید توی راهروی پشتی.
Runner آخر توی اتاق آخری دور خودش می چرخه. خودتونو برسونید به دری که انتهی راهرو سمت راست قرار داره (جهت اطمینان می تونید از اتاق سمت چپ راهرو حرکت کنید). کنار در منتظر باشد و وقتی که Runner به سمت دیگه اتاق حرکت کرد، از پشت بهش نزدیک بشید و کار اون رو هم تموم کنید.
خب، از الان به بعد شما اگه نشسته راه برید و سر و صدا نکنید، با خیال راحت می تونید توی محیط بچرخید و خیالتون راحت باشه که کلیکر متوجه شما نمی شه.
از اونجایی که با کشتن کلیکر مرحله تموم می شه، توصیه می کنم قبل از کشتنش برید و محیط رو یه بررسی بکنید!
توی همون اتاق آخر یه سربالایی هست که از خراب شدن قسمتی از سقف طبقه بالا ایجاد شده و شما می تونید ازش بالا برید. دری آخر اونجا وجود داره که توسط یه فایل بزرگ مسدود شده.
خب شما به محض این که تلاش کنید فایل رو تکون بدید، کلیکر صدای اون رو می شنوه و به طرفتون میاد. علاوه بر اون، به خاطر اینکه سازنده ها نخواستن شما زا محیط دمو خارج بشید، به محض ول کردن فایل، مثل فنر بر می گرده سر جاش!
خب برای کشتن کلیکر چه کار باید کرد؟
کارهای زیادی! اول اینکه چون دشمن آخره می تونید با یه ابزار melee خوب مثل میله یا چوبی که سرش قیچی بستید، یا یه آجر بهش نزدیک بشید و سریع با اونا توی سرش بزنید! اما اگه می خواید از پشت بهش نزدیک بشید و بکشیدش، در اول کار چون از پشت به دیوار چسبیده، نمی شه. پس می تونید با پرتاب کردن یه بطری یا آجر حواسشو به یه سمت دیگه پرت کنید، و بعد از پشت بهش نزدیک بشید و چاقوتون رو توی گردنش فرو کنید. (یادتون باشه کلیکرها رو نمی شه خفه کرد!)
امیدوارم راضی کننده بوده باشه!

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
دوستان یکی بره یه تحقیقی بکنه ببینه جریان این خبر چیه :d
سروایول ادیشن سولد آوت :-o
Amazon.com: Customer Discussions: ALL SOLD OUT at Gamestop now Amazon

بله .حقیقت داره . تمام نسخه های SURVIVAL EDITION تو سایت امازون پیش فروش شده و دیگه موجودی ندارن . البته اونطور که کاربرا میگن فروشگاه GAMESTOP هنوز موجودی داره .
ملت هم تو امازون کامنت گذاشتن که " خدا رو شکر ما قبل از تموم شدن پیش خرید کردیم ":d و کلی چیز کیف شدن :d

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
دوستان کسانی که نسخه The Last of Us - Survival Edition رو پیش خرید کردن نیازی نیست season pass رو هم از psn بخرن؟ یا دو چیز کاملا جداست؟ :-/

ALMOH

کاربر سایت
Jan 22, 2013
110
تو مرحله ای که تو دمو هستش هیچ راهی نداره مخفی بریم؟ کسی نتونسته مخفی بره؟ طوری که دخل همشونو دونه دونه بیاریم؟ (چقدر سخته!

من بدون اسلحه اینجوری کشتمشون!‍

اولی که مشخصه برو بریم:

95632930683790544399.jpg

بعد برمیگردیم تو راهرو دم در اولی وای میستیم جناب که تشریف اورد بیرون در وقت مناسب ترتیبشو میدیم:

05024376133209217623.jpg

حالا پشت دیواری که در تصویر سوم هست میشنیم تا ما یه استراحتی بکنیم دوستمون میره یه دور میزنه میاد جلومون بعد دقیقا از پشت:D ترتیب اینکی رو هم میدیم:

98030630778694194512.jpg

حالا به جز اون که کلمیه میمونه یکی دیگه از دوستان،‌میریم انتهای راهرو وقتی آقا تشریف میبرن سمت چپ میریم ایشون رو هم از پشت نفله میکنیم!

62117911322130980469.jpg

حالا میمونه یه کله کلمی ترو تمیز،‌یه آجر میندازیم هر جا دوست داشتیم بعد که میره دنبال آجر در وقت مناسب از پشت ایشون رو هم مورد عنایت قرار میدیم(( اینو عکس نگرفتم))

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
کدهای بخش Multiplayer لو رفت.

یکی از کاربرای سایت IGN ادعا کرده که کدهای بخش مولتی پلیر لیک شده .

لینک منبع کدها :TLOU Network Strings - May 31 Demo - separated properly - Pastebin.com (نیاز به قندشکن )

توضیحات این کاربر :

" When Naughty Dog said they were set to change this industry with The God Of Us, they weren't joking."

" The Multiplayer is actually looking like one pf the best ones ever conceived. Its completely different and unique."

البته این کاربر مودهای مختلف بخش مولتی پلیر رو به طور کامل معرفی کرده اما اینجا قرارشون نمیدم چون احتمال داره که دروغی بیشتر نبوده باشه . اما اگر این اطلاعات واقعی باشن به جرات میتونیم بگیم با یکی از خاص ترین و خلاقانه ترین مولتی پلیرها در بین بازیهای رایانه ای طرفیم.

The Last Of Us Multiplayer details leaked (Free-roam, Classes?) | IGN Boards

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
though the recent trophy list posted by IGN
had a trophy titled Populace
which requires a player
to build a clan of 40 members
this supplying some credibility to the leaked info

میگه بر این اساس احتمال صحت داشتن این اطلاعات زیاد ـه
من هم اطلاعات رو خوندم باورنکردنی ـه :-o
دوستان بدون هیچ واهمه ای می گم که متا سر به فلک میکشه :bighug: :d
اگر هم نکشید بنده رو مورد حملات سرشار از مهر و عطوفت خودتون قرار ندین :d

something new instead of the standard multiplayer :d

آخرین ویرایش:

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,583
نام
Mehdi
و اینک این هم اولین پست من توی این تایپیک ( البته شاید یدونه قبلا واسه قرن دایناسور ها بوده بود دادم :d )
و این هم به افتخار بازی آواتار و امضا جدیدم :d

بزن دست قشنگرو ( اینجا منظور شصت هست :d )

البته میگم من PS3 باز نیستم ولی بشدت دنبال اینم :x هر جور شده از رفیق و دایی و ... میگیریم بازی می کنیم :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر