The Evil Within | PC

therethere1-859x1024-503x600.jpg

Developer : Tango Gamesworks
Publisher : Bethesda

Genre :Survival Horror
Platform : PC / Xbox 360 / PS3 / Xbox One / PS4
Release Date : 14 October 2014
(22 مهر 1393)

سرانجام دقایقی پیش، عنوان جدید خالق سری موفق Resident Evil، شینجی میکامی با نام The Evil Within معرفی شد.

این عنوان که تحت رمز Project Zwei در دست ساخت بوده است، در سبک Survival Horror خواهد بود و به گفته میکامی، وی پس از مدت ها برای ساخت یک عنوان ترسناک خالص به میادین بازگشته است.
همچنین طراح محیط های عنوان موفق Resident Evil Remake نیز به عنوان طراح ارشد محیط ها در ساخت این بازی حضور خواهد داشت و میتوان انتظار طراحی بی نظیری از این عنوان داشت.

آپدیت 1:

• بازی با موتور گرافیکی شرکت Id Software یعنی Id Tech 5 ساخته خواهد شد.
  • داستان بازی در مورد کارآگاهی به نام Sebastian خواهد بود که ضمن دنبال کردن یک قتل سریالی با همکاران خود، مورد حمله نیروهایی ناشناخته قرار میگیرد و همکاران وی تک تک مورد قتل واقع می‌شوند و خود نیز هوشیاری خود را از دست می‌دهد. پس از به هوش آمده در مکانی نا آشنا و عجیب، وی باید به دنبال فهمیدن حقایق، جستجوی خود را شروع کند.
  • منابع موجود در بازی همانند تیر، انرژی و ... به صورت محدود در بازی یافت می‌شوند.
  • معماهای سخت و چالش برانگیز در این عنوان حضور دارند.
  • به گفته میکامی، هوش مصنوعی دشمنان بالا خواهد بود و مقاومت در برابر آن ها سخت خواهد بود.

آپدیت 2:

• هیچ گونه رابط کاربری در بازی وجود ندارد. اشیا موجود در محیط شروع به روشن و خاموش شدن میکنند و شما رو از وجودشون آگاه میکنند.
  • افکت های صدا و موسیقی زیادی در بازی وجود ندارد. میکامی در قبال مسئله صدا گفته که صدا به عنوان یک سیگنال برای اعلام رویداد ها و اطلاعات استفاده خواهد شد.
  • دشمنانی در بازی وجود دارند که بازیکن قادر به دیدن آن ها نیست اما صدای آن ها قابل شنیدن است.
  • از عنصر رنگ خیلی کم استفاده شده و شاهد رنگ های گوناگون نخواهیم بود.
  • یکی از تله های مورد استفاده در بازی Nail Bomb خواهد بود که می‌توان آن را در پشت در ها و پنجره ها استفاده کرد.
  • بازی دارای یک صفحه موجودی دایره مانند برای سلاح ها و جعبه آیتم خواهد بود. همچنین به وسیله D-Pad میتونید به آیتم ها دسترسی سریع داشته باشید.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy
البته داخل لینکی که bachemosbat عزیز گذاشت اگه به توضیحات سازنده توجه می کردید این نکته رو به خیلی واضح گفته که تغییر نرخ فریم به 60+ و مشکلات حاصله رو به هیچ عنوان گردن نمی گیره و در این مورد خودش رو موظف به فیکس کردن باگ های احتمالی نخواهد کرد .

دوستان خوب بتسدا گفته که تغییر فریم به 60 رو توصیه نمیکنه! بازی از اساس رو 30 فریم ساخته شده و به هیچ عنوان با فریم های بالاتر سازگاری نداره، بهتره که بیخیال این مورد بشید. در واقع بازی واسه کنسولهاست، حالا سازنده هاش یه لطفی هم کردند یه پورت ناقص واسه PC هم منتشر کردند. پیشنهاد میشه تا جایی که میتونید بازی رو به صورت کپی تهیه کنید، کنسول گیمر ها نسخه اورجینال رو تهیه می کنند (سازنده ها هم احتمالا همین انتظار رو دارند : |) .
دقیقا دلیلی هست که سازنده ها PC گیمرها رو عددی حساب نمی کنن. بازی ای مثل MW3 با وجود مولتی پیلر قوی کمتر از 500 هزار کپی روی استیم فروخت دیگه چه برسه به بازی ای که فقط تکنفره هست.
حالا نکه ما ایرانی ها خیلی هم بازی تکنفره اوریجینال هم میخریم!

دیشب از Twitch استریم یه دختره رو میدیدم . بازی رو اجرا کرد ، رفت که بازی شروع بشه بازی قفل کرد ! :d . بهش گفتن Anti-Aliasing رو غیر فعال کن . بعد دوباره بازی رو اجرا کرد ، بازی شروع شد ، دید اینبار با موس راحت نیست انگار ! ، بچه ها پیشنهاد دادن گیم پد استفاده کنه ! می گفت با گیم پد کنترل بازی بهتر شد برام .

کلا به نظر بازی از نظر تکنیکی مشکلاتی داره .

ولی محیط خوفی داشت بازی .

دقیقا دلیلی هست که سازنده ها PC گیمرها رو عددی حساب نمی کنن. بازی ای مثل MW3 با وجود مولتی پیلر قوی کمتر از 500 هزار کپی روی استیم فروخت دیگه چه برسه به بازی ای که فقط تکنفره هست.
البته این مورد به سطح شعور و شرافت سازنده ها برمیگرده! یکی مثل CDPR میاد میگه مهم نیست که کی بازی رو کپی تهیه میکنه، ما به اونایی که بازی رو اوریجینال می خرند، متعد هستیم یکی هم میاد اینکار رو انجام میده!درستش اینه که یا بازی رو منتشر نکنند، یا وقتی منتشر می کنند کم کاری نکنند و حداقل به فکر کسی که بازی رو اوریجینال تهیه میکنه باشند!

خوب من بازیو اجرا کردم همین اول کاری کرش کرد :d بازی روی 30 فریم قفل هست با گرافیکشم حال نکردم یعنی اونجوری که همه میگفتن نیست خیلی الکی بزرگ داشت میشد گرافیکش مثلا همون موضوع 4 گیگ vram و غیره الکی 34 گیگ دانلود کردم بلک باکسشم امد 8-| عجله کار بدی هست :d

آخرین ویرایش:
خوب من بازیو اجرا کردم همین اول کاری کرش کرد :d بازی روی 30 فریم قفل هست با گرافیکشم حال نکردم یعنی اونجوری که همه میگفتن نیست خیلی الکی بزرگ داشت میشد گرافیکش مثلا همون موضوع 4 گیگ vram و غیره الکی 34 گیگ دانلود کردم بلک باکسشم امد 8-| عجله کار بدی هست :d

رضا جان با این تفاسیر ، باز احتیاجی به ایزی لایف هست یا نه !
:d
در ضمن عکس ها درست اپلود نشدن .

رضا جان با این تفاسیر ، باز احتیاجی به ایزی لایف هست یا نه !
:d
در ضمن عکس ها درست اپلود نشدن .

والا من همون اول بازی کرش کرد برام PC خودش فک کنم ترجیح داد ادامه نده LOL :d اما اول بازی اصلا هیچ چیزی برای ترس وجود نداشت که بتونم الان بگم اتمسفر بازی جچوری هست عکسا آپ شدن اما توی پیش نمایش ایراد دارن روشون کلیک کنین باز میشه بعد بزنین سایز اصلی نمایش بده ;)

عزی درامد سازنده از فروش بازی رو pc همیشه چند برابر کنسول بوده فقط مشکل اینجاست که pc هیچ پولی بابت ساخت بازی نمیده و محل درامد از فروش بازیه اما کونسول ها برای ساخت بازی و انتشارش رو کنسولشون مبلق قابل توجهی به سازندها میدن گاهی حتی مبلق رو بیشتر میکنن که بازی دیرتر برا pc بیاد چون گه به صورت هم زمان بیاد فروشش رو کنسولها به شدت پایین میاد و در مورد بازیهای کپی در اکثر کشورها قوانین سختی وجود داره و نصبت به درامدشون مبلق ناچیزی میشه حتی نصبت به درامد حساب کنی میبینی ما بازیهای کپی رو گرونترهم میخریم بحس در مورد محل درامد از فروش بازی بسیار تولانی میشه اما خلاصه بگم اگه پیسی نباشه حتی شرکتهای بزرگ بازی سازی هم تعطیل میشن

گرافیک : 2 ! خب بقیش کو ؟ رم ملاک قدرته کارت نیست ... گرافیک با رم 2 گیگ داریم 150 تومن با همون مقدار رمم دارم 1.5 میلیون

یادم رفت GT635 :D خیلی وقته کلا با pc بازی نکردم:d

- - -ویرایش - - -

حالا میشه لطفا جواب بدین عزیزان :d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or