The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
من یدونه skyforge steel sword پیدا کردم قدرتش 48 هست حتی از battle axe ها و long sword ها هم خیلی بیشتره . 4 تا میزنم ترول میخابه زمین . میخام بدونم شما هم این سلاح رو دارین ؟ خیلی خفنه ؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
من یدونه skyforge steel sword پیدا کردم قدرتش 48 هست حتی از battle axe ها و long sword ها هم خیلی بیشتره . 4 تا میزنم ترول میخابه زمین . میخام بدونم شما هم این سلاح رو دارین ؟ خیلی خفنه ؟
من یدونه Ebony greatsword ساخت بودم 82000000 Damage داشت :D
عکسش‌ تو تاپیک PCهمین بازی هست، گذاشتم :D

arash_a59

کاربر سایت
Feb 10, 2011
188
دوستان من تازه این بازی رو شروع کردم
اولین مشکل عجیبی که بهش برخوردم جهتهاست!
جلو عقب و چپ و راست با RS هست و چرخیدن و اطراف رو نگاه کردن با LS در صورتی که من بر عکس این بازی میکنم و همیشه توی همه بازی ها امکان تغییر این هست که بشه اینو با اون عوض کرد، توی این بازی هرچی گشتم نبود! اگه نیست بی خیالش شم چون نمیتونم اینجوری بازی کنم!
لطفا راهنمایی کنید.
دوستان لطفا راهنمایی کنید

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
روش ساختن سلاح با بیشترین دمیج ممکن (بدون چیت):
مواد لازم: ۱)skill اینچنت، آلچمی، اسمیتینگ MAx ۱۰۰ کنید
۲)این perk‌ها رو بگیرید: ۵ تای اول الچمی و اینچنت و insightful enchanter از شاخه اینچنت و benefactor از شاخه الچمی
۳)اینچنت هایی‌ های که اثر پوشن و اسمیتینگ رو بالا میبرند تهیه کنید
طرز تهیه:
۱)یک پوشن +۲۵% enchant بسازید
۲)پوشن رو بخورید و سریع اینچنت‌های +۲۲% smithing و alchemy را روی چند تیکه لباس بدرد نخور (گردنبند، انگشتر ، کلاهخود،دستکش و chest) بزنید
۳)لباس‌های اینچنت شده‌رو بپوشید و یک پوشن +۱۱۵% smithing بسازید
۴)حالا وقتی‌ اون لباس‌ها تنتون هست پوشن رو بخورید و یک سلاح daedric رو آپگرید کنید
بنده با همین روش یک sword one hand (میدونید بعد از dagger کمترین دمیج رو بین سلاح‌ها داره) با دمیج 530 ساختم فکر کنم اگه mace two هند بسازم حداقل۱۰۰۰ تا دمیج داشته باشه

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
روش ساختن سلاح با بیشترین دمیج ممکن (بدون چیت):
مواد لازم: ۱)skill اینچنت، آلچمی، اسمیتینگ MAx ۱۰۰ کنید
۲)این perk‌ها رو بگیرید: ۵ تای اول الچمی و اینچنت و insightful enchanter از شاخه اینچنت و benefactor از شاخه الچمی
۳)اینچنت هایی‌ های که اثر پوشن و اسمیتینگ رو بالا میبرند تهیه کنید
طرز تهیه:
۱)یک پوشن +۲۵% enchant بسازید
۲)پوشن رو بخورید و سریع اینچنت‌های +۲۲% smithing و alchemy را روی چند تیکه لباس بدرد نخور (گردنبند، انگشتر ، کلاهخود،دستکش و chest) بزنید
۳)لباس‌های اینچنت شده‌رو بپوشید و یک پوشن +۱۱۵% smithing بسازید
۴)حالا وقتی‌ اون لباس‌ها تنتون هست پوشن رو بخورید و یک سلاح daedric رو آپگرید کنید
بنده با همین روش یک sword one hand (میدونید بعد از dagger کمترین دمیج رو بین سلاح‌ها داره) با دمیج 530 ساختم فکر کنم اگه mace two هند بسازم حداقل۱۰۰۰ تا دمیج داشته باشه

دستت درد نکنه ولی من فقط تونستم متنت رو بخونم ! هیچی نفهمیدم که باید چیکار کرد !
یکم قشنگ تر توضیح میدی ؟! فیلم ازش نیس ؟!

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دوستان عزیز من چجوری میتونم تو بازی یه دوست جنگجو پیدا کنم که دنبالم بیاد؟ جستجو کردم تو اینترنت نفهمیدم
معمولا تو بار‌ها یه سری آدم نشستن که بهشون پول بدی میان باهات.

بعضیا هم هستن که ماموریتشنو باید انجام بدی تا بیان باهات. یه سری هم با خان شدن تو هر شهر میان باهات.

rasam2

کاربر سایت
May 13, 2012
3
سلام
اقامن تو قار dead men's respite گیر گردم! ازیه دریچه پریدم پایین رفتم تا ته قار اما راه خروج نداره برگشتم تو همون چاله گه پریدم توش اما خیلی عمیق دیگه نمیشها ومد بالا که برگردم! 1در ابی هم وسطای راه هست که نمیشه بازش کرد فک کم می نویسه توسط یکی جادو شده( فک کنم همون روح ابی ارو میگه اخه اولش که وارد قار میشی یه روح هست تا اخر قار هم که میری همونجا بالا سر یه اسکاته نشسته) اما نمیشه حتی باهاش حرف زد!
چه جوری بیام بیرون؟ :-o

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر