The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,311
نام
Amin
من خودم اول کوئست های Delvin و Vex رو رفتم بعد کوئست های اصلی رو تموم کردم و شمکلی پیش نیومد.
در مورد داستان اصلی thieves guild
من اون کوئستی بودم که با کارلایا بر میگردیم و باید بریم دنبال مرسر که توی یه سایت خوندم اگه اول کوئست های اصلی رو تموم کنیم ممکنه به یه باگ بر بخوریم بعد رفتم اون کوئست های دلوین توی 4 تا شهر اصلی+special رو تموم کردم بعد کوئست های اصلی رو رفتم........
ما که شانس نداریم..... هر کار کردم نشد... سیو های قدیمی رو هم پاک کردم ..... :-s

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
ممنون. حل شد.

---------- نوشته در 07:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:55 PM ارسال شده بود ----------

خب. من بعد از یکم بازی کردن.از بازی حالم بهم خورد و بازی رو بوسیدم و گذاشتم کنار.
به هیچ وجه دیگه این بازی رو نمی کنم.
تا اینجا هر چی رفتم وقتم بدجور تلف شده.

اولا مگه مجبوری بازی کنی که اینجوری نظر میدی..دوما مگه اورجینال خریدی که منت رو بازی میزاری خیلی خریده باشی دو تومن..به نظرم بازیهای مثل کالاف دیوتی بازی کن که به هوشت فشار نیاد.
سوما .اینجور بازیها هم حوصله زیاد میخواد هم هوش بالا....چون در این ترد کسی میاد که واقعا عاشق این بازیه ..و حرفهای جنابعالی کاملا بی منطق و اساس شما...کاربرها رو ازار میده ..

حق نگهدارت..........................

aria_victor

کاربر سایت
Jul 11, 2009
212
آخر بازی نوشته های پایان بازی نمیاد؟ یعنی Main quest هاش که تموم میشه هیچ اتفاق خاصی نمیوفته؟ یا شاید من هنوز تموم نکردم! :d
چیزی از داستان لو نمیده و صحنهء آخر بازی هستش
آخرش اژدها ها دورت توی هوا پرواز میکنن و بعدش میرن؟

یکی لطفاً جواب بده بدجوری توی مخه این قضیه! :d

ziz

کاربر سایت
Sep 26, 2010
26
سلام
من در یکی از ماموریت ها (Revaling the unseen)گیر کردم عکسش را می زارم

من از spell : fire& Frost روی کریستال استفاده کردم ولی هیچ اتفاقی نمی افته روی اینه های اطرافش هم امتحان کردم ، راهنمای بازی رو که خوندم میگه قبلش باید کریستال خودش نور داشته باشه؟ درسته؟
میشه بگید باید دقیقا چی کار کنم ؟

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
اولا مگه مجبوری بازی کنی که اینجوری نظر میدی..دوما مگه اورجینال خریدی که منت رو بازی میزاری خیلی خریده باشی دو تومن..به نظرم بازیهای مثل کالاف دیوتی بازی کن که به هوشت فشار نیاد.
سوما .اینجور بازیها هم حوصله زیاد میخواد هم هوش بالا....چون در این ترد کسی میاد که واقعا عاشق این بازیه ..و حرفهای جنابعالی کاملا بی منطق و اساس شما...کاربرها رو ازار میده ..

دمت گرم...;)

GABRIEL.b

کاربر سایت
May 31, 2011
365
نام
علی
من خودم اول کوئست های Delvin و Vex رو رفتم بعد کوئست های اصلی رو تموم کردم و شمکلی پیش نیومد.
در مورد داستان اصلی thieves guild
من اون کوئستی بودم که با کارلایا بر میگردیم و باید بریم دنبال مرسر که توی یه سایت خوندم اگه اول کوئست های اصلی رو تموم کنیم ممکنه به یه باگ بر بخوریم بعد رفتم اون کوئست های دلوین توی 4 تا شهر اصلی+special رو تموم کردم بعد کوئست های اصلی رو رفتم........
من بدون patch بازی کردم به هیچ مشکلی بر نخوردم در ضمن اون باگی که شما میگی چیه؟؟؟ من که چیزی ندیدم.این بار چهارم که میگم:d

---------- نوشته در 12:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:34 PM ارسال شده بود ----------

سلام
من در یکی از ماموریت ها (Revaling the unseen)گیر کردم عکسش را می زارم

من از spell : fire& Frost روی کریستال استفاده کردم ولی هیچ اتفاقی نمی افته روی اینه های اطرافش هم امتحان کردم ، راهنمای بازی رو که خوندم میگه قبلش باید کریستال خودش نور داشته باشه؟ درسته؟
میشه بگید باید دقیقا چی کار کنم ؟
شما باید از frost spell استفاده کنید تو سقف 3 تا حلقه دایره ای شکل هست که شما عکسشو گذاشتی باید طوری تنظیم کنید که نور تو هر سه تا حلقه بیفته بعد شما باید هر 3 تا حلقه رو جابجا کنید تا نور focus شه وسط .

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
به نظرتون بهتره عضو stormcloack بشم یا imperials ؟اگه عضو ایمپریال بشم مردم ریوروود باهام بد میشن یا تاثیری نداره؟یکیشون می خواست اول بازی ما رو بی دلیل بکشه اون یکی هم که نژاد پرسته موندم عضو کدوم بشم.

کسی نظری نداره؟

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
من بدون patch بازی کردم به هیچ مشکلی بر نخوردم در ضمن اون باگی که شما میگی چیه؟؟؟ من که چیزی ندیدم.این بار چهارم که میگم:d
من خودم این باگ رو ندیدم فقط در موردش خوندم.اینه:
برینیالف میگه busy هستش و باهامون حرف نمیزنه تا guild masterـمون کنه.......................

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی
من خودم این باگ رو ندیدم فقط در موردش خوندم.اینه:
برینیالف میگه busy هستش و باهامون حرف نمیزنه تا guild masterـمون کنه.......................

تو این سایته که دربارش خوندی
چیزی نگفته
کسایی که با این باگ مواجه میشن چیکار کنن؟
و کسی به ماموریت brother hood for ever رسیذه؟

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
یک سوال
وقتی میخوام به کوئسته که باید فانوس دریایی رو روشن کنم نزدیکش که میشم xbox قفل می کنه. مشکل از سی دی هست؟

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
تو این سایته که دربارش خوندی
چیزی نگفته
کسایی که با این باگ مواجه میشن چیکار کنن؟
و کسی به ماموریت brother hood for ever رسیذه؟
این سایت بود:
http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Skyrim
+
منم این کوئست های Brotherhood forever رو 8-9 بار رفتم،فکرنکنم تموم بشه!
الان شما کوئست های اصلی رو تموم کردید و این کوئست از کوئست های فرعی به حساب میاد و توی داستان Dark Britherhood تاثیری نداره........

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان
من که این بازیرو برای تابستون ذخیره میکنم یک جور هایی البته

دوستان این منم بازی رو توی 2:10 تموم کردم اینجا هم اصفهانه

sam_bernstein.jpg

ziz

کاربر سایت
Sep 26, 2010
26

شما باید از frost spell استفاده کنید تو سقف 3 تا حلقه دایره ای شکل هست که شما عکسشو گذاشتی باید طوری تنظیم کنید که نور تو هر سه تا حلقه بیفته بعد شما باید هر 3 تا حلقه رو جابجا کنید تا نور focus شه وسط .

از پاسخ شما تشکر می کنم
من روی کریستال frost spell امتحان کردم (عکسشو قرار دادم)و می دونم که باید یه نوری ساطع بشه که با این اینه ها روی سقف متمرکز بشه من توی راهنمای بازی دیدم ولی برای من کار نمی کنه هم Fire spell رو امتحان کردم هم Frost spell هم هر دو تا شو با هم
نمی دونم این باگه بازیه اگه از حالا انقدر باگ داره بهتر نیست نسخه xbos360 بازی رو بخرم البته خیلی از مراحل بازی را رفتم نمی دونم میشه از save پی سی استفاده کرد یا نه؟ میشه؟

GABRIEL.b

کاربر سایت
May 31, 2011
365
نام
علی
از پاسخ شما تشکر می کنم
من روی کریستال frost spell امتحان کردم (عکسشو قرار دادم)و می دونم که باید یه نوری ساطع بشه که با این اینه ها روی سقف متمرکز بشه من توی راهنمای بازی دیدم ولی برای من کار نمی کنه هم Fire spell رو امتحان کردم هم Frost spell هم هر دو تا شو با هم
نمی دونم این باگه بازیه اگه از حالا انقدر باگ داره بهتر نیست نسخه xbos360 بازی رو بخرم البته خیلی از مراحل بازی را رفتم نمی دونم میشه از save پی سی استفاده کرد یا نه؟ میشه؟

شما فقط باید از forst spell استفاده کنید نه fire spell .در ضمن باید روی گوی که روی زمینه ازش استفاده کنین نه روی اون لنز ها.مشکل شما همینه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر