The Evil Within 2

198167

ناشر: Bethesda Softworks
استدیو: Tango Gameworks
تهیه کننده: Shinji Mikami
کارگردان: John Johanas
پلتفرم: PS4 ,XBOX ONE,PC
تاریخ انتشار: 13 اکتبر 2017 (21 مهر 1396)

بعد از سه سال انتظار نسخه دوم The Evil Within در کنفرانس E3 2017 شرکت bethesda معرفی شد. داستان نسخه اول سه سال بعد از اتفاقات نسخه اول اتفاق میفتد شخصیت اصلی بازی باز هم مانند نسخه اول سباستین کستلانوس هست. سباستین که همه چیز خود به علاوه دخترش "لیلی" را از دست داده بعد فهمیدن اینکه ممکن او زنده باشد باز هم به امید اینکه دخترش را نجات دهد وارد دستگاه stem میشود نجات دادن دخترش شاید اخرین امید سباستین برای این باشد که دوباره به زندگی قبلی خود برگردد.​

آخرین ویرایش:

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,786
تا جایی که من میدونم وقتی مالک تانگو بتسدا باشه ، بتسدا هم که مالکش ماکروسافته .

دلیلی نداره ماکرو بازی برای رقیب عرضه کنه . من خودم فن ps هستم . ولی واقعیتش کلی استدیو دست ماکرو افتاده که سازنده های دووم ، وولفنشتاین ، فال اوت ، الدر اسکوار ، اویل ویداین و ... از این به بعد برای ps بازی نمیسازن .

• Like
Reactions: AMIRXBOX1

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,721
چه فایده 3 Evil Within معرفی بشه هم برای ایکس باکس انحصاریه .
این فایده که میشه با هزینه یک هفتم 70 دلاری بازیهای نسل نهمی رو pc و xbox روز عرضه با سرویس گیمپس زد. همچنین در صورت تمایل به خرید همچنان بازیهای انحصاری روی این دو پلتفرم 60 دلار هست.

این فایده که 10 دلار پول اضافه برای طمع بیشتر کمپانیها به عنوان مسخره آپگرید نسل نهمی نداد.

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,786
این فایده که میشه با هزینه یک هفتم 70 دلاری بازیهای نسل نهمی رو pc و xbox روز عرضه با سرویس گیمپس زد. همچنین در صورت تمایل به خرید همچنان بازیهای انحصاری روی این دو پلتفرم 60 دلار هست.

این فایده که 10 دلار پول اضافه برای طمع بیشتر کمپانیها به عنوان مسخره آپگرید نسل نهمی نداد.
بازم چه فایده برای ps5 که نیست .

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,140
امیدوارم اون پروژه جدید جان جوناس EW3 باشه، چون بنظرم این سری پتانسیل خیلی زیادی برای یه دنباله جدید داره و واقعا حیف هست با نسخه دوم پرونده اش بسته بشه. هر چند اگر پای یه بازی یا آی پی جدید هم در کار باشه من کاملا استقبال میکنم چون بنظرم جان با EW2 امتحانش رو پس داده و کارگردان کار بلدی هست.

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,702
امیدوارم اون پروژه جدید جان جوناس EW3 باشه، چون بنظرم این سری پتانسیل خیلی زیادی برای یه دنباله جدید داره و واقعا حیف هست با نسخه دوم پرونده اش بسته بشه. هر چند اگر پای یه بازی یا آی پی جدید هم در کار باشه من کاملا استقبال میکنم چون بنظرم جان با EW2 امتحانش رو پس داده و کارگردان کار بلدی هست.
نسخه 2 سال 2017 منتشر شد و الان هم 2021 داره تموم میشه... هم چنین با توجه به کار قبلی کارگردان که شماره دوم مجموعه بود و البته که خوب هم تونست از پس این ژانر بر بیاد، احتمال زیاد پروژه جدید همون نسخه سوم هست. ریسک یه آی پی جدید یه مقدار بالاست و اینا هم یه آی پی جدید در نزدیکی انتشار دارن پس دیگه فکر نکنم برن به سمت یه آی پی جدید دیگه.... بنابراین احتمال بالای 90 درصد همین نسخه سوم EW هست.
شماره دومش که واقعا بازی خوبی بود و کارگردانی، اتمسفر و طراحی کم نظیری داشت.

آخرین ویرایش:

ARTHUR WESKER

“We can’t change what’s done, we can only move on.
کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste
جان، بازیساز برجسته ای هست.کارگردانی اویل ویتین 2 به راحتی تو تاپ تن نسل هشت قرار میگیره.ایشالا که همین قسمت سوم هست.واقعا چه داستان دیوانه کننده ای میتونه داشته باشه قسمت سوم

این تیکه نشون میده چقدر کاربلده

View attachment vlc-record-2021-10-19-19h39m37s-The Evil Within 2 – E3 Extended Gameplay Trailer - YouTube_2.M...mp4

منم تا اون روز چپ و راست از این سری مقاله براتون اماده میکنم :p :))

مقاله بعدی از این خانم مرموز و زیبارو هست :x

FB67dZAWUAMzcw3.jpg

ARTHUR WESKER

کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste

The Matriarch (The Evil Within 2)​

1635171830975.png

The Evil Within shares a lot of similarities with Silent Hill, particularly the manifestation of monsters from the human psyche, and the Matriarch from the second game is one such example. She's the malevolent personification of Myra Hanson's obsession with keeping her daughter safe, at all costs.

It's the final boss of the game, and one of the most terrifying foes in video games. The Matriarch is a massive, deformed and hideous creature covered in boils who uses a series of melee attacks to kill the player. It's a monstrous fight against an equally monstrous foe.

البته از این سری به نظرم انیما و لائورا گزینه های بهتری هستند.

The 10 Scariest Video Game Monsters Ever, Ranked

ARTHUR WESKER

کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste

Obscura​

1635238284308.png

Time is the great equalizer for us all. This psychedelic boss doesn't really care however and would prefer to be above us all. Obscura was introduced in The Evil Within and utilizes a mechanic totally unique to its fight.

This fight occurs in a room where the player has to ride out a 90-second timer. This would be easy, if not for Obscura's ability to stop time by snapping a photo on its head. The player must seek out Obscura rather than run from it, and damage the head to allow time to flow in the room again

10 Best Boss Fights In Horror Games

1635238569976.png

10 Horror Games With The Deepest Lore, Ranked

سری The Evil Within برای اولین بار در سال 2014 برای پلی استیشن 3، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و PC عرضه شد. این عنوان توسط Shinji Mikami ساخته شده بود؛ کسی که خالق عناوینی مانند داینو کرایسیس و رزیدنت ایول نیز بوده است. با این حال The Evil Within عنوانی تاریک‌تر محسوب می‌شود که عناصر وحشت کلاسیک و وحشت روانشناسانه را با هم در آمیخته است.

یک حس عالی از ساختار جهان بی نظیر بازی وجود دارد که اطلاعات و روایت‌های مربوط به آن در سراسر جهان بازی پراکنده شده است. این مورد به خصوص در عنوان دوم این سری یعنی The Evil Within 2 صادق است و به بازی‌باز اجازه می‌دهد تا رویدادهای سورئال داستان بازی را در کنار یکدیگر قرار دهد. همچنین نکته‌ی ویژه در این بازی صداگذاری استثنائی آن است که ویدئوی پشت صحنه‌ی صداگذاری طراحی صدا در بازی نبوغ سازندگان را به رخ هنرصنعت کشاند.

10 بازی ترسناک با عمیق‌ترین روایت‌ها - ساویس‌گیم

من این مقاله را ترجمه کردم.اما یادم رفت که تاپیکش را بزنم.ایشالا طی چند روز اینده میزنم تاپیکش را.بسیار مقاله درجه یکی هست.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر