The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,441
دوستان سوال داشتم
اون کتابهای که در بعضی جاها هست بدرد چی میخوره؟ چون من هر چی جم میکنی میرم میفروشم:d
بعد اون حلقه و گردنبند کارشون چیه؟ اصلا به دردم میخوره قدرتی چیزی داره؟
چیز دیگه یه شمشیر و کمان وو چیزیهای دیگه هستن که یه نیرو خاصی دارند به مرور زمان وقتی ازشون استفاده میشه نیروش خالی میشه چطور نیرو بهش اضافه کنم ؟
بعد نمیتونم نیروهای دیگه بگیرم ؟ الان فقط دو تا نیرو دارم یکی ماله جان یکی اتش
ببخشید دیگه زیاد شد:d

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام
اقامن تو قار dead men's respite گیر گردم! ازیه دریچه پریدم پایین رفتم تا ته قار اما راه خروج نداره برگشتم تو همون چاله گه پریدم توش اما خیلی عمیق دیگه نمیشها ومد بالا که برگردم! 1در ابی هم وسطای راه هست که نمیشه بازش کرد فک کم می نویسه توسط یکی جادو شده( فک کنم همون روح ابی ارو میگه اخه اولش که وارد قار میشی یه روح هست تا اخر قار هم که میری همونجا بالا سر یه اسکاته نشسته) اما نمیشه حتی باهاش حرف زد!
چه جوری بیام بیرون؟ :-o
اون غار مربوط می‌شه به ماموریتTending the flames ،اون مرد که روح هست باید اصلا بازش کنه، ولی‌ چون ماموریت رو نداری اجرا نمی‌شه احتمالا.

اگه قبل اونجا سیو داری لود کن یبار. راه دیگه‌ای نیست، یا یکم بگرد اونجارو یه راه نسبتا مخفی‌ هست تو همهٔ غار‌ها که میرسه به در اصلی‌ خروجی‌.

دوستان سوال داشتم
اون کتابهای که در بعضی جاها هست بدرد چی میخوره؟ چون من هر چی جم میکنی میرم میفروشم:d
بعد اون حلقه و گردنبند کارشون چیه؟ اصلا به دردم میخوره قدرتی چیزی داره؟
چیز دیگه یه شمشیر و کمان وو چیزیهای دیگه هستن که یه نیرو خاصی دارند به مرور زمان وقتی ازشون استفاده میشه نیروش خالی میشه چطور نیرو بهش اضافه کنم ؟
بعد نمیتونم نیروهای دیگه بگیرم ؟ الان فقط دو تا نیرو دارم یکی ماله جان یکی اتش
ببخشید دیگه زیاد شد:d
بعضیا رو بخونی ماموریت میدن، یا به اسکیل‌هات اضافه می‌کنن، یا جادو اضافه می‌کنن. بقیه رو بفروش :D
اگه قدرت خاصی‌ داشته باشن مثل سلاح‌ها آره اثر دارن در غیر این صورت واسه خوشگلی‌ هستن :D
باید از طریق اون مییز‌های آبی‌ (Enchanting Tables) شارژ کنی‌، قدرت جدید اضافه کردن هم از طریق همونا هست که باید Gem رو با روح پر کنی‌ با استفاده از جادو Soultrap ,بعدا اونجا می‌شه صرف کرد واسه شارژ کردن یا قدرت جدید اضافه کردن.

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,441
بعضیا رو بخونی ماموریت میدن، یا به اسکیل‌هات اضافه می‌کنن، یا جادو اضافه می‌کنن. بقیه رو بفروش :D
اگه قدرت خاصی‌ داشته باشن مثل سلاح‌ها آره اثر دارن در غیر این صورت واسه خوشگلی‌ هستن :D
باید از طریق اون مییز‌های آبی‌ (Enchanting Tables) شارژ کنی‌، قدرت جدید اضافه کردن هم از طریق همونا هست که باید Gem رو با روح پر کنی‌ با استفاده از جادو Soultrap ,بعدا اونجا می‌شه صرف کرد واسه شارژ کردن یا قدرت جدید اضافه کردن.

دمت گرم داداش
ولی رفتم پیش اون میز که یه جمجمه روش هست یه مایع ابی رنگ هم داره دو تا از اسلحه هام رو به نوعی دزیدش :d

حالا یه چیز دیگه
من الان یه جا گیر کردم که در یک قلعه درت بالا نوک کوه بزرگ تو نقشه هست
میرم داخل قلعه 4 نفر عین راحب میان بعد یه نفرشون با من حرف میزنه نمیدونم چی میگه :d (این بازی نمیشه زیر نویس واسش فعال کرد مثل انچارتد؟) عقلا" بفهمیم داره چی میگه

بعد نمیشه این خورجینش:d رو بزرگ کرد تا چیز زیاد بلند کنیم؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دمت گرم داداش
ولی رفتم پیش اون میز که یه جمجمه روش هست یه مایع ابی رنگ هم داره دو تا از اسلحه هام رو به نوعی دزیدش :d

حالا یه چیز دیگه
من الان یه جا گیر کردم که در یک قلعه درت بالا نوک کوه بزرگ تو نقشه هست
میرم داخل قلعه 4 نفر عین راحب میان بعد یه نفرشون با من حرف میزنه نمیدونم چی میگه :d (این بازی نمیشه زیر نویس واسش فعال کرد مثل انچارتد؟) عقلا" بفهمیم داره چی میگه

بعد نمیشه این خورجینش:d رو بزرگ کرد تا چیز زیاد بلند کنیم؟
اسم ماموریت رو بگی‌ اسون تر می‌شه‌ها :D.
زیر نویس هم رو میشد از قسمتOptions > Audio، ولی‌ اینجا نمیدونم رو360.. :D

inventory رو هم با افزایش می‌شه Stamina بیشتر کرد.

arash_a59

کاربر سایت
Feb 10, 2011
188
کممممممممممممممممممک

یعنی یه اسکیرم باز با مرام و البته با تجربه نیست جواب این سوال ساده مارو بده و مارو ازین بدبختی نجات بده؟
بابا توی بازی من حرکت با RS هست بالا پایین و این ور اونور نگاه کردن با LS !!!!!!!!!! هرکاریش کردم هرجاشو که بگید رفتم جایی نبود تغییرش بدم اینجوری که نمیشه بازی کرد، همه بازی ها یا بصورت دیفالت حرکت با LS هست اینور اونور نگاه کردن با RS یا اگه نباشه امکان تغییرش هست این نمیدونم چرا اینجوریه هیچ تنظیمی برا عوض کردن جای این دو نداره!
خییییلیی مسخرست اگه نشه عوضش کنی!

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
یعنی یه اسکیرم باز با مرام و البته با تجربه نیست جواب این سوال ساده مارو بده و مارو ازین بدبختی نجات بده؟
بابا توی بازی من حرکت با RS هست بالا پایین و این ور اونور نگاه کردن با LS !!!!!!!!!! هرکاریش کردم هرجاشو که بگید رفتم جایی نبود تغییرش بدم اینجوری که نمیشه بازی کرد، همه بازی ها یا بصورت دیفالت حرکت با LS هست اینور اونور نگاه کردن با RS یا اگه نباشه امکان تغییرش هست این نمیدونم چرا اینجوریه هیچ تنظیمی برا عوض کردن جای این دو نداره!
خییییلیی مسخرست اگه نشه عوضش کنی!
اووووواه شما هنوزز لنگ این موضوعی بابا یه dvd دیگه بگیر خالص!

arash_a59

کاربر سایت
Feb 10, 2011
188
اووووواه شما هنوزز لنگ این موضوعی بابا یه dvd دیگه بگیر خالص!
عزیز ممنون از کمکتون!!!
مسافرت بودم و بعد از این همه روز باز دیدم جوابی برای این سوالم نیست
من دانلود کردم بازی رو منظورتون از خرید یک DVD اینه که ممکنه این قضیه فرق کنه؟!

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
عزیز ممنون از کمکتون!!!
مسافرت بودم و بعد از این همه روز باز دیدم جوابی برای این سوالم نیست
من دانلود کردم بازی رو منظورتون از خرید یک DVD اینه که ممکنه این قضیه فرق کنه؟!
100%خود من یک بازی گرفته بودم همه آهنگ‌ها یه تو بازی قاطی‌ پاتی پخش میشد اینا که مشکل xbox نمیتونه باشه یه dvd دیگه گرفتم درست شد. حالا ریجن بازی چی‌ هست؟

arash_a59

کاربر سایت
Feb 10, 2011
188
100%خود من یک بازی گرفته بودم همه آهنگ‌ها یه تو بازی قاطی‌ پاتی پخش میشد اینا که مشکل xbox نمیتونه باشه یه dvd دیگه گرفتم درست شد. حالا ریجن بازی چی‌ هست؟
نسخه STRANGE بازی|
بازی به صورت region free می باشد

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,771
نام
مارشال
تریلر Dawnguard فوق العاده بود.
مشخصه با یه جو فوق العاده سیاه تو بازی طرف میشیم.
یه طرف خون آشام ها و یه طرف شکارچیان اونا.
من که از همین الان جانب داری خودم رو مشخص میکنم، خون آشام. :D
چه حالی بده بازم ساعت ها گشتن تو بازی و استفاده از قابلیت های جدید.
---------------------------
اینم لینک های دانلود از GT.
HD
SD

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر