The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
دوستان یه جایی هست که زیر زمینه !
3 تا سنگ هست که وقتی از کنارش رد میشی قرمز میشه و 3 تا در آهنی بازمیشه ... من هرچی با سرعت میرم سمت در ، زود بسته میشه ! ....

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,311
نام
Amin
3 تا سنگ هست که وقتی از کنارش رد میشی قرمز میشه و 3 تا در آهنی بازمیشه ... من هرچی با سرعت میرم سمت در ، زود بسته میشه ! ....

خب باید از اون ویژگی که اون جادوگرا بهت یاد دادن استفاده کنی.اسمش یادم نیست.همونی که با سرعت مسافت رو طی میکرد.....

SAMUEX

کاربر سایت
Aug 25, 2010
261
نام
جلیل
اونجا با دویدن سه تا رو فعال کن بعد ازWhirlwind sprint SHOUT استفاده کن که بالا کوه بت یاد میدن با اون از بین در ها رد شو
ویرایش : صفحه رو رفرش نکرده بودم دوستمون جواب شما رو داده :d

آخرین ویرایش:

ehsan_ubi

کاربر سایت
Jul 5, 2009
316
نام
Ehsan
سلام دوستام من تو مرحلهای که میگه meet the delphin to the stable گیر کردم هرچی a میزنم صحبت نمیکنه 2 تا اسب با یه گاری هم اونجاست ممنون میشم کمکم کنید

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
اونجا با دویدن سه تا رو فعال کن بعد ازWhirlwind sprint SHOUT استفاده کن که بالا کوه بت یاد میدن با اون از بین در ها رد شو
ویرایش : صفحه رو رفرش نکرده بودم دوستمون جواب شما رو داده :d
من اونجا فقط از بین 2 تا در اسپیرینت کردم ! .... کار خاصی نکردم ! ... احتمالا چیزایی که یاد دادن رو یاد نگرفتم ! .. :d شما بگو چی رو با چی بگیرم تا رد بشه !

SAMUEX

کاربر سایت
Aug 25, 2010
261
نام
جلیل
من اونجا فقط از بین 2 تا در اسپیرینت کردم ! .... کار خاصی نکردم ! ... احتمالا چیزایی که یاد دادن رو یاد نگرفتم ! .. :d شما بگو چی رو با چی بگیرم تا رد بشه !
B رو بزن از تو منو Magic----> SHOUTS----->Whirlwind sprniبا A انتخابش کن دیگه بقیش کاری نداره سه سنگ رو که فعال کردی وقتی درها 3 تاشون باز بودن یه RB میزنی خودش از بین 3 تا با سرعت رد میشه بابا کاری نداره دیگه:dبا RB سنگ هارو فعال نکن وقتی درا باز شدن بزنش دیگه چطوری بگم :d

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
B رو بزن از تو منو Magic----> SHOUTS----->Whirlwind sprniبا A انتخابش کن دیگه بقیش کاری نداره سه سنگ رو که فعال کردی وقتی درها 3 تاشون باز بودن یه RB میزنی خودش از بین 3 تا با سرعت رد میشه بابا کاری نداره دیگه:dبا RB سنگ هارو فعال نکن وقتی درا باز شدن بزنش دیگه چطوری بگم :d
ای بابا من به این SHOUTS دقت نکردم ! ... یعنی فهمیدم یه چیزی اضافه شده ولی نفهمیدم کجا رفت !:d ... در کل خیلی مرسی !:d

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی
خیلی اعصاب خورد کنیه
ازدها دوم بازی که با دلفین میری بکشیشو 3 بار کشتم تا میام اون قدرتشو بگیرم دختره دیوانه میاد میکشه مارو
موقع کشتن اژدها هه هم جای اینکه بیاد کمک کنه کار مارو راحت تر کنه هی با اون تیر کمان بیخودش تیر میزنه به من~x(

Last edited by a moderator:

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
بازی جذابه واسه کسی که خیلی اهل rpg نیست؟:dواسه تازه کارها هم خوبه؟بگیرم بنظرتون؟

گیمری که اینو بازی نکنه گیمر نیست!:D
خود من از سبک RPG خوشم نمیومد ولی وقتی Oblivion رو بازی کردم فهمیدم که نصف عمرم بر فنا بوده!

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,292
نام
Afshin
گیمری که اینو بازی نکنه گیمر نیست!:D
خود من از سبک RPG خوشم نمیومد ولی وقتی Oblivion رو بازی کردم فهمیدم که نصف عمرم بر فنا بوده![2]

BOXER

کاربر سایت
Sep 29, 2011
98
نام
پارسا
یکی لطف کنه بگه اگه کسی انگلیسیش دست و پا شکسته ای باشه میتونه بازی رو پیش ببره؟گرافیک بازی در چه حدیه؟

SAMUEX

کاربر سایت
Aug 25, 2010
261
نام
جلیل
یکی لطف کنه بگه اگه کسی انگلیسیش دست و پا شکسته ای باشه میتونه بازی رو پیش ببره؟گرافیک بازی در چه حدیه؟
اگه خیلی شکسته نباشه مشکلی نداری گرافیکه بازی هم خوبه من که خیلی از این استیل گرافیکی بیشتر خوشم اومد تا ابلیوین دیگه قیافهاشون هم شبیه میمون نیست :d
پ.ن :گیمری که اینو بازی نکنه گیمر نیست!:biggrin1:
خود من از سبک RPG خوشم نمیومد ولی وقتی Oblivion رو بازی کردم فهمیدم که نصف عمرم بر فنا بوده![3]
راستی
اسبه ماله دارک برادر هود ابلیوین تو اینم هست امروز گیرش اوردم خیلی خوشحال شدم Shadowmere اسمشه
در اخر هم
HAIL SITHIS

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر