The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

Hillspore

کاربر سایت
Oct 10, 2011
116
نام
علیرضا
باید لولت بالا باشه(البته نه خیلی زیاد) تا بتونی از پل ردشی
ماموریت های فرعی رو برو تا لولت بالا بره.

من الان وسط ناکجا آبادم تویه دنیای دیگه راه برگشت ندارم
داداش چطوری لولمو زیاد کنم ؟!!!!! :|

Ferhood

کاربر سایت
Jun 12, 2012
232
من الان وسط ناکجا آبادم تویه دنیای دیگه راه برگشت ندارم
داداش چطوری لولمو زیاد کنم ؟!!!!! :|

خب فکر کنم چیت برای اینکار هست(اگه رو pc بازی میکنی) ولی من رو xbox بازی کردم نمی دونم
می تونی لود کنی سیو های قبلی رو!!!
الان هم تقریبا آخر های داستان اصلی بازی هستی من پیشنهاد میکنم اول تمام ماموریت های فرعی رو برو بعدش برو سراغ مرحله اصلیه

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
سلام دوستان
من بازم تو اون مرحله گیر کردم نمیدونم من بازیم بده یا خیلی لولم کم بوده برا این مرحله هر دشمن رو با هزار دوزوکلک باید بکشم یعنی فرار کنم مجیک بزنم برم یه جا خونم پر بشه بعد برگردم کلا خیلی سخت شده :(
الان هم میرم تو یه دنیای دیگه که رنگ آسمونش فرق میکنه و همه جارو مه گرفته بعد یه سری سرباز هستن که هی اژ دها ها میان میبرنشون :| وقتی که میرم جلو تر به یه معبد میرسم که بعد یه آبشار که یه پل با استخوان اژدها داره ولی جلوش یه دونه محافظه که بهت حمله میکنه و تبر داره با 2تا ضربش میمیرم کسی ایده داره چطوری بکشمش چون سیو قبلی هم برا اوایل بازی هستش و نمیتونم برگردم که خودمو قوی کنم... خواهشن یه ایده بدید :(
خودم یه کلک زدم از پشتش رفتم روی پل ولی وقتی به وسطای پل میرسم خود به خود میمیرم سازنده فکر همه جاشو کرده بودن :|
البته درست نیست این روش ها ولی :d
میتونی برگردی عقب تر و بری داخل آب و از اونجا با تیر و کمون یا جادو بهش حمله کنی. خیالت راحت باشه که نمیتونی وارد آب بشه.
البته لازم هم نیست حتما باهاش صحبت کنی تا از پل رد بشی. میتونی از همون اول با سلاح های دوربرد حمله کنی.
so if you are having trouble beating him, you can run back down the steps and into the water, as he will stand at the edge and be unable to attack you. Fire spells work particularly well against him. You do not need to initiate conversation in order to earn entrance, which provides an opportunity to do ranged attacks from the start.
ولی من هم پیشنهاد میکنم که حتما level-up کنی که بعدا هم بدجوری لازمت میشه.

Hillspore

کاربر سایت
Oct 10, 2011
116
نام
علیرضا
بچه ها میخوام برگردم لولمو زیاد کنم ولی سیو قبلیم برای 5تا مرحله قبله
کلا نمیدونم چرا انقد ضعیفم تا این جای بازی هرجا اژدها دیدم کشتمش و فرار نکردم قبل از این که با این بخوام بجنگم هم یه اسکلت بود که یه ماسک به اسم نوخرین داشت رفته بودم جلو یه ستون بهش مجیک میزدم بعد تا میومد منو بزنه میرفتم پشت ستون دورش میزدم :|
یعنی میگید برگردم دوباره از وسطای بازی ؟!! :( حالا اینو کشتم میذاره برم تو سرزمین اصلی یا باید بازم با آلدویین بجنگم ؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
کلا نمیدونم چرا انقد ضعیفم تا این جای بازی هرجا اژدها دیدم کشتمش و فرار نکردم قبل از این که با این بخوام بجنگم هم یه اسکلت بود که یه ماسک به اسم نوخرین داشت رفته بودم جلو یه ستون بهش مجیک میزدم بعد تا میومد منو بزنه میرفتم پشت ستون دورش میزدم :|
یعنی میگید برگردم دوباره از وسطای بازی ؟!! :( حالا اینو کشتم میذاره برم تو سرزمین اصلی یا باید بازم با آلدویین بجنگم ؟
همه چی‌ رو هم بکشین ولی‌ ماموریت‌های فرعی رو نرین معمولا کم میارین، حداقل یه ده تایی‌ ماموریت فرعی باید برین تا به سطح اواخر بازی برسین :D

اتفاقا اگه برگردین اون مراحل و از اونجا شروع کنین خودتون رو قوی کردن تا برسین اینجا کلی‌ آیتم و جمع می‌کنین.
Spoil :
اگه شما تو Sovngarde باشین که آره برمیگردین، ولی‌ بازم باید یبار با Alduin بجنگین.

max-pain

کاربر سایت
Oct 9, 2012
552
نام
کامران
با توجه به مشکلب که برای دوستمون پیش اومده برای کسانی که بازی میخوان شروع کنن بهتره اول ماموریت های فرعی رو بازی کنید و مرتب SAVE کنید

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
با توجه به مشکلب که برای دوستمون پیش اومده برای کسانی که بازی میخوان شروع کنن بهتره اول ماموریت های فرعی رو بازی کنید و مرتب SAVE کنید

خوب از کجا بدونیم مرحله اصلیه یا فرعی من تا الان بازیو شروع نکردم .

mohtadi

کاربر سایت
Jul 6, 2011
25

هی میخوام نگم نمیشه! دوست عزیز اصلا لازم نیست این یارو tsan رو بکشی فقط باید dragonborn بودنت رو بهش ثابت کنی همینکه تا نصف جونش هم رفت بهت اجازه ورود به hall of valor رو میده....:>

kako

کاربر سایت
Jul 3, 2007
4
سلام

دوستان، از وقتی برای بازی کردن fifa13 بردم کنسول رو آپدیت کردم، اسکایریم ران نمیشه. یکبار تمومش کردم الان میخواستم یک نژاد دیگه و ... بردارم همش ارور disk is not supported میده !

یعنی یک آپدیت کردم، بازی های قبلی رو دیگه نمتونم بازی کنم؟ :((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر