The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام
کسی میدونه اینجا کجاست؟
proudspir manor
توی solitude ه ولی نمیدونم کجا. یکی از همون جم های تیف گیلد اینجاس میگه باید 25000 تا بدم به یارل تا بهم بده ولی نمیدونم کجا هست. اگه کسی میدونه راهنماییم کنه.
در ضمن من هر چی این اپدیت اخری رو میریزم ورژن تغییری نمیکنه!!!! داشبوردم هم قدیمیه. Storage نداره که بخوام clear کنم. همه ی تایلتل اپدیت ها رو هم پاک میکنم ولی بازم نمیاد!!! بازی یه باگ های مسخره ای هم گرفته! میرم کلی با زحمت به یه جا میرسم اونوقت در باز نمیشه!!!!! حیرون میشم! جاش اینجا نیس شرمنده ولی میشه بگین اخرین داشبوردی رو که میشه با فلش ریخت و بازیا نیاز به پچ ندارن کدومه که بریزم؟
ممنون
830px-Proudspire_Manor.jpg

اینجا هست :D تو اون خیابون‌ای که به قلعه شهر میرسه،سومین یا چهارمین خونه هست.
دستت درد نکنه. از حیرونی نجاتم دادی
yahoo_4.gif
شدی دایره المعارف skyrim
yahoo_21.gif

راجع به اپدیت چی کاوه جان؟ چی کار کنم؟ چه دشبوردی بریزم؟
yahoo_4.gif

والا من خودم رو360 بازی نمیکنم،خبر ندارم :(

آخرین ویرایش:

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
دستت درد نکنه. از حیرونی نجاتم دادی :d شدی دایره المعارف skyrim :))
راجع به اپدیت چی کاوه جان؟ چی کار کنم؟ چه دشبوردی بریزم؟

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
سلام
انجام ماموریت Kill Paarthurnax تاثیری تو پایان بازی داره یا نه؟
بعد از انجام این ماموریت گروه blade کمک میکنن برای ادامه بازی یا فقط میخوان که این اژدها رو بکشی که اسما پشتیبانی کنن؟
ممنون

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام
انجام ماموریت Kill Paarthurnax تاثیری تو پایان بازی داره یا نه؟
بعد از انجام این ماموریت گروه blade کمک میکنن برای ادامه بازی یا فقط میخوان که این اژدها رو بکشی که اسما پشتیبانی کنن؟
ممنون
هیچ تأثیری نداره،میخوان بکشنش چون قبلا با Alduin همکاری کرده بود، اگه بکشیش یه دست ارمور میگیری و میتونی‌ چند نفر رو عضوBlades کنی‌. نکش بی‌چاره رو.:d

hp_i3

کاربر سایت
Jan 10, 2007
442
نام
پرهام
هیچ تأثیری نداره،میخوان بکشنش چون قبلا با Alduin همکاری کرده بود، اگه بکشیش یه دست ارمور میگیری و میتونی‌ چند نفر رو عضوBlades کنی‌. نکش بی‌چاره رو.:d

این رو تو این سایت usep دیدم جالبه اینطوری ها هم نیست

اگر بکشیش اینطوری میشه

• Arngeir retracts the Greybeard's hospitality, and it is no longer possible to ask him for the locations of Word Walls.
  • Paarthurnax will no longer be around to provide meditation bonuses to certain Shouts.
  • The Blades will welcome you once again, enabling the completion of Delphine's recruitment quest.
  • Esbern will offer to take bones and scales in order to create a potion which grants a permanent perk for 25% melee damage reduction from Dragons (currently, however, the potion is bugged and does nothing - see Dragon Research bug section for solution).
  • The Greybeards will not host a peace treaty, making the Civil War questline mandatory to complete in order to proceed with the Main Quest (if Season Unending has not been completed and the Civil War questline has not already been completed).

اگر زنده بمونه

• The quest will never disappear from the journal.
  • Arngeir will still disclose the location of Word Walls.
  • Paarthurnax will still provide meditation bonuses for Shout words.
  • Paarthurnax will appear for an extra cutscene after Alduin's defeat, wherein he details his plans to rein in the Dragons and teach them to live under the Way of the Voice.
  • If you have not brought three people to the Blades already, Delphine's recruitment quest will remain uncompleted.
  • Esbern will not offer to create the potion.

---------- نوشته در 12:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:19 PM ارسال شده بود ----------

Elder dragon ها و Ancient dragons همینن،خیلی‌ قوی هستن،از دستشون فرار کن :D یا هی‌ اینور انور بپر نتونِ بزنتت :d

اقا من راحشو پیدا کردم یه شوت mark of death بزن همون که تو محل برادرهود میگیری بعد dragonrend بزن بعدش بری پشتش ۳ تا ضربه بزنی میمیره

این اژدها ۲ مدل هستم frost , fire من دو مدل گردنبند همراهم هست 60% resis برای هر دو این بندازم اون لحظه واقعا هیچ کاری نمیکنه از جلو دهنش هم میکشمش

دمج این اژدها elder dragon هر ثانیه حدود ۲۲۰ و ancient حدود ۳۲۰

امید وارم کمکی به کسی کرده باشم

حالا خودم یه سوال دارم این belethoor بلک مارکت شهر وایت ران تو جنگ گشته شده جنازش افتاده وسط شهر نمیشه زنده اش کنم بره سره کاسبی

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
این رو تو این سایت usep دیدم جالبه اینطوری ها هم نیست

اگر بکشیش اینطوری میشه

• Arngeir retracts the Greybeard's hospitality, and it is no longer possible to ask him for the locations of Word Walls.
  • Paarthurnax will no longer be around to provide meditation bonuses to certain Shouts.
  • The Blades will welcome you once again, enabling the completion of Delphine's recruitment quest.
  • Esbern will offer to take bones and scales in order to create a potion which grants a permanent perk for 25% melee damage reduction from Dragons (currently, however, the potion is bugged and does nothing - see Dragon Research bug section for solution).
  • The Greybeards will not host a peace treaty, making the Civil War questline mandatory to complete in order to proceed with the Main Quest (if Season Unending has not been completed and the Civil War questline has not already been completed).

اگر زنده بمونه

• The quest will never disappear from the journal.
  • Arngeir will still disclose the location of Word Walls.
  • Paarthurnax will still provide meditation bonuses for Shout words.
  • Paarthurnax will appear for an extra cutscene after Alduin's defeat, wherein he details his plans to rein in the Dragons and teach them to live under the Way of the Voice.
  • If you have not brought three people to the Blades already, Delphine's recruitment quest will remain uncompleted.
  • Esbern will not offer to create the potion.

---------- نوشته در 12:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:19 PM ارسال شده بود ----------

اقا من راحشو پیدا کردم یه شوت mark of death بزن همون که تو محل برادرهود میگیری بعد dragonrend بزن بعدش بری پشتش ۳ تا ضربه بزنی میمیره

این اژدها ۲ مدل هستم frost , fire من دو مدل گردنبند همراهم هست 60% resis برای هر دو این بندازم اون لحظه واقعا هیچ کاری نمیکنه از جلو دهنش هم میکشمش

دمج این اژدها elder dragon هر ثانیه حدود ۲۲۰ و ancient حدود ۳۲۰

امید وارم کمکی به کسی کرده باشم

حالا خودم یه سوال دارم این belethoor بلک مارکت شهر وایت ران تو جنگ گشته شده جنازش افتاده وسط شهر نمیشه زنده اش کنم بره سره کاسبی
من اونو خوندم،دیگه کامل حوصله نداشتم توضیح بدم :D به طور کلی‌ اونجوری که من گفتم می‌شه دیگه. :d

در مورد اون اژدها‌ها هام متأسفانه بازی تو‌Level های بالا خیلی‌ اسون می‌شه،Level 55 بعد حتا چند تا Ancient dragon هم بیان راحت میکشیش.

اون بابا هم رفته دیگه :D تو بازی هم اسپل‌ای که نیست که مرده رو زنده کنه پس باید بی‌ خیال بشی، فقط تو پی‌ سی‌ می‌شه زنده کرد.

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
تغییر سختی بازی دقیقا چی‌ کار میکنه؟ دشمن‌ها تاکتیکی تر میشن یا فقط بیشتر دمیج میزنن و hp شون بیشتر میشه؟ یک سوال دیگه اگه perk آخر enchant رو که میتونی باهاش دو تا enchant رو همه چی‌ بزنی‌ رو بگیری آیا میشه رو اسلحه یک enchant زد بد شاتی که سرعت اسلحه رو زیاد میکنه هم استفاده کرد؟ اگه بشه چه هیولایی میشه!

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
تغییر سختی بازی دقیقا چی‌ کار میکنه؟ دشمن‌ها تاکتیکی تر میشن یا فقط بیشتر دمیج میزنن و hp شون بیشتر میشه؟ یک سوال دیگه اگه perk آخر enchant رو که میتونی باهاش دو تا enchant رو همه چی‌ بزنی‌ رو بگیری آیا میشه رو اسلحه یک enchant زد بد شاتی که سرعت اسلحه رو زیاد میکنه هم استفاده کرد؟ اگه بشه چه هیولایی میشه!
تاکتیکی تر نمیشن، جلو ضربات شما بیشتر مقاومت می‌کنن و Damage dealشونم بالا میره.
در مورد سوال دوم هم متأسفانه نمی‌شه، من خودم اون پرک رو دارم موقع‌ای که می‌خوام ازElemental fury استفاده می‌کنم میگه This item is already enchanted

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
تاکتیکی تر نمیشن، جلو ضربات شما بیشتر مقاومت می‌کنن و Damage dealشونم بالا میره.
در مورد سوال دوم هم متأسفانه نمی‌شه، من خودم اون پرک رو دارم موقع‌ای که می‌خوام ازElemental fury استفاده می‌کنم میگه This item is already enchanted

ممنون از جواب. قبول دارید مخوفترین شات بازی همین elemental fury هست؟ اژدها آخری با این شات رسید زمین فاتحه! کلی‌ براش برنامه داشتم.

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
سلام
من مرحله ی diplomatic immunity رو رفتم و رد کردم. حالا میخوام برم توی این thalmor embassy. رهی نیس که بتونم برم تو یه جوری؟ میشه مرحله رو دوباره برم یا نه؟
ممنون

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام
من مرحله ی diplomatic immunity رو رفتم و رد کردم. حالا میخوام برم توی این thalmor embassy. رهی نیس که بتونم برم تو یه جوری؟ میشه مرحله رو دوباره برم یا نه؟
ممنون
بدون پچ1.4 راهی‌ نیست.

اگه پچ 1.4 رو ریخته باشی‌‌Gem ای که اون تو هست نقل مکان می‌کنه به یه جا دیگه.

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
سلام
من یه چیز از اخر بازی رو نفهمیدم
برای کشتن Alduin رفتیم به یه دنیای دیگه؟
اون افراد تو اون ساختمان که 3 تاشون هم باهات میان برای کشتن alduin کی بودن ؟روح بودن؟(چون استورم کلوک هم بود)
یه توضیح مختصر بدید لطفا
ممنون

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام
من یه چیز از اخر بازی رو نفهمیدم
برای کشتن Alduin رفتیم به یه دنیای دیگه؟
اون افراد تو اون ساختمان که 3 تاشون هم باهات میان برای کشتن alduin کی بودن ؟روح بودن؟(چون استورم کلوک هم بود)
یه توضیح مختصر بدید لطفا
ممنون
رفتینSovengarde ، جایی‌ که جنگجویان بزرگ بعد کشته شدن می‌رن، Alduin رفته بود اونجا با خوردن روح اونا قدرتشو بازیابی کنه که شما رفتین نفله کردین Alduinرو.:d

اون سه تا هم کسایی‌ بودن که هزاران سال قبلAlduin رو شکست داده بودن.

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
بدون پچ1.4 راهی‌ نیست.

اگه پچ 1.4 رو ریخته باشی‌‌Gem ای که اون تو هست نقل مکان می‌کنه به یه جا دیگه.
ایییی باااابااااا. منه بدبخت 23 تا پیدا کردم توی همین یکی موندم!!! عجب گیری کردیما اینام کشتن خودشونو با این پچ دادنشون!!! خب از اول بازی رو مثل ادم میساختین اینجوری نشه)x دلمو به همین اچیومنت خوش کرده بودم :-s

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
سلام
ببخشید این Black barrier nodge کجاس؟ میدونم توی riften ه ولی هرچی میگردم پیداش نمیکنم! meadery و maner هست ولی nodge رو پیدا نمیکنم!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر