The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Akiba
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025
kaminoke
نمیدونم قضیه چیه:d
ولی kaminoke به زبان ژاپنی (髪の毛) به معنای موی سر (Hair) هست:d (چه جالب تلوزیون داره درمورد ریزش مو حرف میزنه =)) )
کا مو خودُم جُنوبیُم
حالا ما رو درجریان بزارید:d

تاپيك از TLOU رسيد به كاشت موي سر و غيره :|:d
هميشه هم اول از همه خودم شروع ميكنم:-":d
Kako شیرازیه باو نچسبونید به ما:|:biggrin1:, ما جنوبیا میگیم Koka یا همون ka :d .
با اين حساب كوكاكولا رو چي تلفظ ميكنيد رضا؟:d
--------------------------------------------------------
بپردازيم به TLOU :d

The-Last-Of-Us-Lego.jpg

امیر حسین معنی این عکس چیه؟
والا معني و مفهوم خاصي نداره و اگه اشتباه نكنم چند وقت قبل گروهي تريلر معرفي TLOU رو به صورت Lego در آوردن و اينم مربوط به همون تريلر ميشه:d

قصد خاصي نداشتم براي تقويت روحيه ي بچه ها عكس رو گذاشتم:d

ما هم اسممون رو گذاشتیم فن مثلا !! والا, فقط الکی حرف میزنیم, نه حرکتی,نه چیزی

الآن باید چی کار کنیم:-/ فیلم بسازیم ؟!/:)

من الآن هم زمان فن 20 تا بازی دیگه هم هستم .Warner Bros هم باشم که ورشکست میشم:| مثلاً باید بنیامین به من حمله کن من باش درگیر بشم بد امیر آکیبا از پشت با چاقو بخوابون تو کمرش که:دی
یا باید فرضاً برم هلیکوپتر کرایه کنم بعد فیلم بردار رو با دوربین از هلیکوپتر پرت کنم پایین که:|:دی

یا مثلاً میخوای دوباره الکی شما ها هایپ کنید من هم GTA V رو بیارم این وسط:-" تاپیک هم تا صفحه 262 بره جلو:دی

یا مثلاً میخوای راجع به همین شپسی کولا بحث کنیم:-"

دوستان هم دارن نهایت کاری از دستشون که بر میاد رو میکنن دیگه احسان و علی که واقعاً باید بشون خدا قوت گفت دارن مانگا رو آماده میکنن!! رضا (که تازه مث خودُم جنوبیه:دی) هم که دیگه رفته تو ND اُطراق کرده هر خبری چیزی بشه و نشه جیک ثانیه ای ور میداره میاره اینجا،تازه قصد مصاحبه هم که باشون داشت:دی

من نمیدونم دیگه باید چی کار کنیم!؟تا حالا من ندیدم ملت تو ایران برای یک بازی یه همچین فعالیت هایی بکنن!!!

ادیت:غلط کردم :-sبه جان خودم پست بالایی قبل ارسال پستم نبود:-s

چقد خوب میشه اگر بازی پایان خوش نداشته باشه:d
یعنی،آخرش همه چیز به خوبی خوشی تمون نشه،همه برن خونشون:|
باید همه نفله بشن،حتی گیاه ها هم آخر بازی تموم کنن:d

چقد خوب میشه اگر بازی پایان خوش نداشته باشه:d
یعنی،آخرش همه چیز به خوبی خوشی تمون نشه،همه برن خونشون:|
باید همه نفله بشن،حتی گیاه ها هم آخر بازی تموم کنن:d
احتمالش خيلي زياده كه بازي پايان خوشي نداشته باشه و حتي خيلي بدتر و غمناك تر از اون چيزي باشه كه من و شما تصور ميكنيم. خودت كه بيشتر واقفي NG هستش و هرچيزي از دستش برمياد:d

احتمالش خيلي زياده كه بازي پايان خوشي نداشته باشه و حتي خيلي بدتر و غمناك تر از اون چيزي باشه كه من و شما تصور ميكنيم. خودت كه بيشتر واقفي NG هستش و هرچيزي از دستش برمياد:d
البته چیزی که مانع این پایان سیاه میشه اینه که بخوان نسخه بعدی هم بسازن(اونوقت مجبورن پایان بازی نیمه سیاه باشه):d
راستی نگفتن داستان بازی تو چه سالی روایت میشه؟

چیزی که تو تریلر VGA‏ واسم مشخص شد , این بود که, الی خیلی آسیب پذیره, بچه ها بنظرم الی خیلی سختی ها خواهد کشید, واقعا داستان عاطفی وحشتناکی به انتظار نشسته!! نمیخواستم بگم اما : امیدوارم آخر بازی کسی فدا نشه !!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or