Multi Platform The First Descendant

سازنده
NEXON
ناشر
NEXON
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
سلام بر بازی سنتری های عزیز.
یه بازی معرفی شده به اسم The First Descendant که ظاهرا قراره روی همه پلتفرم ها عرضه بشه.فری هم هستش.این یه بازی سوم شخص لوتر شوتر و اکشن آر پی جی هستش مثل بازیهای Warframe و Destiny 2 .به شخصه خیلی منتظر عرضه بازی هستم و امیدوارم که بازی ف ی ل ت ر و یا تحریم نباشه تا همه طرفداران این سبک بتونن از این بازی جدید لذت ببرن.فعلا تاریخ دقیقی برای عرضه اعلام نشده ولی شاید اواخر 2022 یا اوایل 2023 برای کنسول ها عرضه بشه.
این هم تریلر رسمی بازی

آخرین ویرایش:
برای من روی استیم کانکتینگ میمونه :| ، dns میخواد ؟یا وضع سرورها مشکل داره

مشکل که داریم. من با همراه اول راحت وصل میشم اما مبین‌نت خیر. واقعا هیچوقت فکرشو نمیکردم همراه اول از باقی نت‌ها بهتر و راحتر وصل شه به سرور بازیا. اول هل‌دایورز ۲ و الانم این بازی. خیلی عجیبه.

از غروب تا الان سرورا مشکل داشتن یبار داون شد رفت برا تعمیر برای ی مدت کوتاه اوکی بود بعد دوباره داون شد
هرچی روزه اول لانچ وضعیت سرورا خوب بود این روزه دوم تلافیشو دراورد و ی سری حسابی شاکین البته همچین مشکلاتی طبیعیه تو لانچ فقط کاش اطلاع رسانیشون بهتر بود

همین که پی تو وین نباشه خدا رو شکر کن.دنبال کاستوم رایگانی؟😅
هادی جان بازی چطوره ؟برای من نیم ساعت دیگه دانلودش تموم میشه.یکی از بچه ها بالا گفت با پول میشه enhance کرد آیتمارو.این مورد خیلی زده تو ذوقم چون اگه اینطور باشه کلا به فناس.

هادی جان بازی چطوره ؟برای من نیم ساعت دیگه دانلودش تموم میشه.یکی از بچه ها بالا گفت با پول میشه enhance کرد آیتمارو.این مورد خیلی زده تو ذوقم چون اگه اینطور باشه کلا به فناس.
بازی کره ایه باید عادت کنی :دی
اگه وارفریم تا حالا بازی کردی دقیقا همه چیزش همونه ولی با microtransaction گرون تر و داغون تر

• Sad
Reactions: Rohshen
بازیش باحاله.لوتر شوتر دیگه.اون مورد انهنس رو نمیدونم.فعلا تو بازی گم شدم نمیدونم چی به چیه.🤣
حتی اگه با پول هم آنهاست بشه بازی پی وی ای هستش زیاد موردی نداره.

• Smile
بازی کره ایه باید عادت کنی :D
اگه وارفریم تا حالا بازی کردی دقیقا همه چیزش همونه ولی با microtransaction گرون تر و داغون تر
اگه مثل وارفریم باشه خوبه. وارفریم با پول میتونستی یه سری گرایند هاشو اسکیپ کنی ولی هنوزم خیلی از چیزارو فقط از راه گیم پلی میتونستی بدست بیاری.

از طرفی با بقیه پلیر ها هم میتونستی ترید کنی و واحد پول پریمیوم بازیو اونطوری بدست بیاری. شنیدم قصد دارن به این بازی هم تریدینگ اضافه کنن.

• Like
Reactions: Big Band
مثل بیشتر بازی های کره ای دیگه pay to progress یا میتونی کارت بکشی هرچی تو بازی هست بخری یا گرایند کنی

• Like
بازیش باحاله.لوتر شوتر دیگه.اون مورد انهنس رو نمیدونم.فعلا تو بازی گم شدم نمیدونم چی به چیه.🤣
حتی اگه با پول هم آنهاست بشه بازی پی وی ای هستش زیاد موردی نداره
مثل بیشتر بازی های کره ای دیگه pay to progress یا میتونی کارت بکشی هرچی تو بازی هست بخری یا گرایند کنی
خوبه منم که عشق گرایندم.😬 یه نیم ساعت بازی کردم خوشم اومد فعلا تا ببینیم چقدر کشش داره :D

• Like
Reactions: ♥aditore♥

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or