The Evil Within | PC

therethere1-859x1024-503x600.jpg

Developer : Tango Gamesworks
Publisher : Bethesda

Genre :Survival Horror
Platform : PC / Xbox 360 / PS3 / Xbox One / PS4
Release Date : 14 October 2014
(22 مهر 1393)

سرانجام دقایقی پیش، عنوان جدید خالق سری موفق Resident Evil، شینجی میکامی با نام The Evil Within معرفی شد.

این عنوان که تحت رمز Project Zwei در دست ساخت بوده است، در سبک Survival Horror خواهد بود و به گفته میکامی، وی پس از مدت ها برای ساخت یک عنوان ترسناک خالص به میادین بازگشته است.
همچنین طراح محیط های عنوان موفق Resident Evil Remake نیز به عنوان طراح ارشد محیط ها در ساخت این بازی حضور خواهد داشت و میتوان انتظار طراحی بی نظیری از این عنوان داشت.

آپدیت 1:

• بازی با موتور گرافیکی شرکت Id Software یعنی Id Tech 5 ساخته خواهد شد.
  • داستان بازی در مورد کارآگاهی به نام Sebastian خواهد بود که ضمن دنبال کردن یک قتل سریالی با همکاران خود، مورد حمله نیروهایی ناشناخته قرار میگیرد و همکاران وی تک تک مورد قتل واقع می‌شوند و خود نیز هوشیاری خود را از دست می‌دهد. پس از به هوش آمده در مکانی نا آشنا و عجیب، وی باید به دنبال فهمیدن حقایق، جستجوی خود را شروع کند.
  • منابع موجود در بازی همانند تیر، انرژی و ... به صورت محدود در بازی یافت می‌شوند.
  • معماهای سخت و چالش برانگیز در این عنوان حضور دارند.
  • به گفته میکامی، هوش مصنوعی دشمنان بالا خواهد بود و مقاومت در برابر آن ها سخت خواهد بود.

آپدیت 2:

• هیچ گونه رابط کاربری در بازی وجود ندارد. اشیا موجود در محیط شروع به روشن و خاموش شدن میکنند و شما رو از وجودشون آگاه میکنند.
  • افکت های صدا و موسیقی زیادی در بازی وجود ندارد. میکامی در قبال مسئله صدا گفته که صدا به عنوان یک سیگنال برای اعلام رویداد ها و اطلاعات استفاده خواهد شد.
  • دشمنانی در بازی وجود دارند که بازیکن قادر به دیدن آن ها نیست اما صدای آن ها قابل شنیدن است.
  • از عنصر رنگ خیلی کم استفاده شده و شاهد رنگ های گوناگون نخواهیم بود.
  • یکی از تله های مورد استفاده در بازی Nail Bomb خواهد بود که می‌توان آن را در پشت در ها و پنجره ها استفاده کرد.
  • بازی دارای یک صفحه موجودی دایره مانند برای سلاح ها و جعبه آیتم خواهد بود. همچنین به وسیله D-Pad میتونید به آیتم ها دسترسی سریع داشته باشید.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy
خوب اگه به عنوان یک بازی درجه 3 بهش نگاه کنی بازی بدی نیست اما اگه به اندازه اون همه انتظار و سروصدایی که کرده در نظر بگیریم اشغاله

- - -ویرایش - - -

واصه اونهایی که مشکل تمام تصویر دارناول اینکه من که اصلا بابازیش حال نکردم خیلی مزخرف بود دوم روی ایکن روی دسکتاپ راست کلیک کن و گزینه properties انتخاب کن در قسمت target بعد از علامت " یک فاصله بزار و این متن رو بنویس com_allowconsol 1+ بعد ok بزن برو تو بازی داخل بازی کلید insert کیبورد رو بزن و این متن رو بنویس اول یک فاصله بزار بعد R_forceaspectrio 1.8 بعد اینتر رو بزن و با کلید insert بیا بیرون

دوستان من از سری re فقط 6 بازی کردم که خوشم نیومد و یه سریش که خیلی وقت پیش بازی کردم که اول شخص بود اون جالب بود
حالا اینو بازی کنم؟

دوستان من از سری re فقط 6 بازی کردم که خوشم نیومد و یه سریش که خیلی وقت پیش بازی کردم که اول شخص بود اون جالب بود
حالا اینو بازی کنم؟
ببینم سایلنت هیل بازی نکردی؟ رزیدنت 4 و سایلنت 4 رو باهم مخلوت کن داستان قشنگ هردوشون رو بیخیال شو نقشه که تو هردو مهم بود رو هم رته ته بازی رو همچی بی دلیل سختر کن بدترین زاویه دربین رو هم اضافه کن محیط تنگ و تاریک و دشمنایی که با یگ لگد میکشنت و با سه چهارتا تیر نمیمیرن و... اخرش میشه اویل ویتین حالا ببین دوست داری بازی کن

خوب اگه به عنوان یک بازی درجه 3 بهش نگاه کنی بازی بدی نیست اما اگه به اندازه اون همه انتظار و سروصدایی که کرده در نظر بگیریم اشغاله

- - -ویرایش - - -

واصه اونهایی که مشکل تمام تصویر دارناول اینکه من که اصلا بابازیش حال نکردم خیلی مزخرف بود دوم روی ایکن روی دسکتاپ راست کلیک کن و گزینه properties انتخاب کن در قسمت target بعد از علامت " یک فاصله بزار و این متن رو بنویس com_allowconsol 1+ بعد ok بزن برو تو بازی داخل بازی کلید insert کیبورد رو بزن و این متن رو بنویس اول یک فاصله بزار بعد R_forceaspectrio 1.8 بعد اینتر رو بزن و با کلید insert بیا بیرون

اشغال؟ شما اشغال رو چی معنا میکنی؟

- - -ویرایش - - -

ببینم سایلنت هیل بازی نکردی؟ رزیدنت 4 و سایلنت 4 رو باهم مخلوت کن داستان قشنگ هردوشون رو بیخیال شو نقشه که تو هردو مهم بود رو هم رته ته بازی رو همچی بی دلیل سختر کن بدترین زاویه دربین رو هم اضافه کن محیط تنگ و تاریک و دشمنایی که با یگ لگد میکشنت و با سه چهارتا تیر نمیمیرن و... اخرش میشه اویل ویتین حالا ببین دوست داری بازی کن
شما کلا sh رو بیخیال شو

با این نا بهینه بودن بازی ها دارم به حقیقت حرف یوبی شک میکنم!گویا دستهایی پشت پرده دارن بازی های pc رو بشدت سنگین و نا بهینه میکنن!اون از Watch Dogs و shadow of murder و اینم از این!و صد البته wolfnistine!اخه چرا این بازی ها اینقدر مشکل دارن؟اخه مگه چی دارن که اینهمه سیستم هیولا بازم لگ و افت فریم و مشکل داره؟
دوست من بذار یه واقعیت رو بهت بگم تا زمانی که کنسول وجود داره و سازنده هاش سود میکنن اجازه نمیدن که بازی به صورت بدون مشکل برا pc بیاد چون ضرر میکنن. سیاست اونا اینه که هرکی میخواد بازی کنه باید کنسول بخره.بازی هایی که قراره بیاد رو هم براش این قبیل مشکلات رو پیش بینی میکنم.از الان میبینم تاپیک بازی هایی مثل gta v و metal gear v و .... رو که در صفحه ی هزارم تاپیک مشکلاتشان بازم همه دنبال پچ و بهینه ساز میگردن.

اصلا نمیدونم چرا تو بازیهای جدید مشکل دارید من هیچ مشکلی نداشتم بمراتب بازیها نصبت به نسخه کنسولیشون بهتر اجرا شدن همین بازی رو من تو ps4 بازیکردم گرافیکش پاینتر از pc بود تازه لود مراحل طولانی و چند ثانیه هم طول میکشید تا تکسچرها لود بشن تفلکیها خداتمن بابتش پول دادن حالا دست دوم بیارن من که نصف قیمتم نمیخرم تصویر که نصف و فرم هم 30 دستشم نمیتونن بزنن من که نه لگی نه افت فرمی نه باگی هیچی ندیدم گرافیکمم 290x یکی هم گفت گرونه حساب کردم بازیهایی که باهاش کردم اگه میخاستم تو ps4 بازیکنم به اندازه همین گرافیک باید پول بازی میدادم

دوست من بذار یه واقعیت رو بهت بگم تا زمانی که کنسول وجود داره و سازنده هاش سود میکنن اجازه نمیدن که بازی به صورت بدون مشکل برا pc بیاد چون ضرر میکنن. سیاست اونا اینه که هرکی میخواد بازی کنه باید کنسول بخره.بازی هایی که قراره بیاد رو هم براش این قبیل مشکلات رو پیش بینی میکنم.از الان میبینم تاپیک بازی هایی مثل gta v و metal gear v و .... رو که در صفحه ی هزارم تاپیک مشکلاتشان بازم همه دنبال پچ و بهینه ساز میگردن.

این دیگه از اون حرفای توهم توطئه بودا!!! دوست عزیز کنسول ها یک سخت افزار واحد دارن و سازنده بازی میتونه براحتی بازی رو برای اون سخت افزار واحد بهینه کنه..اما در کامپیوتر ما با صد ها سخت افزار جورواجور طرف هستیم..به همین دلیل بهینه کردن بازی برای تمامی سخت افزارها کاری بس دشوار و حتی غیرممکن هست..طبیعی هست برخی مشکل داشته باشن...دقیقا مصداق این ماجرا گوشی های آیفون و اندروید هست!!!

اگر سیستم شما بروز باشه معمولا مشکلی براتون پیش نمیاد..بنده هم کارت گرافیکم GTX 770 هست و با این بازی کوچکترین مشکلی ندارم

شرمنده برادر من نظرم رو گفتم البطه نظرشما محترم تره فقط نفهمیدم کلا sh بیخیال شو یعنی چی

شما دلایلی که واسه بد بودن بازی اوردی دقیقا نقاطی که باید در هر sh باشه بخاطر همین گفتم فکر کنم که از این سبک خوشت نمیاد گفتم کلا بیخیال این سبک بشو , وگرنه منظور دیگه ای نداشتم

اصلا نمیدونم چرا تو بازیهای جدید مشکل دارید من هیچ مشکلی نداشتم بمراتب بازیها نصبت به نسخه کنسولیشون بهتر اجرا شدن همین بازی رو من تو ps4 بازیکردم گرافیکش پاینتر از pc بود تازه لود مراحل طولانی و چند ثانیه هم طول میکشید تا تکسچرها لود بشن تفلکیها خداتمن بابتش پول دادن حالا دست دوم بیارن من که نصف قیمتم نمیخرم تصویر که نصف و فرم هم 30 دستشم نمیتونن بزنن من که نه لگی نه افت فرمی نه باگی هیچی ندیدم گرافیکمم 290x یکی هم گفت گرونه حساب کردم بازیهایی که باهاش کردم اگه میخاستم تو ps4 بازیکنم به اندازه همین گرافیک باید پول بازی میدادم

منم فرمایشات دوست گرامی رو تایید میکنم گرافیک منم 280 هست و مشکلی ندارم

یه سری از دوستان هستن نمیدونم واقعا چرا اینقدر به پست گذاشتن علاقه دارند!:| طوری که تو هر صفحه تایپیک 4و 5 بار پست گذاشتن!!
یا میخوان نوشته هاشون بره بالا یا ...
دوستان عزیز لطفا صفحه تایپیکو الکی نبرید جلو

یه سوال، سوزوندن دشمنا دقیقا چه فایده ای داره؟ :|

تو تریلر Every Last Bullet بهش اشاره شد..

Sometime Your Enemies May Appear to be Dead,,,But You need to make Sure

>>بعضی وقتا فک میکنی دشمنای اطرافت مرده ن ولی برای اطمینان بیشتر بهتره یه کبریت بکشی روشون:>

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or