The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Akiba
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025
اگه خودش نیاد مانگا رو پابلیش نکنه و sackboy پابلیشر باشه من اصلاً تحریم میکنم:|

حتی اگه علی شکسته دل پابلیشر باشه:-"
:sorry::spam:

باو نگران نباش من پابلیشرش نمی شم:dکار امیر اکیبا هست>:d<
خودش به این زودی ها نمیاد دارم روش کار می کنم
===================================
واکانش کوله پشتی جول نسبت به حرکت اسب توی حلقم هست:d

---------- نوشته در 06:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:45 PM ارسال شده بود ----------

باز هم خبر درباره ی مانگا این هفته میاد:d
ناشرش هم علی دل شکسته هست:d

آخرین ویرایش:
دوستان من در مدتی که دارم درباره این بازی مطالعه میکنم

احساس می کنم جوئل و الی پدر و دختر باشن.؟ نظر شما چیه.؟

چون در یک مجله هم خوندم نوشته بود که رازی بزرگ در میان این پدر و دختر وجود دارد که خودشون نمی دونن.
اگه این طوری باشه و در ادامه بازی این قضیه رو بشه داستان حتما شکل دراماتیک تری به خودش میگیره

دوستان من در مدتی که دارم درباره این بازی مطالعه میکنم

چون در یک مجله هم خوندم نوشته بود که رازی بزرگ در میان این پدر و دختر وجود دارد که خودشون نمی دونن.
اگه این طوری باشه و در ادامه بازی این قضیه رو بشه داستان حتما شکل دراماتیک تری به خودش میگیره

نه این ها همش الکی هست اصلا پدر و دختر نیستن
بابای الی دوست جول بود مادرش می سپارتش دست جول:d

آخرین ویرایش:
موقعی که اون متن رو خوندم احساس کردم بازی برام اسپویل شده :(
الان هنوز اون حس رو دارم
چی کار کنم ؟ :(
باو چیز مهمی نیست :dمهم این هست که رابطه ی این دو تا چطوری پیش می ره و گذشتشون و ارتباطشون با کاراکترهای دیگه

بابای الی دوست جول بود مادرش می سپارتش دست جول:d
بابای الی دوست جوئل بوده بعد مادرش میسپارتش دست جوئل ؟! اینارو از کجا در میارید ؟!!:دی

همون موقع که بازی تائید شد پیرو پلات داستانی بازی ناتی داگ گفت که یکی از دوست های جوئل (مشخص نیست چه نسبتی با الی داره) که از قضا جوئل بهش مدیون هم هست ازش میخواد که الی رو تا یک جائی همراهی کنه یا بنوعی مراقبش باشه . توی تریلر VGA 2012 هم همین شخص که چیزی هم ازش نمیبینیم این درخواست رو از جوئل میکنه و جوئل هم میگه هرکاری که بتونم برای این دختر کوچولو میکنم .

نه امكان چنين چيزي تقريبا صفره و منظور نويسنده هم از اينكه لفظ دختر و پدر رو به كار برده ميتونه اين باشه كه به بعد معنوي كار نگاه كرده و ارتباط بين اين دوتا شخصيت رو به ارتباط پدر و دختر تشبيه كرده وگرنه اينكه جوئل باباي الي باشه كمي دور از ذهنه. مطمئنا NG براي ما چيز عجيب تر و پيچيده تري رو در نظر گفته و توقع نداشته باش كه از همين نگاه اول بتوني بهش پي ببري.

الانم ناراحت نباش چون منم مي تونم صدتا فرضيه سازي مشابه بكنم ولي كدومه كه حقيقت داشته باشه؟ كمي قبل تر بود كه باديدن تريلر VGA حدس و گمان هايي در اين مورد كه جوئل مبتلا شده و الي روش نشونه گرفته زده شد اما واقعا چيزي از بازي برات sp شد؟ نه چون فقط يك فرضيه اونم بدون استناد به هيچ مدركي بود.

مرسی از رضا و sackboy عزیز الان من نصف حس بغض اسپویلیم رفت

پس الان نسبت به اون موضوع (پدر و دختر) چه حسی داشته باشم.؟
پشت دستمو داغ میکنم دیگه تا انتشار بازی چیزی از بازی نخونم ، به خدا تا نجاتم ندید میرم خودمو دار میزنم :(

نه امكان چنين چيزي تقريبا صفره و منظور نويسنده هم از اينكه لفظ دختر و پدر رو به كار برده ميتونه اين باشه كه به بعد معنوي كار نگاه كرده و ارتباط بين اين دوتا شخصيت رو به ارتباط پدر و دختر تشبيه كرده وگرنه اينكه جوئل باباي الي باشه كمي دور از ذهنه. مطمئنا NG براي ما چيز عجيب تر و پيچيده تري رو در نظر گفته و توقع نداشته باش كه از همين نگاه اول بتوني بهش پي ببري.

الانم ناراحت نباش چون منم مي تونم صدتا فرضيه سازي مشابه بكنم ولي كدومه كه حقيقت داشته باشه؟ كمي قبل تر بود كه باديدن تريلر VGA حدس و گمان هايي در اين مورد كه جوئل مبتلا شده و الي روش نشونه گرفته زده شد اما واقعا چيزي از بازي برات sp شد؟ نه چون فقط يك فرضيه اونم بدون استناد به هيچ مدركي بود.

دستت درد نکنه داشتم اتیش میگرفتم رسما گریم گرفته بود.

بابای الی دوست جوئل بوده بعد مادرش میسپارتش دست جوئل ؟! اینارو از کجا در میارید ؟!!:دی

همون موقع که بازی تائید شد پیرو پلات داستانی بازی ناتی داگ گفت که یکی از دوست های جوئل (مشخص نیست چه نسبتی با الی داره) که از قضا جوئل بهش مدیون هم هست ازش میخواد که الی رو تا یک جائی همراهی کنه یا بنوعی مراقبش باشه . توی تریلر VGA 2012 هم همین شخص که چیزی هم ازش نمیبینیم این درخواست رو از جوئل میکنه و جوئل هم میگه هرکاری که بتونم برای این دختر کوچولو میکنم .

این رو قبلا خوندم:dکلا همه یک جا می خونن:d
ناتی داگ حوابت رو نداد

درود

حتی اگه علی شکسته دل پابلیشر باشه:-"

خوب اگر تا الآن دلم نشکسته بود از این به بعد دیگه شکسته فرضش کنید :d

------------------------------------------------------------------

با عرض معذرت بابت اسپم، فقط خواستم در تکمیل اطلاع رسانی دوستان خوبم بگم که به امید خدا پنچشنبه همین هفته قسمت اول مانگا تو تاپیک قرار می‌گیره، ممنون از صبر و شکیبایی‌تون.

در مورد 2 صفحه ی آخر احسان فرموده اند که اون 2 صفحه ی آخر ربطی به صورتش نداره و یک چیز دیگست :d
به عنوان راهنمایی هم گفته که در کلمه ی " kaminoke " تفکر بنماییم که نشانه هایی برای اهل یقین در آن است! :d :-"
تفکر کنید ببینید چی از توش در میابید :d (از دوستانی که توهم توطئه دارن برای یافتن حقیقت پشت کلمه دعوت به عمل می آید! :d )

امیرحسین کدوم دوصفحه?! مگه بچه ها چیزی دادن بیرون?!
نه همونی که گفتم علی هم ازش خبر نداره! :d البته احسان گفت که الان دیگه علی ازش خبر داره! و فقط ماییم که بی خبریم :d

آخرین ویرایش:
دوستان کسی میدونه اهنگی که توی تریلری که میگم رو چه جوری گیر بیارم؟:x
اول تریلر همه دارن در میرن..یه گوشه اتیش گرفته...بعد دختره گلنگدن تفنگ رو میکشه و یهو اهنگ گیتار میزنه و دو تاشون سوار اسبن...اون اهنگ گیتارو ار کجا بیارم؟

kaminoke
امير اگه شرلوكم بندازيم به جون اين نمي تونه چيزي ازش بكشه بيرون اين چيه ديگه؟:d
گزينه ي آسان كننده نداره؟:d

البته اگه به زبان جنوبي بخوايم بگيم ميشه از توش يه Kako Mino در آورد كه خوب ممكنه برگرده به علاقه ي مردمان جنوب كشور به بيسكويت و ديگر محصولات شركت مينو كه احتمالا به قدري بهش علاقه پيدا كردن كه بهش ميگن كاكو ( داداش ) :-/:d پس نتيجه اخلاقي ميگيريم جوئل و الي قراره بيان همين لب بندر خودمون:-":d

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or