The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
:d
اگه می تونی یکی رو با جادو یا مشت بکش ،سریع زره و اسلحش رو بردار و ادامه مرحله رو یه جوری رد کن:d
من این بازی رو روی xbox بازی کردم نه روی ps3 نه روی pc و واقعا گرافیک اجسام و شخصیت ها در مقابل دیگر وسایل بازی بهتر دیدم

ziz

کاربر سایت
Sep 26, 2010
26
میشه beast blood را درمان کرد؟ اون مرحله ای در گروه companion که 5 تا سر یه موجودی شبیه ادم را باید بیاریم و یکی از سرها رو تو اتش می اندازیم و لیدر گروه companion درمان میشه
حالا میشه با یکی از سرها beast blood خودمو درمان کنم؟ چطوری میشه؟ چون موقع خواب beast blood باعث میشه هیچ bones ای نگیرم

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
میشه beast blood را درمان کرد؟
اون مرحله ای در گروه companion که 5 تا سر یه موجودی شبیه ادم را باید بیاریم و یکی از سرها رو تو اتش می اندازیم و لیدر گروه companion درمان میشه
حالا میشه با یکی از سرها beast blood خودمو درمان کنم؟ چطوری میشه؟ چون موقع خواب beast blood باعث میشه هیچ bones ای نگیرم
این که همش شد اسپویلر .
نه ، تا اونجایی که من می دونم نمیشه درمان کرد . ومپایر رو میشه ، ولی گرگ نمایی رو نمیشه .
الان رفتم چک کردم دیدم ظاهرا میشه ، ولی واسه همیشه این اتفاق میفته و دائمی هست .
یکی از اون سرها رو نگه دار واسه خودت ، بعد از اینکه لیدر رو درمان کردی یه سر دیگه رو واسه خودت تو اون معجون آبی بنداز ، بعد با روح گرگ نمای خودت مبارزه کن و بکشش و بعد خوب میشی . ولی دسترسیت به UNDERFOGE کامپونیون بسته میشه و نمی تونی توتم هارو هم برگردونی و کلا اون کوئست ها بسته میشن .
کله رو اداختم رفتم جلو تموم شد میگه برو بیرون از یه دریچه ولی کلید دریچه رو ندارم
وسایل رو باید به اون ELF میدادی که اسمش یادم نیست . تو حالت مخفی کاری برو تو اتاق ها چیز بدرد بخور پیدا می کنی .
اونجا باید با اون زندانیه صحبت کنی ، بعد از چند دقیقه رفیقت هم میاد با 2 تا سرباز . اونهارو بکش و کلید رو بگیر . در دریچه رو باز کن . پایین دریچه هم یه TROLL هست که از کنارش سریع فرار کن و بگرد به ROOKWOOD تا دلفین وسایلت رو بهت برگردونه .

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,572
نام
محمد
فکر کنم واسه کشتن این Trollـهای لعنتی حداقل آدم باید لول 30 باشه.:D لامصبها نمیمیرن:D
اینا رو دو نفره باید بکشی :D یه نفر باید همراهت باشه، بعد Troll ـه به اون حمله میکنه و از پشت باید بزنیش چون تا اون نفر همراهت زنده باشه دیگه کاری با تو نداره و هی به اون حمله میکنه :D من با این روش ناجوانمردانه (:D) چند تاش رو کشتم، البته این Frost Troll ها سگ جون تر از این حرفها هستن ولی اینا رو هم میشه همین مدلی کشت :D

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
اینا رو دو نفره باید بکشی :D یه نفر باید همراهت باشه، بعد Troll ـه به اون حمله میکنه و از پشت باید بزنیش چون تا اون نفرت همراهت زنده باشه دیگه کاری با تو نداره :D من با این روش ناجوانمردانه (:D) چند تاش رو کشتم، البته این Frost Troll ها سگ جون تر از این حرفها هستن ولی اینا رو هم میشه همین مدلی کشت :D

برید بالای یه صخره وایستید بعد ترول که میخواد بیاد جلو نمیتونه چون پریدن براش تعریف نشده ! بعد همینجوری تیر بارونش کنید تا بمیره ! کمان جادویی داشته باشی با تیر های کهنه که دیگه بهتر ! به همین سادگی به همین خوشمزگی ! من با لول خیلی پایین هم کشتمشون ! ماموت رو هم هیمنجوری کشتم 2-3 تا ! که 2 تاشون همزمان بود ! LoL ! :d

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
اینا رو دو نفره باید بکشی :D یه نفر باید همراهت باشه، بعد Troll ـه به اون حمله میکنه و از پشت باید بزنیش چون تا اون نفر همراهت زنده باشه دیگه کاری با تو نداره و هی به اون حمله میکنه :D من با این روش ناجوانمردانه (:D) چند تاش رو کشتم، البته این Frost Troll ها سگ جون تر از این حرفها هستن ولی اینا رو هم میشه همین مدلی کشت :D
از Trollـها بدتر این Dragon Priestـهان:| بهترین روش واسه کشتن اینا چیه؟:-/

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
تا حالا به اینا برنخوردم، چی هستن اصلا؟ :D من تازه بازیو شروع کردم، 13-12 ساعت بیشتر بازی نکردم :D اون Troll ها رو هم تو لول پایین کشتم :D
یه جاهایی هستن تو مپ به اسم Dragon Burial یا همچین چیزی.علاوه بر اینکه یه Dragon اونجا هست یه Mageـه عصبی و خفن هم بهت حمله میکنه به اسم Dragon Priest.:D که کشتنش کار حضرت فیله:D تو این مکانها هم خنزل پنزلهای خوبی گیر میاد هم معمولا یکی یا دوتا Shout هم بهت یاد میده:D
نزدیکهای آخرهای بازی هم با یکیشون برخورد خواهی داشت:D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,572
نام
محمد
یه جاهایی هستن تو مپ به اسم Dragon Burial یا همچین چیزی.علاوه بر اینکه یه Dragon اونجا هست یه Mageـه عصبی و خفن هم بهت حمله میکنه به اسم Dragon Priest.:D که کشتنش کار حضرت فیله:D تو این مکانها هم خنزل پنزلهای خوبی گیر میاد هم معمولا یکی یا دوتا Shout هم بهت یاد میده:D
نزدیکهای آخرهای بازی هم با یکیشون برخورد خواهی داشت:D
خب باید برم سراغشون، البته فعلا زدم تو خط Side Quest و ول چرخیدن تو محیط :D طبق تجربه ای که دارم اگه ماموریت اصلی رو تموم کنم، دیگه زیاد بازی رو ادامه نمیدم و خب اینجوری حال نمیده اصلا :D
==
راجع به این نظرسنجی هم باید بگم بازی تو نمای سوم شخص در حالت عادی و خارج از مبارزه خیلی عالیه، ولی در حین مبارزه اصلا آزادی عمل حالت اول شخص رو نداره و درست نمیشه جنگید :D من اولش با سوم شخص راحت تر بودم ولی دیدم تو مبارزات خیلی اذیت میکنه کلا سوئیچ کردم رو همون اول شخص :D

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
خب باید برم سراغشون، البته فعلا زدم تو خط Side Quest و ول چرخیدن تو محیط :D طبق تجربه ای که دارم اگه ماموریت اصلی رو تموم کنم، دیگه زیاد بازی رو ادامه نمیدم و خب اینجوری حال نمیده اصلا :D
...
اول ماموریت های اصلی رو تموم کن ، بعد از اون باز هم می تونی در مورد پیوستن به گروه کامپونیون ، دارک برادر هود ، وینتر هولد ، Blade ، کالج براد ، گروه سیفز ، و Thane شدن در شهر های مختلف داستان پشت سر بگذرونی که هر کدوم واسه خودشون خط داستان جالبی دارن و اکلی جلو نمیرن . در گیرت میکنه . اما بعد از اون دیگه ساید کوئست های زیادی هست که بسته به شانست جالب و هیجان انگیز یا روتین و حوصله بر ادامه پیدا می کنن .
دوستانی که تو کشتن دراگون ها مشکل دارن و خط داستان رو تا وسط هاش طی کردن :
وقتی با دلفین و اون یارو پیرمرده که از دست تالمور نجاتش میدی ن وارد معبد میشید و بعد دلفین میگه باید بری با اون کشیش های بالای کوه صحبت کنی {اسمشون یادم رفت } ، همونجا تو معبد یه اتاق هست که شمشیر دراگون بند رو داره ، این شمشیر فوق العاده قوی هست و روی دراگون ها اثر دو برابر داره ، راستش هیچ شمشیری به پای اینیکی نمیرسه ، مگر شمشیر مارا که اون هم در حالت لیجندری فوق العاده کشنده هست . این شمشیر رو بگیرین کارهاتون خیلی خیلی راحت میشه . در صورتی که نگیرید و بعدا برگردید فکر می کنم دیگه این شمشیر وجود نداشته باشه تا مشکلتون رو با گروه بلید حل کنید . آخر خط داستان متوجه میشید .
و دیگه اینکه ساونگارد واقعا زیباست !!!!

ضمن اینکه پیوستن به گروه کامپونیون بسیار مزایای بیشتر و بهتری نسبت به سایر گروه ها داره ( اسپویلر کامل ) :
حدود 6 نفر با مهارت های مختلف جنگی در پایان داستانش فالوئر شما میشن که خیلی جاها بدردتون میخورن . Beast Blood به شما داده میشه که خیلی کارهارو راحت میکنه و هر کی رو بخواید میتونید تیک تیکه کنید . شمیرهایی که بهتون داده میشه بسیار کاربردی هست و اتاق مخصوص خودتون رو خواهید داشت که بهتون خیلی کمک میکنه با وسایل و تشکیلاتش .

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین

من یه شمشیر دارم به نام dawn breaker که جز آیتمهای unique هست و به صورت نرمال نمیتونی بدستش بیاری . با اون 5 تا یا 6 تا میزنم هر گونه ترول رو بدبخت میکنم . میخوام یدونه هم از اون شمشیرا بیارم اینجا واسه ترول های بازیسنتر ازش استفاده کنم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر