The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Akiba
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025
انقدر احسان احسان کردید این هم از احسان هست:d
دارم صفحات مانگا رو اسکن میکنم (انصافاً هم چقدر سخته و طول می کشه این پروسه ی اسکن کردن و انداختن توی فتوشاپ برای درست کردن سایز صفحه) کار اسکن و اینا که تموم شد براتون می فرستم هم حال بیایید هم هایپ بشید

این بازی مرگ نداره
پس به نظرت این کشکه
viewer.php
[/URL][/IMG]

من خیلی تو کف این بازی رفتما .
اصلا بد جور .
به نظرتون ارزش داره بخاطر این بازی PS3 بگیرم ؟
آخه فوقش 2 سال دیگه این نسل دووم میاره

نگران نباش. اگه تا حالا PS3 نداشتی و انحصاری های PS3 رو بازی نکردی، این قدر بازی داری برای انجام دادن که تا PS5 هم وقتت پر می شه!

پس به نظرت این کشکه
viewer.php
[/URL][/IMG]

فکر کنم منظورش این مرگ نیست. اون مرگه!

دارم صفحات مانگا رو اسکن میکنم (انصافاً هم چقدر سخته و طول می کشه این پروسه ی اسکن کردن و انداختن توی فتوشاپ برای درست کردن سایز صفحه) کار اسکن و اینا که تموم شد براتون می فرستم هم حال بیایید هم هایپ بشید
هايپم چسبيد به سقف:d
الحق كه يه سوني فن كامله از پشت پرده بچه هارو هايپ ميكنه:d
---
منم چند وقت پيش باهاش يه صحبتايي كردم و سعي كردم تا راضيش كنم چهره واقعي خودش رو اونم به صورت مخفي در گوشه اي از داستان قراره بده تا كساني كه تا حالا احسان رو نديدن باهاش آشنا بشن و اين احتمال بسيار بالاست تا چهره خوداحسان رو هم تو مانگا زيارت كنيم:d

البته يه موردي هست و اونم اينه كه چطوري شناساييش كنيم كه اونم ميسپاريم به دستان توانمند امير ( Akiba ) :d
---
حيف كه رضا تامي چهره خودش رو پيش تر نشون داده و اتفاقا بسي هم خوشتيپ تشريف داره وگرنه عكس رضا رو هم اگه ميشد بزاريم تو مانگا ميشد جاي داستان TLOU ازش يه آلبوم خاطرات توپ درآورد:d

هايپم چسبيد به سقف:d
الحق كه يه سوني فن كامله از پشت پرده بچه هارو هايپ ميكنه:d
---
منم چند وقت پيش باهاش يه صحبتايي كردم و سعي كردم تا راضيش كنم چهره واقعي خودش رو اونم به صورت مخفي در گوشه اي از داستان قراره بده تا كساني كه تا حالا احسان رو نديدن باهاش آشنا بشن و اين احتمال بسيار بالاست تا چهره خوداحسان رو هم تو مانگا زيارت كنيم:d

البته يه موردي هست و اونم اينه كه چطوري شناساييش كنيم كه اونم ميسپاريم به دستان توانمند امير ( Akiba ) :d
---
حيف كه رضا تامي چهره خودش رو پيش تر نشون داده و اتفاقا بسي هم خوشتيپ تشريف داره وگرنه عكس رضا رو هم اگه ميشد بزاريم تو مانگا ميشد جاي داستان TLOU ازش يه آلبوم خاطرات توپ درآورد:d
کاش عکس خودت هم می ذاشت:dحالا ازش سوال می کنم ببینم چی می گه:d
==================================================
انشالله مانگاش رو خودش بیاد بذاره و نده دست یکی دیگه:(

باو حالا دو تا كافيه عكس من رو مي خواي چيكار؟:-":d

بحث و اخبار پيرامون بازي ته كشيده نشستيم درباره چهره همديگه نظر ميديم:-":d

==================================================
انشالله مانگاش رو خودش بیاد بذاره و نده دست یکی دیگه:(
والا همش برای دیگران نسخه می پیچه:d یکی نیس بهش بگه خب اول از خودت شروع کن جنگولک بازی هم نمیخواد همین پایین بذار:d!!
http://forum.bazicenter.com/thread33/page129/

به من گفته بود 2 صفحه ی آخر این چپتر چیزیه که هیچکی انتظارش رو نداره :-" حتی علی قلب شکسته :-" :d
یعنی ممکنه اون 2 صفحه،همین نکته باشه ؟ :d

یعنی ممکنه اون 2 صفحه،همین نکته باشه ؟ :d
نميدونم ولي مطمئنا خودش رو با چهره مانگايي وارد قسمت كوتاهي از داستان ميكنه پس بايد ريزبين باشي كه مي خوايم مُچ احسان رو بگيريم:d

خودم رو میذارم ولی مانگایی یعنی چیز خیلی خاصی از صورت معلوم نیست
ديدين گفتم كه چهرش مانگايي هستش و تشخيصش بسيار سخت:d
---
كلي حرف زديم ولي در مورد خود بازي هيچي نگفتيم جديدا هيچ اخباري از بازي به بيرون درز نكرده؟:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or