The Evil Within | PC

therethere1-859x1024-503x600.jpg

Developer : Tango Gamesworks
Publisher : Bethesda

Genre :Survival Horror
Platform : PC / Xbox 360 / PS3 / Xbox One / PS4
Release Date : 14 October 2014
(22 مهر 1393)

سرانجام دقایقی پیش، عنوان جدید خالق سری موفق Resident Evil، شینجی میکامی با نام The Evil Within معرفی شد.

این عنوان که تحت رمز Project Zwei در دست ساخت بوده است، در سبک Survival Horror خواهد بود و به گفته میکامی، وی پس از مدت ها برای ساخت یک عنوان ترسناک خالص به میادین بازگشته است.
همچنین طراح محیط های عنوان موفق Resident Evil Remake نیز به عنوان طراح ارشد محیط ها در ساخت این بازی حضور خواهد داشت و میتوان انتظار طراحی بی نظیری از این عنوان داشت.

آپدیت 1:

• بازی با موتور گرافیکی شرکت Id Software یعنی Id Tech 5 ساخته خواهد شد.
  • داستان بازی در مورد کارآگاهی به نام Sebastian خواهد بود که ضمن دنبال کردن یک قتل سریالی با همکاران خود، مورد حمله نیروهایی ناشناخته قرار میگیرد و همکاران وی تک تک مورد قتل واقع می‌شوند و خود نیز هوشیاری خود را از دست می‌دهد. پس از به هوش آمده در مکانی نا آشنا و عجیب، وی باید به دنبال فهمیدن حقایق، جستجوی خود را شروع کند.
  • منابع موجود در بازی همانند تیر، انرژی و ... به صورت محدود در بازی یافت می‌شوند.
  • معماهای سخت و چالش برانگیز در این عنوان حضور دارند.
  • به گفته میکامی، هوش مصنوعی دشمنان بالا خواهد بود و مقاومت در برابر آن ها سخت خواهد بود.

آپدیت 2:

• هیچ گونه رابط کاربری در بازی وجود ندارد. اشیا موجود در محیط شروع به روشن و خاموش شدن میکنند و شما رو از وجودشون آگاه میکنند.
  • افکت های صدا و موسیقی زیادی در بازی وجود ندارد. میکامی در قبال مسئله صدا گفته که صدا به عنوان یک سیگنال برای اعلام رویداد ها و اطلاعات استفاده خواهد شد.
  • دشمنانی در بازی وجود دارند که بازیکن قادر به دیدن آن ها نیست اما صدای آن ها قابل شنیدن است.
  • از عنصر رنگ خیلی کم استفاده شده و شاهد رنگ های گوناگون نخواهیم بود.
  • یکی از تله های مورد استفاده در بازی Nail Bomb خواهد بود که می‌توان آن را در پشت در ها و پنجره ها استفاده کرد.
  • بازی دارای یک صفحه موجودی دایره مانند برای سلاح ها و جعبه آیتم خواهد بود. همچنین به وسیله D-Pad میتونید به آیتم ها دسترسی سریع داشته باشید.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy
خوب تا اینجای بازی که واقعا باید بگم ترسی حس نمیکنید !! جز حس غربت هیچی دیگه بهتون نمیده :d بیشتر قایم موشک بازی و پنهان کاری و حمله از پشت هست :d از گلوله ها خیلی کم پیش میاد بخواین استفاده کنین من خودم هرچی از این جونور ها هست رو KNIFE میکردم بی در دسر
یکمی توی محیط جنگل بازی یاد ALAN میافتید ! و توی فضاهای بسته و رویا رویی با یه غول تشن اره برقی به دست بی شک یاد RESIDENT EVIL خواهید افتاد :d که هی مثل موش باید بدویین این ور اون ور از دستش در برین و کم و بیش با هرچی تفنگ و تیری هست بزنینش تا بمیره !

در آخر اگر بگم توی ALIEN isolation ترس بیشتر بهتون منتقل میشه دروغ نگفتم !

اینم چندتا شات واسه علاقه مندان به خون و خون ریزی :d

ایزی لایف هم نمیخواد که هییچ ! اصلا بدون under wear بشنین جلو باد مستقیم کولر بازی کنین :))=))

آخرین ویرایش:
نمیدونم ایراد از منه یا بازی ،! اما من یه سر سوزن هم نترسیدم ! حالا یا من بی خیالی زیاد کار دستم داده یا بازی ترسناک نیست !
کسی دیگه ای هم هست مثل من باشه ؟ خیلی دلم میخواد بدونم !

شرکت Betestha قول داد که مشکلات قفل فریم روی PC رو بزودی برطرف خواهد کرد و 60 فریم بدون باگ در دسترس خواهد بود:

Bethesda promises to fix 60 fps mode in The Evil Within | Hardware-360

بازم یه روزنه امیدی باز شد برا ملت پی سی باز
من که دست نگه میدارم تا یه آپدیت درست درمون بیاد بعد بازی میکنم ، اینجوری رو اعصابه فایده نداره ، جا اینکه بترسونه اعصابو میترکونه !
نمیدونم این کارارو چرا قبل ریلیز بازی نمیکنن ، اینقدر هم که تاخیر خورد

بازی سوم شخص هر چقدر هم که بخواد ترسناک باشه به پای اول شخص نمیرسه.
دلایل مختلفی داره... اولین دلیل مهمش زاویه دوربین بازی هست. شما برید سراغ یه عنوان اول شخص ترسناک، حس بودنتون رو در اون محیط به خوبی احساس میکنید (چون از چشم کاراکتر دارید بازی میکنید و هر لحظه ممکنه از هر طرفی یه چیزی بپره روی شما یا... که باعث ایجاد ترس و هیجان میشه) ولی سوم شخص نه! خیالت راحته که میتونی دور تا دور کاراکتر رو ببینی و خلاصه به دوره برت بیشتر مسلط هستی.
البته خوشبختانه توی این عنوان (TEW) ما از سلاح و ... بهره میبریم و توان کشتن دشمنان رو داریم که اینم باعث کاهش ترس میشه (که البته به نظر من بسیار عالیه چون حال میده بزنی دشمناتو نفله کنی و نه مثل outlast هی قایم بشی و فرار کنی و نتونی بقیه رو بکشی)
هنوز TEW رو بازی نکردم ولی باید یه چیزی تو مایه های RE 4 باشه دیگه...

دوستان بازیش ترسناکیش در چه حدیه?مثلا من خودم ترسناک ترین بازی که کردم fear 3 بود 'این چه طوریاست'
کلا مثلا من فیلم ترسناک یا بازی ترسناک می کنم شبا با زور می خوابمک:d
این در اون حد ترسناک است?

دوستان بازیش ترسناکیش در چه حدیه?مثلا من خودم ترسناک ترین بازی که کردم fear 3 بود 'این چه طوریاست'
کلا مثلا من فیلم ترسناک یا بازی ترسناک می کنم شبا با زور می خوابمک:d
این در اون حد ترسناک است?

آخه از چی fear 3 ترسیدی ؟ :دی
اگه اون برات ترسناک بود که این قبض روحت میکنه ! lol

با این نا بهینه بودن بازی ها دارم به حقیقت حرف یوبی شک میکنم!گویا دستهایی پشت پرده دارن بازی های pc رو بشدت سنگین و نا بهینه میکنن!اون از Watch Dogs و shadow of murder و اینم از این!و صد البته wolfnistine!اخه چرا این بازی ها اینقدر مشکل دارن؟اخه مگه چی دارن که اینهمه سیستم هیولا بازم لگ و افت فریم و مشکل داره؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or