The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
نه عزیزم مسخره چیه! تا اونجایی که من اطلاع دارم بعد از 4 روز دیگه تقریبا راه برگشت آسونی نیست واسه درمانش.مگر اون Questـه.تو این شرایط به نظر من بهترین راه لود کردن از یه Save دیگس.

البته من زیاد نمی دونم ولی وقتی oblivion بازی می کردم این مشکل برام پیش اومد چاره ی دیگه ای نداشتم جز این که بازی رو قبل از این که vampire بشم لود کنم از حالت چهره فکر کنم مشخص باشه کدوم یک از save های بازی را باید لود کنید نمی دونم موثر باشه یا نه cure potion را امتحان کنید شاید موثر بود
چی میگید بابا خون آشام درمان داره متونید دیگه خون آشام نباشید حالا این بنده خدا save نداشته باشه شما اینطوری راهنمایی میکنید مرین*د تو بازیش.:))
شب تغذیه کن یا یکی بکش و تا بدنش گرمه بخورش یا خون آشام بودنت درمان کن
ماموریت درمان خون آشام خیلی هم آسونه.

musicloveline

کاربر سایت
Jun 20, 2010
96
دوستان من به یه ماموریتی رسیدم که میگه elder scroll رو recover کنم اما از این موجوداتی که تو ارباب حلقه همونی که دنبال حلقه بو :d کلی هستن و کشتنشونم سخته.فک کنم یه 20 متریم زی زمین رفتم خسته شدم دیگه.8-|
چجوری میشه از شر این ماموریت خلاص شم و خورشیدو ببینم ؟:d
بعد اینکه بخوام قدرت fire و این چیزا رو زیاد کنم باید اسکیل distruction رو زیاد کنم درسته؟

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
دوستان من به یه ماموریتی رسیدم که میگه elder scroll رو recover کنم اما از این موجوداتی که تو ارباب حلقه همونی که دنبال حلقه بو :d کلی هستن و کشتنشونم سخته.فک کنم یه 20 متریم زی زمین رفتم خسته شدم دیگه.8-|
چجوری میشه از شر این ماموریت خلاص شم و خورشیدو ببینم ؟:d
بعد اینکه بخوام قدرت fire و این چیزا رو زیاد کنم باید اسکیل distruction رو زیاد کنم درسته؟
بهشون Orc میگن. . .
1.Arngeir صحبت کن و ازشون بپرس Elder کجاست
2.برو به College of Winterhold
3.با کتابخانه دار Urag gro-Shub در مورد Elder صحبت کن
4.برو به شمال نقشه و باSeptimus Signus در Septimus Signus's Outpost صحبت کن.سر آخر آدرس جایی که Elder هست + 2 تا آیتمی که بعنوان کلید بهت میده.
آره Perk هات بده به Destruction ضمنا با Enchantment میتونی قدرتت افزایش بدی . . . . .از Spell هایی استفاده کن که Magicka بیشتری مصرف میکنند چون طبیعتا دمیج بیشتری وارد میکنند.
Fire Storm
Fire Storm (Skyrim)
Fireball
Firebolt
Flames
CloakFlame
ThrallFlames

آخرین ویرایش:

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی
بهشون Orc میگن. . .
4.برو به شمال نقشه و باSeptimus Signus در Septimus Signus's Outpost صحبت کن.سر آخر آدرس جایی که Elder هست + 2 تا آیتمی که بعنوان کلید بهت میده.
آره Perk هات بده به Destruction ضمنا با Enchantment میتونی قدرتت افزایش بدی . . . . .از Spell هایی استفاده کن که Magicka بیشتری مصرف میکنند چون طبیعتا دمیج بیشتری وارد میکنند.
Fire Storm
Fire Storm (Skyrim)
Fireball
Firebolt
Flames
CloakFlame
ThrallFlames

firebolt بهترینه

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
دوستان یه آپدیت جدید همین امروز اومده کسی تست کرده ببینه مشکل تکسچر ها رو رفع میکنه یا نه؟

دانلـــــود

یکی دیگه هم اومده :D پیشنهاد میکنم اینو بریزید:

دانلــود

هیچ کس امتحانش نکرده؟:D فکر کنم همه مشغول بازی کردن باشن :D

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
مشکل تکسچر ها که با آپدیت قبلی هم حل میشد،.ولی آپدیت قبلی(1.2)یه سری باگ اضافه میکرد به بازی که این پچ 1.3 اون مشکل ها+یه سری باگ دیگه رو بر طرف میکنه........

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
بهشون Orc میگن. . .
Fire Storm
Fire Storm (Skyrim)
Fireball
Firebolt
Flames
CloakFlame
ThrallFlames

اینجا بهشون میگن Falmer ! یه نژاد قدیمیه که زیر زمین زندگی میکنن. با Orc ها فرق دارن

dantemaximum

کاربر سایت
Nov 18, 2009
315
سلام به بچه های عزیز یک راهنمایی در ریختن آپدیت بازی می خواستم می خواهم بدونم الان کدام نسخه آپدیت بهترین است بهم معرفی کنید يک سوال دیگه آیا میشه چند تا آپدیت روی بازی نصب کنیم بازی مشکل پیدا می کند ؟ یک توضیح هم در مورد آپدیتهایی که دیروز آمدند بهم بگویید با تشکر از شما دوستان

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
این آپدیت جدید رو ریختم.ورژن بازی به 1.3.5.0 تغییر کرد.ولی همچنان اون چند دقیقه اول که بازی رو از روی دیسک میخونه کیفیت تکسچرها عالی ولی بعد از اینکه شروع میکنه از روی هارد خوندن کیفیت تکسچرهای آیتم ها افتضاح میشه.دیگه فکری به ذهنم نمیرسه برای حل این مشکل.

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
سلام به بچه های عزیز یک راهنمایی در ریختن آپدیت بازی می خواستم می خواهم بدونم الان کدام نسخه آپدیت بهترین است بهم معرفی کنید يک سوال دیگه آیا میشه چند تا آپدیت روی بازی نصب کنیم بازی مشکل پیدا می کند ؟ یک توضیح هم در مورد آپدیتهایی که دیروز آمدند بهم بگویید با تشکر از شما دوستان

چند صفحه قبل توضیح دادن بچه ها اینم لینکش
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=36566&p=1738296&viewfull=1#post1738296
اخرین اپدیت بریزی بهتره.
اره میشه چندتا اپدیت ریخت.

آخرین ویرایش:

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
این اپدیت 16 دسامبر رو امتحان کردید؟ کلا واسه من که تا به حال اپدیت نکردم، بهتره اپدیت کنم یا نه دوستان؟ چون تا الان مشکل خاصی با بازی نداشتم

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
دوستان یکی به من کمک کنه من الان هنگ کردم :D

من با خودم گفتم اول ماموریت های اصلی رو برم بعد با خیال راحت برم عضو گروه های مختلف بشم و داستان های فرعی رو ادامه بدم ، الان تمام ماموریت های مربوط به Dragon ها رو تموم کردم و

Alduin رو هم توی دنیای مردگان کشتم ، ولی اصلا خبری از Credit ها نشد ؟! الان ماموریت اصلی دیگه ایی مونده ؟! گروه Blade که بهم میگه اون یکی اژدها رو ( رئیس GrayBerad ها ) رو بکشم ، این ماموریت اصلیه ؟!

اگه یکی به من بگه کدوم ماموریت ها Main Quest حساب میشن و کدوم Side Quest ممنون میشم :D

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
دوستان یکی به من کمک کنه من الان هنگ کردم :D

من با خودم گفتم اول ماموریت های اصلی رو برم بعد با خیال راحت برم عضو گروه های مختلف بشم و داستان های فرعی رو ادامه بدم ، الان تمام ماموریت های مربوط به Dragon ها رو تموم کردم و

Alduin رو هم توی دنیای مردگان کشتم ، ولی اصلا خبری از Credit ها نشد ؟! الان ماموریت اصلی دیگه ایی مونده ؟! گروه Blade که بهم میگه اون یکی اژدها رو ( رئیس GrayBerad ها ) رو بکشم ، این ماموریت اصلیه ؟!

اگه یکی به من بگه کدوم ماموریت ها Main Quest حساب میشن و کدوم Side Quest ممنون میشم :D

اونهایی که با سر اژدها نشون داده میشن ماموریت اصلی هستن ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر