The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
خب در مورد کمتر بازی میشه که برم تو تاپیکش نظر بدم (حقیقتش حوصلشو ندارم :d)
بازی رو در حدود 2 ساعت بازی کردم. خوشبختانه همه چیز همونطور بود که انتظار داشتم. یعنی دلم می خواست وقتی آدم بازی رو انجام میده همون حس Oblivion رو بهش بده که در این کار موفقه.
موسیقی های عالی- گرافیک زیبا برای بازی با این وسعت- عظمت همیشگی- دیدن مدل اشیا در inventory- دسترسی راحت به آیتم ها و نقشه و... از نکات مثبتی که یادم میاد. (Main Menu ساده و با کلاس همراه با موسیقی در حد >:d< خیلی باحاله)
تنها نکته منفی که می تونم از این بازی بگیرم همچنان در دوربین حالت سوم شخص جنگیدن سخته یا حداقل من نمیتونم، به خاطر همین در جنگ ها حتما باید رو اول شخص بذارمش.
در کل به افرادی که با شماره های قبلی بازی حال کردند، به شدت این بازی پیشنهاد میشه که در اولین فرصت بازیش کنند و لذت زندگی همراه با بازی رو ببرند.;)
شاید برای افراد تازه کار و اکشن باز این بازی کسل کننده باشه!

Comman

کاربر سایت
Nov 19, 2005
245
نام
علی پاشایی
دوستان کسی تنظیم دوربین سوم شخص رو بلده؟ من بعد یه کوئست شخصیتم خیلی به دوربین نزدیک شد ، تو oblivion مثل ول pc اندازش قابل تنظیم بود ، اینجا بلد نیستم ، یعنی دیفالتش خوب بودا ، الان خراب شده

Saeed-Omnia

کاربر سایت
Dec 30, 2010
73
نام
سعید
سلام دوستان من نوع کاراکتر رو Nord انتخاب کردم ولی وقتی جلوی آفتاب میرم میگه ومپایر هستم. وقتی هم که به شهر میرم مردم میریزن سرم.
البته قبلا اینطوری نبود الان اینجوری شده.
چیکار کنم؟؟

SAMUEX

کاربر سایت
Aug 25, 2010
261
نام
جلیل
چطوری ومپایر شدی ؟ :d دنباله این بودم که ومپایر بشم احتمالا با یه ومپایر دیگه جنگیدی گازت گرفته :d
ولی برا دومی مردم میریزن سرت یا نگهبانا ؟ حتما جرمی انجام دادی مثل دزدی یا قتل

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
من اينجا گير كردم:

مرحله اي كه به اون مهمونيه ميريم و سلاح و وسايلمون رو ميديم به يك نفر كه ببره داخل. اين مرحله رو كامل رفتم ولي چطور ميتونم از اونجا فرار كنم ؟ يك در هست كه به يك Cave باز ميشه ولي قفله. حتما هم بايد از اينجا بريم. كليد اين در كجاست ؟

Saeed-Omnia

کاربر سایت
Dec 30, 2010
73
نام
سعید
چطوری ومپایر شدی ؟ :d دنباله این بودم که ومپایر بشم احتمالا با یه ومپایر دیگه جنگیدی گازت گرفته :d
ولی برا دومی مردم میریزن سرت یا نگهبانا ؟ حتما جرمی انجام دادی مثل دزدی یا قتل

خب اگه ومپایر گازم گرفته باید چیکار کنم؟؟
نه مردم و نگهبانا کلا میریزن سرم. هیچ کاری هم نکردم آخه :(

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
دوستان یه کوئیستی هست که حتما برای رد کردنش باید رفت بالای کوه ! ...منم از هر طرف میرم راه نداره ! .... راهی هست بگید !

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,637
نام
Ali
من اينجا گير كردم:

مرحله اي كه به اون مهمونيه ميريم و سلاح و وسايلمون رو ميديم به يك نفر كه ببره داخل. اين مرحله رو كامل رفتم ولي چطور ميتونم از اونجا فرار كنم ؟ يك در هست كه به يك Cave باز ميشه ولي قفله. حتما هم بايد از اينجا بريم. كليد اين در كجاست ؟
2 تا گارد از طبقه بالا میان،کلید دست اوناست.(اگه نتونستی بکشیشون برو زیر پله هایی که ازش میان پایین و صبر کن تا بیان پایین.بعدش یکیشون بر میگرده بالا و میتونی تک تک بکشیشون.)

ARMANSTNT

کاربر سایت
Mar 6, 2009
538
یکی خواهشن یه توضیح مختصری در مورد بازی بده.گرافیک بازی چطوره؟اینجور بازیا اگه گرافیک خوبی نداشته باشه بهم حال نمیده.........
دو تا ویدیو بزارید/:)

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
2 تا گارد از طبقه بالا میان،کلید دست اوناست.(اگه نتونستی بکشیشون برو زیر پله هایی که ازش میان پایین و صبر کن تا بیان پایین.بعدش یکیشون بر میگرده بالا و میتونی تک تک بکشیشون.)

حاجي دمت گرم ولي لعنتي بقيه هم ميان بالا سخت ميشه. منم اشتباه كردم زياد اسلحه ندادم اون طرف برام بياره تو پارتي. نميدونم چرا آروم نميشه دشمنا رو كشت، مثلا از پشت ميشد بري شمشير رو بكني تو كمر طرف. با اين حال دمت گرم حداقل حالا ميدونم كدومشون كليد رو داره.

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
دوستان یه کوئیستی هست که حتما برای رد کردنش باید رفت بالای کوه ! ...منم از هر طرف میرم راه نداره ! .... راهی هست بگید !
یه جادویی هست که مسیر هدف فعالتون رو نشون میده. من این جادو را از یه کتاب یاد گرفتم اگه اون کتابو پیدا کنی (همون اولای بازی پیداش کردم) و جادو رو فعال کنی، می تونی به راحتی مسیر رو پیدا کنی.
اسم جادوش یادم نیست هر موقع دوباره پاش نشستم اسمشو میام اینجا برات می نویسم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر