The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
من اول soul trap میزنم ولی بازم پر نمیشه!!؟ چرا؟
اگهAzura's star معمولی‌ باشه باید باWhite souls پر شه ها، با روح انسان نمی‌شه پرش کرد،باید با روح حیوانات پر شه،مثل روح مامت‌ها یا گرگ ها.

ghost dog

کاربر سایت
Aug 11, 2011
141
نام
Гитлер, Адольф
سلام دوستان من تازه می خام بازیو شروع کنم اول بازی می گه یه نژاد انتخاب کنید کدوم بهتره میشه یه راهنمایی بکنید

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام دوستان من تازه می خام بازیو شروع کنم اول بازی می گه یه نژاد انتخاب کنید کدوم بهتره میشه یه راهنمایی بکنید
مونده میخوایین چیکاره‌ شین :D،ORC و Nord,Imperialواسه جنگای تن به تن خوبن،‌ها High Elf eواسه جادو اینا،‌ها Dark elf کلا بین اینا هستن،Wood elf واسه تیر اندازی خوبن،Khajit واسه مخفی‌ کاری خوبن،Argonian واسه کارای سرعتی :D خوبن،و...

hamid.m.n

کاربر سایت
Feb 21, 2009
103
دوستانی که بازی رو تموم کردند مرحله college of winterland که باید بریم از اون یارو جای elder scroll رو بپرسیم من تموم ماموریت هاشو رفتم اخرش بازم اون یارو نشون میده میرم پیشش هیچ اتفاقی نمیفته .باگه بازیه؟ بایدم پچ بریزم تااز این قسمت رد بشم؟کمک کنید

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دوستانی که بازی رو تموم کردند مرحله college of winterland که باید بریم از اون یارو جای elder scroll رو بپرسیم من تموم ماموریت هاشو رفتم اخرش بازم اون یارو نشون میده میرم پیشش هیچ اتفاقی نمیفته .باگه بازیه؟ بایدم پچ بریزم تااز این قسمت رد بشم؟کمک کنید
حتما لازم نیست با اون حرف بزنی‌ تا ادامه ماموریت رو بری دقیقاً برو اینجا با کسی‌ که اون تو هست حرف بزن بعد اینکه حرف زدی میتونی‌ ادمی بدی.
Septimus_signus's_outpost.jpg

دستت درد نکنه هانتر جان تو نبودی من چه خاکی تو سرم میریختم
yahoo_67.gif
چاکریم :D

آخرین ویرایش:

hamid.m.n

کاربر سایت
Feb 21, 2009
103
حتما لازم نیست با اون حرف بزنی‌ تا ادامه ماموریت رو بری دقیقاً برو اینجا با کسی‌ که اون تو هست حرف بزن بعد اینکه حرف زدی میتونی‌ ادمی بدی.
Septimus_signus%27s_outpost.jpg
دستت درد نکنه هانتر جان تو نبودی من چه خاکی تو سرم میریختم :)>-

hp_i3

کاربر سایت
Jan 10, 2007
442
نام
پرهام
در مرحله campions ها Family Heirloom واسم اومد زده بود برو lost echo cave رفتم اونجا مرحله انجام نشد رفت قسمت پایین کوسست ها حالا میرم پیشه vilkas میگم کار بده میگه من بهت قبلا کار دادم این مرحله هم خیلی زیاد بعدش بازی کردم نمیشه لود کنم

۲. اینکه واسه پچ بازی بدون وصل شدن به لایو چه راهی پیشنهاد میکنید

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دوستان من خون اشام شدم میخوام از این حالت خارج شم چیکار باید بکنم ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید
اگه با‌inn keeper ها صحبت کنین میگن یه نفر هست تو morthal به اسمFalion که رو خون آشام‌ها تحقیق می‌کنه،برین کارایی‌ که میگه رو انجام بدین تا درمان شین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر