The Evil Within | Xbox 360

masgaty

کاربر سایت
Apr 21, 2009
216
نام
سعید
دوستان از این بازی دو نسخه منتشر شده یکی رجیون پال که زبان انگلیسی نیست و یکیش رجیون ntsc که اون زبانش انگلیسی هست اما چون تقریبا اکثریت کنسولاشون پال هست فکر نکنم کسی واسه فروش بیاره. اینم سیاست های بتسدا هست که قفل منطقه ای رو بازیهاش میزاره فکر کنم سر بازی rage همین داستان بود اصلا همه بازی های بتسدا قفل منطقه ای داره.
الان سه راه دارید که بازی کنید 1- نسخه پال که زبانش انگلیسی نیست بگیرید
2- اگه کنسولتون جی تگ هست نسخه ntsc دانلود کنید حجمشم کمتره چون بصورت ریپ شده است
3- باید تا تاریخ انتشار رسمی صبر کنید! که 14 اکتبر میشه یعنی 2 روز دیگه البته تا بیاد 3 روز میشه!!

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
دوستان از این بازی دو نسخه منتشر شده یکی رجیون پال که زبان انگلیسی نیست و یکیش رجیون ntsc که اون زبانش انگلیسی هست اما چون تقریبا اکثریت کنسولاشون پال هست فکر نکنم کسی واسه فروش بیاره. اینم سیاست های بتسدا هست که قفل منطقه ای رو بازیهاش میزاره فکر کنم سر بازی rage همین داستان بود اصلا همه بازی های بتسدا قفل منطقه ای داره.
الان سه راه دارید که بازی کنید 1- نسخه پال که زبانش انگلیسی نیست بگیرید
2- اگه کنسولتون جی تگ هست نسخه ntsc دانلود کنید حجمشم کمتره چون بصورت ریپ شده است
3- باید تا تاریخ انتشار رسمی صبر کنید! که 14 اکتبر میشه یعنی 2 روز دیگه البته تا بیاد 3 روز میشه!!
ntsc كه ميشه رجيون free و پال هم كه پاله خب كسي كه ميخواد بخره رجيون free ميگيره ديگه :dراستي فروشگاه اينترنتي ميشناسيد كه اورده باشن ميخوام بخرم

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
من نسخه فرانسوی (اگر اشتباه نکرده باشم:-") رو در واقع یک تست زدم.در کمال تعجب بازی باید نصب بشه !! :| :D
توی منو ها هم که هیچی معلوم نیست رسما ... من که صبر میکنم نسخه انگلیسی بیاد.

masgaty

کاربر سایت
Apr 21, 2009
216
نام
سعید
ntsc كه ميشه رجيون free و پال هم كه پاله خب كسي كه ميخواد بخره رجيون free ميگيره ديگه راستي فروشگاه اينترنتي ميشناسيد كه اورده باشن ميخوام بخرم
شما اصلا تو باغ نیستین!! رجیون فری مال همه کنسول هاست ولی رجیون ntsc مال کشور امریکاست در واقع ntsc-us بازی الان لیک شده منم چون کنسولم جی تگ دارم دانلودش می کنم حجمشم 6 گیگه.
محض اطلاع شما این بازی رجیون فری نداره باید صبر کنید رجیون پال با زبان انگلیسی بیاد. در مورد چیزهایی هم که اطلاع نداری اظهار نظر نکن:d

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
شما اصلا تو باغ نیستین!! رجیون فری مال همه کنسول هاست ولی رجیون ntsc مال کشور امریکاست در واقع ntsc-us بازی الان لیک شده منم چون کنسولم جی تگ دارم دانلودش می کنم حجمشم 6 گیگه.
محض اطلاع شما این بازی رجیون فری نداره باید صبر کنید رجیون پال با زبان انگلیسی بیاد. در مورد چیزهایی هم که اطلاع نداری اظهار نظر نکن:d
خب از همون اول بگو ntsc-uc گفتي ntsc به شك افتاديم

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
گیم پلی بازی بسیار نرم و روان و گرافیک بازی برای کنسول نسل هفتم خوب از آب در اومده که البته من روی درجه سختی surviver دارم بازی رو انجام میدم و بسیار مراحل سخت تر از اون چیزی که به نظر میاد هستش.... jtag دارا معطل نکنن و نسخه ntsc رو دانلود کنند و ساعتها سرگرم بشند....

kalexia

کاربر سایت
Apr 30, 2012
2
دوستان من این نسخه را دانلود کردم ولی هر کاری میکنم پچ نمیشه راهنمایی کنید یه دی وی دی رایت کردم ان ساپورت دیسک زد
این ارور را میده؟

روی فایل iso راست کلیک کن
بعد تیک مربوط به read-only رو بردار
سپس با نرم افزار abgx360 پچ رو اعمال کن

1987msb

کاربر سایت
Jun 6, 2009
270
نام
محمد
با سلام به دوستان عزیز
ببخشید من دیروز نسخه ی NTSC گروه پروتون رو برای کنسول جیتگم دانلود کردم، الان با توجه به اومدن رلیز پال گروه STRANGE آیا احتمال داره مشکلی که در نسخه ی NTSC از نظر گرافیکی و ... وجود داشته باشه که در نسخه ی پال بر طرف شده باشه؟ یا این دو نسخه کاملا مثل هم هستن به جزء ریجن شون؟
خیلی ممنون.

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
با سلام به دوستان عزیز
ببخشید من دیروز نسخه ی NTSC گروه پروتون رو برای کنسول جیتگم دانلود کردم، الان با توجه به اومدن رلیز پال گروه STRANGE آیا احتمال داره مشکلی که در نسخه ی NTSC از نظر گرافیکی و ... وجود داشته باشه که در نسخه ی پال بر طرف شده باشه؟ یا این دو نسخه کاملا مثل هم هستن به جزء ریجن شون؟
خیلی ممنون.

هیچ فرقی از نظر گرافیک و گیم پلی وجود نداره فقط قفل منطقه ای برای هر کشور فرق میکنه....

بازی روی درجه سختی SURVIVOR اشکتون رو در میاره از نظر سختی و کم بودن مهمات بازی :-s

به طور مثال در محیطهای تاریک وارد اتاقهای چهار دیواری که میشی برای جمع کردن مهمات یهو سرو کله این موجود دوست داشتنی پیدا میشه و حالا فکرشو بکن با چقدر مهات اونم توی اتاق چهار دیواری باید این جانور عظیم الجثه رو نفله کنی؟؟؟!!!! :|

_reborn_girl_the_evil_within_34337495_1280_720_100041722_orig.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر