Multi Platform The Elder Scrolls V: Skyrim (Special Edition)

سازنده
Bethesda
ناشر
Bethesda
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
tes-v.jpg

Developer : Bethesda Softworks
Publisher : Bethesda Softworks
Genre : RPG
Release date : 11/11/2011​

بعد از مدت ها از اعلام آقای تاد هاوارد طراح ارشد Bethesda مبنی بر استفاده از موتور جدید برای عنوان TES V که Creation نام دارد ،بالاخره GameInformer لیستی از قابلیت ها و تغییرات آن نسبت به موتور قبلی شرکت یعنی Gamebyro منتشر کرد ، که بازه ی گسترده ای از تغییرات عظیم گرافیکی تا ساختار ماموریت ها ، هوش مصنوعی و تعامل با NPC ها را شامل می شود ، مشروح این تغییرات به شرح زیر است :

گرافیک :

ساختن دنیای عظیم Elder Scrolls همیشه نیاز به آخرین پیشرفت های گرافیکی داشته است ، که نورپردازی دینامیک و سایه های پویا و گسترده بخشی از آنند .

طبق گفته ی تاد هاوارد در بازی جدید به لطف موتوری قدرتمند شاهد یک نورپردازی پویای بسیار پیشرفته به همراه سایه هایی خواهیم بود که به صورت پویا برای همه ی اشیاء موجود بوده و به باورپذیر تر شدن همه چیز کمک بسیاری کرده اند .

دیگر پیشرفت عظیم بازی در بخش گرافیکی ساختار جدید گیاهان و واکنش آن ها نسبت به فعالیت های محیطی است ، به طور مثال درختان نسبت به وزن و ابعاد خویش به طور متفاوتی نسبت به باد های در حال وزش ! واکنش نشان خواهند داد !

از دیگر وِیژگی های محیطی این موتور می توان به بازسازی پدید های طبیعی چون برف و باران به صورت کاملا پویا و مبتنی بر شرایط جوی اشاره کرد.

مطمئنا شما ویژگی Draw Distance بی نظیر Oblivion را به یاد دارید ، حالا تاد هاوارد قول داده تا در بازی جدید با یک دورنمایی فوق العاده قدرتمند ، طبیعی و پیشرفته طرف خواهیم بود که با توجه به کوهستانی بودن بافت سرزمین Skyrim بسیار ضروری به نظر می رسد.

رفتار NPC ها :

یکی از بزرگترین انتقاداتی که به OBLIVION و بعد ها FALLOUT 3 وارد بود و در مقایسه با آثار BIOWARE بسیار مشهود ، نحوه ی تعامل با شخصیت های مختلف و سیتم انتخاب دیالوگ ها بود ، در اسکای رم ، NPC ها هنگام صحبت دیگر فقط مقابل شما بی حرکت نخواهند ایستاد بلکه در حین انجام دادن کار خود با شما به صحبت خواهند چرداخت ، همچنین همه ی NPC های بازی شاغل بوده و مثلا ممکن است یکی کارگر معدن باشد ! همچنین بسته به ویژگی های شخصیتی آن ها ممکن است شاهد رفتارهای متفاوتی از آن ها باشید !

در SKYRIM برخلاف OBLIVION رفتار ها NPC ها با شما نسبت به روابطتان تنظیم می شود ، مثلا ممکن است نیمه شب سرزدن به یک دوست با استقبال او مواجه شود اما برای فردی که شما را نمی شناسد شما شاید یک دزد یا یک مزاحمید !

Animations :

طبق گفته ی تاد هاوارد Skyrim از یک ساختار بسیار پیشرفته و هنرمندانه در بخش انیمیش به کمک موتور مشهور HAVOK استفاده خواهد کرد و اولین عنوانی خواهد بود که این سطح تکنولوژی را در چنین ابعادی به کار میگیرد .

این تکنولوژی به سازندگان اجازه میدهد تا نرم ترین و طبیعی ترین حرکت ها را برای شخصیت ها رقم زده و آنها را قابل باورتر از قبل کنند.

همچنین این سیستم اجازه ی خلق انیمیشن های میتنی بر موقعیت را موتور داده و به هیچ وجه شاهد انیمیشن ها ی از پیش تعیین شده و اسکرپیت نویس شده نخواهیم بود .

یکی از ارکان این بازی را DRAGON های معروف سری تشکیل خواهند داد که به گفته ی هاوارد شاهد حرکات شگفت انگیز و بسیار طبیعی از آن ها خواهیم بود.

ساختار ماموریت ها :

OBLIVION و بازی قبل از آن یعنی MORROWIND هر دو از ساختار مشابهی برای ماموریت های جانبی بهره می بردند که تصادفی بودن آن بعضا باعث غیر قابل انجام دادن آن ماموریت برای یک شخصیت با کلاس و Level خاص آن می شد ، همچنین کشته شدن شخصیت ماموریت دهنده باعث غیرقابل انجام دان شدن آن ماموریت برای همیشه می شد ، اما SKYRIM ساختار کاملا متفاوتی برای ماموریت های جانبی خواهد داشت ، در SKYRIM ، ماموریت های جانبی بسته یه شخصیت ، کلاس ،نژاد و Level شما به شما پیشنهاد خواهند شد و به جذابیت کار خواهند افزود و با این ساختار اکثر بازی کنندگان را به انجام ماموریت ها مشتاق خواهد کرد .

همچنین مشکل عناوین قبلی یعنی کشته شدن فرد ماموریت دهنده بر طرف شده و در صورت وقوع این اتفاق یکی از دوستان یا بستگان او این کار را انجام خواهد داد ، که البته بسته به شرایط پیش آمده نحوه ی تعامل او با شما متفاوت خواهد بود !

TESV : SKYRIM در نوامبر سال 2011 میلادی توسط شرکت BETHESDA SoftWorks برای پلتفورم های PC و XBOX 360 و PS3 منتشر خواهد شد.

آخرین ویرایش:
ولی از نایت مادر خوشم نمیاد که نمیشه کاریش کرد
هنوز شروع نکردی نایت مادر رو از کجا میشناسی؟ :d اتفاقا با مرامه حالا میفهمی!
درکل میون اون سه تا فرقی نیست فقط آسترید (رئیس گروه) بسته به انتخابت نظر میده آخرش!
مراحل این فرقه و لباسهاش واقعا لذت بخشه اما سر مرحله ویکتوریا یه جوری شدم!نمی خواستم ماموریتم رو انجام بدم :|
حالا برای اسپویل ادامه نمی دم فقط بدون انتخاب ها بعضی نقاط سخته
راستی البته با کشتن آسترید بازی تموم نمیشه ها!برای نابودی کامل باید ادامه بدی بری پیش imperial ها تا از ریشه دارک رو نابود کنی

هان؟!!!! مگه میشه رییس دارک برادرهودو کشتش؟! mod ای چیزیه؟ چون من می زدمش هیچ واکنشی نداشت نه جونی ازش کم میشد نه کاری می کرد.
توی همون کلبه اولین و آخرین فرصت شماست
از کلبه برید بیرون بعدا بکشیدیش نمی تونید!

من قبلا یه بار این کویست هاشو تا اخر رفتم سیوش مشکل پیدا کرد دارم از اول میرم ماموریتاش قشنگه خوبه
من الان موندم والا کدوم جذابیتش بیشتر نابود بشه یا بری عضو گروه بشی :d
اقا این Killcam هست بعضی مواقعه باحال میشه کله میزنه و چیز میز اون چطوریه ؟ من شانسی میزنم تایکیش اون طوری بشه روش خاصی نداره چطوریه ؟؟

چی هست اصلا؟! :d همون صحنه کند میشه طرف رو می کشیم؟

اره بعضی موقعه کله یارو رو میزنه صحنه های باحالیه یه روش داره من بلد نیستم شانسی میزنیم یکیش میگیره :)

Edit : با این مد میشه احتمالش رو بیشتر کرد مثلا بیشتر اون طوری بشه حتی 100 درصد هم بشه حالت فینیشر داره دیگه
http://skyrim.nexusmods.com/mods/10906

آخرین ویرایش:
کسی بلده اموزش کار کردن با creation kit skyrim ؟؟؟
این چیزیه که باهاش این همه مد میسازن برای اسکایریم اگه کسی بلده نشون ما هم بده
اینم سایتش
www.creationkit.com/

کسی بلده اموزش کار کردن با creation kit skyrim ؟؟؟
این چیزیه که باهاش این همه مد میسازن برای اسکایریم اگه کسی بلده نشون ما هم بده
اینم سایتش
www.creationkit.com/

والا من در حد خودم یه چیزایی بلدم. بلد بودن توش معنی زیادی داره. الان منظورت ساخت آیتم هست یا فضا یا برنامه نویسی یا طراحی کوئست؟ پیشرفته ترش هم شاخه میشه به SKSE که باهاش میشه GUI تازه و گیم پلی تازه و... ساخت و دستورات پیشرفته داره که مستقیم از رم میگیره. شاخه های فرعیش هم مدل سازی و اسکینیگ و GUI فلش هست و...

خودت یه شاخه ای رو که دوست داری انتخاب کن و ادامه بده. سایتش خیلی جامع و کامل هست.
یاد گرفتنش با خودت. انگلیسیتم اگه ضعیفه برو یه دیکشنری بخر!!! سایتش واقعاً زیادی توضیح داده از ریز تا درشت.
مشکلی داشتی در خدمتم. برنامه کریشن کیت رو هم اگه خواستی باید تورنت کنی. البته من خیلی وقت پیش آپش کرده بودم یجایی...
خو سوال دیگه ای هست؟ خوشحالم یکی پیدا شد یکم علاقه نشون داد!! :دی

والا من در حد خودم یه چیزایی بلدم. بلد بودن توش معنی زیادی داره. الان منظورت ساخت آیتم هست یا فضا یا برنامه نویسی یا طراحی کوئست؟ پیشرفته ترش هم شاخه میشه به SKSE که باهاش میشه GUI تازه و گیم پلی تازه و... ساخت و دستورات پیشرفته داره که مستقیم از رم میگیره. شاخه های فرعیش هم مدل سازی و اسکینیگ و GUI فلش هست و...

خودت یه شاخه ای رو که دوست داری انتخاب کن و ادامه بده. سایتش خیلی جامع و کامل هست.
یاد گرفتنش با خودت. انگلیسیتم اگه ضعیفه برو یه دیکشنری بخر!!! سایتش واقعاً زیادی توضیح داده از ریز تا درشت.
مشکلی داشتی در خدمتم. برنامه کریشن کیت رو هم اگه خواستی باید تورنت کنی. البته من خیلی وقت پیش آپش کرده بودم یجایی...
خو سوال دیگه ای هست؟ خوشحالم یکی پیدا شد یکم علاقه نشون داد!! :دی

مرسی خوشحال شدم منم یکی پیدا شد کمکم کنه D:
الان من مثلا میخوام یه تکسچر برای گاو ها و اسب های بازی درست کنم باید چکار کنم ؟
یا میخوام یه طنابی درست کنم مثل بازی Red Dead که اگه بازی کرده باشی سوار اسب طناب رو میتونی بندازی دور گردن افراد و بکشی ببریشون و ......
یا یه مد دیگه هم تو ذهنم دارم که خیلی این یکی رو دوست دارم بسازم توی بازی دست بند درست بکنی و بتونی افراد رو دستگیر بکنی و به زندان ببری
در مورد اینا من بخوام مد درست کنم خیلی سخته ؟؟؟؟ چون این مدهایی هست که هم جالبه هم تا حالا کسی نساخته و اگه هم ساخته بشه فکر کنم خیلی مدهای جال و خوبی بشه
یا اگه یه تیم تشکیل بدیم مد بسازیم توی نکسوز اپلود کنیم که عالی میشه من که پایه ام حالا نظر شما رو نمیدونم چون خودم طرح های جالبی توی ذهنم هست اگه کار کردن با این برنامه رو یاد بگیر که عالی میشه مخصوصا اگه شما هم همکاری کنی که دیگه عالیه عالیه عالی میشه D:
بی زحمت اگه میشه این برنامشم یه جا اپلود کن

... Masks

۴ تا ماسک دیگه بود که معرفی نکرده بودم

k1692_Ahzidal_Mask.png

ماسک Ahzidal

مکان :
Nordic Ruin of Kolbjorn Barrow

قدرت : ۵۰ درصد مقاومت در برابر اسپل Fire و ۲۵ درصد افزایش قدرت اسپل Fire

1485_Dukaan_Mask.png

ماسک Dukaan

مکان : Nordic Ruin of White Ridge Barrow

قدرت :
۵۰ درصد مقاومت در برابر اسپل Frost و ۲۵ درصد افزایش قدرت اسپل Frost

v7626_Zahkriisos_Mask.png

ماسک Zahkriisos

مکان : Nordic Ruin of Bloodskal Barrow

قدرت :
۵۰ درصد مقاومت در برابر اسپل Shock و ۲۵ درصد افزایش قدرت اسپل Shock

f5545_Miraakmask.png

ماسک Miraak

مکان :
بعد از به اتمام رساندن مرحله اصلی اژدها زاده و کشتن میراک

قدرت :
افزایش ۴۰ تا ۷۰ درصدی Magic

مرسی خوشحال شدم منم یکی پیدا شد کمکم کنه D:
الان من مثلا میخوام یه تکسچر برای گاو ها و اسب های بازی درست کنم باید چکار کنم ؟
یا میخوام یه طنابی درست کنم مثل بازی Red Dead که اگه بازی کرده باشی سوار اسب طناب رو میتونی بندازی دور گردن افراد و بکشی ببریشون و ......
یا یه مد دیگه هم تو ذهنم دارم که خیلی این یکی رو دوست دارم بسازم توی بازی دست بند درست بکنی و بتونی افراد رو دستگیر بکنی و به زندان ببری
در مورد اینا من بخوام مد درست کنم خیلی سخته ؟؟؟؟ چون این مدهایی هست که هم جالبه هم تا حالا کسی نساخته و اگه هم ساخته بشه فکر کنم خیلی مدهای جال و خوبی بشه
یا اگه یه تیم تشکیل بدیم مد بسازیم توی نکسوز اپلود کنیم که عالی میشه من که پایه ام حالا نظر شما رو نمیدونم چون خودم طرح های جالبی توی ذهنم هست اگه کار کردن با این برنامه رو یاد بگیر که عالی میشه مخصوصا اگه شما هم همکاری کنی که دیگه عالیه عالیه عالی میشه D:
بی زحمت اگه میشه این برنامشم یه جا اپلود کن

یچی خیلی وقت پیش آپ کرده بودم. خودت امتحان کنش:
پرشین گیگ - دانلود - CreationKit.zip

برای تکسچر باید یه پلاگین dds داشته باشی برای فتوشاپ یا کانورترش. یه آنپکر هم برای تکسچرهای خود بازی میخواد. یه ماد منیجر کافیه.
برای طنابه فک کنم نتونی. بازی فیزیک خوبی نداره و تا اونجایی که میدونم کد های پیشرفته ای برای فیزیکش هم نداره. ولی شاید بشه با skse کلک رشتی بهش زد!! :دی
دستگیری و زندان بردن آسونه. فقط باید برای خودت تعریف کنی کی رو برای چی میخوای دستگیر کنی؟
تیم تشکیل بدیم و کی چیکار کنه دقیقا؟ :-؟
اگه میخوای تیم تشکیل بدی باید از کارای ساده شروع کنیم. بشین فعلاً سایت کریشن کیت رو مطالعه کن.

منم فعلاً یکم سرم شلوغه. پایانترما نزدیکه و دارن فشرده درس میدن استادا... ولی خوشحال میشم گروهی کار کنیم.

یچی خیلی وقت پیش آپ کرده بودم. خودت امتحان کنش:
پرشین گیگ - دانلود - CreationKit.zip

برای تکسچر باید یه پلاگین dds داشته باشی برای فتوشاپ یا کانورترش. یه آنپکر هم برای تکسچرهای خود بازی میخواد. یه ماد منیجر کافیه.
برای طنابه فک کنم نتونی. بازی فیزیک خوبی نداره و تا اونجایی که میدونم کد های پیشرفته ای برای فیزیکش هم نداره. ولی شاید بشه با skse کلک رشتی بهش زد!! :دی
دستگیری و زندان بردن آسونه. فقط باید برای خودت تعریف کنی کی رو برای چی میخوای دستگیر کنی؟
تیم تشکیل بدیم و کی چیکار کنه دقیقا؟ :-؟
اگه میخوای تیم تشکیل بدی باید از کارای ساده شروع کنیم. بشین فعلاً سایت کریشن کیت رو مطالعه کن.

منم فعلاً یکم سرم شلوغه. پایانترما نزدیکه و دارن فشرده درس میدن استادا... ولی خوشحال میشم گروهی کار کنیم.

داستان پردازیشم من به عهده میگیرم ... اما همینطور که میدونید درسا وحشتناک داره فشار میاره ... بعد از امتحانا حتما !

داستان پردازیشم من به عهده میگیرم ... اما همینطور که میدونید درسا وحشتناک داره فشار میاره ... بعد از امتحانا حتما !

یعنی الان تمام دیالوگ‌ها (به زبان انگلیسی کهن!) و نام های npc (بر وزن دوره و فرهنگ بازی) رو دوشت هست و باید کاملاً lore friendly باشه! :دی
قبل هر ماد باید ایده بدی و بعد آماده شدن نقشه باید بشینی برامون علامتگذاری کنی.
از اونجایی که فکر نکنم هیچ کدوم طرف کار شریف برنامه نویسی آبجکت و کوئست نرید (کار اصلی و اعصاب خردکن) اونا هم فک کنم رو دوش منه! + مپ!! :|

کنت بشین از الان برای مپم داستان بساز ببینم! :دی خودم داستانم اینطور بود که چند نفر تو اونجا گیر کردن و بیاد نجاتشون داد ولی ببینم تو یه داستان بهتر تو آستین داری یا نه! :دی

اصلاً چطوره تخیلی جلو بریم و صدا گذار هم بیاریم!!! کسی حاضره صداگذاری کنه؟! (به دو ورژن فارسی و انگلیسی با هم) :دی وگرنه مجبوریم بجا دیالوگ از تکست باکس استفاده کنیم!!!

ازدواج

نحوه ازدواج :‌

شما ابتدا باید یک Amulet Of MARA داشته باشید که اونو میتونید از یک معبد در Rifften به نام Temple of Mara از شخصی به نام Maramal بخرید .

بعد از اون باید سراغ کسایی برید که در بازی قابلیت انتخاب به عنوان همسر رو داشته باشند .. با هرکسی نمیشه ازدواج کرد ...

o6223_Skyrim_Loc_Temple_of.jpg

j47_Maraamulet.png

کارکتر های مونث :

[TABLE="class: wikitable sortable jquery-tablesorter, width: 650"]
[TR]
[TH="class: headerSort, bgcolor: #0B0B0B"]همسر
[/TH]
[TH="class: headerSort, bgcolor: #0B0B0B"]نزاد

[/TH]
[TH="class: headerSort, bgcolor: #0B0B0B"]حرفه

[/TH]
[TH="class: headerSort, bgcolor: #0B0B0B"]محل قرار گرفتن کاراکتر

[/TH]
[TH="class: headerSort, bgcolor: #0B0B0B"]پیشنیاز

[/TH]
[/TR]
[TR]
[TD]Aela the Huntress[/TD]
[TD]Nord[/TD]
[TD]Companion[/TD]
[TD]Jorrvaskr, Whiterun.[/TD]
[TD]Completion of The Companion's story arc with

Glory of the Dead
.[/TD]
[/TR]
[TR="bgcolor: #181818"]
[TD]Aeri[/TD]
[TD]Nord[/TD]
[TD]Lumberjack[/TD]
[TD]Anga's Mill, The Pale.[/TD]
[TD]Chopping firewood for her.[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Anwen[/TD]
[TD]Redguard[/TD]
[TD]Priest[/TD]
[TD]Temple of Dibella, Markarth[/TD]
[TD]Completion of The Heart of Dibella[/TD]
[/TR]
[TD]Avrusa Sarethi[/TD]
[TD]Dark Elf[/TD]
[TD]Farmer[/TD]
[TD]Sarethi Farm, The Rift.[/TD]
[TD]Collect 20 Jazbay Grapes for her.[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Borghak the Steel Heart[/TD]
[TD]Orc[/TD]
[TD]Warrior[/TD]
[TD]Mor Khazgur, The Reach.[/TD]
[TD]Paying her dowry or convincing her to leave her home.[/TD]
[/TR]
[TD]Brelyna Maryon[/TD]
[TD]Dark Elf[/TD]
[TD]Student[/TD]
[TD]College of Winterhold,Winterhold.[/TD]
[TD]Completion of Brelyna's Practice.[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Camilla Valerius[/TD]
[TD]Imperial[/TD]
[TD]Merchant[/TD]
[TD]Riverwood Trader, Riverwood.[/TD]
[TD]Completion of The Golden Claw.[/TD]
[/TR]
[TD]Dravynea the Stoneweaver[/TD]
[TD]Dark Elf[/TD]
[TD]Mage[/TD]
[TD]Kynesgrove, Eastmarch.[/TD]
[TD]Providing her with one Frost Salt.[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Ghorza gra Bagol[/TD]
[TD]Orc[/TD]
[TD]Blacksmith[/TD]
[TD]Blacksmith Shed, Markarth.[/TD]
[TD]Providing her with The Last Scabbard of Akrash.[/TD]
[/TR]
[TD]Gilfre[/TD]
[TD]Imperial[/TD]
[TD]Miller[/TD]
[TD]Mixwater Mill, Eastmarch.[/TD]
[TD]Working for her by chopping firewood.[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Iona[/TD]
[TD]Nord[/TD]
[TD]Housecarl[/TD]
[TD]Honeyside, Riften.[/TD]
[TD]Becoming Thane of The Rift.[/TD]
[/TR]
[TD]Jenassa[/TD]
[TD]Dark Elf[/TD]
[TD]Hireling[/TD]
[TD]Drunken Huntsman, Whiterun.[/TD]
[TD]Hiring her.[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Jordis the Sword-Maiden[/TD]
[TD]Nord[/TD]
[TD]Housecarl[/TD]
[TD]Proudspire Manor, Solitude.[/TD]
[TD]Becoming Thane of Solitude.[/TD]
[/TR]
[TD]Lydia[/TD]
[TD]Nord[/TD]
[TD]Housecarl[/TD]
[TD]Whiterun[/TD]
[TD]Become Thane in Whiterun after killing first Dragon. Requires Breezehome for marriage option. (Marryable after 1.5 update).[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Mjoll the Lioness[/TD]
[TD]Nord[/TD]
[TD]Adventurer[/TD]
[TD]Riften.[/TD]
[TD]Retrieving her sword Grimsever from the Dwemer ruins ofMzinchaleft.[/TD]
[/TR]
[TD]Muiri[/TD]
[TD]Breton[/TD]
[TD]Alchemist[/TD]
[TD]The Hag’s Cure, Markarth.[/TD]
[TD]Completion of Mourning Never Comes. NOTE: Both targets must be killed to gain Muiri's affection.[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Morwen[SUP]DB[/SUP][/TD]
[TD]Nord[/TD]
[TD]Skaal[/TD]
[TD]Skaal Village.[/TD]
[TD]Freeing the Skaal, After delivering her mothers amulet to Runil in Falkreath.[/TD]
[/TR]
[TD]Njada Stone Arm[/TD]
[TD]Nord[/TD]
[TD]Companion[/TD]
[TD]Completion of The Companion's story arc with Glory of the Dead.[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Orla[/TD]
[TD]Nord[/TD]
[TD]Priest[/TD]
[/TR]
[TD]Rayya[SUP]HF[/SUP][/TD]
[TD]Redguard[/TD]
[TD]Housecarl[/TD]
[TD]Falkreath, Lakeview Manor[/TD]
[TD]Thane of Falkreath and buy Lakeview Manor Deed[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Ria[/TD]
[TD]Imperial[/TD]
[TD]Companion[/TD]
[/TR]
[TD]Shahvee[/TD]
[TD]Argonian[/TD]
[TD]Dockworker[/TD]
[TD]Argonian Assemblage, Windhelm.[/TD]
[TD]Married by recovering the Amulet of Zenithar and returning it to her. She may be killed in the quest Blood on the Ice, so it is suggested that she is married before starting this quest.[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Senna[/TD]
[TD]Breton[/TD]
[TD]Priest[/TD]
[/TR]
[TD]Sylgja[/TD]
[TD]Nord[/TD]
[TD]Miner[/TD]
[TD]Shor's Stone, The Rift.[/TD]
[TD]Her satchel must be delivered to her father in Darkwater Crossing, then returned to her.[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Taarie[/TD]
[TD]High Elf[/TD]
[TD]Merchant[/TD]
[TD]Solitude[/TD]
[TD]Elisif the Fair must be visited while wearing the outfit she provides, before returning to her to tell her what happened, and you must invest in her store.[/TD]
[/TR]
[TD]Temba Wide-Arm[/TD]
[TD]Nord[/TD]
[TD]Miller[/TD]
[TD]Ivarstead, The Rift.[/TD]
[TD]10 bear pelts must be given to her.[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Uthgerd the Unbroken[/TD]
[TD]Nord[/TD]
[TD]Hireling[/TD]
[TD]FoundBannered Mare in Whiterun.[/TD]
[TD]She must be bested in a brawl battle.[/TD]
[/TR]
[TD]Viola Giordano[/TD]
[TD]Imperial[/TD]
[TD]Busybody[/TD]
[TD]Candlehearth Hall, Windhelm.[/TD]
[TD]Revyn Sadri's favor must be started, but he must be ratted out to Viola.[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Ysolda[/TD]
[TD]Nord[/TD]
[TD]Merchant[/TD]
[TD]Open market, Whiterun.[/TD]
[TD]She must be given a Mammoths Tusk.[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

کارکتر های مذکر :‌

[TABLE="class: wikitable sortable jquery-tablesorter, width: 650"]
[TR]
[TH="class: headerSort, bgcolor: #0B0B0B"]شوهر [/TH]
[TH="class: headerSort, bgcolor: #0B0B0B"]نژاد [/TH]
[TH="class: headerSort, bgcolor: #0B0B0B"]حرفه [/TH]
[TH="class: headerSort, bgcolor: #0B0B0B"]محل کارکتر [/TH]
[TH="class: headerSort, bgcolor: #0B0B0B"]پیشنیاز
[/TH]
[/TR]
[TR]
[TD]Ainethach[/TD]
[TD]Breton[/TD]
[TD]Mine Owner[/TD]
[TD]Karthwasten, The Reach.[/TD]
[TD]Convince Silver-Blood Thugs to leave his mine.[/TD]
[/TR]
[TD]Angrenor Once-Honored[/TD]
[TD]Nord[/TD]
[TD]Beggar[/TD]
[TD]Candelhearth Hall, Windhelm.[/TD]
[TD]He must be given a gold piece.[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Argis the Bulwark[/TD]
[TD]Nord[/TD]
[TD]Housecarl[/TD]
[TD]Vlindrel Hall, Markarth.[/TD]
[TD]Becoming Thane of Markarth.[/TD]
[/TR]
[TD]Athis[/TD]
[TD]Dark Elf[/TD]
[TD]Companion[/TD]
[TD]Jorrvaskr Living Quarters, Whiterun.[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Balimund[/TD]
[TD]Nord[/TD]
[TD]Blacksmith[/TD]
[TD]The Scorched Hammer, Riften.[/TD]
[TD]Must be given 10 Fire Salts.[/TD]
[/TR]
[TD]Belrand[/TD]
[TD]Nord[/TD]
[TD]Hireling[/TD]
[TD]The Winking Skeever, Solitude.[/TD]
[TD]Must be hired.[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Benor[/TD]
[TD]Nord[/TD]
[TD]Warrior[/TD]
[TD]Morthal.[/TD]
[TD]Winning a brawl against him.[/TD]
[/TR]
[TD]Calder[/TD]
[TD]Nord[/TD]
[TD]Housecarl[/TD]
[TD]Hjerim, Windhelm.[/TD]
[TD]Becoming Thane of Eastmarch.[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Cosnach[/TD]
[TD]Breton[/TD]
[TD]Drunk/Porter[/TD]
[TD]Silver-Blood Inn, Markarth.[/TD]
[TD]Must be challenged to a brawl and bested.[/TD]
[/TR]
[TD]Derkeethus[/TD]
[TD]Argonian[/TD]
[TD]Fisherman[/TD]
[TD]Darkwater Crossing, Eastmarch.[/TD]
[TD]Must be rescued.[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Farkas[/TD]
[TD]Nord[/TD]
[TD]Companion[/TD]
[TD]Jorrvaskr, Whiterun. (Vilkas' Twin)[/TD]
[/TR]
[TD]Filnjar[/TD]
[TD]Nord[/TD]
[TD]Blacksmith[/TD]
[TD]Shor's Stone, The Rift.[/TD]
[TD]Completion of the Quest Mine or Yours.[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Gat gro-Shargakh[/TD]
[TD]Orc[/TD]
[TD]Miner[/TD]
[TD]Left Hand Mine / Kolskeggr Mine, The Reach.[/TD]
[TD]Completion of the favor to Pavo Attiusto liberate Kolskeggr Mine.[/TD]
[/TR]
[TD]Ghorbash the Iron Hand[/TD]
[TD]Orc[/TD]
[TD]Warrior[/TD]
[TD]Burguk's Longhouse, Dushnikh Yal, The Reach.[/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Marcurio[/TD]
[TD]Imperial[/TD]
[TD]Hireling[/TD]
[TD]Bee and Barb, Riften.[/TD]
[TD]Hiring him.[/TD]
[/TR]
[TD]Moth gro-Bagol[/TD]
[TD]Orc[/TD]
[TD]Blacksmith[/TD]
[TD]Understone Keep, Markarth.[/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Octieve San[/TD]
[TD]Breton[/TD]
[TD]Citizen[/TD]
[TD]Solitude. Frequently found in and around the Winking Skeever.[/TD]
[TD]Convincing the gamblers to let him off his debts.[/TD]
[/TR]
[TD]Omluag[/TD]
[TD]Breton[/TD]
[TD]Miner[/TD]
[TD]Markarth Smelter, Markarth.[/TD]
[TD]Talked to Mulush in Markarth aboutthe smelter workers.[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Odfel[/TD]
[TD]Nord[/TD]
[TD]Miner[/TD]
[TD]Shor's Stone.[/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TD]Onmund[/TD]
[TD]Nord[/TD]
[TD]Student[/TD]
[TD]The Hall of Attainment, College of Winterhold.[/TD]
[TD]Recover his Amulet from Enthir[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Pavo Attius[/TD]
[TD]Imperial[/TD]
[TD]Miner[/TD]
[TD]Left Hand Mine / Kolskeggr Mine, The Reach.[/TD]
[TD]Completion of his favor to liberate Kolskeggre Mine.[/TD]
[/TR]
[TD]Perth[/TD]
[TD]Breton[/TD]
[TD]Miner[/TD]
[TD]Soljund's Sinkhole, The Reach.[/TD]
[TD]Clearing Soljund's Sinkhole of Draugr.[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Quintus Navale[/TD]
[TD]Imperial[/TD]
[TD]Alchemist[/TD]
[TD]The White Phial, Windhelm.[/TD]
[TD]Completion of the Quest Repairing the Phial.[/TD]
[/TR]
[TD]Revyn Sadri[/TD]
[TD]Dark Elf[/TD]
[TD]Merchant[/TD]
[TD]Sadri's Used Wares, Windhelm.[/TD]
[TD]Bringing back stolen ring to Viola Giordano[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Roggi Knot-Beard[/TD]
[TD]Nord[/TD]
[TD]Miner[/TD]
[TD]Steamscorch Mine, KynesgroveEastmarch.[/TD]
[TD]Recover his Family Shield[/TD]
[/TR]
[TD]Romlyn Dreth[/TD]
[TD]Dark Elf[/TD]
[TD]Meadery Worker[/TD]
[TD]Black,Briar Meadery, Riften.[/TD]
[TD]Deliver Black-Briar Keg to Wilhelm inIvarstead.[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Scouts-Many-Marshes[/TD]
[TD]Argonian[/TD]
[TD]Dockworker[/TD]
[TD]Argonian Assemblage in Windhelm.[/TD]
[TD]Talking to Torbjorn Shatter-Shieldabout the Argonian dock workers.[/TD]
[/TR]
[TD]Sondas Drenim[/TD]
[TD]Dark Elf[/TD]
[TD]Miner[/TD]
[TD]Goldenrock Mine, Darkwater Crossing, Eastmarch.[/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Sorex Vinius[/TD]
[TD]Imperial[/TD]
[TD]Assistant Innkeeper[/TD]
[TD]Winking Skeever, Solitude.[/TD]
[TD]Delivering kegs of rum to Falk Firebeard at the Blue Palace.[/TD]
[/TR]
[TD]Stenvar[/TD]
[TD]Nord[/TD]
[TD]Hireling[/TD]
[TD]Candlehearth Hall, Windhelm.[/TD]
[TD]Hiring him.[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Torvar[/TD]
[TD]Nord[/TD]
[TD]Companion[/TD]
[/TR]
[TD]Vilkas[/TD]
[TD]Nord[/TD]
[TD]Companion[/TD]
[TD]Jorrvaskr, Whiterun. (Farkas' Twin)[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Vorstag[/TD]
[TD]Nord[/TD]
[TD]Hireling[/TD]
[TD]Silver,Blood Inn, Markarth.[/TD]
[TD]Hiring him.[/TD]
[/TR]
[TD]Wilhelm[/TD]
[TD]Nord[/TD]
[TD]Innkeeper[/TD]
[TD]Vilemyr Inn, Ivarstead, The Rift.[/TD]
[TD]Completion of the Investigate Shroud Hearth Barrow.[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

بعد از اینکه پیشنیاز رو برای کارکتر انتخابی انجام دادید امکان ازدواج رو باهاش دارید ...

بعدش میتونید به معبد مارا برید و قرار ازدواج خودتونو بزارید و کسایی که میشناسید رو به عروسیتون دعوت کنید :d

چند نکته مهم :

- شما امکان طلاق رو دارید ..
- اگر همسرتون رو به قتل برسونید دیگه نمیتونید ازدواج کنید ..
- با Wood Elf و Khajit نمینونید ازدواج کنید .
- بعد از اینکه مراسم ازدواجتون تموم شد همسرتون امکان انتخاب خونه برای زندگی رو بهتون میده .
- اگر تو خونه که همسرتون در اون حضور داره بخوابید بونوس Lover's Comfort رو میگیرید که قابلیت بهتر فراگرفتن مهارت رو ۱۵ درصد افزایش میده و تا ۸ ساعت هم باقی میمونه . .
- همچنین اگر دی ال سی Hearthfire رو نصب کرده باشید امکان سرپرستی ۲ تا بچه رو هم از نوا خونه ریفتن دارید .. و همسرتون هم این قضیه رو قبول میکنه :d

ولی از من میشنوید ازدواح نکنید ... چون خانواده از نقاط ضعف یک قهرمانه ... :)):d

موفق باشید ...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or