The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

god of game

کاربر سایت
Mar 13, 2006
304
بچه ها من یه مرحله گیر کردم کسی میتونه کمکم کنه ؟
تو ماموریت a cornered rat.....
وقتی با برینیولف حرف میزنم بهم یه ساید کوئست میده باید یه چیزی رو تو جیب کسی بدون اینکه بفهمه بزارم اما رفتم راهنمای بازی رو تو گیم اسپات چک کردم گفته بود که بهت یک جای زیر زمینی زیر یه قلعه رو معرفی میکنه و برای ادامه ماموریت باید بری اونجا اما بمن اونو نگفت چیکار کنم الان ؟

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
بچها دمتون گرم یه اقای راهنمای کنه:d

من تو این مرحله گیر کردم
[h=1]The Elder Scrolls V : Skyrim - Forbidden Legend quest - Gauldur Amulet fragment in Geirmund's Hall[/h]
بعد از اینکه اون اسکلت قوی رو میکشی علامتی نمیده باید کجا برم خیلی ممنان.

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
خب دوستان نامرد ! :D این هم طریقه درمان خون آشامی !

Make your way to Falkreath. Once there, speak to Valga Vinicia at the Dead Man's Drink and ask about any rumors going around. She will tell you that Falion in Morthal studies vampires. Speak to him and he will tell you that, in order to perform the ritual, a black soul gem must be filled. To get the black soul gem, you need to speak to Falion again and he will offer to sell it to you (you can also obtain the black soul gem in other various, cheaper ways). To fill it, cast a Soul Trap spell on a human target and proceed to kill them, absorbing their soul. Now that your black soul gem is filled, return to Falion, who will tell you to meet him at dawn in the summoning circle. At the appointed place and time, you will be cured.

http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Vampirism_(Skyrim)

ما پرسیدیم کسی جواب نداد ! بقیه هم نپرسن کسی جواب نمیده ! برید به این لینکی که گذاشتم و سرچ کنید ! جوابتون رو خواهید یافت !!! :d این یه رسمه که جواب ندن ! :|:D

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
خب دوستان نامرد ! :D این هم طریقه درمان خون آشامی !

http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Vampirism_(Skyrim)

ما پرسیدیم کسی جواب نداد ! بقیه هم نپرسن کسی جواب نمیده ! برید به این لینکی که گذاشتم و سرچ کنید ! جوابتون رو خواهید یافت !!! :d این یه رسمه که جواب ندن ! :|:D

سه چهار بار بچه ها گفتن چکار کنی اگه صفحه هات قبل رو یه نگاهی مینداختی میدیدی

PUARO

کاربر سایت
Sep 7, 2011
125
آقا 2 تا تیر به من خورده که اصلا پاک نمیشه.زرهم رو انداختم دوباره برداشتم.همه چیرو فروختم دوباره خریدم.خلاصه هرکاری میکنم پاک نمیشه. HELLLLLLLP

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
واسه منم اپدیت تاثیری نداشت راستش شاید با ریجن دیسکم یکی نبود

دوستان اینجا رو نگاه کنید خبر های ضد و نقیض اومده بعضی ها میگن پچ جدیدو نصب نکنید توی فروم اصلی SKYRIM
کسی انگلیسیش خوب یه نظری بده
http://forums.bethsoft.com/index.php?/forum/181-xbox-360/

میگن مشکلات جدیدی اضافه میشه نصب نکنین بهتره.صبر کنین برای پچ بعدی که تا اون موقع بازی تمومه بدردی دیگه نمی خوره

---------- نوشته در 12:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:15 PM ارسال شده بود ----------

آقا 2 تا تیر به من خورده که اصلا پاک نمیشه.زرهم رو انداختم دوباره برداشتم.همه چیرو فروختم دوباره خریدم.خلاصه هرکاری میکنم پاک نمیشه. HELLLLLLLP

میا صبر کنی تا برن.چند بار بخواب ببین میرن

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
سه چهار بار بچه ها گفتن چکار کنی اگه صفحه هات قبل رو یه نگاهی مینداختی میدیدی

10-15 صفحه قبل پرسیدم کسی جواب درست نداد ! الان هم که راه حلش رو خودم پیدا کردم ! کلاً این سومین پستم تو این تاپیک هست !

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
تو این بازی اصلا دمو نیست همه چیزش دست خودته دیالوگهاشم می تونی رد کنی یا اصلا با مردم حرف نزنی که مجبور بشی دیالوگ رد کنی فقط داستان اصلی رو می تونی بری که بازی کوتاه میشه
اگه منظورت از صحنه ی جذاب مثل u3 هست نه نداره ولی فایت با دراگونها به نظر من هیجان داره.در کل به من که خیلی حال داد تو اسکایریم می گردی محیطاش رو نگاه می کنی و ....

ممنون بابت راهنمایی . با این تفاصیر بازی رو میگیرم...

از اینجاش خوشم اومد :
تو اسکایریم می گردی محیطاش رو نگاه می کنی

MForce

کاربر سایت
Mar 10, 2007
313
نام
محمد مهدی
دوستان 2 تا سوال:

1-تو بازی تنها راهی که میشه وسایله بیشتری حمل کرد فقط لول اپ استامیناس؟

2- من هر چی وسایلمو وزناشونو جمع میزنم اونقدی نمیشه که او پایین میزنه یه 80 90 تا معلوم نیست کجاس!!

3-باسه عوض کردنه سلاح ها دکمه ای چیزی نیست بزنیم در جا عوض کنه هی نریم تو favorites

aragorn

کاربر سایت
Dec 16, 2005
485
من به یه مشکل برخوردم. هرچی واسه این ریش خاکستری ها shout میکنم انگار نه انگار. بازم حرفشو تکرار میکنه!!
بالای راست تصویر هم می زنه

Barri is too powerfull for the voice of Empror.

این باگه؟؟ چیکار کنم؟؟

آخرین ویرایش:

hitnake

کاربر سایت
Jul 21, 2008
352
من به یه مشکل برخوردم. هرچی واسه این ریش خاکستری ها shout میکنم انگار نه انگار. بازم حرفشو تکرار میکنه!!
بالای راست تصویر هم می زنه

Barri is too powerfull for the voice of Empror.

این باگه؟؟ چیکار کنم؟؟

فکر کنم دکمه رو باید بیشتر نگه داری تا shout کامل اجرا شه.

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,561
نام
حسین
میگن مشکلات جدیدی اضافه میشه نصب نکنین بهتره.صبر کنین برای پچ بعدی که تا اون موقع بازی تمومه بدردی دیگه نمی خوره
والا من که نمی دونم برا من باگ ها هم برطرف شده تازه دیگه میل خودتون ولی اگه زیختید دیگه ره بازگشتی نیست وقتی اپدیت ها رو پاک کنید میگه باید اپدیت کنید و گرنه نمی تونید بازی رو ادامه بدید و باید برید از اول در کل می ارزه بازی خیلی خیلی بهتر شده تا الانم که یه روزه پاشم هیچ باگی ندیدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر