The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
من نسخه ی PC را دارم و با PC دارم بازی می کنم .اگه پچی ،چیزی هست که میشه باهاش این باگ ها را برطرف کرد ممنون میشم که راهنمایی کنید در قسمت مشکلات بازی PC سوال کردم ولی هنوز جوابی نگرفتم، باشه راه شما را امتحان می کنم
از شما تشکر می کنم

حالا که نسخه ی PC رو بازی می کنی :
ببین من یه سرچی در سایتهای خارجی کردم یه جاهایی نوشته بودن که این ماموریت رو اگر در شب انجام بدید ممکنه به مشکل بخورید شما اول برو ساعت رو با استفاده از منویی که با T ظاهر میشه ببر به روز بعد امتحان کن ببین اگر درست شد که چه بهتر اگر نشد از چیت زیر استفاده کن تا ماموریت رو پایان یافته در نظر بگیره :
player.Set Stage MG06 55
اگر از چیت استفاده کردی ناراحت نباش چون اینجا آخر ماموریت هست و چیز خاصی از داستان رو از دست ندادی و برای اینکه همون یکی دو دقیقه ی آخر ماموریت رو ببینی در یوتوب نام ماموریت رو سرچ کن (skyrim Focusing The Oculory ) تا خیالت از این بابت هم راحت بشه :D

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
میشه یک نفر درباره پچ لود نشدن تکسچر ها در 360 راهنمایی کنه؟
من به لایو دسترسی ندارم ولی با آپدیت XBOX 360 Update Center امتحان کردم ولی نه ورژن بازی عوض شد و نه تغییری در بازی ایجاد شد.لطفا یک نفر که تست کرده و جواب گرفته من را هم راهنمایی کنه.

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,311
نام
Amin
کسی نیست در مورد thieves guild کمک کنه؟؟؟؟؟

من اول brynjolf رو دیدم که بهم چند تا ماموریت داد اونا رو انجام دادم:
A Chance Arrangement
Taking Care of Business
Loud and Clear

بعد از اون با delvin و vex آشنا شدم که از هر کدومشون extra job گرفتم و بعدش 4 تا special job در 4 شهر مختلف رو انجام دادم:
Imitation Amnesty
Silver Lining:
Summerset Shadows
The Dainty Sload

حالا وقتی میرم پیش brynjolf میگه کار دارم وقت ندارم پیش mercer هم که میرم میگه سرم شلوغه و از این حرفا ! چه گیری کردیما :d حالا چیکار کنم؟

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,311
نام
Amin
اینها Main Quest های thieves guild هستن

A Chance Arrangement
Taking Care of Business
Loud and Clear
Dampened Spirits
Scoundrel's Folly
Speaking With Silence
Hard Answers
The Pursuit
trinity Restored
Blindsighted
Darkness Returns

کدومش داری؟
گفتم که :d . سه تای اولی رو فقط رفتم.ادامه ماموریت ها رو کسی بهم نمیده برم انجام بدم ! فکر کنم باگه !

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
گفتم که :d . سه تای اولی رو فقط رفتم.ادامه ماموریت ها رو کسی بهم نمیده برم انجام بدم ! فکر کنم باگه !
یعنی تو لیست ماموریت هات اسم هیچ کدوم از این ماموریت های بالا نیست؟ ؟ ؟ اگر اینطوره بیخیال این DVD از بازیشو چون جلوتز توی Main Quest ها گیر میکنی بعد ضد حال میخوری :D
این جزو باگ های بازی نیست مشکل از نسخه ای که از بازی داری هست. . . . .

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
1-دوستان یکی درست و درمون بیاد بگه برای این مشکل لود تکسچر ها تو حالتی که رو هارد نصب میکنیم چه راه حل قطعی هست؟:D
2-با انصاف ترین فروشنده که کالا ها رو به نزدیکترین قیمت واقعی بخره تو کل Skyrim کی و تو چه شهری هست؟
=================
دوستانی که تیر تو بدنشون گیر کرده اگه خواستن بگن تا بهشون بگم چه کاری بکنن :D

sas_l3oy

کاربر سایت
Mar 6, 2009
596
نام
محراب‌
1-دوستان یکی درست و درمون بیاد بگه برای این مشکل لود تکسچر ها تو حالتی که رو هارد نصب میکنیم چه راه حل قطعی هست؟:D
2-با انصاف ترین فروشنده که کالا ها رو به نزدیکترین قیمت واقعی بخره تو کل Skyrim کی و تو چه شهری هست؟
1-اين مشكل با پچ حل شده چند صحفه عقب تر هم پچ و هم روش نصب قرار داده شده.
2-ربطي به فروشنده نداره دوست عزيز به skill هاي upgrade شده ي speech داره هرچه بيشتر لول آپ بشيد ميتونيد بهتر بفروشيد.

• Like
Reactions: Sport

ziz

کاربر سایت
Sep 26, 2010
26
حالا که نسخه ی PC رو بازی می کنی :
ببین من یه سرچی در سایتهای خارجی کردم یه جاهایی نوشته بودن که این ماموریت رو اگر در شب انجام بدید ممکنه به مشکل بخورید شما اول برو ساعت رو با استفاده از منویی که با T ظاهر میشه ببر به روز بعد امتحان کن ببین اگر درست شد که چه بهتر اگر نشد از چیت زیر استفاده کن تا ماموریت رو پایان یافته در نظر بگیره :
player.Set Stage MG06 55
اگر از چیت استفاده کردی ناراحت نباش چون اینجا آخر ماموریت هست و چیز خاصی از داستان رو از دست ندادی و برای اینکه همون یکی دو دقیقه ی آخر ماموریت رو ببینی در یوتوب نام ماموریت رو سرچ کن (skyrim Focusing The Oculory ) تا خیالت از این بابت هم راحت بشه :D
من ساعت را چک کردم 11 صبح بود
ممنون، من نمی خوام بازی را با چیت تموم کنم، پچشو کسی بهم داده ولی هنوز امتحان نکردم احتمالا درست بشه

ehsan91

کاربر سایت
Oct 11, 2011
4
آقا یه سوال. من الان vampire شدم. هر جا که میرم به قصد کشت به من حمله ور میشن. حتی پیش اون کسی هم که حالمو سر جاش میاره میرم. باید چی کار کنم"؟؟

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
آقا یه سوال. من الان vampire شدم. هر جا که میرم به قصد کشت به من حمله ور میشن. حتی پیش اون کسی هم که حالمو سر جاش میاره میرم. باید چی کار کنم"؟؟
باید زودتر از اینا به فکر درمانش میافتادی:D

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
دوست عزیز وقتی خون آشام لول 4 بشی بهت حمله ور میشن دلیل لول 4 شدنت اینکه نیاز به تغذیه داری.هیچ مشکلی نیست فقط شب ها میتونی بری مزارع و از خون کسانی که خوابیدن تغذیه کنی.
اگر خواستی بهت بیشتر توضیح میدم
حتی میتونی خون آشام بودنت درمان کنی و دیگه نیازی به خوردن خون نداشته باشی.
باید زودتر از اینا به فکر درمانش میافتادی:biggrin1:
آریان اگر جواب سوال یا مشکلی نمیدونی سعی نکن با شوخی جواب بدی.ترول نباش سعی کن به دیگران کمک کنی.
دعوا ندارم دوستانه گفتم:)

آخرین ویرایش:

GRID

کاربر سایت
Sep 1, 2008
571
نام
ALI
بچه ها یکی منو توجیه کنه چیز پیچ شدم تو این بازی!!!!:D
چیکار باید بکنیم...؟؟؟؟یکی یه مقدمه به من بگه ممنون میشم=((

ziz

کاربر سایت
Sep 26, 2010
26
البته من زیاد نمی دونم ولی وقتی oblivion بازی می کردم این مشکل برام پیش اومد چاره ی دیگه ای نداشتم جز این که بازی رو قبل از این که vampire بشم لود کنم از حالت چهره فکر کنم مشخص باشه کدوم یک از save های بازی را باید لود کنید نمی دونم موثر باشه یا نه cure potion را امتحان کنید شاید موثر بود

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
آریان اگر جواب سوال یا مشکلی نمیدونی سعی نکن با شوخی جواب بدی.ترول نباش سعی کن به دیگران کمک کنی.
نه عزیزم مسخره چیه! تا اونجایی که من اطلاع دارم بعد از 4 روز دیگه تقریبا راه برگشت آسونی نیست واسه درمانش.مگر اون Questـه.تو این شرایط به نظر من بهترین راه لود کردن از یه Save دیگس.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر